Babydream, Pflegebad (Pielęgnacyjny płyn do kąpieli)

Babydream, Pflegebad (Pielęgnacyjny płyn do kąpieli)

Pojemność 1 000 ml

Pielęgnacyjny płyn do kąpieli Babydream wyjątkowo delikatnie myje skórę dziecka za pomocą łagodnych substancji myjących niezawierających mydła.
Naturalne wyciągi z rumianku, kiełków pszenicy oraz pantenolu wyjątkowo delikatnie pielęgnuje skórę, łagodne tenzydy, które nie wysuszają skóry i zachowują jej naturalny, kwaśny płaszcz ochronny.
Produkt jest odpowiedni także do pielęgnacji wrażliwej skóry osób dorosłych.
Nie zawiera barwników i środków konserwujących, oleju mineralnego i parafinowego, pH neutralne dla skóry, tolerancja skórna potwierdzona badaniami dermatologicznymi.

normalna
płyny do kąpieli
pielęgnujące
płyn

Butla, której zużycie trwa wieki

Duża biała butla z błękitnym zamknięciem na klik z uchwytem, grafika typowa dla Babydream w barwach błękitno-białych ze zwierzątkami wyglądającymi na rysowane przez dzieci, w tym przypadku to dwa kąpiące się słonie.
Zapach świeży, delikatny, przypomina coś pomiędzy kosmetykami marki Bambino a płynem do prania odzieży dziecięcej Lovela; po rozpuszczeniu w wodzie lekko wyczuwalny.
Konsystencja przezroczystego lejącego żelu pozwala na szybkie odmierzenie właściwej porcji do kąpieli, a dzięki rączce butlę stabilnie trzyma się w dłoni, nie ma ryzyka wyśliźnięcia się z rąk na podłogę i przypadkowe rozlanie.
Używamy już ponad miesiąc a nie wiem czy zużyłyśmy chociaż połowę opakowania, więc to tytan wydajności.
Po myciu skóra dziecka była odświeżona, miękka, gładka i nawilżona, nie pojawiły się żadne podrażnienia ani wysypki, w składzie są delikatne substancje myjące - te czynniki dla mnie są najważniejsze.

Lubimy ;)

Ja za skład,pojemność w stosunku do ceny a młody za pianę oczywiście ;). Ostatnio mój syn na fazę na mycie swoich samochodów w wannie,także duża ilość piany na plus,dla mnie najistotniejsze,żeby ta ilość nie była kosztem skóry. Wybrałam więc ten płyn, ponieważ znam działanie ich żelu z szamponem i są naprawdę ok. Praktycznie nie ma zapachu,dobrze myje, nie podrażnia,nie wysusza skóry dziecka, oczywiście też nie natłuszcza,ale to nie emolient,my nie jesteśmy już w fazie takiej konieczności,mały ma prawie 3 lata,szampon używamy osobno, okazało się,że szampon z Nowej Kosmetyki w kostce świetnie sprawdza się na loki mojego syna i wrażliwy skalp.Nie jest to oczywiście płyn na zasadzie szorowanie na amen i piana po sufit,ale to tylko na jego korzyść, dla dzieci tak jednak bezpieczniej.Nawet kiedy użyjemy go jako szampon młody nie zgłasza zastrzeżeń co do piekących oczu, nawet fajnie wtedy mu te włosy odświeża bez robienia siana,ale skalp nie oczyszcza mocno. Płyn jest wydajny,ma poręczne,duże opakowanie na korek. Jest łatwo dostępny i tani,ma przyzwoity skład. Ma spokojnie u mnie 5.

kąpiel z pianką

Babydream pielęgnacyjny płyn do kąpieli duża butla o pojemności 1000 ml jest bardzo zadowalająca starcza na bardzo długo tworzy świetną pianę i otula skórę delikatnością butla ma wygodny uchwyt co znacznie ulatwia wlanie produktu do wanny jest zamykana na klik szata graficzna biel z blekitem bardzo ładna można też używać do mycia ciała przelewam do mniejszej butelki i gotowe ma delikatny zapach typowy do produktów tej firmy osobiście bardzo go lubię jest przyjemny dobrze oczyszcza skórę jest dość rzadkiej konsystencji jednak z tym nie ma problemu jestem na tak do kupienia w rossman

Wydajność to on ma!

Szykując wyprawkę dla mojego malucha zdecydowałam się na markę Babydream – ze względu na składy, cenę i dostępność. Kąpiel to oczywiście obowiązkowy punkt higieny.

Produkt znajduje się w litrowym opakowaniu. Dla mnie jest ono bardzo poręczne – posiada uchwyt, który znacząco ułatwia trzymanie tej przecież dość sporej butli. Ja wlewam płyn bezpośrednio do wanienki, ale jeśli chcecie go użyć pod prysznicem, to będzie problem z dozowaniem. No ale od czego są inne, zużyte opakowania z pompką? Wystarczy przelać :) Butla jest zamykana na klik, który też jest bardzo wygodny. Otwór w dozowniku odpowiedni, płyn nie wylewa się nadmiernie, nie ma ryzyka przypadkowego wylania zbyt dużej ilości produktu. Całość wykonana jest porządnie, płyn miałam bardzo długo i nic się nie zniszczyło, zawias w zatyczce cały, napisy się nie zmazały, plastik nie popękał. Szkoda, że opakowanie nie jest transparentne, to zawsze dla mnie malutki minusik. Za to ładna szata graficzna, bardzo lubię połączenie bieli z niebieskościami.. Czytelnie napisane, co to za produkt, z tyłu opakowania reszta informacji o nim.

Płyn ma postać transparentną o żelowej konsystencji. Jest dość rzadki. Pachnie delikatnie, kremowo, bardzo charakterystycznie dla tej marki. Zapach kojarzy mi się po prostu z malutkim człowiekiem. Jest turbo wydajny. Faktem jest, że wystarczy niewielka ilość, aby odpowiednio mył skórę. No i również przy niewielkiej ilości fajnie się pieni. Nie pozostawia żadnej lepkiej warstwy. Mnie wystarczył na bardzo długo, kilka miesięcy kąpieli co drugi dzień. Uważam to za świetny wynik. Skład jest naturalny, z delikatnymi substancjami myjącymi. Moje lekkie wątpliwości budzi w nim jedynie substancja zapachowa. Dostępność jest świetna, a cena w stosunku do ilości i wydajności produktu wręcz śmiesznie niska.

Używaliśmy go od pierwszych dni mojego maleństwa, więc miał utrudnione zadanie, bo jak wiadomo skóra noworodka jest szczególnie wrażliwa. Bardzo dobrze poradził sobie zarówno w okresie noworodkowym, jak i niemowlęcym. Nie przesuszył skóry, nie podrażnił jej. Jednocześnie bardzo dobrze domywał wszelkie zanieczyszczenia. Niczego więcej nie oczekuję od tego typu produktu. Jestem z niego bardzo zadowolona, z pewnością jeszcze kiedyś po niego sięgnę.

Często używamy

Przy dwójce dzieci sprawdza się idealnie ze względu na duże opakowanie i korzystną cenę.
Opakowanie to duża plastikowa butla z uchwytem na dłoń.
Płyn ma dość delikatny zapach. Pachnie podobnie jak większość kosmetyków z tej serii.
Zazwyczaj wlewam go pod strumień lejącej się wody, wtedy łatwo i szybko wytwarza się piana. Później podczas mycia aplikuje go na gąbke.
Nie podrażnia skóry i oczu, nie wysusza i łatwo się łatwo się spłukuję.
Płyn ma wiele zalet, dlatego ze względu na to często go kupuje.

Jak dla mnie świetny

Zakupiłam go z myślą mycia włosów jak i dla reszty rodziny jako płyn do kąpieli. Za taką cenę naprawdę się opłaca. Włosy po nim są miękkie i dobrze umyte, nie splątane. Zapach delikatny, dobrze się pieni, konsystencja lejąca. Dla mnie to kosmetyk wielofunkcyjny, mogłam zaoszczędzić pieniędzy na zakup szamponu, mydła do rąk, płynu do higieny intymnej, płynu do kąpieli dla dziecka. Używam go do wszystkiego również fajnie sprawdza się w kwestii mycia twarzy.

Zwycięża ekonomia

Do kąpieli dla dziecka używałam różnych naturalnych cudów (kosmetyków naturalnych używam od dłuższego czasu) ale do tego płynu zawsze wracam, bo jest najbardziej wydajny-nie trzeba go wiele do utworzenia fajnej piany (jednak przy dziecku piana musi być :)) i cena jest bezkonkurencyjna. Skład nie jed idealny ale najlepszy z drogeryjnych.

Bardzo dobry!

Super cena, super jakość i wielka butla, z której można zrobić pianę.
Produkt sprawdził się przy kąpieli dziecka bardzo dobrze. Litrowa butelka kosztuje grosze patrząc na inne marki, a skład jest łagodny dla skóry dziecka. Wart wypróbowania - my wracamy do niego co jakiś czas.

Produkt który używam od lat

Bardzo lubię kosmetyki Babydream i od wielu lat je kupuję .Są łagodne dla skóry dziecka i nie zawierają silnych detergentów, brzydkich konserwantów czy mogących podrażniać donorów formaldehydy.

ALE... płyn zmienił skład! Producent dodał na drugim miejscu Sodium Coco – Sulfate czyli mocniejszy detergent. Mimo tej zmiany u dziecka nie nastąpiło pogorszenie stanu skóry ale osoby ze skórą alergiczna , atopową powinny zwrócić na to uwagę.
W składzie jest też :
-ekstrakt z rumianku-łagodzi, działa przeciwzapalnie
-hydrolizowane proteiny pszenicy-nawilżają , działa ochronnie na powierzchni skóry
-gliceryna- nawilżą , zmiękcza
-pantenol- zmniejsza podrażniania
Nie znajdziemy tu mikroplastiku,parafiny,PEGów czy sztucznych barwników.

Płyn ma bardzo przyjemny zapach, taki kremowy czuć go w całej łazience. Dobrze się pieni,już niewielka ilość tworzy obfitą pianę i dziecko w kąpieli ma dużo zabawy. Konsystencja nie jest rzadka więc produkt jest wydajny.
Zakup dużej butli opłaca się bardziej. Opakowanie posiada ładna dziecięca grafikę (u mnie jest to kaczuszka) i wygodną rączkę oraz otwieranie na klik więc może stać na wannie albo pod prysznicem. Ja osobiście przelewam do małej butelki z pompką po innym kosmetyku tej firmy dzięki temu córka sama może go dozować na gąbkę i myć ciało.
Nie podrażnia i nie przesusza wrażliwej skóry .Dobrze myje i oczyszcza . Można używać także dla dorosłych-nie ma przeciwwskazań:)

Niestety zmiana jaka nastąpiła w składzie płynu dała mi do myślenia. Co prawda płyn nie przesuszył skóry ale jest tyle innych lepszych składowo kosmetyków do kąpieli w Rosmannie że chyba przerzucę się (może chwilowo, może na stałe ) na coś innego.

PLUSY
-niska cena za 1 litr płace ok. 14 zł
-dostępność
-dobry skład-pomimo SCS nie wysusza
-nie podrażnia
-dla całej rodziny
-wydajny
-tworzy obfitą pianę
-zapach
-dobrze myje

Ten płyn pięknie pachnie

Niewątpliwym atutem tej serii babydream jest zapach. Unosi się w całej łazience i długo pozostaje na skórze dziecka. Ale nie tylko dziecka, bo może go stosować cała rodzina - my tak czasami robimy. Dolewam sobie trochę płynu do kąpieli - pachnie pięknie.
Płyn jest delikatny, nie uczula i ma konsystencję, która nie rozlewa mi się po łazience, ani nie kapie z opakowania. Duża butelka pozwala na kupienie większej ilości i ewentualne przelewanie jej do bardziej wygodnego pojemnika z pompką. Z tej wielkiej butli nie da się na co dzień korzystać - za duża.

Często do niego wracamy

Płyn jest przede wszystkim w dobrej cenie za taką ilość produktu. Skład jest dobry dla dzieci, opakowanie poręczne. Dobrze się pieni ale nie wysusza i nie podrażnia skóry moich dzieci. Zapach jest delikatny i przyjemny. Często do niego wracamy

Rewelacja dla całej rodziny

Moja córeczka uwielbia Kąpiele w pianie i zawsze chętnie bierze Kąpiel gdy tylko dolewam jej coś do wody
Postanowiłam wypróbować płyn do kąpieli od baby dream
Jego Innowacyjna formuła sprawia że może go używać cała rodzina
Płyn idealnie nadaje się na Kąpiel w wannie z pianą
Jest delikatny dla skóry maluszka i nie podrażnia
Świetnie się pieni i jest wydajny wystarczy kilka kropel aby zrobiła się intensywna Piana

Plyn w stosunku do innych ma bardzo dobrą cenę. Można go dostać w każdym rossmanie . Jest Wygodny w użyciu a duża Butla starczy na wiele kąpieli

Jedynie Szata graficzna za bardzo mi się nie podoba ale najważniejsze jest dla mnie to że córeczka go uwielbia