Estee Lauder, Advanced Night Repair, Synchronized Recovery Complex II (Serum naprawcze)

Zobacz oferty

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Formuła niezbędna dla piękna Twojej skóry. To wszechstronne, niezwykle skuteczne serum naprawcze zainspirowane zostało przełomowymi badaniami nad katabolizmem DNA komórek. Produkt zapobiega starzeniu się skóry w bezprecedensowy sposób, dzięki kompleksowi ChronoluxCB™ wspiera naturalny proces oczyszczania następujący podczas snu i sprawia, że skóra wygląda młodziej. Udowodniona skuteczność przy wszystkich typach karnacji. Stosowane codziennie serum naprawcze zmniejsza widoczne oznaki uszkodzeń skóry, zapobiega powstawaniu uszkodzeń w przyszłości oraz zapewnia wysoki poziom nawilżenia. Budź się z piękniejszą i młodziej wyglądającą skórą - codziennie.

Używa produktu od: próbka

Nie mogę się przekonać

Używałam serum kilkukrotnie z otrzymanych próbek. Nigdy nie skłoniło mnie do zakupu pełnowymiarowego produktu z jednej przyczyny - jest zbyt tłusty ciężki i mam wrażenie ze konsystencja jest jak sylikon. Inne właściwości są w porządku - nawilża cera jest ładna z rana ale ta konsystencja mnie nie przekonuje.

świetne serum

Otrzymałam kilka próbek tego produktu i jestem z niego bardzo zadowolona. Bardzo podoba mi się konsystencja i to, jak szybko się wchłania. Stosowałam to serum na wieczór i po peelingu kwasowym. Skóra po nim jest świeża, mocno nawilżona, a skóra wygląda na zdrową i zregenerowaną. Niestety cena tego produktu jest dość wysoka, przez co na pewno na razie go nie kupię ( ale w przyszłości na pewno). Bardzo polecam.

Serum najlepsze!

Serum Estee Lauder posiada piękną buteleczkę, która pięknie prezentuje się na toaletce. Pipeta sprawia, że produkt aplikuje się bardzo łatwo. Jedna pipetka starczy na całą twarz i szyję. Serum wchłania się bardzo szybko i nie pzoostawia klejącej się warstwy. Skóra pozostaje gładka, nawilżona, napięta, odżywiona i lśniącą. Skóra wygląda po nim wspaniałe. Cena jednak trochę zbyt wygórowana, ale czego się nie robi dla swojej skóry. Uwielbiam to serum!

Najlepsze serum

Jestem nadal przed 30 więc serum używałam prewencyjnie. Piękna buteleczka i poręczna pipeta sprawiają, że aplikacja jest bardzo łatwa i przyjemna. Serum wchłania się w skórę bardzo szybko i nie pozoawia klejącej się warstwy (czego nienawidze w wielu innych produktach tego typu). Skóra pozostaje gładka, odżywiona i lśniącą. Zdecydowanie moj faworyt wśród serum. Czy działa przeciwzmarszczkowo tego jeszcze nie wiem. Na pewno skóra wygląda po nim wspaniałe. Cena jednak trochę zbyt wygórowana, ale czego oczekiwać po ekskluzywnej marce jaka jest Estee Lauder :)

Wykorzystała: kilka próbek

Fajne, choć nie wiem czy warte bajońskich kwot

Bardzo lubię to serum. Naprawdę dobrze działa na skórę. Obecnie używam 3 opakowania 7 ml, które uzbierały mi się jako gratisy zakupów. Zużyłam już około 20 ml. Używam codziennie na noc, jako jedyną pielęgnację.

Od razu po nałożeniu skóra jest dobrze nawilżona, miękka, delikatna w dotyku. Zyskuje ładny wygląd. Serum wystarcza mi na noc samodzielnie, nawet na przesuszone obszary.

Rano skóra jest ciągle dobrze nawilżona. Po pierwszych użyciach jest efekt wow, który w kolejnych dniach nieco siada, ale być może jest to wrażenie i zjawisko psychologiczne :)

Po zużyciu ok 20 ml widzę lekkie rozjaśnienie przebarwień, łatwiej je przykryć podkładem :), zmniejszenie zaczerwienień i cieni pod oczami. Cera wygląda lepiej. Niewątpliwie serum działa. Ma dużo ciekawych składników i przyznam, że porównując go do serum Lancome czy Biotherm, to w zasadzie nie ma co porówygwać tylko brać ANR :)

Fajnie, że konsystencja produktu sprawdzi się niemal do każdego typu cery, od suchej po tłustą. Nie zawiera alkoholu denaturowanego.

Nie jestem jednak pewna czy warto płacić bajońskie kwoty czy lepiej jednak nie poszukać czegoś o podobnym składzie, ale w lepszej cenie. Ewentualnie polecam polować na promocje.

Cudo w pipetce

Pierwszy raz kupiłam małą pojemność 7ml w celu sprawdzenia tak zachwalanego produktu, i co? Nie zawiodłam się i już posiadam dużą wersję :D.

Serum ma żelową konsystencję, przyjemny zapach. Szybko się wchłania i aplikator w formie pipety również jest bardzo praktyczny. Nie pozostaje klejący po nałożeniu tylko się wchłania, nie czuć go na skórze.
Po dłuższym stosowaniu możemy zauważyć gładszą i wzmocnioną skórę. Zmniejszone oznaki starzenia, delikatnie zredukowane zmarszczki. Można stosować pod oczy przez co znikają cienie i obrzęki. Skóra ma ładnie wyrównany koloryt i jest promienna.
Nazwa zobowiązuje do nakładania produktu na noc, jako odnowa podczas snu, ale można nakładać go również na dzień. Ma działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i osłonowe. Cudownie nawilża i stymuluje regeneracje.
Używałam również pod makijaż i bardzo ładnie się trzymał.

Bez szału

Mam mało wrażliwą cerę i mogę używać różnych kosmetyków bez podrażnień, ale po nałożeniu tego czuję lekkie szczypanie. Niestety nie widzę żadnych szczególnych rezultatów. O wiele lepiej działa na mnie np. nocne serum z Khiels, które ma bardziej oleistą formułę i daje milsze uczucie nawilżenia. Jak za te pieniądze spodziewałabym się czegoś więcej. Nie ma nawet przyjemnego zapachu.

Niestety za drogi produkt

Jest to serum o dość rzadkiej konsystencji i delikatnym zapachu.
Przyjemnie się go używało, bardzo szybko się wchłaniał.
Produkt jest wydajny, dwie krople wystarczą, aby posmarować całą twarz.
Dzięki serum twarz jest fajnie nawilżona i gładka. Już po kilku dniach stosowania można zauważyć poprawę kondycji skóry, twarz staje się widocznie odżywiona, zregenerowana i wypoczęta.
Jeśli chodzi o redukcję zmarszczek, niestety ten produkt niespecjalnie sobie radzi. W trakcie używania serum, jedynie optycznie wygładza zmarszczki, które widoczne są spowrotem jak tylko przestajemy tego serum używać.
Moim zdaniem tego produktu powinny używać osoby, które chcą przeciwdziałać powstawaniu zmarszczek, a nie osoby, które te zmarszczki już mają.
Produkt, który sprawdza się tylko jako serum nawilżające, czy jest warte swojej ceny?????????????
Moim zdaniem nie.????
Można kupić tańsze, a równie dobrze nawilżające serum.

Świetne !

Do zakupu serum zachęciła mnie miła Pani w drogerii Douglas przy okazji wręczając masę próbek. Następnie zakupiłam pełnowymiarowe opakowanie. Serum sprawia , że cera wygląda zdrowiej. Ujędrnia moją 30 letnią twarz. Poprawia koloryt. Nadaje blasku. Nie wywołuje wyprysków. Na początku stosowałam na policzki, czoło i szyje omijając brodę i nos , które są u mnie skłonne do wyprysków. Po jakimś czasie zaczęłam nakładać na całą twarz. Nie zapycha. Nie pozostawia tłustej warstwy. Szybko się wchłania. Regeneruje suchą cerę. Najwilża. Lekko usuwa przebarwienia. Cudo!

ma coś w sobie

Jest to serum o rzadkiej konsystencji i przyjemnym bardzo delikatnym zapachu. Optycznie niweluje drobne zmarszczki, sprawia że skóra na prawdę wygląda na jędrną i ten efekt dla mnie był na samym początku fenomenalnym odkryciem. Z biegiem czasu przyzwyczaiłam się do tego działania, wiem że jest ono właściwie iluzją, ponieważ gdy tylko serum odstawimy, zmarszczki niestety powracają, Nie są płytsze, skóra w magiczny sposób nie regeneruje się i nie uelastycznia, po prostu gdy nałożymy te serum skóra wygląda lepiej, zmarszczki są wygładzone jedynie wizualnie, co pomaga gdy chcemy nałożyć podkład i sprawić by pewne partie twarzy wyglądały lepiej w makijażu. Gdy używa się go systematycznie na noc, cała twarz wygląda promiennie i jest wygładzona, co często motywuje do zakupu kolejnej buteleczki. Ja osobiście, chciałabym aby efekt jaki można uzyskać stosując te serum, był trwały. Jest to produkt luksusowy, pięknie się prezentuje i niewątpliwie dodaje uroku zmęczonej skórze.

Moim zdaniem jednak nie warto

Niestety zawiodlam sie...otrzymalam niewielka probke w sephora i po jej zuzyciu wydawalo mi sie ze zmarszczki sie lekko wygladzily wiec zakupilam w Sephora 30 ml w zestawie z kremem i sie rozczarowalam. Po ok 2 mcach stosowania zerowe efekty. Po okolo 2 latach dostalam w prezencie 30 ml i dzialanie to samo czyli zero efektow. Mysle ze to jest dobre dla mlodych kobiet-do 30tki aby przeciwdzialac powstawaniu zmarszczek natomiast dla kobiet po 30 - tce za slabe. Owszem wydajne,latwo sie naklada, przyjemny zapach ale nic poza tym a cena wysoka. Nie znam nowej wersji - moze faktycznie ulepszona tylko czy ta nowa jest w rozowym flakonie?

Najlepsze jakie miałam

Serum kupilam zachecona opiniami. Chciakam sie na wlasnej skorze przekonac skad ten zachwyt... no i sie przekonalam. Serum ma miano kultowego nie bez powodu! Ale od poczatku. Kupilam buteleczke 50ml i stosowalam je rano i wieczorem przez ponad miesiac. Na poczatku zauwazylam natychmiastowy efekt. Skora wygladala inaczej, lepiej. Trudno tylko powiedziec dokladnie co sie zmienilo. Chyba po trochu wszystko. Kolor, jedrnosc, nawilzenie, rozswietlenie... Serum po prostu wchlanialo sie w skore i po nocy moja buzia wyglafala 100 razy lepiej! Taki efekt widzialam przez pierwszy tydzien. Potem juz moze troszke sid przyzwyczailam, ze wygladam lepiej i przestalam widziec roznice. Stosujac serum dwa razy w ciagu doby zuzylam prawie pol opakowania. Teraz zamierzam juz tylko uzywac go na noc. Bardzo.polecam ten produkt! Zmarszczek moze nie rozprostowuje ale na pewno poprawia kondycje skory. Bardzo dobry produkt warty swojej ceny.