Estee Lauder, Advanced Night Repair, Synchronized Recovery Complex II (Serum naprawcze)

Zobacz oferty

hairstore.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.80/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

REKLAMA

Formuła niezbędna dla piękna Twojej skóry. To wszechstronne, niezwykle skuteczne serum naprawcze zainspirowane zostało przełomowymi badaniami nad katabolizmem DNA komórek. Produkt zapobiega starzeniu się skóry w bezprecedensowy sposób, dzięki kompleksowi ChronoluxCB™ wspiera naturalny proces oczyszczania następujący podczas snu i sprawia, że skóra wygląda młodziej. Udowodniona skuteczność przy wszystkich typach karnacji. Stosowane codziennie serum naprawcze zmniejsza widoczne oznaki uszkodzeń skóry, zapobiega powstawaniu uszkodzeń w przyszłości oraz zapewnia wysoki poziom nawilżenia. Budź się z piękniejszą i młodziej wyglądającą skórą - codziennie.

emulsja
Cera
mieszana, młoda, normalna, odwodniona, sucha, wrażliwa, z przebarwieniami / defektami, dojrzała
50 – 100ml, <50ml
z pipetą, w butelce
ochronne, przeciwzmarszczkowe, regenerujące, rozświetlające, ujędrniające
bez alkoholu, bez parabenów, bez silikonów, bezzapachowa
serum
Struktura
bogate

• Zapach: 4

Fajne serum

Serum Estee Lauder Advanced Night Repair to absolutny hit w mojej rutynie pielęgnacyjnej. Jego lekka, jedwabista konsystencja szybko się wchłania, pozostawiając skórę nawilżoną i odżywioną. Po regularnym stosowaniu zauważyłam widoczną poprawę w wyglądzie mojej skóry - jest ona bardziej promienna, gładka i ujednolicona( używam innych kosmetyków z tej samej serii to może też przez to). Serum doskonale radzi sobie z redukcją drobnych linii i zmarszczek oraz poprawia ogólną teksturę skóry. Choć cena zwala z nóg uważam, że dla osób które chcą kosmetyki z górnej półki, warto zainwestować w ten produkt, ponieważ przynosi on znaczne korzyści dla skóry. Poza tym, eleganckie opakowanie dodaje mu luksusowego charakteru. Polecam go wszystkim, którzy pragną skutecznego serum do pielęgnacji skóry o wysokiej jakości.

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

Mój ulubieniec

Serum które poznałam wiele lat temu i stało się moim evergreenem do którego wciąż wracam, uwielbiam je kupować na lotniskach w butelce 100 ml bo chyba tylko w strefach wolnocłowych dostępna jest taka duża pojemność.
Piękna brązowa, solidna buteleczka po otwarciu której czujemy lekko apteczny, tak go określiłam ale całkiem przyjemny zapach.
Serum ma pół wodnistą konsystencję ani niezbyt lekką ani niezbyt gęstą - jest idealna.
Doskonale nawilża, koi i odpręża skórę, używam go oczywiście tylko i wyłącznie na noc bo taka jest jego formuła, a i tak naprawdę wtedy najłatwiej zachodzą w skórze wszelkie procesy naprawcze.
Rano skóra jest wyraźnie nawilżona, miękka i wypoczęta.
Dozownik z pipetą sprawdza się genialnie i poprawia wydajność serum.
Zdecydowanie godna polecenia pielęgnacyjna ikona marki.

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

najlepsze serum

Uwielbiam to serum, u mnie sprawdza się rewelacyjnie.

Przed pierwszym użyciem mocno sceptycznie podchodziłam do wszystkich opinii, które pojawiały się na jego temat. Dostałam miniaturkę do jakichś zakupów, więc postanowiłam sprawdzić o co tyle zamieszania. Nałożyłam je w ramach wieczornej pielęgnacji i to co zobaczyłam rano w lustrze było dużym zaskoczeniem.
Skóra była promienna, rozświetlona i wypoczęta. Drobne zmarszczki mniej widoczne.
Od tamtej pory zagościł na stałe w mojej pielęgnacji. Nie jest tani, ale jest bardzo wydajny. Nawet miniaturowe wersje dodawane przez markę do zakupów starczają na kilka tygodni.

Konsystencja jest bardzo przyjemna, dobrze się wchłania i nie zapycha porów.
Serum ma ładny, subtelny zapach.

Opakowanie jest z przyciemnianego szkła, a pipeta pozwala precyzyjnie odmierzać ilość produktu.

Kupiony w: U konsultantki

I wciąż do niego wracam

Mam słabość do tego serum. Cudownie nawilża skórę. Uwielbiam testować nowe sera do twarzy ale i tak kończy się tym że kupuje buteleczkę Estee lauder. Nie jest najtańsze ale warte zainwestowania.

Wykorzystała: kilka próbek

Serum warte wypróbowania

Jakiś czas temu otrzymałam te serum w prezencie do zamówienia w wersji mini. Jest fajne, przyjemne, ma ładny zapach i wygładza skórę. Polecam przetestować. Dla cery z problemami skórnymi jest nawet okej.

Wizażanki najczęściej polecają:

• Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 4
  • Zapach: 3

Mieszane odczucia

Mam mieszane odczucia, ponieważ produkt działa ale nie przynosi spektakularnych efektów a raczej w tej cenie oczekuję się czegoś więcej niż od produktów za 30-50zł z drogerii. Uważam, że moja skóra dobrze przyjęła serum, jednak efekt by dość średni, buzia ładnie wygładzona, promienna jednak takie efekty uzyskuje innymi tańszymi markami.

Kupiony w: Drogeria internetowa

• Opakowanie: 5

Jedno z lepszych serum do twarzy

Opakowanie tego produktu jest eleganckie i luksusowe, co odzwierciedla markę Estee Lauder. Krem znajduje się w butelce z pompką, co ułatwia dawkowanie produktu i minimalizuje kontakt z powietrzem, co jest korzystne dla składników aktywnych.

Konsystencja:
Advanced Night Repair ma lekką, jedwabistą konsystencję, która łatwo się rozprowadza na skórze. Jest to serum, które szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy. Może być stosowane samodzielnie lub przed użyciem kremu nawilżającego.

Składniki aktywne:
To serum zawiera wiele składników aktywnych, takich jak kwas hialuronowy, peptydy i antyoksydanty. Kwas hialuronowy pomaga w nawilżeniu skóry, a antyoksydanty chronią przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. Peptydy są znane ze swojego wpływu na poprawę elastyczności skóry.

Produkt jest praktycznie bezwonny lub ma delikatny, niewyszukany zapach, co może być korzystne dla osób o wrażliwym nosie lub dla tych, którzy preferują produkty bez dodatkowych perfum.

Skuteczność:
Advanced Night Repair jest znany z właściwości regeneracyjnych i nawilżających. Regularne stosowanie tego serum pomaga w poprawie tekstury skóry, redukcji drobnych linii i zmarszczek, a także w ogólnym ożywieniu skóry.

Cena:
To jest produkt z wyższej półki cenowej. Cena jest wygórowana, ale uważam że produkt jest wart swojej ceny.

Podsumowanie:
Estee Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II to zaawansowane serum, które zdobyło sobie uznanie w dziedzinie pielęgnacji skóry. Chociaż cena może być dla niektórych zaporowa, uważam, że warto zainwestować w ten produkt ze względu na jego skuteczność i luksusowe doznania pielęgnacyjne. Idealne dla tych, którzy szukają zaawansowanego produktu do nocnej pielęgnacji skóry.

Dobre serum na noc

Gęsta, treściwa konsystencja. Przy skórze suchej, dojrzałej, która chłonie produkty nawilżahace, efekt widać już po pierwszym użyciu. Skóra wydaje się być bardziej sprężysta, ukojona. Serum ma piękny, perfumowany zapach. Jest dość intensywne, dlatego trzeba uważać przy cerze wrażliwej. W słabszych dniach, kiedy pojawia się rumień lepiej wstrzymać się od jego używania, ponieważ może dodatkowo podrażnić. Kiedy skóra jest ukojona, sprawuje się rewelacyjnie.Raz testowo nałożyłam go na dzień i nie polecam, musiałam go zmył, twarz okropnie piekła.
Ogólnie serum jest bardzo dobre, zwłaszcza dla dojrzałych cer, jeśli kogoś stać na taki wydatek to jak najbardziej polecam. Ja wolę mieć w tej cenie dwa inne porządne sera, ale nie będę narzekać jeśli dostanę je w prezencie.

Używam od wielu lat

Używam od blisko roku i jestem bardzo zadowolona. Razem z pozostałymi produktami do pielęgnacji cery od Estée Lauder daje mi nawilżenie i sprawia, że skóra staje się odżywiona oraz bardziej promienna.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Ekstra wybór

Świetny kosmetyk. Skóra jest nawilżona i napięta. Preparat wydajny chociaż pipetka mogłaby być bardziej precyzyjna. Lubię go za zapach, konsystencje i oczywiście działanie

Bezkonkurencyjne

Bezkonkurencyjna serum. Lwia zmarszczka prawie zniknęła po roku stosowania. Z faktami nie dyskutuję. To jak dla mnie najlepsze serum jakie dotąd stosowana, a mam niestety długa i kosztowną drogę do Estee Lauder i ich advanced repair. To w/g mnue ich najlepszy produkt. 10 gwiazdek

Wspaniałe serum

Serum , dzięki któremu nie wstydzę pokazywać się bez makijażu. Używam ok 3 tyg i naprawdę czuje różnice . Zmniejszyły się niedoskonałości , a cera wyglada świeżej i młodziej. Szczerze polecam .