Estee Lauder, Advanced Night Repair, Synchronized Recovery Complex II (Serum naprawcze)

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

Średnia ocena: 3.64/5

Formuła niezbędna dla piękna Twojej skóry. To wszechstronne, niezwykle skuteczne serum naprawcze zainspirowane zostało przełomowymi badaniami nad katabolizmem DNA komórek. Produkt zapobiega starzeniu się skóry w bezprecedensowy sposób, dzięki kompleksowi ChronoluxCB™ wspiera naturalny proces oczyszczania następujący podczas snu i sprawia, że skóra wygląda młodziej. Udowodniona skuteczność przy wszystkich typach karnacji. Stosowane codziennie serum naprawcze zmniejsza widoczne oznaki uszkodzeń skóry, zapobiega powstawaniu uszkodzeń w przyszłości oraz zapewnia wysoki poziom nawilżenia. Budź się z piękniejszą i młodziej wyglądającą skórą - codziennie.

bez parabenów, bez silikonów, bezzapachowa, bez alkoholu
serum
z przebarwieniami / defektami, dojrzała, mieszana, młoda, normalna, odwodniona, sucha, wrażliwa
bogate
emulsja
50 – 100ml, <50ml
z pipetą, w butelce
ochronne, przeciwzmarszczkowe, regenerujące, rozświetlające, ujędrniające

Kultowe, ale po co :D

W przypadku tak drogich produktów mam bardzo mieszane uczucia. Używa dużo różnych kosmetyków (z każdej półki cenowej) i kiedy już sięgam po takie "cuda", to muszą one się wykazać. Ten tego nie zrobił. Było to przeciętne serum porównywalne do tych, które można kupić za ułamek jego ceny.

Serum nie wchłania się dobrze i trzeba mieć na nie pomysł, żeby wpleść je w pielęgnacje. Lubi się rolować, co jest dość dziwne przy tak płynnej formule. Warto też odczekać przed nałożeniem kremu, bo również go ściąga. Krem można nałożyć nawet w 2 partiach, bo po pierwszej nadal odczuwalne jest klejenie się skóry.

Efekty pielęgnacyjne też są dość słabe i ze wszystkich wymienionych przez producenta obietnic sprawdziła się u mnie tylko ta o rozjaśnieniu (rozbłyszczeniu?) skóry.

Na plus na pewno unowocześniona buteleczka. Warto też podkreślić specyficzny, apteczny zapach.

Magia w buteleczce

Do zakupu produktu namówiła mnie konsultantka z drogerii, na początku byłam sceptycznie nastawiona - szczególnie do ceny, która na pierwszy rzut oka może wydawać się bardzo wysoka, jednak stwierdziłam, że spróbuje.

Miałam bardzo suchą cerę, bez skłonności do trądziku, była bardzo odwodniona, z przebarwieniami i cieniami pod oczami.
Już po tygodniu stosowania serum moja cera wyglądała świetnie, nigdy w życiu nie doświadczyłam tak szybkich efektów używając jakichkolwiek innych kosmetyków, które też nie należały do najtańszych. Myślę, że odkryłam mój hit. Budzę się nareszcie z twarzą, która jest w 100% wypoczęta, ostatnio nawet dostaje komplementy na studiach na temat mojej promiennej, nawilżonej cery - jestem w szoku! Naprawdę bardzo polecam... <3

Bardzo dobre serum

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Używam całej linii Advanced Night Repair i jestem zadowolona. Serum ma przepiękny, naprawdę przepiękny!świeży zapach, wodnistą konsystencję (czyli taką, jaką lubię najbardziej), wygodną pipetę i eleganckie opakowanie. W połączeniu z kremami i żelem do twarzy z tej serii produkt robi robotę. Skóra jest taka jakby orzeźwiona, napięta i nawilżona. Polecam! Naprawdę warto wypróbować.

Klasyczek:)

Klasyk wśród produktów do pielęgnacji, nie bez powodu. Serum jest bogate w składniki aktywne i dzięki temu odżywia, nawilża I regeneruje skórę. Polecam szczególnie posiadaczkom cery suchej lub potrzebującej odbudowy. Cerą jest wygładzona, miekka i w zaskakująco dobrej kondycji już po kilku dniach regularnego stosowania. Choć cena jest dość wysoka, to zdecydowanie warto zainwestować w to serum, szczególnie gdyż okazało się bardzo wydajne.

Fajne serum

Serum Estee Lauder Advanced Night Repair to absolutny hit w mojej rutynie pielęgnacyjnej. Jego lekka, jedwabista konsystencja szybko się wchłania, pozostawiając skórę nawilżoną i odżywioną. Po regularnym stosowaniu zauważyłam widoczną poprawę w wyglądzie mojej skóry - jest ona bardziej promienna, gładka i ujednolicona( używam innych kosmetyków z tej samej serii to może też przez to). Serum doskonale radzi sobie z redukcją drobnych linii i zmarszczek oraz poprawia ogólną teksturę skóry. Choć cena zwala z nóg uważam, że dla osób które chcą kosmetyki z górnej półki, warto zainwestować w ten produkt, ponieważ przynosi on znaczne korzyści dla skóry. Poza tym, eleganckie opakowanie dodaje mu luksusowego charakteru. Polecam go wszystkim, którzy pragną skutecznego serum do pielęgnacji skóry o wysokiej jakości.

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

Mój ulubieniec

Serum które poznałam wiele lat temu i stało się moim evergreenem do którego wciąż wracam, uwielbiam je kupować na lotniskach w butelce 100 ml bo chyba tylko w strefach wolnocłowych dostępna jest taka duża pojemność.
Piękna brązowa, solidna buteleczka po otwarciu której czujemy lekko apteczny, tak go określiłam ale całkiem przyjemny zapach.
Serum ma pół wodnistą konsystencję ani niezbyt lekką ani niezbyt gęstą - jest idealna.
Doskonale nawilża, koi i odpręża skórę, używam go oczywiście tylko i wyłącznie na noc bo taka jest jego formuła, a i tak naprawdę wtedy najłatwiej zachodzą w skórze wszelkie procesy naprawcze.
Rano skóra jest wyraźnie nawilżona, miękka i wypoczęta.
Dozownik z pipetą sprawdza się genialnie i poprawia wydajność serum.
Zdecydowanie godna polecenia pielęgnacyjna ikona marki.

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

najlepsze serum

Uwielbiam to serum, u mnie sprawdza się rewelacyjnie.

Przed pierwszym użyciem mocno sceptycznie podchodziłam do wszystkich opinii, które pojawiały się na jego temat. Dostałam miniaturkę do jakichś zakupów, więc postanowiłam sprawdzić o co tyle zamieszania. Nałożyłam je w ramach wieczornej pielęgnacji i to co zobaczyłam rano w lustrze było dużym zaskoczeniem.
Skóra była promienna, rozświetlona i wypoczęta. Drobne zmarszczki mniej widoczne.
Od tamtej pory zagościł na stałe w mojej pielęgnacji. Nie jest tani, ale jest bardzo wydajny. Nawet miniaturowe wersje dodawane przez markę do zakupów starczają na kilka tygodni.

Konsystencja jest bardzo przyjemna, dobrze się wchłania i nie zapycha porów.
Serum ma ładny, subtelny zapach.

Opakowanie jest z przyciemnianego szkła, a pipeta pozwala precyzyjnie odmierzać ilość produktu.

Kupiony w: U konsultantki

I wciąż do niego wracam

Mam słabość do tego serum. Cudownie nawilża skórę. Uwielbiam testować nowe sera do twarzy ale i tak kończy się tym że kupuje buteleczkę Estee lauder. Nie jest najtańsze ale warte zainwestowania.

Wykorzystała: kilka próbek

Serum warte wypróbowania

Jakiś czas temu otrzymałam te serum w prezencie do zamówienia w wersji mini. Jest fajne, przyjemne, ma ładny zapach i wygładza skórę. Polecam przetestować. Dla cery z problemami skórnymi jest nawet okej.

Mieszane odczucia

Mam mieszane odczucia, ponieważ produkt działa ale nie przynosi spektakularnych efektów a raczej w tej cenie oczekuję się czegoś więcej niż od produktów za 30-50zł z drogerii. Uważam, że moja skóra dobrze przyjęła serum, jednak efekt by dość średni, buzia ładnie wygładzona, promienna jednak takie efekty uzyskuje innymi tańszymi markami.

Jedno z lepszych serum do twarzy

Opakowanie tego produktu jest eleganckie i luksusowe, co odzwierciedla markę Estee Lauder. Krem znajduje się w butelce z pompką, co ułatwia dawkowanie produktu i minimalizuje kontakt z powietrzem, co jest korzystne dla składników aktywnych.

Konsystencja:
Advanced Night Repair ma lekką, jedwabistą konsystencję, która łatwo się rozprowadza na skórze. Jest to serum, które szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy. Może być stosowane samodzielnie lub przed użyciem kremu nawilżającego.

Składniki aktywne:
To serum zawiera wiele składników aktywnych, takich jak kwas hialuronowy, peptydy i antyoksydanty. Kwas hialuronowy pomaga w nawilżeniu skóry, a antyoksydanty chronią przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. Peptydy są znane ze swojego wpływu na poprawę elastyczności skóry.

Produkt jest praktycznie bezwonny lub ma delikatny, niewyszukany zapach, co może być korzystne dla osób o wrażliwym nosie lub dla tych, którzy preferują produkty bez dodatkowych perfum.

Skuteczność:
Advanced Night Repair jest znany z właściwości regeneracyjnych i nawilżających. Regularne stosowanie tego serum pomaga w poprawie tekstury skóry, redukcji drobnych linii i zmarszczek, a także w ogólnym ożywieniu skóry.

Cena:
To jest produkt z wyższej półki cenowej. Cena jest wygórowana, ale uważam że produkt jest wart swojej ceny.

Podsumowanie:
Estee Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II to zaawansowane serum, które zdobyło sobie uznanie w dziedzinie pielęgnacji skóry. Chociaż cena może być dla niektórych zaporowa, uważam, że warto zainwestować w ten produkt ze względu na jego skuteczność i luksusowe doznania pielęgnacyjne. Idealne dla tych, którzy szukają zaawansowanego produktu do nocnej pielęgnacji skóry.

Dobre serum na noc

Gęsta, treściwa konsystencja. Przy skórze suchej, dojrzałej, która chłonie produkty nawilżahace, efekt widać już po pierwszym użyciu. Skóra wydaje się być bardziej sprężysta, ukojona. Serum ma piękny, perfumowany zapach. Jest dość intensywne, dlatego trzeba uważać przy cerze wrażliwej. W słabszych dniach, kiedy pojawia się rumień lepiej wstrzymać się od jego używania, ponieważ może dodatkowo podrażnić. Kiedy skóra jest ukojona, sprawuje się rewelacyjnie.Raz testowo nałożyłam go na dzień i nie polecam, musiałam go zmył, twarz okropnie piekła.
Ogólnie serum jest bardzo dobre, zwłaszcza dla dojrzałych cer, jeśli kogoś stać na taki wydatek to jak najbardziej polecam. Ja wolę mieć w tej cenie dwa inne porządne sera, ale nie będę narzekać jeśli dostanę je w prezencie.