Oillan, Nawilżająca pianka do mycia 3w1 od 1. dni życia dla dzieci i dorosłych

Oillan, Nawilżająca pianka do mycia 3w1 od 1. dni życia dla dzieci i dorosłych

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

AVENA OIL ACTIVE to unikalny, biozgodny kompleks emolientowo-humektantowy stworzony w oparciu o ekstrakt z oleju z nasion owsa, zawierający aż 40% polarnych lipidów zdolnych, aby naprawiać, odnawiać i chronić barierę hydrolipidową skóry. Skutecznie i długotrwale nawilża oraz ogranicza potrzebę drapania się.

PREBIOTYKI (inulina i alfa-glukan) wspierają naturalny mikrobiom skóry, regenerują i łagodzą naskórek, pozostawiając go miękkim i gładkim.
D-PANTENOL nawilża i łagodzi szorstką i wrażliwą skórę, a także natychmiastowo koi podrażnienia.

EFEKTY:
• Delikatne oczyszczenie podrażnionej i wrażliwej skóry.
• Nawilżenie włosów i łatwość ich rozczesywania.
• Wsparcie i regeneracja bariery ochronnej naskórka.
• Nawilżenie i miękkość skóry.
• Natychmiastowe ukojenie i załagodzenie swędzenia.
• Profilaktyka nadmiernego łuszczenia i pękania skóry.

Przebadany pod kontrolą dermatologiczną i pediatryczną. Łagodne dla skóry alergicznej kompozycje zapachowe. Nie szczypie w oczy.

żele do kąpieli
oczyszczające, pielęgnujące, nawilżające
z pompką
pianka
normalna, sucha

Niesamowicie delikatna

Turbo delikatna pianka, nie podrażnia skóry, brak uczucia ściągnięcia, skóra miękka w dotyku i nawilżona. Kolejny super produkt z tej serii. Zabrałam piankę w podróż jako jedyny produkt do mycia i nie żałuję wyboru.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Idealna pianka dla niemowlaka.

Moja malutka córeczka mająca zaledwie 2 miesiące jest myta właśnie tą pianka i jest to najlepsze co mogłam jej dać. Nie ma żadnych problemów skórnych.Jest to kosmetyk który mogę polecić każdemu z czystym sumieniem i wiem że będzie gościł u mnie przez lata.

Idealne dopieszczenie oczyszczanej cery

Pianka sama w sobie świetnie sprawdziła się przy odświeżeniu, oczyszczeniu cery po całym dniu zarówno po noszeniu makijażu jak i całym dniu bez makijażu. Solo radzi sobie znakomicie z usunięciem zanieczyszczeń i makijażu. Z olejkiem jest to combo które pozostanie ze mną zdecydowanie na dłużej. Produkt jest wydajny, dobrze się pieni i ma przyjemny zapach. Dla osób zmagających się z suchą skórą, potrzebujących dawki nawilżenia, jest to produkt obowiązkowy w kosmetyczce z pielęgnacją!

Dla całej rodziny

Produkt przeznaczony faktycznie dla małych dzieci jak i dla dorosłych . Nasza skóra dostała odżywienia , uelastycznienia oraz ukojenia . Stała się miękka i przyjemna w dotyku . Rewelacyjnie sprawdza się przy małym alergiku oraz atopowym zapaleniu skóry.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Skóra jest miękka, nie pozostawia uczucia ściągnięcia .

Produkt mieści się w butelce o pojemności 200ml. Mam suchą skórę, która potrzebuje solidnego wsparcia i nie podrażniania podczas zmywania makijażu...I ta pianka mi to zagwarantowała. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Dużym plusem jest dla mnie również to, że po użyciu nie pojawił się efekt ściągnięcia. Stosowałam ją razem z synkami i u żadnego z nas nie wystąpiły podrażnienia a wręcz przeciwnie, ukoiła nam skórę.

Pianka myjąca dla każdego

Pianka myjąca w wygodnej butelce z pompką. Sprawdzi się zarówno do stosowania dla dzieci jak i dla dorosłych. Można jej używać do mycia twarzy, ciała i włosów. Delikatny zapach jest prawie niewyczuwalny, a konsystencja pianki sprawia, że kosmetyk łatwo się spłukuje, przez co trzeba zużyć więcej by dokładnie umyć włosy czy ciało. W moim odczuciu pianka lepiej spełnia swoje zadanie jako kosmetyk do mycia twarzy, ale w podróży będzie uniwersalnym zamiennikiem dla kilku produktów.

Bardzo ciekawy produkt

Pianki używałam do twarzy podczas dwuetapowego demakijażu. Ma przyjemny zapach, opakowanie jest bardzo wygodne. Pianka świetnie domywa wszelkie pozostałości po makijażu, pozostawia skórę bez uczucia suchości i ściągnięcia. Jest bardzo wydajna i wystarczy mi na baaardzo długo.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Ultra delikatna pianka dla dzieci i dorosłych

Jeśli zmagacie się z ultra przesuszoną skórą, atopową, z egzemą, szorstką, zniszczoną i bardzo trudną na co dzień - to ten produkt jest dla Was. Nie ważne czy macie 2,20 czy 50 lat. Idealna!

Uwielbiam formę pianki, jest to coś innego. Ale kto nie lubi tej puszystej pianki trzymać w dłoniach? Super się nią myje buzię, ale też ciało. Jest wyjątkowo delikatna, ale też skuteczna, bo usuwa wszelkie zanieczyszczenia. Delikatnie nawilża, koi i łagodzi skórę. Jest bezpieczna, uniwersalna i dla całej rodziny.

Po stosowaniu jej na co dzień przez 2 tygodnie zauważyłam poprawę skórę co dla atopika jest wręcz zbawienne. Z chęcią będę ją miała na co dzień w łazience.

Lubię formułę pianki

Pianka nie wysusza skóry. Nie ma uczucia ściągnięcia (mam bardzo suchą skórę). Dobrze oczyszcza, codzienne zanieczyszczenia czy nawet makijaż. Produkt bezzapachowy. Idealnie pasuje dla każdego typu skóry. Używa jej nawet mój mąż. Może być stosowana już 1. dnia życia. Produkt wielofunkcyjny: do ciała, twarzy, włosów. Jedyny minus to przy codziennym stosowaniu 2 tygodnie się skończy.

Wow eksta oczyczenie

Moja skóra jest podrażniona i potrzebuje regeneracji.
Ten produkt pozostawia ją miękką oraz nawilżona.
Jest idealny do codziennego stosowania dla dzieci I dorosłych.
Świetna formuła Pianki idealnie do zabrania w podróż.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Hit do włosów dla mojego dziecka

Recenzja:Nawilżająca pianka 3w1 do mycia twarzy, ciała i włosów okazała się strzałem w dziesiątkę! Jestem zachwycona jej działaniem, zwłaszcza jeśli chodzi o pielęgnację mojej dziewięciomiesięcznej córki. Najchętniej używam jej do mycia jej delikatnych włosków, które po umyciu są nie tylko odżywione, ale także łatwo się rozczesują i są miłe w dotyku.Pianka doskonale sprawdza się również jako produkt do twarzy. Nawilża skórę i zapobiega uczuciu ściągnięcia po umyciu, co jest dla mnie bardzo istotne. Dodatkowo, jako pianka do całego ciała, ma delikatny zapach, a skóra po umyciu jest miękka, gładka i doskonale nawilżona. Nie podrażnia skóry, co jest ogromnym plusem, zwłaszcza dla skóry mojej córki.Dodatkowo, świetny aplikator do pianki ułatwia jej stosowanie i sprawia, że korzystanie z produktu jest jeszcze przyjemniejsze. Gorąco polecam tę piankę każdemu, kto szuka wszechstronnego produktu do pielęgnacji skóry i włosów!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Delikatność i skuteczność w jednym

Już od pierwszego użycia zauważyłam jej wyjątkową konsystencję - lekką i puszystą piankę, która łatwo rozprowadza się na skórze i dobrze się pieni. To sprawia, że jest bardzo wydajna w użyciu, co jest dużym atutem.Co ważne, pianka nie wysusza skóry, a wręcz ją intensywnie nawilża. Po jej zastosowaniu skóra jest czysta, miękka i odżywiona. To idealne rozwiązanie dla osób o wrażliwej skórze, w tym dla niemowląt i dzieci. Nie doświadczyłam żadnych podrażnień czy alergii, co świadczy o delikatności i bezpieczeństwie tego produktu.