Neutrogena, Formuła Norweska, Fast Absorbing Hand Cream (Szybko wchłaniający się krem do rąk o lekkiej konsystencji)

Natychmiast nawilża skórę dłoni, sprawiając, że odzyskuje ona miękkość i elastyczność. Krem ma lekką, nietłustą konsystencję, dzięki czemu szybko się wchłania przynosząc natychmiastowe uczucie komfortu. Odpowiedni do codziennego stosowania. Natychmiast się wchłania. O lekkiej, nietłustej konsystencji. Testowany dermatologicznie.

Zawsze pd ręką :)

Ratuje moje zniszczone i suche dłonie podczas każdej zimy. Zgodnie z obietnicą producenta ma lekką konsystencję i szybko się wchłania. Małe poręczne opakowanie mam zawsze ze sobą :)

Niezawodna neutrogena :)

Super nawilża, regeneruje skórę, przyjemna w dotyku, szybko się wchłania. Neutrogena jak dla mnie ma produkty wysokiej jakości, warto mieć zawsze w torebce :)

Zawsze w pogotowiu :)

Bardzo lubię kosmetyki Neutrogena. Do tego należą oczywiście kremy do rąk. Ten o lekkiej konsystencji jest genialny.Szybko się wchłania , nie zostawiając tłustej powłoki a to lubię :) Faktycznie nawilża i spełnia swoją rolę. Dłonie są zregenerowane, miękkie i dochodzą do siebie np.po zimie czy przesuszeniu przy częstym kontakcie z wodą czy srodkami chemicznymi. Zawsze mam go w torebce :)

Jestem zadowolona :)

Krem zgodnie z tym co na opakowaniu bardzo się szybko wchłania i to jest jego największa zaleta.
Suchym dłoniom przynosił ukojenie, skóra wręcz go 'piła' jednakże efekt ten był krótkotrwały co uznaję za jedyną wadę. To krem dobry do torebki albo pracy przy np komputerze, ale by porządnie nawilżyć i zregenerować skórę dłoni trzeba sięgnąć już po inny krem, bo ten tego nie robi.
Możliwe, że jeszcze kiedyś do niego wrócę.

Ulubieniec przesuszonych rąk

Często moje dłonie potrzebują natychmiastowego nawilżenia, zwłaszcza kiedy na zewnątrz jest wietrznie i zimno, albo naprawdę gorąco (choć właściwie to zawsze). Sięgam wtedy po ten produkt. Prawdę mówiąc nie wychodzę bez tego kemu z domu. Doskonale nawilża i zmiękcza skórę, która staje się delikatna i przyjemna w dotyku. Konsystencja jest ok i szybko się wchłania. Polecam każdemu, nie tylko tym z przesuszonymi dłońmi.

Fajny

Bardzo dobry krem do rąk . Dobrze i szybko się wchłania, dobrze nawilża . Opakowanie jest wygodne, krem mały idealny do torebki. Ma bardzo delikatną konsystencję

Przynosi ulgę suchej skórze

Kupiłam go z myślą o mojej suchej skórze jaka towarzyszy mi w okresie jesienno-zimowym. Krem tak jak obiecuje producent szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy. Po regularnym stosowaniu moje dłonie odżyły i w końcu odzyskały zdrowy wygląd. Krem przynosi ukojenie oraz regeneruje popękaną skórę. W moim przypadku zdziałał cuda i okazał się najlepszy w tej dziedzinie konkurując z innymi jakie do tej pory stosowałam. Szczególnie zasługuje na uwagę osób , które potrzebują dogłębnego nawilżenie oraz regeneracji. Opakowanie przyjemne wizualnie, konsystencja lekka, wystarczy odrobina kremu aby przynieść ulgę swoim dłoniom. Marka Neutrogena ma w swojej ofercie produkty o wysokiej jakości, które nigdy mnie nie zawodzą a doskonale pomagają mi w walce z problemami.

Przyjemny ! ❤️

Krem bardzo fajnie nawilża skórę dłoni i ładnie pachnie! Jest mega wydajny i działa na ręce cuda! Moje suche i popękane ręce uratował ten krem! Jest najlepszym kremem jaki używałam ❤️

Najlepszy ale tylko na noc..

Krem kupiłam licząc, że będzie on wybawieniem na moje suche dłonie zimą.
Podjęłam parę podejść aby mieć go codziennie w torebce i smarować łapki kiedy będą tego potrzebować - jednak zawiodłam się...
Ten oto krem jest bardzo tłusty. Nie ukrywam, że nawilżenie jest zadowalające ale po nałożeniu tego kremu nic nie mogę zrobić - dosłownie WSZYSTKO LECI MI Z RĄK!
Konsystencja jest gęsta, długo się utrzymuje - używam tylko na noc - tuż przed położeniem się spać i wtedy jest SUPER.
Zapach - neutralny, dość przyjemny.
Opakowanie - poręczne, okej.

Zawiódł

Kupiłam ten krem niedawno na promocji pamiętając go jako krem, który ratował moje ręce podczas zimy, był tłusty i na długo nawilżał moje ręce, był niemalże leczniczy, ale przez tą "nową formułę" mocno się rozczarowałam.. Ta szybkowchłaniająca forma ani trochę mi nie odpowiada, krem wydaje się wodnisty i nawilża na chwilę.. Moje wymagające dłonie kiedyś były po tym kremie uleczone a teraz producenci zepsuli to poprzez nie wiem, próbę zaoszczędzenia i rozwadniania produktu lub ładowania w niego czegoś co nie skutkuje.. szkoda..

Najlepszy do rąk.

Jeszcze żaden kosmetyk od Neutrogeny mnie nie zawiódł. Podobnie jest z tym kremem. Jego konsystencja dość gęsta, bardzo dobrze rozprowadza się na dłoniach, po czym szybko wchłania, przez chwilkę tworząc na skórze delikatny filtr. Dłonie bardzo szybko odzyskują nawilżenie, a przy regularnym stosowaniu odżywione stają się też skórki paznokci.

Wybawienie

Jedyny krem, który pomaga. Pięknie pachnie, dobrze nawilża dłonie. Jako jedyny poradził sobie z popękanymi dłońmi. Jest cudowny. Cena jak na takie działanie bardzo niska. Polecam