Cztery Pory Roku, Krem do rąk i paznokci glicerynowy wygładzający z poziomką i D-pantenolem

Glicerynowy krem do rąk Cztery Pory Roku zawiera naturalne składniki aktywne - ekstrakt z poziomki i D-pantenol, które działają kojąco i regenerująco na skórę, wygładzając i wzmacniając łamliwe paznokcie. Wystarczy wetrzeć krem w skórę dłoni kilkakrotnie w ciągu dnia, by zapewnić im 24-godzinną ochronę. Dzięki wyjątkowo lekkiej konsystencji krem szybko się wchłania, pozostawiając delikatny i przyjemny zapach.
Składniki aktywne:
- Ekstrakt z poziomki - wzmacnia naturalny system ochronny naskórka, dzięki czemu działa kojąco i regenerująco.
- D-pantenol - wnika głęboko zarówno w skórę, jak i płytkę paznokcia. Intensywnie nawilża, łagodzi podrażnienia i wygładza.
- Gliceryna - chroni skórę przed wysuszeniem. Wyraźnie poprawia jej miękkość i elastyczność.
Produkt przebadany dermatologicznie.

w tubce
lekkie
sucha, normalna
kremy do rąk
regenerujące, wygładzające, nawilżające
zapachowa

Codzienna pielęgnacja

Ten krem nadaje się idealnie do codziennej pielęgnacji skóry dłoni. Nakładam go po myciu rąk, a także na noc . Spełnia swoją rolę, dobrze nawilża skórę, poprawia jej wygląd , wygładza. Jest bardzo wydajny, starcza na długo . Jak dla mnie stosunek ceny do jakości jest bardzo korzystny. Takie kremiki można kupić w wielu sklepach stacjonarnych w drogeriach i hipermarketach bardzo polecam do skóry normalnej, szorstkiej i suchej

Piękny zapach

Bardzo ładne i ekonomiczne opakowanie.
Zapach cudowny i dość intensywny, zdecydowanie czuć poziomki oraz utrzymuje się przez dłuższy czas na dłoniach.
Dobrze nawilża i wygładza. W miarę szybko wysycha.

W porządku

Jak większość kremów tej marki, spełnia moje oczekiwania.
Mimo że jest trochę tłusty, dobrze się wchłania i nawilża.
Nie zostawia śladów na dłoniach, nie czuć że przed chwilą nałożyło się krem.
Zapach jest nieco chemiczny, ale mimo to polecam, bo jest to dobry produkt w świetnej cenie.
Opakowanie niestety nie pozwala bezproblemowo wykorzystać całości

Świetny zapach

Posiada bardzo świetny zapach. Jest moim faforytem pośród kremu do rąk. Mam bardzo spierzchniete ręce, bardzo mocno szorstkie, po długotrwałym trzymaniu rak we wiaderku z woda. Po nałożeniu czuć wielka ulgę.

Bardzo lubię

Bardzo lubię te kremy do rąk. Japońska wiśnia jest moim zdecydowanym faworytem, przepiękny zapach. Krem jak za tak niską cenę, szybko się wchłania, nie pozostawia uczucia tłustych rąk, dłonie są wyraźnie miększe po użyciu.

Dobrze nawilża i chroni dłonie przed zimnem

Bardzo lubię kremy do rąk tej marki, gdyż przywodzą na myśl dzieciństwo, gdyż często gościł na półce u mnie w łazience. Produkt bardzo ładnie pachnie owocami leśnymi choć trzeba przyznać, że jest mega intensywny. Dodatkowo, ładnie nawilża dłonie i chroni je przed działaniem niskich temperatur. Cena jak za taką pojemność i wydajność jest bardzo korzystna.

Koszmarek

Pierwsze co m przychodzi na myśl to zapach sfermentowanych wymiocin. Nie dostrzegam w produkcie żadnych właściwości pielęgnacyjnych. Skóra na dłoniach była w stanie wyjściowym, pomimo regularnego stosowania. Mogłam lepiej spożytkować te 4 złote.

Chemiczny zapach.

Krem "z poziomką" kupiłam rok temu w Rossmannie, bo zachęciła mnie obietnica producenta - "wow! Pachnie poziomką"-pomyślałam i bez wahania wrzuciłam krem do koszyka. W domu okazało się, że zapach ma niewiele z poziomką wspólnego: sztuczny, chemiczny, momentami dokuczliwy. Sam produkt w miarę dobrze nawilżał dłonie, ale ja i tak wolę kremy o bardziej gęstej konsystencji- takie, które naprawdę mega nawilżają i odżywiają. Z trudem zużyłam tą tubkę, ale zapamiętałam jedno - poziomkowej wersji już nie kupię ponownie...

dobry

Zacznę od zapachu, który jest może troszkę chemiczny, ale mimo to mi się podoba, niektórym się on przejadł i omijają ten produkt szerokim łukiem, ale ja zdecydowanie do tego grona nie należę. :D Opakowanie jest bardzo ładne, ma ładne kolory i ogólnie cały designe. Jest ono dosyć miękkie i nie ma problemu z wydobyciem produktu. Jego pojemność to 150 ml więc wg mnie sporo. Krem nawilża dobrze dłonie pozostawiając przy tym ładny zapach na skórze, który dosyć długo się utrzymuje. Dobrze odbudowuje popękaną i suchą skórę i szybko się wchłania. Konsystencja jest bardzo przyjemna, a do tego krem nie zostawia tłustej warstwy.

Dla moich rąk w sam raz

Jak za tą cenę, wart uwagi. Dla mnie przede wszystkim działa cuda z paznokciami. Przy codziennym używaniu zauważyłam, że paznokcie stają się bardziej wytrzymałe. Zamknięcie na klips również ma swój plus, nie muszę męczyć się z zakręcaniem o otwieraniem, jak w przypadku innych kremów do rąk. Ostatnio zauważyłam mini tubki ( tu już trzeba odkrecać tubkę), ale do torebki idealna sprawa.

Jest ok :)

Oryginalny zapach (większość kremów do rąk ma taki sam zapach), niska cena można go kupić wszędzie, działa nie najgorzej, spora wydajność, zawsze staram się mieć go w torebce czy w samochodzie :)

Może być

Krem do rąk ma konsystencję lekko płynną o kolorze kremowym. Zapach także przyjemny owocowy.
W miarę szybko się wchłania, pozostawia lekką tłustą warstwę, ale mi to zbytnio nie przeszkadza. Dłonie są po tym kremie ładnie pachnące, lekko wygładzone.
Sprawdzi się u osób, które będą regularnie stosować i nie mających za dużych problemów z dłońmi. Ja ten preparat stosowałam dawno temu.