Neutrogena, Formuła Norweska, Fast Absorbing Hand Cream (Szybko wchłaniający się krem do rąk o lekkiej konsystencji)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.63/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Natychmiast nawilża skórę dłoni, sprawiając, że odzyskuje ona miękkość i elastyczność. Krem ma lekką, nietłustą konsystencję, dzięki czemu szybko się wchłania przynosząc natychmiastowe uczucie komfortu. Odpowiedni do codziennego stosowania. Natychmiast się wchłania. O lekkiej, nietłustej konsystencji. Testowany dermatologicznie.

z pompką, w tubce
kremy do rąk
nawilżające, wygładzające
zapachowa
lekkie
sucha

W ogóle mnie nie zachwycił

Zakupując ten krem wzięłam jeszcze wersję w szarej tubce, tylko dlatego że była promocja przy zakupie dwóch sztuk w Biedronce. ogólnie miałam jeszcze chęć na biały ale instynktownie go pominęłam bo zapomniałam całkowicie że już kiedyś o nim pisałam.

Ogólnie kremy jakiś czas temu poleciła mi koleżanka bo bardzo skarżyłam się na wysuszone dłonie których wtedy od jakiegoś czasu nie mogłam doprowadzić do ładu. Całkowicie zapomniałam o tej firmie, zawsze każdy mówił o niej dobrze...

Wersję niebieską zabrałam do pracy a szarą zabrałam do torebki. Żadna z nich mi nie pomogła w nawilżeniu.
Ze względu na specyfikę pracy kremów używam non stop i dużo. Często muszę też myć ręce co powoduje, że kremy kończą się u mnie w zastraszającym tempie, ale może to i dobrze, bo wciąż szukam idealnego.

Ogólnie jestem w szoku, że krem ma tak dużo zwolenników, moim dłoniom nie pomógł, z każdym użyciem koleżanka w pracy zawsze się śmiała, bo smarowałam się nim non stop... i nic to nie dało.

Krem faktycznie wchłania się natychmiast ale przy okazji nie robi nic konkretnego i właściwego, czego ogólnie szukam w takich kosmetykach. W sumie jak ma nawilżać skoro gliceryna jest daleko w składzie. Oczywiście producent też o tym pisze, że konsystencja jest lekka i nietłusta. No i taka jest, a mnie to wciąż dziwi. Może dlatego że tą firmę zawsze stawiałam na wysokim miejscu, niestety przeliczyłam się.
Zapach kremu delikatny, lekki, jak sama konsystencja. wchłanianie jest wręcz natychmiastowe, jest krótkotrwałe uczucie że coś jest ale w mgnieniu oka to zanika. krem jest na chwilę. Nigdy więcej go nie zakupię.

ZALETY:
dobra cena w promocji ale nie przekłada się to na jakość
ładny zapach
nie klei się
wygodne opakowanie, w sam raz do torebki

WADY:
w ogóle nie nawilża, nawet przy użyciu większej ilości, czy też większej częstotliwości
zbyt szybko się wchłania
nie przynosi żadnej ulgi czy ukojenia
przez lekką konsystencję nie nadaje się na noc do jakiejś głębokiej regeneracji
słaba wydajność

Gwarantowana regeneracja

Krem do rąk Neutrogena jest moim ulubionym produktem do pielęgnacji dłoni. Jego gęsta konsystencja szybko się wchłania, pozostawiając skórę miękką i gładką, bez uczucia tłustości. Dodatkowo, jego skuteczność w nawilżaniu i regeneracji skóry sprawia, że jest niezastąpiony, szczególnie w okresach zwiększonej suchości. Polecam go każdemu, kto poszukuje skutecznego i szybko działającego kremu do rąk.

Na prawdę konkretny i dobry

Krem do rąk godny polecenia
Bardzo polecam krem z linii formuła norweska, krem który mega szybko się wchłania i posiada bardzo fajną lekko konsystencję. Jeden z lepszych kremów jakie używałam, które bardzo dobrze nawilża.
ZALETY:
Wydajność
Świetna konsystencja

Idealny na lato, na zimę u mnie jest niewystarczający

Kupiony z przypadku do bardzo przesuszonych dłoni,wręcz popękanych
Niestety nie dał sobie rady, ta żelowa konsystencja jest cudowna bo bardzo szybko się wchłania i przyjemnie chłodzi dłonie i nawilża ale to taka bardziej letnio-wiosenna pielęgnacja niż zimowa
Na pewno za kilka miesięcy wrócę do niego ale narazie oblał test

To jest ten idealny!

Ten krem do rąk to ideał dlatego zawsze jest ze mną w torebce! Ma cudowny zapach. Konsystencja kremowo żelowa. Bardzo szybko się wchłania. Nie pozostawia uczucia lepkości. Czuć tylko niewidzialne rękawiczki na skórze. Skóra jest mocno nawilżona ukojona. Ten krem to ideał pod każdym względem!

Jest to mój ulubiony krem zimą, gdy moje dłonie są często suche i popękane.

Krem do rąk Neutrogena Formuła Norweska Fast Absorbing zasługuje na pozytywną recenzję. Jego lekka konsystencja i szybkie wchłanianie sprawiają, że to doskonały produkt do codziennego użytku.

Krem skutecznie nawilża dłonie, nie pozostawiając tłustej warstwy, co jest szczególnie ważne dla osób, które preferują lekkie formuły. Formuła Norweska dodatkowo przyczynia się do regeneracji skóry, zwłaszcza w przypadku dłoni narażonych na surowe warunki atmosferyczne. Jest to mój ulubiony krem zimą, gdy moje dłonie są często suche i popękane.

Opakowanie jest praktyczne, a dozowanie produktu jest łatwe i precyzyjne. Zapach jest delikatny, co sprawia, że krem jest przyjemny w użyciu.

Podsumowując, Neutrogena Formuła Norweska Fast Absorbing Hand Cream to solidny wybór dla tych, którzy poszukują szybko wchłaniającego się kremu do rąk o lekkiej konsystencji, a jednocześnie o skutecznych właściwościach nawilżających.

Gorąco polecam

Kupiłam ten produkt bo przekonała mnie norweska formuła. Bardzo go lubię, szczególnie w zimie i na jesieni kiedy moje dłonie są bardzo wysuszone. Dobrze się wchłania i szybko odczuwam ulgę. Dobrze rozprowadza się, ma delikatną konsystencję o bardzo miłym zapachu. Gorąco polecam. Cena może odrobinę wysoka, ale idzie to w parze z jakością. Na pewno kupie ponownie.

Lekki jak piórko

W sumie tak jak w tytule: "Szybko wchłaniający się krem do rąk o lekkiej konsystencji" - wszystko się zgadza.
Krem jest przyjemny w użytkowaniu, bardzo szybko się wchłania. Taki idealny krem w ciągu dnia, gdy rąk używamy non stop i tłusty krem by nam przeszkadzał.
Oczywiście jak ktoś ma mocno suchą skórę to będzie musiał go używać non stop, ale coś za coś.
Opakowanie klasyczne, poręczne. Zapach neutralny - będzie dobry i dla kobiet i mężczyzn.

Bardzo dobre nawilżenie,

Są różne, najlepszy jest ten w srebrnym opakowaniu i niebieski. Biały z gliceryną to porażka, bardzo trudna aplikacja - maleńka dziurka, wypadanie nakrętki to stała bolączka tego typu opakowań, długo trzeba rozsmarowywać aby zniknął biały nalot.

Uratował moje dłonie, gdy były przesuszone i szorstkie

Na mojej liście kremów do rąk Neutrogena zajmuje 2 miejsce.
Moje dłonie są narażone na ciągle mycie podczas prac domowych, dlatego też są przesuszone i niekiedy szorstkie w dotyku.
Zazwyczaj kupuje kremy do rąk, które oferują przede wszystkim dobre nawilżenie.
Neutrogena, formuła norweska jest właśnie przeznaczona na delikatne dłonie, które potrzebują mocnego wsparcia kremu. Doskonale się nadaje do codziennego kilkukrotnego użytku. Ja ją stosuje po każdym myciu rąk.
Już po pierwszym zastosowaniu poczułam wielką ulgę, moja skóra była gładka I miękka. Krem ma niezbyt gęsta konsystencję, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustości na rękach. Nie tworzy białej warstwy na skórze.
Ma lekki zapach, aczkolwiek wyczuwalny.
W składzie swym posiada gliceryne, tak docenianią w kremach do rąk. Ponadto ma pantenol, który działa łagodząco dla spierzchniętych dłoni.
Małe opakowanie kremu jest dodatkowym atutem, gdyż idealnie mieści się w torebce. Ja go mam zawsze przy sobie.
Dla mnie to idealny krem, super nawilża i ie pozostawia uczucia lepkości na dłoniach. W szczególności używam do zimą, by nie dopuścić do szorstkości skóry. Polecam

Szybko się wchłania

Krem ma lekką konsystencję, dobrze nawilża dłonie, ma delikatny zapach.
Używam go najczęściej w okresie jesieni i zimy, wtedy chroni moje dłonie od przemarzania i wysuszenia.
Pomógł mi, gdy miałam bardzo przesuszoną skórę i jako jedyny z łatwo dostępnych kremów na rynku sprawił, że w końcu mam zadbane i zdrowe dłonie.
Produkt jest bardzo wydajny.

Dobry ale trochę lepki

Kupiłam go bo niestety krem którego dotychczas używałam został wycofany z rynku, a ja nie trawię tłustych kremów i zależało mi na szybko wchłaniającym się. Ten był jedynym, jaki udało mi się znaleźć. Używam go parę tygodni i rzeczywiście szybko się wchłania. Nie podoba mi się zapach, który kojarzy mi się ze środkami odstraszającymi na komary.. Chwilę po nałożeniu na dłonie robi się jakiś lepki, aż skleja palce, na szczęście po kilku sekundach to mija. Tubka dość mała, ciekawe na jak długo starczy. Na razie jest ok.