Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.89/5

jokasklep.pl
Średnia ocena: 4.59/5

zobacz więcejzwiń

Unikalna formuła żelu do golenia Sensual została opracowana specjalnie dla delikatnej kobiecej skóry. Żel rozcierany na wilgotnym ciele zmienia się szybko w kremowa pianę, która zmiękcza włókno włosa oraz zapewnia łagodne i dokładnie golenie. Po zabiegu skóra staje się jedwabiście gładka i miła w dotyku. Żel zawiera ekstrakt z miodowego melona, który działa na skórę nawilżająco i łagodząco. Polecany do golenia zarówno nóg, jak i delikatnych obszarów pach, rak i okolic bikini.

Joanna, Sensual, Żel do golenia dla kobiet z ekstraktem z miodowego melona

Zielona żelowa konsystencja o rewelacyjnym zapachu i nie są to cytrusy. Woń słodkiego soczystego melona z odrobiną migdałów - tak bym go nazwała, pachnie jak perfumy. Skóra po goleniu jest błyszcząca i delikatna, olejki pielęgnacyjne miodowego melona są rewelacyjne.
Świetnie się pieni, piana jest gęsta i tak przyjemna do nakładania, że nawet cała pielęgnacja nie jest tak męcząca. Sądzę że dorównuje droższym markom, jeden z lepszych żeli jakie używałam.
Co do aplikacji: nakładam ją na suchą skórę na około 1-2 minuty, jest to wystarczający czas aby zmiękczyła włoski, wtedy nie spływa a przykleja się do skóry.

Nie podrażnia i nie ściąga skóry

Ten produkt naprawdę bardzo ładnie pachnie i spełnia swoją rolę. Dzięki temu żelowi, który zamienia się w piankę, depilacja przestała być bolesna i nie wyskakują mi już żadne krostki ani inne niespodzianki.
Produkt jest wydajny i wystarcza mi na kilka tygodni, wystarczy niewielka ilość, aby pokryć nim na przykład całe łydki.

Spełnia swoją rolę

Bardzo sobie cenię produkty Joanna Sensual do depilacji (plastry, oliwki...) Żelu używałam w okresie wakacji. Ma delikatną, kremową konsystencję, po rozsmarowaniu lekko się pieni. Przyjemnie pachnie. Dobrze zmiękcza włoski. Pozostałości żelu łatwo sie spłukują. Nie uczula. Łatwo się aplikuje, bo w przeciwieństwie do pianki nie trzeba nim potrząsać i można wyciskać z opakowania w pozycji pionowej. Jedyną wadą jest to, że spływa i trzeba go szybko rozsmarowywać. Za to jest wydajny i nie drogi.

Mało wydajny żel do golenia o nieciekawym zapachu.

Dotąd byłam bardzo wierna piankom do golenia marki Venus, które wypróbowałam bodaj we wszystkich rodzajach i kocham bardzo! Jednak pod wpływem drogeryjnej promocji stwierdziłam, że wypróbuję coś nowego, tym razem dla odmiany w postaci żelu. Eksperyment ten pokazał, że nowości nie zawsze są wskazane. Jak wspomniałam powyżej, produkt ma konsystencję żelu, który po kontakcie ze zwilżoną wodą skórą zamienia się w gęstą pianę. Co mnie drażniło w nim niezwykle, to zapach, który bardzo, ale to bardzo mi się nie podobał i kojarzył z męską pianką do golenia. Samo golenie przebiegało bez zarzutu, żel dawał dobry poślizg maszynce, nie spływał z nóg, łagodził podrażnienia. Niemiło zaskoczyła mnie również wydajność produktu, który skończył się o wiele szybciej niż pianki, których wcześniej używałam, a cenowo wypada niestety mniej korzystnie nawet na promocji. Nie sięgnę po ten produkt ponownie.

Najlepszy

Zawsze kupuje do depilacji coś nowego :) jednak ten żel dotychczas jest najlepszy. Ma przyjemny zapach, żel ma gęsta konsystencję, która bardzo dobrze trzyma się na skórze, w przeciwieństwie do innych żeli czy pianek. Wystarczy naprawdę niewielka ilość. Doskonale nadaje się również do depilacji całego ciała (nogi, pachy bikini) nie podrażnia skóry oraz nie wysusza jej.Z pewnością będę po nią często wracać ;)

Mój ulubieniec

Używam tego żelu od lat na zmianę z innymi, jednak do tego wracam. Wydajny, o ładnym nienachalnym zapachu, jest bardzo łatwy w użyciu. Nakładamy i golimy :) Nie wysusza skóry, proces golenia jest przyjemny (nie zapycha maszynki, nie powoduje zacięć). Łatwo go dostać w promocji a 1 tubka wystarcza zazwyvzaj na kilka miesięcy używania.

Tego żelu używam już 3 raz i jestem pozytywnie zaskoczona

Tego żelu używam już 3 raz i jestem pozytywnie zaskoczona. Najlepiej mi się z nim współpracuje ;) Ma fajną żelową konsystencję, łatwo się go nakłada i łatwo rozsmarowuje po ciele. Ładnie pachnie :) Dzięki niemu już się nie zacinam przy goleniu, a nogi nie są wysuszone po wszystkim tylko gładkie i nawilżone. Brak też podrażnień.

Bardzo dobry żel do golenia

Żel do golenia Joanna Sensual z ekstraktem z miodowego melona sprawdza się u mnie zawsze. Mam bardzo wrażliwą skórę na nogach, skłonną do podrażnień i wrastania włosków. Żel nie podrażnia, jest delikatny, bardzo ładnie pachnie i nawilża skórę. Jest super wydajny, bardzo ładnie się tworzy piana i jest tani. Mój ulubiony żel do golenia.

☆☆Bardzo dobry☆☆

Swietny zel! Nie ma sie do czego przyczepic.
Spelnia wszystkie obietnice producenta!

Plusy:
Dostepnosc
Delikatny dla skory
Ladnie pachnie
Nie podraznia
Wspomaga golenie
Pozostawia skore gladka jak pupcia niemowlaka

Z nim depilacja idzie gładko

Uwielbiam ten produkt za żelową formułę. Jest wręcz idealna. Wystarczy niewielka ilość produktu, aby pokryć warstwą na przykład całe nogi. Skóra po goleniu z tym żelem jest gładka i miękka. Polecam

Może być

Depilacja jest chyba ważnym elementem w życiu każdej z nas. Zawsze używałam żelu do golenia Tanita, ale niestety w ostatnim czasie w ogóle nie mogę znaleźć go w żadnym sklepie, więc musiałam sięgnąć po coś innego. ⁣
Wybór padł na Żel do golenia dla kobiet z ekstraktem z melona miodowego od marki Joanna. Po roztarciu na skórze zamienia się on w piankę, która ułatwia depilację, choć nie jest on tak fajny, jak ten z Tanity. Zapach nie jest praktycznie w ogóle wyczuwalny. Nie mogę mu jednak nic zarzucić, ponieważ skóra po nim jest bardzo miła w dotyku i nie jest podrażniona. Jednak jeśli człowiek przyzwyczai się do produktu, który kupowało się notorycznie, to ciężko jest polubić tak samo mocno inny. Niemniej jednak ten żel też dobrze sobie radzi, ale chyba nie sięgnę po niego kolejny raz.

Ułatwia golenie

Żel na pewno ułatwia golenie, uprzyjemnia głównie ze względu na zapach ale da się żyć bez niego. Po nałożeniu na nogi robi się z niego pachnąca piana, po której bardzo ładnie sunie maszynka zbierając włosy. Po goleniu skóra jest nawilżona, niepodrażniona i gładka. Fajny kosmetyk ale dla mnie w tym momencie zbędny, golę się na maskę do włosów ;)