Babydream, Pflegebad (Pielęgnacyjny płyn do kąpieli)

Babydream, Pflegebad (Pielęgnacyjny płyn do kąpieli)

Pojemność 1 000 ml

Pielęgnacyjny płyn do kąpieli Babydream wyjątkowo delikatnie myje skórę dziecka za pomocą łagodnych substancji myjących niezawierających mydła.
Naturalne wyciągi z rumianku, kiełków pszenicy oraz pantenolu wyjątkowo delikatnie pielęgnuje skórę, łagodne tenzydy, które nie wysuszają skóry i zachowują jej naturalny, kwaśny płaszcz ochronny.
Produkt jest odpowiedni także do pielęgnacji wrażliwej skóry osób dorosłych.
Nie zawiera barwników i środków konserwujących, oleju mineralnego i parafinowego, pH neutralne dla skóry, tolerancja skórna potwierdzona badaniami dermatologicznymi.

pielęgnujące
w butelce
płyn
500 - 1000ml
Skóra
normalna

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Sodium Chloride, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Parfum, Glyceryl Caprylate, Panthenol, Lactic Acid, Sodium Lactate, p-Anisic Acid, Sodium Hydroxide, Hydrolyzed Wheat Protein, Chamomilla Recutita Flower Extract, Maltodextrin, Citric Acid

Wydajność to on ma!

Szykując wyprawkę dla mojego malucha zdecydowałam się na markę Babydream – ze względu na składy, cenę i dostępność. Kąpiel to oczywiście obowiązkowy punkt higieny.

Produkt znajduje się w litrowym opakowaniu. Dla mnie jest ono bardzo poręczne – posiada uchwyt, który znacząco ułatwia trzymanie tej przecież dość sporej butli. Ja wlewam płyn bezpośrednio do wanienki, ale jeśli chcecie go użyć pod prysznicem, to będzie problem z dozowaniem. No ale od czego są inne, zużyte opakowania z pompką? Wystarczy przelać :) Butla jest zamykana na klik, który też jest bardzo wygodny. Otwór w dozowniku odpowiedni, płyn nie wylewa się nadmiernie, nie ma ryzyka przypadkowego wylania zbyt dużej ilości produktu. Całość wykonana jest porządnie, płyn miałam bardzo długo i nic się nie zniszczyło, zawias w zatyczce cały, napisy się nie zmazały, plastik nie popękał. Szkoda, że opakowanie nie jest transparentne, to zawsze dla mnie malutki minusik. Za to ładna szata graficzna, bardzo lubię połączenie bieli z niebieskościami.. Czytelnie napisane, co to za produkt, z tyłu opakowania reszta informacji o nim.

Płyn ma postać transparentną o żelowej konsystencji. Jest dość rzadki. Pachnie delikatnie, kremowo, bardzo charakterystycznie dla tej marki. Zapach kojarzy mi się po prostu z malutkim człowiekiem. Jest turbo wydajny. Faktem jest, że wystarczy niewielka ilość, aby odpowiednio mył skórę. No i również przy niewielkiej ilości fajnie się pieni. Nie pozostawia żadnej lepkiej warstwy. Mnie wystarczył na bardzo długo, kilka miesięcy kąpieli co drugi dzień. Uważam to za świetny wynik. Skład jest naturalny, z delikatnymi substancjami myjącymi. Moje lekkie wątpliwości budzi w nim jedynie substancja zapachowa. Dostępność jest świetna, a cena w stosunku do ilości i wydajności produktu wręcz śmiesznie niska.

Używaliśmy go od pierwszych dni mojego maleństwa, więc miał utrudnione zadanie, bo jak wiadomo skóra noworodka jest szczególnie wrażliwa. Bardzo dobrze poradził sobie zarówno w okresie noworodkowym, jak i niemowlęcym. Nie przesuszył skóry, nie podrażnił jej. Jednocześnie bardzo dobrze domywał wszelkie zanieczyszczenia. Niczego więcej nie oczekuję od tego typu produktu. Jestem z niego bardzo zadowolona, z pewnością jeszcze kiedyś po niego sięgnę.

Często używamy

Przy dwójce dzieci sprawdza się idealnie ze względu na duże opakowanie i korzystną cenę.
Opakowanie to duża plastikowa butla z uchwytem na dłoń.
Płyn ma dość delikatny zapach. Pachnie podobnie jak większość kosmetyków z tej serii.
Zazwyczaj wlewam go pod strumień lejącej się wody, wtedy łatwo i szybko wytwarza się piana. Później podczas mycia aplikuje go na gąbke.
Nie podrażnia skóry i oczu, nie wysusza i łatwo się łatwo się spłukuję.
Płyn ma wiele zalet, dlatego ze względu na to często go kupuje.

Jak dla mnie świetny

Zakupiłam go z myślą mycia włosów jak i dla reszty rodziny jako płyn do kąpieli. Za taką cenę naprawdę się opłaca. Włosy po nim są miękkie i dobrze umyte, nie splątane. Zapach delikatny, dobrze się pieni, konsystencja lejąca. Dla mnie to kosmetyk wielofunkcyjny, mogłam zaoszczędzić pieniędzy na zakup szamponu, mydła do rąk, płynu do higieny intymnej, płynu do kąpieli dla dziecka. Używam go do wszystkiego również fajnie sprawdza się w kwestii mycia twarzy.

Zwycięża ekonomia

Do kąpieli dla dziecka używałam różnych naturalnych cudów (kosmetyków naturalnych używam od dłuższego czasu) ale do tego płynu zawsze wracam, bo jest najbardziej wydajny-nie trzeba go wiele do utworzenia fajnej piany (jednak przy dziecku piana musi być :)) i cena jest bezkonkurencyjna. Skład nie jed idealny ale najlepszy z drogeryjnych.

Bardzo dobry!

Super cena, super jakość i wielka butla, z której można zrobić pianę.
Produkt sprawdził się przy kąpieli dziecka bardzo dobrze. Litrowa butelka kosztuje grosze patrząc na inne marki, a skład jest łagodny dla skóry dziecka. Wart wypróbowania - my wracamy do niego co jakiś czas.

Produkt który używam od lat

Bardzo lubię kosmetyki Babydream i od wielu lat je kupuję .Są łagodne dla skóry dziecka i nie zawierają silnych detergentów, brzydkich konserwantów czy mogących podrażniać donorów formaldehydy.

ALE... płyn zmienił skład! Producent dodał na drugim miejscu Sodium Coco – Sulfate czyli mocniejszy detergent. Mimo tej zmiany u dziecka nie nastąpiło pogorszenie stanu skóry ale osoby ze skórą alergiczna , atopową powinny zwrócić na to uwagę.
W składzie jest też :
-ekstrakt z rumianku-łagodzi, działa przeciwzapalnie
-hydrolizowane proteiny pszenicy-nawilżają , działa ochronnie na powierzchni skóry
-gliceryna- nawilżą , zmiękcza
-pantenol- zmniejsza podrażniania
Nie znajdziemy tu mikroplastiku,parafiny,PEGów czy sztucznych barwników.

Płyn ma bardzo przyjemny zapach, taki kremowy czuć go w całej łazience. Dobrze się pieni,już niewielka ilość tworzy obfitą pianę i dziecko w kąpieli ma dużo zabawy. Konsystencja nie jest rzadka więc produkt jest wydajny.
Zakup dużej butli opłaca się bardziej. Opakowanie posiada ładna dziecięca grafikę (u mnie jest to kaczuszka) i wygodną rączkę oraz otwieranie na klik więc może stać na wannie albo pod prysznicem. Ja osobiście przelewam do małej butelki z pompką po innym kosmetyku tej firmy dzięki temu córka sama może go dozować na gąbkę i myć ciało.
Nie podrażnia i nie przesusza wrażliwej skóry .Dobrze myje i oczyszcza . Można używać także dla dorosłych-nie ma przeciwwskazań:)

Niestety zmiana jaka nastąpiła w składzie płynu dała mi do myślenia. Co prawda płyn nie przesuszył skóry ale jest tyle innych lepszych składowo kosmetyków do kąpieli w Rosmannie że chyba przerzucę się (może chwilowo, może na stałe ) na coś innego.

PLUSY
-niska cena za 1 litr płace ok. 14 zł
-dostępność
-dobry skład-pomimo SCS nie wysusza
-nie podrażnia
-dla całej rodziny
-wydajny
-tworzy obfitą pianę
-zapach
-dobrze myje

Ten płyn pięknie pachnie

Niewątpliwym atutem tej serii babydream jest zapach. Unosi się w całej łazience i długo pozostaje na skórze dziecka. Ale nie tylko dziecka, bo może go stosować cała rodzina - my tak czasami robimy. Dolewam sobie trochę płynu do kąpieli - pachnie pięknie.
Płyn jest delikatny, nie uczula i ma konsystencję, która nie rozlewa mi się po łazience, ani nie kapie z opakowania. Duża butelka pozwala na kupienie większej ilości i ewentualne przelewanie jej do bardziej wygodnego pojemnika z pompką. Z tej wielkiej butli nie da się na co dzień korzystać - za duża.

Często do niego wracamy

Płyn jest przede wszystkim w dobrej cenie za taką ilość produktu. Skład jest dobry dla dzieci, opakowanie poręczne. Dobrze się pieni ale nie wysusza i nie podrażnia skóry moich dzieci. Zapach jest delikatny i przyjemny. Często do niego wracamy

Rewelacja dla całej rodziny

Moja córeczka uwielbia Kąpiele w pianie i zawsze chętnie bierze Kąpiel gdy tylko dolewam jej coś do wody
Postanowiłam wypróbować płyn do kąpieli od baby dream
Jego Innowacyjna formuła sprawia że może go używać cała rodzina
Płyn idealnie nadaje się na Kąpiel w wannie z pianą
Jest delikatny dla skóry maluszka i nie podrażnia
Świetnie się pieni i jest wydajny wystarczy kilka kropel aby zrobiła się intensywna Piana

Plyn w stosunku do innych ma bardzo dobrą cenę. Można go dostać w każdym rossmanie . Jest Wygodny w użyciu a duża Butla starczy na wiele kąpieli

Jedynie Szata graficzna za bardzo mi się nie podoba ale najważniejsze jest dla mnie to że córeczka go uwielbia

Dobry skład

Ten płyn ma same zalety:
- przystępny cenowo,
- dobrze się pieni (to ważne przy małych dzieciach, które lubią kąpać się w obfitej piance ;-) ),
- dostępny w każdym Rossmanie,
- zobaczcie na jego skład, jest naprawdę odpowiedni dla maluchów,
- nie wysusza skóry,
- nie podrażnia,
- można go dodać do kąpieli (wlać pod strumień wody), ale można także przelać go do butelki z pompką i wykorzystać jako żel do mycia,
- jest wydajny, duża butelka starcza na długi czas,
- odpowiedni nie tylko dla maluszków (sama z niego korzystam od czasu do czasu :-) ),
- ma delikatny i przyjemny zapach, nie jest przesadnie ani sztucznie perfumowany,
- posiada przyjemną konsystencję i dobrze się rozprowadza z wodą, że spłukiwaniem także nie ma problemu, nie zostawia żadnego osadu na skórze.

Jestem bardzo zadowolona i na pewno kupię ponownie. Zdziwiło mnie że w tak niskiej cenie można dorwać tak dobry płyn do kąpieli (dla całej rodziny). Polecam.

Obok HIPPA jedyny do którego wracam. HIT!

Ten płyn zawsze mam w zapasie - obok Hippa jest moim "pewniakiem", że moim dzieciom, a zwłaszcza synkowi (AZS niestety :-() nic nie wyskoczy, a ponieważ jest korzystniejszy cenowo, więc z Hippa zrezygnowałam na rzecz tego oto kosmetyku. Ma piękny "bobaskowy" zapach, dobrze się pieni, ma dobry skład. Używałam jeszcze w starej szacie graficznej. Oba uwielbiam i polecam a stosowałam już mnóstwo różnych płynów. Ten jest pewniakiem. Mój HIT w kategorii kosmetyków dla dzieci.

Bez zastrzeżeń

Z produktami firmy Babydream bardzo się lubię.
Używam ich na co dzień w przy pielęgnacji córeczki i nigdy mnie nie zawiodły.
Tak było również w przypadku tego płynu do kąpieli.

Pierwsze co rzuca się w przypadku tego płynu to fakt, że fantastycznie się pieni. Nie trzeba go dużo a kąpiel zamienia się w bombelkowy puch.
Zauważyłam że nie podrażnia wrażliwej skóry dziecka, jest bezpieczny i ma bardzo dobry skład.
Skóra po nim pozostaje nawilżona, zadbana i miękka. Ufam mu a to bardzo ważne przy kosmetykach dziecięcych.

Pachnie bardzo delikatnie aczkolwiek świeżo.
Zapach ten nie przeszkadza dziecku.
Córeczka bardzo lubi się kąpać więc taki płyn bardzo szybko się kończy.

Opakowanie ma bardzo wygodne. Masywne plastikowe opakowanie z posiada poręczny uchwyt na trzymanie.

Z wydajnością bywa słabiej ale to może kwestia tego że nie jest bardzo gesty a ja mam do niego lekką rękę.

Cena jest wyższa w porównaniu do innych produktów tej marki ale mamy tutaj 1 litr produktu.