klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Tragiczne efekty operacji plastycznych
Styl życia

10 ofiar operacji plastycznych! Nie możemy uwierzyć, że można się tak oszpecić...

Gdy operacje plastyczne stają się obsesją, w pogoni za pięknem można zatracić rozum. Zobacz 12 szokujących metamorfoz, które normalnych ludzi opętanych pragnieniem doskonałości, zmieniły w maski, którymi można straszyć dzieci.
Redakcja Wizaz.pl
maj 19, 2021

Nie jesteśmy przeciwniczkami operacji plastycznych. Jeśli korekta nosa, powiększenie piersi, czy zniwelowanie zmarszczek ma pomóc kobiecie odzyskać pewność siebie, poczuć się piękną i odmłodnieć na duszy i ciele, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby poddać się zabiegowi.

Gorzej, jeśli dążenie do wydumanej doskonałości sprawia, że poświęca się zdrowie, porzuca zdrowy rozsądek, a w końcu traci kontrolę nad swoim wyglądem.

W naszej galerii, stworzonej ku przestrodze (!), zobaczycie 12 szokujących metamorfoz ludzi, którzy w potrzebie zmiany posunęli się o kilka kroków za daleko.

Zobacz także: Co za metamorfoza! Ta dziewczyna schudła 75 kg, bo odstawiła...

1 z 10

Jocelyn Wildenstein

Jocelyn Wildenstein

Jocelyn Wildenstein wydała cztery miliony dolarów na to, żeby upodobnić się do... dzikich kotów. Od czego zaczęła się obsesja Amerykanki? W latach 70. była szczęśliwą żoną i matką dwójki dzieci. Gdy mąż ją zdradził, zamiast odejść, postanowiła go odzyskać. Sposobem na wzbudzenie w mężczyźnie uczuć miały być operacje plastyczne. On odszedł i tak, chirurg plastyczny najwyraźniej pozostał Jocelyn wierny.

2 z 10

Kristina Rei

Kristina Rei

 Kristina Rei jest wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa jako posiadaczka... największych ust na świecie.

3 z 10

Hang Mioku

Hang Mioku

Hang Mioku, dawna królowa piękności z Korei Południowej, marzyła o wiecznej młodości. W wieku 28 lat poddała się pierwszej operacji. Po kilku kolejnych jej twarz nienaturalnie spuchła. Gdy lekarze odmówili kolejnych zabiegów, zaczęła wstrzykiwać sobie pod skórę olej słonecznikowy. Jej twarz spuchła jeszcze bardziej, pozostawiając ją zniekształconą.

4 z 10

Daryl Hannah

Daryl Hannah

Daryl Hannah, jedna z najpiękniejszych aktorek lat 80, nie pogodziła się z tym, że każdy się starzeje. Chcąc wyglądać młodziej przesadziła z botoksem, aż jej twarz zaczęła przypominać figurę woskową.

5 z 10

Michaela Romanini

Michaela Romanini

Michaela Romanini, Włoszka z wyższych sfer, przyznaje się do uzależnienia od botoksu i kolagenu. Z pięknej kobiety zmieniła się w karykaturę samej siebie z ogromnymi ustami i napuchniętą twarzą.

6 z 10

Amanda Lepore

Amanda Lepore

Amanda Lepore, najsłynniejsza transwestytka świata, poddała się pierwszej operacji plastycznej w wieku 15 lat, a płeć zmieniła po liceum. Dzisiaj wygląda jak żywa dmuchana lalka albo Jessica Rabbit z komiksu.

7 z 10

Donatella Versace

Donatella Versace

Donatella Versace, która po śmierci brata Gianniego przejęła dom mody Versace, zmieniła w swoim ciele i twarzy wszystko. Poddała się operacjom nosa, ust, kości policzkowych, piersi i talii. Teraz w wieku 61 lat zamiast wyglądać młodziej przypomina pomarszczoną staruszkę.

8 z 10

Jackie Stallone

Jackie Stallone

Jackie Stallone, matka Sylvestra, nie dość, że wierzy w duchy, to przesadnie zaufała zbawiennej mocy operacji plastycznych. Przez lata zmieniła nos, łuki brwiowe, usta i policzki.

9 z 10

Fulvia Pellegrino

Fulvia Pellegrino

Fulvia Pellegrino, urodzona jako Fulvio, przy wsparciu żony zmienia każdą część swojego ciała. Na operacje piersi, brzucha, nosa, ust i powiek wydała już ponad 300 tys. zł.

10 z 10

Pete Burns

Pete Burns

Pete Burns, były lider zespołu Dead or Alive, wydał na operacje plastyczne upodobniające go do dojrzałej kobiety, wszystkie oszczędności życia.

Komentarze