Ziaja, Med, Kuracja Lipidowa, Fizjoderm, Krem pod oczy na dzień / na noc

Ziaja, Med, Kuracja Lipidowa, Fizjoderm, Krem pod oczy na dzień / na noc

Bio - emulsja nawilżająca na bazie fosfolipidów, tworząca multilamelarną strukturę naśladującą budowę naskórka:
- bez kompozycji zapachowej,
- bez olejków mineralnych,
- bez silikonów,
- bez barwników.
Udowodniona skuteczność*:
- poprawa wygładzenia skóry - 44%,
- redukcja szorstkości skóry - 42%,
*wynik 28 - dniowej kuracji potwierdzony baniami in vivo.
Nie narusza ciągłości warstwy lipidowej naskórka. Uzupełnia ubytki fizjologicznych składników skóry. Nawilża oraz zmniejsza utratę wody. Redukuje podrażnienia.

nawilżające, wygładzające
kremy pod oczy
bez silikonów, bezzapachowa
w tubce

Jest ok

Cena tego kremu jest niska, ale nie określa jego działania.
Krem jest wydajny, treściwy i gęsty jak na krem pod oczy. Przy czym bardzo szybo sie wchłania. Bardzo dobrze współpracuje z korektorem. Mam problematyczną skórę pod oczami i nie każdy kosmetyk mi pasuje. Ten na pewno częściej zagości u mnie na toaletce. Tak samo jak krem do twarzy z tej samej serii. Jestem nim wprost zachwycona.

Nie dla mnie

Kupiłam go, bo jestem zachwycona kremem do twarzy z serii kuracja lipidowa. Niestety krem pod oczy nie jest dla mnie, mam dojrzałą cerę i jego działanie jest niewystarczające. Szybko się wchłania i efekt jest jakbym nic nie nałożyła, skóra jest sucha i woła o pomoc, więc przestałam go używać, może dla jakiejś młodej dziewczyny, ale młode dziewczyny nie potrzebują kremów :) dla cery dojrzałej zdecydowanie nie polecam. Natomiast kremu do twarzy z tej samej serii używam cały czas i jestem zachwycona

Ziaja med, kuracja lipidowa

Tubka kremu 15ml starczyła mi na około 6 miesięcy użytkowania, jest więc jak dla mnie bardzo wydajne. Krem delikatnie rozjaśnił moje cienie pod oczami i odpowiednio je nawilżył.

bardzo dobry treściwy krem pod oczy

To jeden z tych kremów, których użycie pozostawia efekt na cały dzień. Jest dość gęsty, treściwy. Pod względem konsystencji przypomina mi wielokrotnie droższy krem marki z górnej półki. Świetnie sprawdza się dla starszej, bardziej wymagającej skóry. Przestałam go używać, bo teraz stosuję kremy, które mają w sobie składniki aktywne (retinol, centella, bakuchiol), ale służył mi dzielnie.

Cena na każdą kieszeń.

Sprawdził się dobrze

Krem kupiłam za namową konsultantki w sklepie Ziaja. Szukałam czegoś delikatnego, co jednocześnie dobrze nawilży moją skórę pod oczami. Ze względu na to, że mam tam wrażliwy obszar, nie wszystkie kremy pod oczy mi odpowiadają. Ten jednak spełnił moje oczekiwania. W związku z tym, ze nie posiadam jeszcze głębokich zmarszczek, nie ocenię kremu w tym kierunku, jednak zauważyłam widoczną poprawę nawilżenia skóry w tym miejscu. Krem jest wydajny, nie pachnie, używałam go tylko na noc. Na pewno wrócę do niego ponownie.

Lubię

Kupiłam ten produkt w sklepie firmowym Ziaja w sumie przez przypadek i nie zawiodłam się. Duży plus za cenę, ale działanie też jest super. Nakładam go głównie na noc, ponieważ korektor się na nim zbytnio nie trzyma. Ma dość bogatą konsystencje, więc nie trzeba używać go dużo ( jest wydajny). Skóra po nałożeniu tego kosmetyku jest mocno nawilżona i odżywiona. Po stosowaniu do od 2 miesięcy zauważyłam, że moja skóra pod oczami nie przesusza się tak szybko jak wcześniej i jest elastyczniejsza. Jak za tak niską cenę polecam>

Podrażnia

Mimo że jest to bezzapachowy krem przeznaczony do skóry alergicznej i wrażliwej, to niestety powoduje u mnie szczypanie oczu. Próbowałam go stosować na kilka sposobów i za każdym razem źle się to kończyło. Mój poprzedni krem pod oczy z Nacomi, który używałam, nawet w przypadku dostania się odrobiny do worka spojówkowego (co oczywiście i tak nie powinno mieć miejsca) pozostawał kompletnie neutralny i nie powodował żadnych problemów.
Dodatkowo nie podoba mi się zawartość parabenów w składzie.
Więcej na pewno nie kupię.

Fajny produkt

Mam 26 lat i doszłam do wniosku że najwyższy czas kupić mój pierwszy krem pod oczy, decyzja została podjęta o kupnie właśnie tego produktu. Jest. Zadowolona nawilża i odżywia moja skórę, w miarę szybko się wchłania, nadaje się jak najbardziej pod makijarz, krem jest w sumie bez zapachu ale o fajnej lekkie konsystencji

Nie podrażnia

Ten krem rzeczywiście nie podrażnia, czasami to bardzo dużo. Chyba rok temu załagodził moje podrażnione innym kremem oczu, w tym roku jakoś nie do końca dał radę zadaniu łagodzenia, ale tak jak napisałam nie wywoluje nowych podrażnień. Co bardzo cenię i zawsze do niego wracam kiedy z moją twarzą coś zaczyna się dziać.
Na tym jego funkcja się kończy przynajmniej w przypadku mojej dojrzałej skóry. ten krem to dla mnie za mało (tu na pewno potrzebowałabym silniejszego działania nawilżającego, ujędrniającego etc.).

Bardzo dobry.

Coraz częściej wracam do Ziaji i tym razem również skusiłam się na produkt tej marki, ponieważ zapomniałam na urlop mojego kremu pod oczy.
No i kolejny raz przeżyłam miłe zaskoczenie.
Krem jest bardzo przyjemnej, lekko maślanej konsystencji. Dość szybko się wchłania i po dłuższym stosowaniu (tak na dzień jak i na noc) zauważam wyraźne wygładzenie skóry pod oczami.
Do tego świetnie sprawdza się pod makijaż (z różnymi produktami).
No i ta cena... Warto! :)

Dobry zamiast sterydów

Okulista przepisał mi maść sterydową na powieki (zaczerwienione, swędzące i łuszczące, diagnoza - alergia). Niestety maść działała tylko doraźnie i objawowo, gdy odstawiałam problem wracał. Odkąd używam tego kremu, nie muszę już używać tamtej maści, która była droga i na receptę (no i ze sterydami i parafiną). Z tego powodu (i tylko z tego) jest moim hitem = niezbędnikiem. Poza tym skóra uspokoiła się na tyle, że nie muszę tego kremu używać stale. Lubię go, bo nie uczula, a moje podrażnienia łagodzi, poza tym niestety "nic nie daje" - ale dla mnie to i tak dużo jak na krem pod oczy, gdy nie szkodzi. Tubka super wygodna.

Bubel w ładnym opakowaniu

Do zakupu zachęciła mnie cena oraz fakt, że to produkt z serii medycznej. Niestety moim zdaniem nie spełnia obietnic producenta.
Pomimo bogatej konsystencji nie nawilża i nie odżywia. Gdy używałam go na noc, budziłam się ze spuchniętymi oczami. Gdy pod makijaż, podkład się rolował. Po miesiącu stosowania wyrzuciłam resztę opakowania do kosza, bo bardziej mi szkodził, niż pomagał. Trzeba mu przyznać, że jest wydajny