Reklama

Najlepsze kremy do rąk zawierają składniki, które doskonale znane są z właściwości kojących, nawilżających i ochronnych. Jest to przede wszystkim gliceryna, pantenol, alanotina, ale też naturalne emolienty, np. masło shea. W naszym rankingu 7 najlepszych kremów do rąk znajdziesz zarówno kosmetyki drogeryjne, jak i apteczne.

Reklama

Spis treści:

  1. Najlepszy krem do rąk z KWC: Neutrogena, Fast Absorbing Hand Cream
  2. Ziaja, Krem do rąk z proteinami kaszmiru i masłem shea
  3. Ziaja Med, Krem-balsam do rąk nawilżający zmiękczający
  4. Neutrogena Formuła Norweska, Hand & Nail Cream
  5. Mixa Regeneracja, Lipidowy krem do rąk 30%
  6. Garnier Hand Repair, Intensywnie regenerujący krem do rąk
  7. Herbapol, Odżywczy krem do rąk z marchewką, mango i olejem babassu

Najlepszy krem do rąk z KWC: Neutrogena, Fast Absorbing Hand Cream

Neutrogena Fast Absorbing Hand Cream to krem stworzony z myślą o osobach, które potrzebują szybkiego nawilżenia bez uczucia lepkości. Lekka formuła błyskawicznie się wchłania, pozostawiając dłonie miękkie i wygładzone. Dzięki glicerynie i pantenolowi krem nawilża skórę, regeneruje mikrouszkodzenia i zapobiega utracie wilgoci.

Produkt idealnie sprawdzi się w codziennej pielęgnacji – można go stosować nawet kilka razy dziennie bez uczucia tłustego filmu. Polecany jest osobom pracującym w biurze, które często myją ręce lub mają kontakt z detergentami. Biorąc pod uwagę wysoką ocenę przy bardzo dużej liczbie opinii, można go nazwać najlepszym kremem do rąk z KWC.

Średnia ocena: 4.7

Liczba opinii: 494

krem do rąk Neutrogena Fast Absorbing Cream

W składzie:

  • Gliceryna – intensywnie nawilża i wygładza skórę.
  • Pantenol (prowitamina B5) – działa kojąco i regenerująco.
  • Dimethicone – tworzy ochronną barierę zapobiegającą utracie wody.

Dla kogo?

  • Polecany do codziennego stosowania dla każdego rodzaju skóry.
  • Idealny dla osób ceniących lekkie formuły.

Zalety:

  • Błyskawicznie się wchłania.
  • Nie pozostawia tłustej warstwy.
  • Skutecznie nawilża.

Wady:

  • Może nie być wystarczający dla ekstremalnie suchej skóry.
Jest to mój ulubiony krem do rąk, ma fajną, bogata konsystencje, ale jednocześnie szybko się wchłania i super nawilża dłonie na dłuższy czas. Krem jest dostępny nawet w marketach, w dobrej cenie. Nie trafiłam na lepszy krem do rąk w tak dobrej cenie.

karolaw95

Ziaja, Krem do rąk z proteinami kaszmiru i masłem shea

Krem do rąk Ziaja z proteinami kaszmiru i masłem shea to bogata formuła odżywcza przeznaczona dla skóry suchej i wymagającej intensywnej regeneracji. Proteiny kaszmiru działają wygładzająco, przywracając dłoniom miękkość i elastyczność. Masło shea tworzy ochronną warstwę, zapobiegając przesuszeniu skóry. Po aplikacji skóra staje się jedwabiście gładka i nawilżona przez długi czas. Regularne stosowanie pomaga zredukować szorstkość dłoni oraz poprawia kondycję skóry.

Średnia ocena: 4.3

Liczba opinii: 421

krem do rąk z proteinami kaszmiru Ziaja

W składzie:

  • Masło shea – głęboko odżywia i regeneruje.
  • Proteiny kaszmiru – wygładzają i zmiękczają skórę.
  • Gliceryna – nawilża i zapobiega utracie wilgoci.
  • Emolienty – tworzą warstwę ochronną na skórze.

Dla kogo?

  • Dla osób z suchą i wrażliwą skórą dłoni.
    Polecany na chłodne dni, gdy skóra jest szczególnie narażona na przesuszenie.

Zalety:

  • Głęboko nawilża i regeneruje.
  • Długotrwałe działanie.
  • Przyjemny, ciepły zapach.

Wady:

  • Może być niewystarczający przy bardzo suchej skórze.
To chyba najtańszy krem do rąk z Ziaji. Bardzo się zdziwiłam, że za taką cenę jest dobry. Znajduje się w podłużnej tubce z miękkiego plastiku, jej design nie przypadł mi do gustu. Krem jest lekki i szybko się wchłania. Do tego nie pozostawia tłustej warstwy. I najważniejsze: bardzo dobrze nawilża skórę dłoni. Polecam!

Kasiunia_Kicia

Ziaja Med, Krem-balsam do rąk nawilżający zmiękczający

Intensywnie nawilżający krem-balsam do rąk Ziaja z siemieniem lnianym działa jak balsam regenerujący, doskonale sprawdzający się w pielęgnacji skóry wrażliwej, suchej i podrażnionej. Jego bogata formuła zawiera pantenol i emolienty, które głęboko odżywiają skórę, regenerują uszkodzoną warstwę hydrolipidową oraz zabezpieczają dłonie przed dalszym wysuszeniem.

Krem doskonale sprawdzi się po zabiegach dermatologicznych, ponieważ przyspiesza gojenie mikrouszkodzeń i działa kojąco.

Średnia ocena: 4.9

Liczba opinii: 231

krem do rąk z siemieniem lnianym Ziaja

W składzie:

  • Pantenol – łagodzi podrażnienia i przyspiesza regenerację.
  • Ekstrakt z siemienia lnianego – koi i regeneruje skórę.
  • Gliceryna – intensywnie nawilża i wiąże wodę w skórze.
  • Dimethicone – tworzy ochronny film.

Dla kogo?

  • Idealny do pielęgnacji skóry suchej, atopowej i podrażnionej.

Zalety:

  • Długotrwałe nawilżenie.
  • Łagodzi podrażnienia i przesuszenia.

Wady:

  • Gęsta konsystencja, która nie wszystkim może odpowiadać.
Bardzo fajny, bogaty w naturalne składniki i vege krem do rąk, otulający swą bogatą konsystencją skórę dłoni i pomagający w utrzymaniu jej nawilżenia. Świetnie się nakłada, wchłania, pomaga mi w utrzymaniu zdrowia i wyglądu dłoni w mroźne dni i gdy są niekorzystne warunki pogodowe. Krem nadaje miękkość dłoniom przy regularnym stosowaniu. Super seria kilku kosmetyków. Polecam.

1975m

Neutrogena Formuła Norweska, Hand & Nail Cream

Neutrogena Hand & Nail Cream to krem stworzony z myślą o pielęgnacji zarówno skóry dłoni, jak i paznokci. Dzięki zawartości gliceryny i pantenolu głęboko nawilża, regeneruje oraz wzmacnia płytkę paznokcia, redukując ich łamliwość.

Formuła oparta na Formule Norweskiej skutecznie łagodzi suchość i szorstkość skóry, przywracając jej miękkość i zdrowy wygląd. Regularne stosowanie pomaga poprawić kondycję paznokci oraz chroni dłonie przed działaniem czynników zewnętrznych, takich jak detergenty czy niska temperatura.

Średnia ocena: 4.5

Liczba opinii: 231

krem do rąk Neutrogena Hand & Nail Cream

W składzie:

  • Gliceryna – intensywnie nawilża i chroni skórę.
  • Pantenol (prowitamina B5) – wzmacnia paznokcie i przyspiesza regenerację skóry.
  • Alantoina – łagodzi podrażnienia.
  • Emolienty – tworzą barierę ochronną.

Dla kogo?

  • Dla osób z suchą skórą dłoni i łamliwymi paznokciami.
    Idealny do stosowania po manicure lub zabiegach kosmetycznych.

Zalety:

  • Skutecznie nawilża i regeneruje dłonie.
  • Wzmacnia paznokcie.
  • Chroni przed przesuszeniem.

Wady:

  • Gęsta konsystencja wymaga dłuższego wchłaniania.
Krem Hand & Nail to produkt stworzony z myślą o pielęgnacji nie tylko dłoni, ale również skórek wokół paznokci. Ma lekką formułę, która szybko się wchłania, zapewniając skórze nawilżenie i odżywienie. Po jego zastosowaniu dłonie stają się gładkie, a skórki wokół paznokci wyglądają zdrowo i zadbanie. Krem jest również dobrym rozwiązaniem dla osób szukających codziennej ochrony przed przesuszeniem.

Formulixir

Mixa Regeneracja, Lipidowy krem do rąk 30%

Lipidowy krem do rąk od Mixa to formuła stworzona specjalnie dla bardzo suchej i zniszczonej skóry. Dzięki wysokiej zawartości lipidów (30%) intensywnie odżywia i regeneruje skórę, przywracając jej elastyczność oraz komfort.

Produkt skutecznie redukuje uczucie napięcia i szorstkości, dzięki czemu dłonie stają się miękkie i gładkie już po kilku użyciach. To jeden z najlepszych kremów do rąk do stosowania w okresie jesienno-zimowym oraz dla osób, które często myją ręce lub używają środków dezynfekujących.

Średnia ocena: 4.7

Liczba opinii: 147

lipidowy krem do rąk Mixa

W składzie:

  • Lipidowy kompleks 30% – odżywia i regeneruje skórę.
  • Gliceryna – intensywnie nawilża.
  • Masło shea – odbudowuje barierę hydrolipidową skóry.

Dla kogo?

  • Idealny do skóry bardzo suchej, spierzchniętej i zniszczonej.
  • Polecany na zimę i dla osób pracujących w trudnych warunkach.

Zalety:

  • Głęboko odżywia i regeneruje.
  • Skuteczny na bardzo suche dłonie.
  • Wysoka zawartość lipidów.

Wady:

  • Może zostawiać lekko tłustą warstwę.
Zdecydowanie jest to najlepszy i jednocześnie ulubieniec, jeśli chodzi o kremy do rąk, jedyny który daje radę zimą z moją skórą dłoni, pękającą, piekącą i mocno przesuszoną! Polecam baaardzo ;)

martuha95

Garnier Hand Repair, Intensywnie regenerujący krem do rąk

Garnier Hand Repair to krem do rąk dedykowany skórze ekstremalnie suchej i popękanej. Formuła wzbogacona o alantoinę i masło shea intensywnie regeneruje skórę, przywracając jej miękkość i elastyczność. Dzięki bogatej konsystencji krem działa jak opatrunek, łagodząc szorstkość i chroniąc dłonie przed dalszym przesuszeniem. Doskonały wybór dla osób, które zmagają się z pękającą skórą dłoni. To nowa wersja doskonale znanego kremu do rąk, który w poprzedniej odsłonie doczekał się ponad 1500 opinii w KWC!

Średnia ocena: 4.5/5

Liczba opinii: 13

krem do rąk Garnier

W składzie:

  • Masło shea – intensywnie regeneruje i nawilża.
  • Alantoina – łagodzi podrażnienia i wspomaga gojenie skóry.
  • Ekstrakt z syropu z klonu – intensywnie nawilża.
  • Emolienty – tworzą ochronną warstwę.

Dla kogo?

  • Dla osób z ekstremalnie suchą i popękaną skórą.
  • Polecany na zimę oraz do pielęgnacji po ekspozycji na detergenty.

Zalety:

  • Bardzo intensywne działanie regenerujące.
  • Dobrze chroni skórę przed przesuszeniem.

Wady:

  • Bogata formuła może długo się wchłaniać.
  • Niektórym osobom może nie podobać się zapach.
Rewelacja, krem do którego zawsze wracam. Mam mega problematyczne dłonie, przesuszone. Przetestowałam wiele aptecznych kremów i maści i nic jest w stanie zapewnić mi takiego efektu jak ten krem. Co prawda od kiedy zmienili opakowanie zauważyłam, że zmienił się kolor ale raczej nie jego konsystencja. Jest świetny, co tu dużo gadać :)

redxlipstick

Herbapol, Odżywczy krem do rąk z marchewką, mango i olejem babassu

Odżywczy krem do rąk Polana zawiera marchewkę, mango i olej babassu, które wspomagają regenerację skóry, odżywiają ją oraz nadają jej zdrowy wygląd. Dzięki zawartości antyoksydantów krem pomaga chronić skórę przed działaniem wolnych rodników i starzeniem. Produkt jest lekki, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy, co czyni go idealnym do codziennego stosowania.

Średnia ocena: 4.8/5

Liczba opinii: 114

odżywczy krem do rąk Herbapol

W składzie:

  • Ekstrakt z marchewki – działa odżywczo i regenerująco
  • Olej babassu – głęboko nawilża i wzmacnia skórę
  • Ekstrakt z mango – działa antyoksydacyjnie

Dla kogo?

  • Idealny do codziennego stosowania.
  • Lekka formuła dla osób, które nie lubią tłustych kremów.

Zalety:

  • Naturalny skład.
  • Lekka i szybko wchłaniająca się formuła.
  • Owoce w składzie działają antyoksydacyjnie.

Wady:

  • Może być niewystarczający dla bardzo suchej skóry.
Krem ma przepiękny zapach mango. Jest bardzo zbliżony do natur ego zapachu tego owocu. Krem ma gęstą, treściwą formułę. Dobrze rozprowadza się na skórze i szybko wchłania nie zostawiając na skórze lepkiej warstwy. Krem znajduje się w poręcznej tubce o pojemności 50 ml. Tworzywo, z którego wykonano opakowanie, jest miękkie i elastyczne. Ułatwia to wykorzystanie kremu do końca bez konieczności rozcinania opakowania. Krem doskonale nawilża skórę i odżywia.

senoritablanca

Reklama

Który krem do rąk jest twoim zdaniem najlepszy? Masz swojego ulubieńca?

Reklama
Reklama
Reklama

Nasze akcje

Polecane