Nivea, Black & White, Invisible Clear (Antyperspirant 48h w sztyfcie)

Nivea, Black & White, Invisible Clear (Antyperspirant 48h w sztyfcie)

Średnia ocena: 4.61/5

Nivea Black&White Invisible Clear Antyperspirant to produkt, który zapewni Ci skuteczną i niezawodną ochronę przed poceniem się, bez ryzyka pobrudzenia Twoich ulubionych ubrań. Zapewnia ochronę 5w1 i chroni przed nieprzyjemnym zapachem, poceniem, żółtymi plamami, białymi śladami oraz przed podrażnieniami. Antyperspirant nie pozostawia żółtych plam na białych ubraniach ani białych śladów na czarnych. Unikalna formuła chroni Cię przed nadmiernym poceniem się przez 48 godzin, jednocześnie pielęgnując Twoją skórę. Delikatny i kobiecy zapach zapewnia uczucie świeżości. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie.

- Ochrona przed: nieprzyjemnym zapachem, poceniem, białymi śladami, żółtymi plamami i podrażnieniami

- Ochrona ubrań

- 48h ochrona przed potem i pielęgnacja skóry

nie pozostawiająca plam, zapachowa
normalna
w sztyfcie
ochronne
antyperspiranty

Świetny

Jeden z lepszych antyperspirantów w sztyfcie z jakich korzystałam. Zaraz po nałożeniu daje przyjemne chłodne uczucie na skórze. Szybko się wchłania i nie pozostawia białych ani żółtych plam na ubraniach. Spełnia swoją rolę znakomicie i skóra przez cały dzień jest świeża, a dodatkowo przyjemnie pachnie. Polecam!

nie sprawdza się

Kupiłam bezpośrednio po zakończeniu sztyftu Rexony (zielony) i muszę stwierdzić, antyperspirant w sztyfcie Nivea jest gorszy. W porównaniu do Rexony:
- nie chroni dobrze przed poceniem, po pół dnia w wysokich temperaturach pachy śmierdzą
- zlepia się w grudki pod pachami, nieestetyczne
- sztyft bardziej miękki, przykleja się do wieczka, brudzi i lepi samo opakowanie, co jest uciążliwe
- nie można zużyć do końca, bo wypada
- zapach nieco delikatniejszy, co jest plusem.

Bezproblemowa aplikacja, ładny zapach i dobra ochrona przed poceniem.

Antyperspiranty to stały produkt w pielęgnacji i dbanie o czystość i świeżość mojego ciała. Najczęściej sięgam po te w sprayu lub w kulce, ale od czasu do czasu lubię odmianę i takim oto sposobem pojawił się u mnie antyperspirant w sztyfcie.

Opakowanie jest ładne i poręczne w postaci spłaszczonej białej tubki o prostokątnym kształcie. Posiada ono dużą zatyczkę a w dolnej części pokrętło które służy do wysuwania sztyftu. Opakowanie jest trwałe i wszystko działa tak jak powinno. Grafika jest niewielka, ale przyjemna dla oka z centralnie umieszczonym logo Nivea oraz i biało-czarnymi i różowymi dodatkami. Znajduje się tu również niewielki opis produktu.

Sztyft ma biały kolor, jest kremowy ale dość zbity, cały czas zachowuje taką formę niezależnie od temperatury i łatwo się rozprowadza na skórze.
Zapach bardzo przyjemny z wyczuwalną charakterystyczną kremowo-pudrową nutą od Nivea. Intensywny i długotrwale wyczuwalny, ale nie koliduje i nie zagłusza innych zapachów na przykład zastosowanych perfum.

Sztyft przyjemnie rozprowadza się na skórze, bardzo szybko wchłania, nie pozostawia po sobie żadnej lepkości ani koloru. Tak jak producent obiecał nie pozostawia żadnych plam na odzieży niezależnie od jej koloru. Ma działanie pielęgnacyjne na skórę, wygładza ją i nawilża. Jest delikatny nawet po wykonanej depilacji nie powoduje wystąpienia żadnych podrażnień. Co do tej ochrony 48 godzin to myślę że żaden dezodorant sobie z tym nie poradzi w przypadku dużej aktywności fizycznej, no chyba że będziemy leżeć i pachnieć. Tutaj ochrona jest całkiem dobra, chodź u mnie w sytuacji bardzo silnego stresu i dużego wysiłku fizycznego pachy były wilgotne, jednak dezodorant bardzo dobrze tłumił ewentualny nieprzyjemny zapach. Wydajność jest bardzo duża, używam już go trzeci miesiąc i myślę że jeszcze trochę mi posłuży. Uważam że cena jak za opakowanie jest adekwatna do jakości i działania.

Podsumowując antyperspirant Black & White, Invisible Clear od Nivea to całkiem przyzwoity produkt który zapewnia dobrą ochronę przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem. Aplikacja jest wygodna, zapach bardzo przyjemny a wydajność duża. Zakupie ponownie

Niezawodny

Jestem niezwykle mile zaskoczona tym antyperspirantem.
Nigdy mnie nie zawiódł. Nawet podczas treningów na siłowni zabezpieczał mnie przed nieprzyjemnym zapachem.
Sztyft przyjemnie się rozprowadza ponieważ ma lekko maślaną konsystencję a nie klei się pod pachami.
Jestem bardzo zadowolona i polecam.

Znakomity antyperspirant

Idealny antyperspirant który nie pozostawia śladów na ubraniach. Po użyciu można bez problemu wyjść bez obawy na plamy. Ma bardzo przyjemny zapach i znakomicie chroni od potu. Jest bardzo wygodny w użyciu. Idealnie mieści się w torebce.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Skuteczność i piękny zapach w jednym

Od antyperspirantu oczekuję dobrej ochrony przed poceniem się oraz przyjemnego zapachu, a przy tym na tyle subtelnego, by nie gryzł się z moimi perfumami. Ten nowy antyperspirant od Nivea spisuje się w tej kwestii znakomicie, a co równie istotne - nie zostawia śladów na ubraniach (oczywiście po odczekaniu chwili od jego aplikacji). Zapach ma delikatny, bardzo świeży. Antyperspirant nie powoduje powstawania podrażnień i jest dobrze tolerowany przez skórę. Bez względu na rodzaj aktywności wykonywanej każdego dnia, nigdy nie mam potrzeby ponownej jego aplikacji po kilku godzinach, jak to często ma miejsce w przypadku innych antyperspirantów. Zapewnia skuteczną ochronę od rana aż do wieczornego mycia i za to go uwielbiam!

Fajny, polecam!

Dezodorant to kosmetyk którego używam codziennie inie może mnie zawieźć. Tutaj kosmetyk zdał celująco! Czuje się bezpiecznie przez cały dzień. Do tego wygodne rozwiązania w sztyfcie. Na plus delikatność dla skóry, nie podrażnił nawet tej po depilacji. Podoba mi się również jego zapach, ale na skórze nie pachnie jakoś intensywnie. Do tego nie brudzi ubrań zarówno tych ciemnych i jasnych. Pozytywne zaskoczenie na plus!

Zalety:
- chroni przed poceniem,
- delikatny dla skóry po depilacji,
- nie brudzi ubrań (czarnych ani białych),
- opakowanie w sztyfcie,
- wydajność,
- dostępność,
- cena.

Wady:
- brak.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Super produkt nie pozostawia plam i pięknie pachnie

Antyperspirant Nivea w sztyfcie to dla mnie totalna nowość ponieważ zazwyczaj sięgałam po te w sprayu, ale bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Opakowanie jest podręczne i wygodne w użyciu. Nie mam wielkiego problemu z poceniem się ale wolę zapobiegac by nie znaleźć sie w niekomfortowej sytuacji. Zapach jest bardzo kobiecy ale nie silny i nie drażniący. Produkt ten jest naprawdę świetny. Nie pozostawia żadnych plam na ubraniach ani na czarnych ani na białych ani na kolorowych więc bez obaw można go używać i nie martwic się o plamy. Nie klei się co jest dla mnie dużym plusem i dość szybko się wchłania pozostawiając piękny zapach i co najważniejsze nie podrażnia skóry pod pachami z czym często mam problem. Opakowanie jest niewielkich rozmiarów więc bez problemu można wrzucić go do torebki i użyć w razie potrzeby.

Mieszane uczucia

Od zawsze używam antyperspirantów w sztyfcie, kulce lub żelu ponieważ zwykłe dezodoranty mnie podrażniają i zawsze szukam tych delikatnych.
Antyperspirant w sztyfcie od Nivea jest zdecydowanie delikatny dla skóry, nie podrażnia, nie uczula. Pachnie bardzo pięknie, świeżo. Chroni przed potem.
Opakowanie jest troszkę denerwujące ponieważ mi się zacinało wysuwanie sztyftu.
Trzeba uważać aby nie nakładać zbyt dużo produktu bo wtedy się roluje pod paszkami.

Skuteczny.

Nivea, Invisible Clear, Black & White, Antyperspirant 48h w sztyfcie otrzymałam do testowania w ramach KRW, za co bardzo dziękuję.

Clear jest poręcznym białym opakowaniu. Dozuje się go bardzo wygodnie przekręcając denko, przy aplikacji trzeba uważać, bo jak wykręcimy za mało sztyftu to można podrapać sobie skórę. Nie są to żadne rany ani faktyczne zadrapania tylko nieprzyjemne uczucie skrobania sztywnym plastikiem po delikatnej skórze.
Nivea ma bardzo ładny zapach, dobrze wyczuwalny podczas aplikacji i dość długo po niej.
Produkt ma kremową konsystencję, świetnie rozprowadza się na skórze i szybko się wchłania.
Największe moje obawy były związane z brudzeniem czarnych ubrań, na szczęście okazały się bezpodstawne. Zazwyczaj w pracy jestem w jednej z miliarda czarnych dopasowanych sukienek, na zdecydowanej większości z nich, Nivea nie zostawiała żadnych śladów. Kilka razy zdarzyło mi się, że czarne ubrania były delikatnie pobielone ale było to ledwo widoczne i zeszło w praniu. Nie wiem jak zachowuje się na białych ubraniach gdyż takich nie noszę.
Działanie antyperspiracyjne uważam, że jest na dobrym poziomie, zwłaszcza na co dzień. Z powodu przeziębienia nie zdążyłam przetestować go podczas ćwiczeń.

Nivea, Invisible Clear, Black & White, Antyperspirant 48h w sztyfcie

Antyperspirant Nivea szczerze to mnie zaskoczył, zazwyczaj te antyperspiranty, w sztyfcie, które kupowałam nie spełniały moich oczekiwań, bo zawsze miały jakąś wadę, ale ten to spełnia moje oczekiwania w 100 %. Serio jest genialny spełnia swoje zadanie, skóra pod pachami jest chroniona przed potem, po jego użyciu skóra jest taka mega gładka, nie klei się, nic się nie marze, jest taka jakby matowa. Nawet po goleniu nie ma żadnego nieprzyjemnego uczucia, swędzenia, pieczenia czy tym podobne. Nie brudzi ubrań, no i pięknie pachnie. Opakowanie ładne, funkcjonalne. Polecam produkt z ręką na sercu, myślę, że jak się skończy to sięgnę po kolejne opakowanie :)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Błąd serii czy ze mną jest coś nie tak..

Niestety nie jestem zadowolona z Antyperspirantów Nivea Black&White. Po pierwszym użyciu zauważyłam, że bardzo ciężko się go nakłada. Pomyślałam, że to po prostu zaschnięty produkt na wierzchu i przy kolejnym razie będzie już latwiej, nic z tych rzeczy, korzystanie z antyperspirantu na suchą skórę jest wręcz bolesne, jest bardzo twardy i ciężko się go nakłada, po nałożeniu jest bardzo klejący przez dłuższy czas,a dodatkowo w ciągu dnia osypuje się na ubrania, biustonosz.. Co do zapachu i działania przeciwpotnemu nie mam żadnych uwag - działa bardzo dobrze :) Nie wiem czy to mi się trafiły takie produkty czy ogólnie ta seria jest nieudana, ponieważ zawsze byłam zadowolona z antyperspirantów marki Nivea.