Neutrogena, Formuła Norweska, Fast Absorbing Hand Cream (Szybko wchłaniający się krem do rąk o lekkiej konsystencji)

Zobacz oferty

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Natychmiast nawilża skórę dłoni, sprawiając, że odzyskuje ona miękkość i elastyczność. Krem ma lekką, nietłustą konsystencję, dzięki czemu szybko się wchłania przynosząc natychmiastowe uczucie komfortu. Odpowiedni do codziennego stosowania. Natychmiast się wchłania. O lekkiej, nietłustej konsystencji. Testowany dermatologicznie.

Idealny

Krem bardzo mi się spodobał. Producent obiecuje lekką formułę i jest ona lekka, bardzo szybko się wchłania. Zapach ma typowy dla kremów Neutrogeny i mógłby być trochę ładniejszy ale ten nie jest drażniący i nie dokucza w użytkowaniu. Nigdy nie miałam bardzo przesuszonych dłoni ale czuję różnicę po użyciu. Skóra stała się bardziej miękka i elastyczna jednak jeśli ktoś ma duże problemy z suchymj dłońmi, szczególnie zimą, obawiam się, że bedzie za słabo nawilżający. Ja nie lubię uczucia, że kosmetyk zostaje długo na skórze, więc dla mnie strzał w dziesiątkę. Na pewno kupię po wykorzystaniu obecnego opakowania.

Wręcz ideał

Co roku przed zimą szukam kremu do rąk, który pomógłby mi zabezpieczyć ją przed szkodliwymi skutkami mrozu i wiatru. W idealnym kremie szukałam przede wszystkim nawilżenia oraz tego, aby szybko się wchłaniał.Obie te cechy znalazłam właśnie w tym od Neutrogeny. Dzięki niemu zima już nie jest taka straszna. Jest przede wszystkim skoncentrowany,głęboko nawilża, a co najważniejsze bardzo szybko się wchłania. Mogę nim posmarować dłonie tuż przed wyjściem i nie obawiać się założyć rękawiczek. Ma bardzo zgrabne opakowanie, które mieści się w każdej torebce, dzięki temu mogę mieć go zawsze przy sobie. Mimo, że jestem dopiero w trakcie pierwszego opakowania, mogę go serdecznie polecić każdemu. Tak gładkich dłoni nie miałam nigdy! Jestem wręcz pewna, że sama do niego wrócę.

dobry krem do rąk

Od kremu do rąk oczekuję skutecznego nawilżenia i tak jest a szczególnie podczas zimy. Szybko się wchłania, regeneruje skórę, przywracając jej ładny wygląd. Opakowanie poręczne, produkt można wrzucić do torebki i mieć go zawsze przy sobie. Polecam.

Najlepszy krem do rąk na polskim rynku

Wszyscy chyba znają już kremy Neutrogeny i wiele osób je poleca. Skuszona pozytywnymi opiniami, ja także postanowiłam go wypróbować. Moje ręce są suche cały rok, jeśli o nie odpowiednio nie zadbam, jednak w szczególności zimą. Krem Neutrogeny testowałam także zimą.

Cena i wydajność
Jeśli chodzi o wydajność to tubka kremu starsza mi na bardzo długo. Opakowanie jest dobrej jakości, a poza tym łatwo z niego wydobyć nawet resztki kremu. Myślę, że cena jest bardzo dobra, biorąc pod uwagę jakość tego produktu.

Konsystencja i wchłanianie
Krem Neutrogeny ma idealną konsystencję – nie jest za gęsty ani zbyt lejący. Bardzo łatwo się się rozprowadza, to naprawdę przyjemność go używać. Potrzebna jest tylko niewielka ilość kremu, aby dobrze nawilżyć dłonie, na początku użytkowania łatwo jest przesadzić ;) Bardzo szybko się wchłania.

Działanie
Krem Neutrogeny naprawdę nie ma sobie równych. Próbowałam kilku innych, ale zawsze wracam do tego. Nic nie pomaga na suche ręce tak dobrze. Ratunk dla rąk zimą.

Ekspresowe wygładzenie

Krem Neutrogeny może nie powala ani ładną szatą graficzną, ani zapachem, ale jak to mówią - liczy się wnętrze. :)

Opakowanie to wygodna w użyciu tubka zamykana na kliknięcie. Kolorystyka niestety nie przyciąga wzroku. Trochę szkoda, ale nie jest to w kremie najważniejsze. Plusem jest, że nadaje się do recyklingu.

Jeśli z reguły wybieracie kremy, które ładnie pachną, to tutaj możecie się zawieść. Krem Neutrogeny prawie, że nie ma zapachu. Jest neutralny, słabo wyczuwalny.

Konsystencja jest moim zdaniem w sam raz. Krem łatwo się rozprowadza i jest wydajny. Wystarczy odrobina, by pokryć nim całe dłonie. Zgodnie z obietnicą producenta kosmetyk faktycznie szybko się wchłania. Jest lekki i nie zostawia żadnej tłustej warstwy.

Krem jest skuteczny i spełnia swoje zadanie, W mojej ocenie bardzo dobrze nawilża i regeneruje skórę. Od razu po aplikacji staje się gładka, a przy regularnym stosowaniu jej kondycja wyraźnie się poprawia. Uczucie nawilżenia utrzymuje się dosyć długo, nie ma więc potrzeby częstego powtarzania aplikacji.

Jeśli chodzi o skład, to mogłoby być bardziej naturalnie. Przywykłam już do tego, że producenci przywiązują większą wagę do składów swoich kosmetyków. Tutaj mogłoby być lepiej, niemniej przymykam oko, bo jest to jeden z nielicznych kremów, który daje tak dobry efekt. W moim przypadku nie spowodował on żadnych podrażnień, a wręcz przeciwnie.

Mój faworyt

Mam bardzo wrażliwe dłonie, dermatolog powiedział, że mam tzw. uczulenie na zimno, możliwe też, że w dzieciństwie trochę je odmroziłam. Przez cały rok mam więc suche dłonie, a gdy temperatura zacznie oscylować w okolicach zera, stają się zaczerwienione, podrażnione. Nawet kiedy noszę rękawiczki, skóra na dłoniach wygląda okropnie, robią mi się rany, pęka mi skóra knykciach. Generalnie totalna masakra. Używam tego kremu już kilka lat i jest jedynym który mi choć trochę pomaga, po wszystkich inny mam jeszcze bardziej zaczerwienione dłonie.
Krem z Neutrogeny porządnie nawilża na dosyć długo i pomaga regenerować jakieś drobne rany, widocznie poprawia kondycję skóry dłoni.
Minusem wydawała mi się kiedyś tłusta konsystencja (mam obsesję na tym punkcie, nienawidzę, kiedy kremy zostawiają na skórze tłusty "film"), jednak jak na taki krem (ochronny, głęboko nawilżający) wchłania się szybko. Zapach ma raczej neutralny.

PLUSY:
+ długotrwale nawilża nawet bardzo suchą skórę
+ pomaga zregenerować zniszczone dłonie
+ dość szybko się wchłania

MINUSY:
- niektórym może wydawać się dość tłusty

Zdecydowanie mój faworyt, wart swojej ceny.

Bardzo lubię też wersję z maliną nordycką - cudownie pachnie i wydaje mi się, że ma trochę lżejszą konsystencję, a działa równie dobrze jak "niebieska" wersja.

Lekki i odżywczy

Nie znam kremu, który jest tak lekki i przyjemny jak ten! Super szybko się wchłania, a mimo to cudownie wpływa na odżywienie dłoni- są po nim miękkie i nawilżone :)
Dodatkowo całkiem przyjemnie pachnie

Ideał

Mój idealny krem na przesuszone ręce. W kilka minut się wchłania dając uczucie lekkiego chłodu i przyjemnie przy tym pachnąc. Krem kupiłam widząc promocję w Biedronce i nie mogłam się oprzeć. W ciągu 2 dni regularnego stosowania moje przesuszone dłonie otrzymały odpowiednią dawkę nawilżenia, by wrócić do zdrowego wyglądu. Produkt jest wydajny i nie pozostawia tłustej warstwy co jest u mnie dużym plusem.

Prawie idealny

Polowałam na niego już od dawna. Skuszona pozytywnymi opiniami.
Akurat wyhaczylam promke w biedronce. Cena to 6.99 przy zakupie 2 szt więc wziełam dwa różne.

Opakowanie to tubka o pojemności 75 ml z zamknięciem na klik. Tubke można postawić dzięki czemu mamy możliwość zużycia produktu do samego końca. Opakowanie w kolorze niebieskim z białymi elementami. Konsystencja kremu średnio gęsta o przyjemnym, delikatnym zapachu.
Produkt jest bardzo wydajny. Wystarczy niewielka ilość aby rozprowadzić go po całych dłoniach. Nie pozostawia tlustego, lepkiego filmu.
Mega szybko się wchłania co jest dla mnie ważne. Naprawdę trwa to nie całe 2 minuty.
Moje dłonie są suche głównie przez środki chemiczne i kontakt z wodą na codzień w pracy więc od kremu oczekuje dużego nawilżenia. Neutrogena świetnie sobie z tym radzi. Przy bardzo zniszczonych wysuzeniem dłoniach przy dłuższym i regularnym stosowaniu działa cuda.
Na neutrogenie się jeszcze nigdy nie zawiodłam i tak i było w tym przypadku

Bardzo dobry

Super! Bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia dłoni tłustych. Od razu przynosi ulgę dla naszych dłoni. Lekki, przyjemny zapach. Wydajność też na plus. Łatwo dostępny, do kupienia w każdym rossmanie za ok. 10 zł.

Lekki z lekkim zapachem dający ulge po posmarowaniu szybko się wchłania na co tu narzekać fajny produkt złapany na promocji jak najbardziej się opłaca

Całkiem dobry

Neutrogena znana jest z produktów raczej wysoko jakościowych, ale ten krem oceniam na średni/dość dobry.
Nie wyróżnia się niczym specjalnym, zdecydowałam się na zakup ze względu na to, że nie lubię formuł, które pozostawiają długo tłustą warstwę, wolno się wchłaniają, ponieważ jestem w ciągłym ruchu i zwyczajnie nie mam na to czasu. Pod tym praktycznym względem spisał się świetnie.
O dziwo też, mimo gliceryny wysoko w składzie, co nie jest najlepszą komibinacją w kremach na zimę, ponieważ wyciąga ona dodatkowo wodę z naskórka i podrażnia i tak już przesuszone dłonie, zadziałał całkiem dobrze w ujarzmieniu uszkodzeń mechanicznych spowodowanych mrozem i produktami do dezynfekcji, które w tym sezonie namiętnie używam.
Krem ma dość lekką konsystencję i przyjemny, nienachalny zapach. Podoba mi się również forma poręcznje tuby, zamknięcie jest adekwante, działa bez zarzutu. Całokształt dość pozytywny, ale bez rewelacji.