Joanna, Sensual, Żel do golenia dla kobiet z ekstraktem z miodowego melona

Joanna, Sensual, Żel do golenia dla kobiet z ekstraktem z miodowego melona

Unikalna formuła żelu do golenia Sensual została opracowana specjalnie dla delikatnej kobiecej skóry. Żel rozcierany na wilgotnym ciele zmienia się szybko w kremowa pianę, która zmiękcza włókno włosa oraz zapewnia łagodne i dokładnie golenie. Po zabiegu skóra staje się jedwabiście gładka i miła w dotyku. Żel zawiera ekstrakt z miodowego melona, który działa na skórę nawilżająco i łagodząco. Polecany do golenia zarówno nóg, jak i delikatnych obszarów pach, rak i okolic bikini.

Produktu którego potrzebowałam

To jest właśnie ta pianka, która spełniła moje oczekiwania. Kto by pomyślał, że przy takiej niskiej cenie można spotkać się z taką wysoką jakością. Pianki naprawdę nie trzeba trzymać długo na ciele, aby zmiękczyła włoski. Nie powoduje podrażnień, łatwa do spłukiwania i do rozprowadzenia. Zdecydowanie must have w łazience każdej kobiety, która depiluje się maszynką

Cudowny zapach :)

Żel nałożony na wilgotną skórę bardzo szybko zamienia się w pianę, która ułatwia golenie. Nie spływa, nie rozpuszcza się. Maszynka ma bardzo dobry poślizg, dzięki niemu nie ominiemy żadnego miejsca. Dozownik ma mały otwór, przez co nie wyciśniemy za dużo produktu. Zużyłam kilka opakowań i jeszcze ani razu się nie zepsuł, ani nie zablokował. Nie podrażnia skóry, a co więcej, nawilża. Skóra po goleniu z jego udziałem jest miękka i gładka. Jest bardzo wydajny. A jego zapach (miód z nutą melona) jest cudowny - zabieg depilacji od razu staje się przyjemniejszy :)

Bardzo dobry żel

Kupuję regularnie, bo jest niedrogi i fajnie przygotowuje włoski i skórę do golenia. Mimo iż nie przepadam za zapachem melona to ten żel nie ma aż tak mocno wyczuwalnej nuty zapachowej. Jest wydajny, zmiękcza włoski, po goleniu nie ma podrażnień.

Zdecydowanie ułatwia depilację

Depilacja maszynką daje może krótkotrwały efekt, ale jest zdecydowanie najszybszą i bezbolesną formą depilacji, dlatego najczęściej wybieraną. Niestety niesie ze sobą ryzyko podrażnień i zacięć, aby to zniwelować zawsze wybieram żel do golenia Sensual.
Żel po aplikacji na dłoń od razu zamienia się w gęstą pianę, która łatwo i równomiernie rozprowadza się po ciele. Ważne jest to, że piana nie spływa po chwili z ciała i nie trzeba ponownie jej nakładać, co się zdarzało w przypadku innych żeli i panek do golenia. Kosmetyk dobrze zmiękcza włoski dzięki czemu golenie staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. Maszynka wręcz sunie po skórze. Odkąd stosuję ten żel skończyły się moje problemy z krostkami i podrażnieniem po depilacji. Opakowanie tradycyjne, wygodne w użyciu, łatwo się z niego dozuje produkt. Zapach ma delikatny, nie drażniący.

Mistrzostwo wśród żeli!!

Ten żel jest po prostu genialny. Pierwsze opakowanie kupiłam, bo było w promocji. Od razu urzekł mnie piękny zapach.
Piana gęsta, dobrze pokrywa skórę i włoski, zapewnia poślizg, który niweluje ryzyko zacięcia. dobrze nawilża skórę, która jeszcze długo pięknie pachnie.

Kiedyś używałam żeli Gilette, ale to już przeszłość. Wolę ten żel, w dodatku jest on polskiej firmy!!! Gilette się nie umywa do Sensuala, dzięki któremu golenie stało się przyjemniejsze. Ostatnio Gilette był w cenie promocyjnej 12 pln ale i tak wybrałam żel Joanny, mimo braku promocji i.. identycznej ceny :))))

Ktoś we wcześniejszej recenzji napisał, że opakowanie rdzewieje - jak się trzyma metalowe puszki tam gdzie jest duża wilgotność (np. kabina prysznicowa) to wszystko będzie rdzewieć. Kiedyś zardzewiała mi puszka gilette i od tego czasu dwie zasady - opakowanie z żelem trzymam w szafce, a po użyciu nie zakładam "pokrywki" - robię to np. dopiero następnego dnia, jak już ew. zebrana woda wyparuje. I z opakowaniem nic się nie dzieje.

Polecam. SAME PLUSY, ZERO MINUSÓW!!!

Nikomu go nie oddam :)

Zazwyczaj do depilacji używałam pianki do golenia, ale będąc w drogerii do ręki wpadł mi ten żel i coś czuję, że zostanie ze mną na dłużej.
Żel bardzo ładnie pachnie. Idealnie rozprowadza się na skórze (automatycznie zamienia się w pianę). Bardzo ułatwia golenie i chroni skórę przed ewentualnym zacięciem i podrażnieniem.
Jeden mały minus to to, że ciężko jest wydobyć odpowiednią ilość produktu

Ułatwia golenie

Bardzo lubię, ma fajny lekko miodowy zapach, na pewno czuć melona więc jeśli nie przepadacie to jednak wybierzcie jakiś inny wariant. Jest bardzo wydajna, niedroga, pomaga golić bez podrażnień, zmiękcza włosy i nawilża też skórę. Dobrze się rozprowadza, jest gęsta i nie skapuje ze skóry, z opakowania dozuje się bardzo łatwo i wygodnie.

świetny

Żel łatwo się aplikuje, momentalnie zamienia się w pianę. Ma bardzo przyjemny zapach, nie uczula, nie podrażnia, zdecydowanie ułatwia depilację. Skóra po jego użyciu jest faktycznie gładka. Poza tym to produkt ogólnie dostępny, wydajny, w dobrej cenie, no i polskiej marki. Polecam !!!

Niespodziewanie dobry

Miałam okazję używać go kilka razy. Nie byłam przekonana ale po kilkukrotnym użyciu zaskoczył mnie. Łatwwa aplikacja, super się pieni i co najważniejsze nie podrażnia skóry.

Mój nowy przyjaciel

Pożyczyłam będac na wakacjach i zakochałam się. Produkt jak to pianka- mocna piankowata struktura, łatwo się rozprowadza, ułatwia golenie i ma delikatny zapach. Jednak stała się rzecz nie do uwierzenia- włoski na moich nogach zaczęły odrastać dopiero po 4 dniach (ciemne kropki) a 5 dnia wymagały dopiero podgolenia. Pierwszy raz udało mi się uzyskać taki efekt, zazwyczaj moje włoski odrastają już po 2 dniach a 3 dnia (rano) wymagają golenia, dlatego zazwyczaj zmuszona jestem w sezonie golić nogi co 2 dni. Polecam ten produkt ze szczerego serca- opóźnił u mnie odrost.

Swoje robi, zasadniczo nie widzę różnicy od innych rodzaji..

Początki mojej drogi pielęgnacyjnej różnie wyglądały. Podejrzewam, ze jak u większości metoda prób i błędów- standard. Tak właśnie mogę określić swoją drogę w tematyce depilacji.
Początkowo z racji braku doświadczenia -a było to już naście lat temu... Wybierałam co bądź do golenia. Nieważne pianka, czy żel, z czasem jednak zaczęłam dostrzegać różnicę.
Pianka lżejsze wydanie jednak nietrwałe w dokładnym goleniu. Znika w ciągu dosłownie kilku minut a jak wiadomo dokładna depilacja wymaga dłuższej uwagi- wypadało by aby produkty nie ściekał, nie znikał z powierzchni skóry poddawanej zabiegowi. Różnie z tym bywało...

Jak we wstępie zaznaczę, iż zasadniczej różnicy nie widzę pomiędzy wydaniami żeli do golenia Joanna wydanie aloesowe czy miodowe, no może poza kolorem i zapachem- co jak dla mnie nie ma w tym przypadku większego znaczenia.

Standardowa metalowa tubka z naciskanym podajnikiem, który pod wpływem gazu wydobywa potrzebną ilość produktu. Większej filozofii w tym temacie nie widzę. Zasadniczo do samego końca wszystko działa bez mniejszego zarzutu.

Konsystencja żelu mocno zbita, dobrze przykleja się do depilowanej partii ciała, ułatwiając przy tym sprawną i bezkrwawą depilację.
Żel nie spływa ze skóry, nałożony na ciało do samego końca nie zmieniając swojej konsystencji pozostaje na miejscu. Depilacja przebiega w sposób bezproblemowy.
Zapach słodki -zdecydowanie dominująca nuta miodowa. Po spłukaniu nie pozostaje wyczuwalna na ciele. Za co plus. Niekoniecznie chciała bym wyczuwać od siebie woń żelu do golenia...

Żel nie uczula, nie powoduje podrażnienia na ciele. Jako posiadaczka wrażliwej, wymagającej skory wiem co mówię. Nie każda formuła okazuje się dla mnie odpowiednia.

Kolejna kwestia temat wydajności jak dla mnie w tym temacie kwestia mocno indywidualna. W zależności jeśli depilacje ktoś przeprowadza kilka razy w tygodniu normalnym jest, ze będzie szybciej zużywał produkt. Jak dla mnie za cenę niespełna 10 zł żel wystarcza spokojnie na dwa miesiące użytkowania.

Łagodny i dobry żel

Spełnia swoje zadanie - zmiękcza włoski, zmniejsza możliwość podrażnienia po goleniu, a co najważniejsze - nie powoduje czerwonych krostek po goleniu :) Używam go do golenia nóg i pod pachami, do golenia wówczas używam maszynek. Nie wysusza, lekko nawilża i napina skórę. Nie potrzeba dużej ilości by pokryć nim powierzchnię skóry. Pozostawiona na dłuższą chwilę fajnie zmiękczy włoski w sam raz do golenia.
Stosuję go od wakacji, jeszcze nie skończyłam opakowania - jest mega wydajny. Inne kremy/żele do golenia podrażniały i powodowały krostki, mniej lub bardziej, ale ZAWSZE. Ten natomiast tego nie robi. Gorąco polecam :)
Niestety nie ma super cech w postaci opóźnienia wzrostu włosów czy coś :D