KWC LogobyWIZAŻ logo

26 lutego 2017 o 16:06
    Dobry zamiast sterydów
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Okulista przepisał mi maść sterydową na powieki (zaczerwienione, swędzące i łuszczące, diagnoza - alergia). Niestety maść działała tylko doraźnie i objawowo, gdy odstawiałam problem wracał. Odkąd używam tego kremu, nie muszę już używać tamtej maści, która była droga i na receptę (no i ze sterydami i parafiną). Z tego powodu (i tylko z tego) jest moim hitem = niezbędnikiem. Poza tym skóra uspokoiła się na tyle, że nie muszę tego kremu używać stale. Lubię go, bo nie uczula, a moje podrażnienia łagodzi, poza tym niestety "nic nie daje" - ale dla mnie to i tak dużo jak na krem pod oczy, gdy nie szkodzi. Tubka super wygodna.
    W aptece
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 7 stycznia 2021 o 14:28
    Ziaja med, kuracja lipidowa
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Tubka kremu 15ml starczyła mi na około 6 miesięcy użytkowania, jest więc jak dla mnie bardzo wydajne. Krem delikatnie rozjaśnił moje cienie pod oczami i odpowiednio je nawilżył.
    Zalety:
    • Dobrze i szybko się wchłania
    • Nawilża
    • Nie podrażnia
    • Wydajny
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 30 grudnia 2013 o 18:25
    krem, który uratował moją skórę
    Używa od:nie określono
    Zawsze miałam problem ze skórą po oczami- jest cienka, ma skłonność do przesuszania i podrażnień... no i te cienie. Największy problem pojawił się wiosną 2013- najprawdopodobniej wszystko działo się na tle alergicznym. Najpierw mocno wysuszyła mi się okolica pod prawym okiem, w wyniku czego pojawiła się w tym miejscu głęboka i, jak się domyślacie, nieestetyczna zmarszczka. Stosowałam różne kremy, jedne z większym, inne z mniejszym powodzeniem, które działały góra kilka godzin. Zakrywanie tego makijażem nawet nie wchodziło w grę- kolorowe kosmetyki podrażniały tylko bardziej ten obszar. I nagle wszystko ustąpiło...na jakieś trzy tygodnie :( a potem problem powrócił ze zdwojoną mocą bo pod drugim okiem zaczeło się dziać to samo. Skóra była zaczerwieniona, przesuszona i mocno szczypała. Momentami miałam wrażenie, że jest tak cienka, że zaraz pęknie a za kilka dni wydawało mi się, że narsta warstwami jak u krokodyla. Męczyłam się tak cały lipiec aż w końcu, na początku sierpnia, natrafiłam na ten krem. Przyznaję, że byłam miło zaskoczona jego niską ceną- ok. 10 zł, choć byłam w stanie dać za niego dużo dużo więcej, gdyby tylko pomógł. Pomógł. Początkowo stosowałam go kilka razy dziennie, bo moja skóra wprost go chłonęła. Po kilku dniach zauważyłam, że wchłania się już wolniej a mi podczas aplikacji nie towarzyszy już ból w podrażnionym obszarze. Krem stosowałam regularnie praktycznie do końca września- rano i wieczorem (oraz w razie potrzeby także w ciągu dnia). Obecnie używam go dwa-trzy razy w tygodniu, głównie na noc, choć dobrze sprawdza się też pod makijaż. Wiem jedno- jest to produkt z rodzaju tych, które zawsze będę miała w swojej kosmetyczce. Używam tego produktu od: cztery miesiące Ilość zużytych opakowań: jedno
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 13 marca 2023 o 12:43
    Jest ok
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Cena tego kremu jest niska, ale nie określa jego działania. Krem jest wydajny, treściwy i gęsty jak na krem pod oczy. Przy czym bardzo szybo sie wchłania. Bardzo dobrze współpracuje z korektorem. Mam problematyczną skórę pod oczami i nie każdy kosmetyk mi pasuje. Ten na pewno częściej zagości u mnie na toaletce. Tak samo jak krem do twarzy z tej samej serii. Jestem nim wprost zachwycona.
    Drogeria Hebe
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 29 stycznia 2023 o 10:38
    Nie dla mnie
    Kupi ponownie:Nie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupiłam go, bo jestem zachwycona kremem do twarzy z serii kuracja lipidowa. Niestety krem pod oczy nie jest dla mnie, mam dojrzałą cerę i jego działanie jest niewystarczające. Szybko się wchłania i efekt jest jakbym nic nie nałożyła, skóra jest sucha i woła o pomoc, więc przestałam go używać, może dla jakiejś młodej dziewczyny, ale młode dziewczyny nie potrzebują kremów :) dla cery dojrzałej zdecydowanie nie polecam. Natomiast kremu do twarzy z tej samej serii używam cały czas i jestem zachwycona
    Zalety:
    • cena
    Wady:
    • nie działa
    W aptece
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne

Zobacz także inne Kremy pod oczy