Joanna, Sensual, Plastry do depilacji ciała z wyciągiem z aloesu do skóry wrażliwej

Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 3.68/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Plastry z woskiem Sensual to szybki i skuteczny sposób na aksamitnie gładkie ciało. Specjalna formuła wosku została wzbogacona w wyciąg z aloesu, który wykazuje właściwości kojące i nawilżające. Plastry są łatwe w użyciu - dzięki specjalnej, elastycznej formie łatwo dopasowują się do kształtów ciała i skutecznie, jednym ruchem usuwają zbędne owłosienie wraz z cebulkami. Przy regularnym stosowaniu odrastające włoski są delikatniejsze i mniej liczne.
Dołączona oliwka nie tylko zmywa pozostałości wosku, ale także działa na skórę kojąco i łagodząco. Po zabiegu efekt aksamitnie gładkiej skóry utrzymuje się nawet przez kilka tygodni.

plastry do depilacji
łagodzące
w tubie
wrażliwa

Nie polecam

Niestety musiałam kupić je ponieważ nie było moich faworytów od marki Cosmia.
Już po 1 wiedziałam, że dobrze nie będzie i to zmarnowane pieniądze. Plastry wyrywały ledwo po kilka włosków, 2 pakowania starczyły mi zaledwie na nogi od kostek do kolan… zgrozo! Marki Cosmia starczają spokojnie na całe obie nogi. 1 plaster, 1 aplikacja, nie ma mowy, że możesz użyć 2 czy nawet 3 raz. Dramat. Nawet rozgrzewanie suszarką nic nie pomagało. Irytacja turbo.
Nie polecam, szkoda czasu i straconych pieniędzy a efekt żaden.

Kasa wyrzucona w błoto

Kupilam plastry kilka razy, kiedy skończyły mi się moje ulubione i miałam problem z dokupieniem.
Dawały radę, choć z niektórymi włoskami wcale sobie nie radziły.
Do tego mam wrażenie, że dość słabo się kleją, przez co jeden pasek zazwyczaj jest jednorazowy.
Ale ostatnio to co zastałam jest niedopuszczalne.
Przy rozdzielaniu plastrów niemalże każdy jeden w opakowaniu był sztywny i tak mocno sklejony, że nie dało się go rozerwać, ponieważ się łamał. W efekcie prawie całe opakowanie poszło do kosza...
Może cena tych plastrów jest niska ale to jakies nieporozumienie. Nigdy więcej ich nie kupię po tamtej sytuacji.

Nie kupujcie tych plastrów

Pierwszy raz podjęłam się depilacji woskiem i na chwile obiecaną jestem bardzo zniechęcona samymi plastrami… nie bólem, a tym, że plastry nie zrobiły NIC… jedyny efekt to zaczerwieniona skóra, masa pozostałego wosku na nogach i problem z jego zbyciem… nie marnujcie pieniędzy na ten produkt…

Nie polecam

Plastry kupiłam z ciekawości bo zazwyczaj stosuje maszynki do golenia, plastry te mają dobry klej i są w przystępnej cenie i to na tyle z plusów, bo z działania tych plastrów jestem bardzo zawiedziona, produkt ten słabo usuwa włoski, podrażnia skórę, a klej jest potem bardzo ciężko usunąć ze skóry, musiałam mocno trzeć mokrą gąbką z mydłem żeby się tego pozbyć, te plastry to jakiś bubel, z mojej strony nie polecam.

Plastry do depilacji

Stan skóry:
Sucha
Szorstka
Pozbawiona blasku

DOSTĘPNOŚĆ – nie widuję już, ale pamiętam też że podczas pierwszego zakupu trochę ich się naszukałam
OPAKOWANIE – papierowe pudełko z 12 szt. plastrów w środku
SZATA GRAFICZNA – rzuca się w oczy, skromne, estetyczne
SKŁAD – nie jest zły
WYDAJNOŚĆ – jedno, dwa użycia
ZAPACH – nie sprawdzałam
JAKOŚĆ PLASTRÓW – słaba
EFEKT – kupiłam ten produkt wiedząc, że mam skórę suchą i nie chciałam jej podrażnić – niestety plastry mnie podrażniły, nie usuwały też włosków a do tego klej zostawał na ciele, a zmywanie tego było problematyczne
ZESTAW – nie sprawdzałam
PODRÓŻ – nie sprawdzałam
CENA – ok. 10 zł

Niewypał

Plastry może i są dla skóry wrażliwej, bo nie podrażniają jej, ale ogólne ich działanie jest słabe. Plastry są duże, więc lepiej nadadzą się do depilacji większych partii ciała (np. nogi). Można oczywiście dopasować je do mniejszych powierzchni; po docięciu używałam ich np. do depilacji pach.
Produkt Joanna radził sobie z włoskami średnio. Nie usuwał nawet połowy z nich, a kolejne i kolejne próby nie poprawiały sytuacji. Zużyłam je, ale nie będę raczej do nich wracać.
Niewielką trudność sprawiało też dobre rozgrzanie wosku. Opornie poddawał się działaniu ciepła, a bez tego trudno było o poprawne zaaplikowanie plastrów.
Największym plusem była dołączona do produktu oliwka, która spełniała swoje zadanie w 100%.

Nadaje się tylko do kosza

Za kupowanie tego powinni jeszcze dopłacać, bo tyle ile nerwów na to pójdzie to szkoda mówić. Nie dość, że produkt w żadnym aspekcie nie spelnia swoich zadań to jeszcze zostawia na włoskach wosk, którego nie da się zmyć. Nie rozumiem jak można wystawiać na rynek produkt, który w żaden sposób nie działa tak jak powinien.

Najgorsze plastry z jakimi miałam do czynienia

Czasami korzystam z depilacji woskiem, nie za często, jednak wiem jak to powinno wyglądać, co zrobić aby była skuteczna itp. Korzystałam z plastrów wielu firm dostępnych w drogeriach, żadne nie były dla mnie idealne, ale były w miarę okej- robiły to co miały robić. Mam mocne włoski, jestem świadoma, że wymagają od tych produktów nieco więcej i też nie oczekuję nie wiadomo jakich efektów właśnie z tego powodu. Z takim bublem natomiast dawno się nie spotkałam. Plastry te kupiłam z racji na cenę, kosztowały około 10 zł na promocji. Są straszne, nie polecam ich nikomu, już mówię dlaczego. Rwą się w momencie wyrywania, przez co sprawia to podwójny ból- pierwszy ból związany z wyrwaniem części włosków, drugi gdy musimy oderwać resztę plastra, co pozostawia wosk na skórze trudny do usunięcia + włoski nie są w ten części wyrwane (ten fragment da się usunąć tylko w kierunku „z włosem”). Czyli tak naprawdę plaster, który powinien nam służyć kilkukrotnie jest jednorazowy, a dodatkowo nie spełnia nawet podstawowej funkcji, do której został stworzony. Za podobną cenę dostaniemy dużo lepsze plastry firmy Isana.

Nadają się do dziecięcych włosków;-)

Nie wiem, jak cieniutkie włosy na ciele trzeba mieć, aby móc powiedzieć o tych plastrach coś pozytywnego. Próbowałam depilacji na nogach, pod pachami i na brzuchu. W pierwszych dwóch miejscach nie zrobiły kompletnie niczego oprócz podrażnienia skóry i pozostawienia wosku na niej. Na brzuchu poradziły sobie całkiem nieźle, choć trochę niedokładnie, ale jest to miejsce, gdzie mam jedynie cienkie i bardzo delikatne włoski. Plastry kompletnie nie zdały u mnie egzaminu i nie kupię ich ponownie. Plusik za oliwkę gratis, która łagodzi podrażnienia i domywa resztki wosku ze skóry.

Totalny badziew

Ten kto stoi za produkcją tego dziadostwa powinien się tylko wstydzić. Dziewczyny, szkoda waszej kasy i nerwów. Plastry nie są drogie, sporych rozmiarów, więc można je spokojnie porozcinać i... to by było na tyle z plusów. Totalnie nie radzą sobie z wyrywaniem włosków. Ba, one zwyczajnie je łamią! Nie usuwają ani większych, ani mniejszych włosów... Słabo lepią się do skóry, nawet kilkuminutowe pocieranie nic nie daje. Jakby mało było smaczków, oliwka też nie radzi sobie z resztkami wosku. Do tej pory, jak sobie pomyślę, że dałam się skusić na ten badziew, to mną trzęsie nieziemsko. Ostrzegam przed zakupem takiego szajsu!

Mi pasują

Plastry te kupuję od x czasu. Ciała nimi nie depiluję, bo chyba te pudełko byłoby na raz, z taką zabawą lepiej kupić wosk w puszce i "rwać" się non stop, bo wtedy tylko to się opłaca. Do depilacji ciała robiłam próby x czasu temu, ale gdy zobaczyłam że nie wyrywają dokładnie, zostawiłam je do depilacji wąsika, oraz innych włosków na twarzy. Tutaj działają jak należy. Jeśli trochę poleży zastyga, wystarczy położyć na gorący kaloryfer i od razu odklejać, a jeśli to zdarzy się latem (kiedy ogrzewanie jest wyłączone), plaster przykładam do gorącego kubka i nie ma problemu od razu się rozpuszcza i można przyklejać do twarzy. Oczywiście używając tylko do twarzy po prostu odcinam sobie wąskie paski, ten sposób sprawia, że są bardzo wydajne. Oczywiście podrażniają skórę, ale wiadomo jak to wosk. Wtedy depilacja zawsze na noc, potem na to leci warstwa Alantanu i na drugi dzień nic nie widać. Zapach mi nie przeszkadza, przecież to tylko wosk więc używa się tylko przez chwilę. natomiast zawsze mnie denerwuje dołączona do opakowania tubka oliwki, ładnie pachnie, ale po przetarciu jakoś nie mogę niczym się domyć po niej ale to tylko tak w nawiasie. Nigdy też nie wykorzystałam żadnej do końca i zawsze mam kilka, w zasadzie nie wiem po co je zbieram...

ZALETY:
cena
dobrze wyrywa wąsik i inne owłosienie na twarzy
dobra wydajność (przy używaniu tylko do twarzy)

WADY:
całkowicie nie do ciała, tylko do twarzy

Mieszane uczucia

Plastry są całkiem okej z tym że mam wrażenie że ten wosk jest za słaby. Trzeba go rozgrzać w dłoniach przez pocieranie i nieraz i tak jest za słabo rozgrzany przez co się nie klei a trę go kilka minut. Pomija włoski, nie wyrywa wszystkich z tego obszaru i trzeba kilka razy powtarzać. Zostawia mnóstwo wosku i nawet dołączona oliwka nie daje rady by go zmyć. Jedyne co jest super to zapach wosku i oliwki. Streszczajac pastry wyrywają włoski ale nie każdy. Trzeba się namachac