Ziaja, Krem do rąk z proteinami kaszmiru i masłem shea

Ziaja, Krem do rąk z proteinami kaszmiru i masłem shea

Właściwości:
- nawilża dłonie nawet po częstym myciu,
- łagodzi dyskomfort suchej i popękanej skóry,
- wzmacnia naturalną barierę ochronną,
- przywraca elastyczność i gładkość naskórka,
- pielęgnuje oraz wzmacnia paznokcie.

Tani, lecz dobry na chwile, a mimo to mam do niego sentyment!

Musze przyznac szczerze, ze do kashmirowego kremu Ziaja mam duzy semtyment :)
Kupilam go pierwszy raz dawno temu, skuszona niska cena i etykieta. Pracowałam wtedy w biurze i na potęgę przesuszaly mi się dłonie od przewracania papierow.

Zapach jest dla mnie urzekający naprawdę i to w zasadzie byl moj główny argument, dalej robi sie gorzej.
Konsystencja kremu co prawda dobra, nie za gesta, nie za rzadka, ale jak dla mnie pozostawia film na dłoniach, czego nie lubię i nie ukrywajmy efekt nawilzenia oraz miekkiej i gladkiej skóry jest bardzo krótki i trzeba krem czesto ponowne nakładać.

W ogólnej ocenie daje mu 3 gwiazdki, pielegnacyjnie zasluguje na 2, ale za boski zapach dorzucam jedną!

Bardzo dobry

Przyjemny krem do rąk za niecałe 4 zł. Bardzo wydajny, ma delikatny zapach, dobrze nawilża. Dłonie są miękkie i przyjemne w dotyku. Nie zostawia tłustego filmu, co zdarza się w kremach mocno regenerujących/ nawilżających . Obowiązkowe wyposażenie każdej kobiecej torebki.

Zaskoczył mnie pozytywnie

Stronię już ostatnio od kosmetyków marki Ziaja, aczkolwiek ten krem miło wspominam, bo kupiony został przeze mnie z musu i potrzeby za ok 3 zł, a dał taki efekt jak mało który krem. Świetne nawilżenie (a mam naprawdę suchą skóre, ze względu na ciągłe mycie rąk w pracy), bez tłustej, długo pozostającej warstwy no i ten cudowny zapach. Dość szybko się skończył, ale to chyba przez intensywność mojego użytkowania. Skład nie najlepszy, ale efekt godny podziwu jak za tak małe pieniądze

Mój ulubiony :)

Aktualnie jest to mój ulubieniec, stosuje na zmianę z kremem z innej firmy.
Nie sądziłam że w tak niskiej cenie można dostać tak super krem do rąk! Super nawilża i przede wszystkim fajnie się wchłania, i nie pozostawia tłustego filtru na skórze.
Opakowanie przyciąga uwagę i jest bardzo wygodne.
Kosmetyk warty polecenia :)

Tani i dobry

Krem jakiś czas temu zakupił mąż z powodu bólu, który dostarczały mu bardzo spierzchnięte dłonie. Byłam do niego sceptycznie nastawiona z racji jego śmiesznie niskiej ceny i długo go nie używałam, bo miałam swój ukochany kremik z Nivea. Jednak nadszedł czas, gdy się skończył i zaczęłam stosować ten z Ziaji. Mój mąż w tym czasie zakupił już drugą tubkę, bo w jego przypadku żaden krem nie jest wydajny...

Moje spostrzeżenia zaskoczyły mnie samą. Krem szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstewki (chyba, że za dużo go wycisnę) i nawet dobrze nawilża skórę. Efekt ulgi dla spierzchniętych dłoni jest natychmiastowy. Skóra jest wygładzona i mięciutka.

Konsystencja kremu jest dość rzadka, przez co też uważałam, że niewiele mogę się po nim spodziewać, ale się pomyliłam. Krem spełnia swoją funkcję wyśmienicie, a przy tym naprawdę kosztuje niewiele. Jest przy tym bardzo wydajny i przyjemnie pachnie, a a ten zapach dość długo utrzymuje się na skórze.

Tubka nie jest bardzo dużo, więc czasami mam ją pod ręką w torebce. Mogłabym się przyczepić jedynie do zamknięcia, które stanowi zakręcany korek, bo opcja typu "klik" byłaby bardziej pożądana przeze mnie, ale pewnie i sam krem byłby wtedy droższy.

Razem z mężem jesteśmy zgodni co do jego działania, jest super. I ta cena...

Dobry

Krem zakupiłam w jednym z marketów podczas rutynowych zakupów. Akurat skończył mi się krem do rąk i zmuszona sięgnąć po cokolwiek na spierzchnięte dłonie, w moje ręce wpadł właśnie ten krem. Nie daje jakiegoś bardzo spektakularnego efektu ale nie jest też bez działania. Zauważyłam, że bardzo dobrze nawilża dłonie bez pozostawania na nich tłustego filmu, ładnie łagodzi podrażnienia i jest w bardzo dobrej cenie. Nie jest to mój hit ale tak jak większość kosmetyków ziaji przypada mi do gustu tak też ten krem uważany przeze mnie za dobry zwyklaczek ????

Hit?

Od kilku lat regularnie wracam do tego kremu co jakiś czas. Głównie przez skuteczne działanie, ładnie wygładza skórę dłoni, nawilża ją i świetnie działa na paznokcie. Duża pojemność tubki, bardzo przystępna cena. Zapach ładny, chociaż przy dłuższym stosowaniu nudzi się i przeszkadza (dlatego wracam do niego co jakiś czas). Ogólnie duży plus dla produktu :)

4,5 - całkiem dobry

Jeden z tańszych, a według mnie bardzo dobrych pod względem jakości produktów. Od razu podkreślę, że w kremach do rąk duże znaczenie ma dla mnie zapach - w tym przypadku jest obłędny. Niby delikatny, niby słodkawy, ale jednak subtelny i dosyć długo utrzymuje się ma skórze. Doceniam, że konsystencja kremu jest dosyć lekka, nie jest zbyt gęsty - dzięki temu nawet niewielka ilość wystarczy, żeby wysmarować całe rączki. Krem dobrze nawilża, zmiękcza skórę, ale przy tym nie powoduje "tłustości" - tego nie lubię w niektórych kremach o gęstszej konsystencji. Mój niezbędnik, zawsze mam go w torebce.

Bardzo fajny

Kupiłam ten krem do rak na stoisku Ziaja w galerii handlowej . Krem pachnie delikatnie perfumami - mi osobiście aż tak bardzo nie przypadł do gustu, dość szybko się wchłaniał lecz im dłużej i częściej go stosowałam tym częściej czułam, ze już nie wchłaniał się tak szybko jak na początku.
Krem jak krem ale wow nie było .

Fantastyczny <3

Numer jeden z kremów do rąk. Do tej pory używałam kokosowego, również od ziaji z uwagi na zapach, ale nuty kaszmiru pobiły mojego dotychczasowego faworyta :)

Kaszmirowy kompres

Pachnie bardzo luksusowo. Jego konsystencja jest dość lekka, wodnista, ale dzięki temu szybko się wchłania nie pozostawiając lepkiej warstwy, której tak nie lubię na dłoniach po kremie. Nawilża i to nawilżenie jest wyczuwalne nawet po myciu zatem jego działanie jest przedłużone. Dłonie są zadbane i delikatne w dotyku. Wydajny.

Idealny

Mój kremowy ulubieniec.
+ Nawilża
+ Świetnie się wchłania
+ Pięknie pachnie
+ Dzięki regularnemu stosowaniu mam zadbaną i delikatną skórę dłoni
+ Wystarczająco pielęgnuje nawet zimą
+ Cena
+ Dostępność
+ Opakowanie, które pozwala zużyć go do końca
+ Zmiękcza skórki wokół paznokci