Gillette, Satin Care, Avocado Twist Shave Gel (Żel do golenia)

Gillette, Satin Care, Avocado Twist Shave Gel (Żel do golenia)

Zobacz oferty

prostezakupy.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Gillette Satin Care Avocado Twist - żel do golenia dla kobiet z subtelnym, egzotycznym tchnieniem awokado.
Unikalna formuła żeli Satin Care, z dodatkiem substancji nawilżających i wygładzających, zawiera jedwabne proteiny, które zapewniają możliwie najdelikatniejsze golenie. Składniki kosmetyków dobrano tak, aby zarówno w trakcie, jak i po zabiegu golenia chroniły skórę przed podrażnieniami, nadawały jej gładkości i miękkości, zwiększając jej elastyczność i sprężystość. Dzięki żelom Satin Care, ostrza maszynki przesuwają się po skórze gładko i delikatnie, poprawiając komfort golenia. Nowe żele Satin Care mają ulepszoną formułę, która usprawnia poślizg maszynki po skórze, nawet do 35% w porównaniu z poprzednią formułą.

Piękny

Żel do golenia jest mega wydajny, pięknie pachnie,nawilża skórę A zarazem nogi są gładkie po każdym goleniu. Cenowo jest ok w porównaniu do innych. Warto spróbować i kupić

Ułatwia depilację

Żel do golenia Gillette Satin Care AVOCADO Twist Shave Gel zawiera olejek z avokado, przez co ma nawilżać naszą skórę podczas golenia. Nawilżenia nie zauważyłam ale dużym plusem jest to że kosmetyk ten nie podrażnia. Skóra po jego użyciu jest miękka i gładka. Golenie z tym żelem jest przyjemne, ponieważ łatwo sunie po nim maszynka. Żel nie spływa, ma gęstą konsystencję która zamienia się w mięciutką piankę. Żel przyjemnie pachnie i jest bardzo wydajny. Starcza naprawdę niewielka ilość przy użyciu. Dozownik precyzyjnie aplikuje produkt. Warto kupić go na promocji gdyż w cenie regularnej kosztuje około 20zł.Dostępny w drogeriach i supermarketach.

Tak samo dobry jak pozostałe

Do depilacji nie potrzebuje dobrych produktów, gdyż moja skóra nie należy do wrażliwych i sama woda z mydłem również byłaby odpowiednia, jednak staram się używać produktów do golenia.

Gęsty żel, który delikatnie pachnie i dzięki niemu golenie staje się łatwiejsze i bezpieczne. Nie odniosłam żadnych podrażnień czy przesuszenia skóry. Odpowiedni do każdej partii ciała, nóg czy pach. Jest dobry tak samo jako pozostałe wersje z tej marki robi to co należy.

Łagodzi

Ten żel jest że mną od bardzo dawna .
Jest jednym z niewielu zeli, które nie podrażniaja mojej skóry.
W butelce jest dość sporo produktu więc jest bardzo wydajny . Dodatkowo posiada ładny, delikatny zapach.
Żel radzi sobie z każdym włosem i nie powoduje krost .

Ok

Do depilacji wolę żele niż pianki, najczęściej sięgam po Gilette w różnych wariantach zapachowych. Ten konkretny zaskoczył mnie owocowym aromatem-spodziewałam się zapachu awokado. Cena jest adekwatna do jakości, kupię ponownie.

Bardzo dobry

Przyjemny żel, tak naprawdę jest dwa razy droższy od popularnych żeli do golenia, ale przy tej wydajności ta cena nie jest aż taka wysoka.

Ładne opakowanie, pompka, która się nie zacina. Co prawda nie da się wycisnąć małej ilości produktu, bo dozownik wywala nam od razu za dużo żelu, ale da się ten jeden minus przeżyć. Jak to bywa w tego typu produktach, ze środka wylatuje żel, a na skórze zamienia się w super wydajną piankę. Zarówno żel jak i pianka mają bardzo gęstą, przyjemną konsystencję. Uważam, że kosmetyk jest wart swojej ceny.

Starcza na długo, o wiele lepiej goli się na nim nogi niż bez niego. Pięknie pachnie, słodko, ale nienachalnie. Polecam ten produkt każdemu, kto używa maszynki. Ja już go nie kupię, bo golę nogi depilatorem/woskiem.

Super żel

Jest to zdecydowanie najlepszy żel do golenia (na równi z wersją dry skin). Ma świetną konsystencję, przez co dobrze się pieni. Maszynka sunie jak po maśle ;) Ma super zapach. Nie podrażnia mojej wrażliwej skóry.

Najlepszy

To najlepszy żel do golenia jaki używałam. Ma bardzo przyjemny zapach i co najważniejsze nie wysusza skóry! Jest gęsty i dość wydajny, po rozprowadzeniu na skórze nie spływa, ale też nie zatyka maszynki - nie trzeba jej płukać po każdym przejechaniu.
Żel do samego końca wychodzi z opakowania bardzo dobrze. Nie trzeba naciskać "aplikatora" 5 minut żeby wyszły resztki.
Kupuję tylko na promocji za około 10-11 zł, na szczęście promocje są bardzo często.
Naprawdę warto go kupić!

Praktyczna

Uwielbiam jego konsystencję. Żel po rozprowadzeniu zamienia się w gęstą i sztywną pianę, która jednolicie i łatwo pokrywa skórę. Nie robi się wodnista, nie spływa.
Skóra robi się miękka i podatna, żel znacząco ułatwia golenie, jest bardzo wydajny i nie podrażnia. Maszynka po nim gładko sunie.
Zapach jest delikatny i neutralny, raczej nie przypomina awokado, o wiele bardziej lubię lawendowy.

Bardzo dobry

Najczęściej kupuję właśnie żele Gilette i tak naprawdę uważam, że poszczególne warianty różnią się między sobą głównie opakowaniami/zapachami, a reszta właściwości pozostaje bez zmian, co mi zresztą odpowiada, bo to bardzo dobre żele.

Żel jest naprawdę gęsty i wydajny, nawet niewielka ilość pozwala rozprowadzić się po naprawdę sporej powierzchni skóry, a pianka nie spływa. Dzięki temu golenie jest łatwiejsze i trudniej się zaciąć. Zapach wersji z awokado jest przyjemny i nie za mocny, choć bardziej kojarzy się ogólnie z jakimiś egzotycznymi owocami niż konkretnie z awokado. Pianka nie nawilża jakoś rewelacyjnie, ale na pewno nie wysusza skóry, a to już coś.

Uważam, że kupowanie pianek Gilette w cenie regularnej zupełnie się nie opłaca, ale też ich promocje są tak często w Rossmanie i SuperPharm, że zawsze kupuję je w "specjalnej" cenie. Moim zdaniem najlepsze pianki na rynku, choć przy goleniu i tak wiadomo, że sukces w połowie zależy od dobrej golarki. Przy złej lub starej nawet najlepsza pianka nie pomoże ;)

nie pachnie jak awokado

Pianka, a właściwie żel zamieniający się w piankę, spełnia swoją funkcję w 100%. Nie podrażnia i nie wysusza skóry oraz ułatwia golenie maszynka jednorazową. Jeśli chodzi o zapach to powiedziałabym raczej, że jest to bardziej melon z awokado niż samo awokado. Pianka jest dość gęsta, jednak mało wydajna w porównaniu np. do żelu do golenia zmieniającego się w piankę z Isany.

Cudo!

Świetny żel/pianka! Produkt teoretycznie jest żelem jednak po rozprowadzeniu go na skórze staje się pianką. Ja zawsze miałam problem z podrażnieniami po goleniu, po użyciu tego produktu, problem odszedł. Dzięki temu produktowi, moja skóra po goleniu jest gładka i co najważniejsze, nie podrażniona!