Bobini, Kids, Żel o mycia ciała i płyn do kąpieli 2 w 1 `Prebiotyk + ekstrakt z owsa` (różne rodzaje)

Łagodne substancje myjące roślinnego pochodzenia delikatnie myją ciało zaś składniki nawilżające sprawiają że skóra po kąpieli jest gładka i miękka.
Kosmetyk nie szczypie w oczy i ma pH neutralne dla skóry dziecka. Przyjazne dziecku ilustracje ze zwierzętami.
Może być stosowany powyżej 1 roku życia.
Naturalny ekstrakt z owsa.
Prebiotyki chroniące naturalną barierę ochronną skóry.
92% surowców pochodzenia naturalnego.

żele do kąpieli, płyny do kąpieli
pielęgnujące, oczyszczające
zapachowa
płyn
normalna

Delikatny dla skóry dziecka. Nie podrażnia.

Moje dziecko ma delikatną i wrażliwą skórę. Płyn dzięki dobrze dobranemu składowi delikatnie myje oraz pielęgnuje skórę mojego dziecka nie powodując podrażnień. Dobrze rozprowadza się na skórze. Ma średnio gęstą konsystencję. Zapewnia skórze długotrwałe nawilżenie i uczucie świeżości.

Truskawka

Jakiś czas temu poprosiłam męża o zakup płynu do kąpieli dla córki, bo poprzedni się skończył. Powiedziałam żeby kupił jakiś Nivea, bo chciałabym je wypróbować. Oczywiście wrócił do domu z czymś innym niż chciałam i jeśli mam być szczera nawet mnie to nie zaskoczyło, bo to już nie pierwszy raz. Po ostatniej porażce jaką był malinowy Tesco Kids i która zakończyła się pojawieniem łupieżu u Felicji, kupił kolejny kiepski płyn. Taka była moja pierwsza myśl. Jednakże pomijając jego sztuczny zapach, ten płyn jest o tyle lepszy, że nie wywołuje łupieżu. Na 16 składników 10 z nich jest całkowicie pochodzenia naturalnego, 3 są pochodzenia syntetycznego i 3 ostatnie naturalnego lub syntetycznego. Jednakże należy zaznaczyć, że nie ma on w swoim składzie złych składników, które mogą wywoływać alergie. Jak widać skład jest całkiem dobry, może po prostu ten zapach mi najzwyczajniej nie odpowiada... Chyba dam mu jeszcze szansę i najzwyczajniej sięgnę po inną wersję zapachową.

Opakowanie i produkt:
Opakowanie to plastikowa butelka o pojemności 660ml z zamknięciem typu klik. Zamknięcie chodzi bardzo sprawnie i lekko, bez użycia nadmiernej siły. Mechanizm nie zacina i jest wygodny w użyciu. Szata graficzna bardzo kolorowa i przyciągająca spojrzenie, szczególnie dzieci. Produkt o konsystencji żelu pod prysznic, w kolorze transparentnego różu oraz o intensywnym ale sztucznym zapachu truskawek. Mojej córce się podoba, jednakże mi już nie bardzo, jednakże wiadomo, że zapach jest raczej kwestią preferencji i dla kogoś innego będzie idealny.

Aplikacja i działanie:
Aplikacja jest raczej bezproblemowa. Bardzo dobrze się pieni, ale niestety jest to zasługa dosyć silnego SLS w składzie. A ponieważ dobrze się pieni, jest on bardziej wydajny i starcza na długo. Dobrze oczyszcza skórę i myje włosy. Zapach jak już wspominałam jest intensywny i utrzymuje się na skórze przez dłuższy czas. Nie uczulił i nie podrażnił córki i co najważniejsze nie pogorszył łupieżu. Aktualnie skóra głowy córki wróciła do stanu normalności, co sygnalizuje brak łupieżu. Nie zauważyłam żeby miał jakiekolwiek właściwości wysuszające jeśli chodzi również o ciało.

Dostępność i cena:
Cieszy się bardzo dużą dostępnością w drogeriach stacjonarnych oraz internetowych. Między innymi znajdziecie go stacjonarnie w drogeriach: Natura, Rossmann, Superpharm czy Hebe, a jego cena regularna waha się od 11 do 13zł. Najtaniej dostaniecie go w Naturze. Oczywiście znajdziecie go również w wielu drogeriach i aptekach internetowych oraz na Allegro, a jego cena waha się od 10 do 15zł. My swój kupiliśmy w Rossmannie.

BOBINI KIDS- Szampon, żel i płyn do kąpieli

Na codzień bardzo lubię korzystać z kosmetyków przeznaczonych dla dzieci, mam wrażenie, że te kosmetyki są produkowane z większą starannością i lepiej pasują do naszej skóry.
Produkt BOBINI KIDS wykorzystywałam akurat teraz do mycia włosów i skóry głowy. Akurat on dla mnie się nie sprawdził. Włosy nawet po umyciu były jak przetłuszczone, ochlapnięte i ciężkie, bez zdrowego połysku.
Jednak jeśli chodzi o konsystencję i zapach to jak najbardziej super! Ładny delikatny malinowy zapach a konsystencja nie zbyt wodnista, nie za gęsta, taka w sam raz.

Żel do mycia TAK - pozostałe funkcje nie...

Witam, żel Bobini stosowała moja córeczka - 4 lata, wrażliwa skóra, skłonna do atopii, podrażnień, uczuleń.
Produkt spełnia się dobrze jako żel do mycia, nie podrażnia skóry, ma kremową konsystencję, jest wydajny i pięknie pachnie.
Niestety jako płyn do kąpieli - wlany do wanny słabo się pieni. A jako szampon dla długich włosów u dziecka wcale się nie nadaje. Co prawda włosy pachną pięknie, ale się elektryzują i nie mają świeżości na długo.

Fajny, ale mało w nim truskawki

Jak mówi tytuł, mamy wersję truskawkową. Jak dla mnie nie jest to zapach truskawki. Jest sztuczny i przesłodzony.

Poza tym płyn spełnił nasze wszelkie oczekiwania. Daje dużo piany, która długo się utrzymuje. Dobrze myje, nie podrażnia oczu, jest wydajny. Cena bardzo dobra jak za tę pojemność. Opakowanie wygodne, z klikiem. Można postawić na korku, dzięki czemu spłynie do ostatniej kropli.

Akurat ta wersja zapachowa średnio przypadła mi do gustu, ale na pewno wypróbuję inne.

Klasyk wśród płynów dla dzieci

Płyn Bobini 2 w 1 wybrała sobie córka w Rossmannie podczas zakupów. Spodobało jej się opakowanie-my mamy z Leniwcem ale wiem że co jakiś czas grafika zmienia się więc każdy znajdzie coś co lubi jego dziecko.

Duża butelka tego kosmetyku kosztowałam 11.90 zł a jak trafimy na promocje to cena jest jeszcze niższa.
Płyn ładnie pachnie i nie wysusza skóry pomimo zawartości dość mocnego detergentu SCS. Zawiera prebiotyk i ekstrakt z owsa które pielęgnują skórę
Wystarczy niewielką ilość wlać pod strumień wody a tworzy się obfita piana. Jest wydajny więc starczy na długo.
Nie szczypie w oczy.
Od czasu do czasu kupujemy Bobini choć staram się kupować kosmetyki dla córki bez mocnych środków myjących

Płyn nie podrażnił i nie wysuszył skóry dziecka, daje dużo piany i łagodnie myje -czego chcieć więcej.

PLUSY
-92 % składników pochodzenia naturalnego
-nie szczypie
-nie podrażnia skóry
-robi dużo piany
-ładny zapach
-wydajny
-łatwo dostępny
-niska cena
-kolorowe opakowanie spodoba się dzieciom
-skład

Świetny = nie szczypie w oczy plus dużo piany

Żel do kąpieli od bobini ,kupił dla naszego synka mój mąż.
Wybrał wersję truskawkową z żyrafą na opakowaniu.
Żel ma bardzo dużą pojemność bo aż 660 ml ,dzięki czemu jest bardzo wydajny.
Fajnie się prezentuje w łazience dzięki kolorowej grafice którą zachwyca się nasz synek.
Pachnie bardzo słodko i intensywnie truskawkami.
Zapach unosi się w łazience przez całą kąpiel jednak nie pozostaje na skórze zbyt długo.
Podoba mi się bardzo skład żelu który praktycznie w całości jest naturalny.
Po kąpieli skóra dziecka jest miękka i nawilżona ,nie potrzebuje stosowania dodatkowo balsamów nawilżających.
Jest to zel do mycia ciała oraz płyn do kąpieli także do mycia włosów używam innego produktu.
Bardzo mi się podoba że produkt momentalnie się pieni, piany jest bardzo dużo i nie znika w trakcie kąpieli.
Dodatkowo nie szczypie w oczy co jest bardzo istotne przy kąpieli malucha.

Polecam i sama z chęcią będę do niego wracać

Delikatny

Produkt zakupiłam dla córki w jednej z drogerii .
Córka zawsze przy kąpieli pociera oczka i był problem ze wszystko szczypie i płacze po użyciu bobini płacz się skończył . Jest super zabawa i nie ma płaczu bo szczypią oczka .
Polecam jest bardzo wydajny przy kąpieli codziennej starcza na bardzo długo.
Cena jest również zadowalająca .
Pachnie delikatnie bardzo ładnie .