Poprzedni artykuł: Kobieta jest oskarżana o dręczenie swojego dziecka, bo... karmi je pie... Następny artykuł: Wiemy, jak Joanna Krupa nazwie swoje dziecko!

Sylwia Grzeszczak jest w drugiej ciąży! Chłopiec czy dziewczynka?

Dziecko, , tagi: ciąża, Sylwia Grzeszczak
Informacja o ciąży zbiegła się nie tylko z szóstą rocznicą związku Sylwii Grzeszczak i Libera. Artystka niedawno obchodziła trzydzieste urodziny. Cóż za wspaniały prezent!

Magazyn "Flesz" ogłosił, że Sylwia Grzeszczak oraz Marcin „Liber” Piotrowski niebawem po raz drugi zostaną rodzicami. Szczęśliwa nowina idealnie zbiegła się w czasie z promowaniem nowego singla oraz trasy koncertowej artystki. Urodzi chłopca czy dziewczynkę?

Sylwia Grzeszczak zostanie po raz drugi mamą!

Dziennikarze magazynu "Flesz" jako pierwsi dowiedzieli się o radosnej nowinie. Sylwię Grzeszczak w sierpniu czeka kolejne wyzwanie zawodowe - będziemy mogli zobaczyć ją na festiwalu Top of the Top Sopot Festival. Nawet obcisłe stroje sceniczne wokalistki nie zdradziły, że spodziewa się kolejnego dziecka.

Nikt nie zdążył się dopatrzeć ciążowego brzuszka, a sama informacja była trzymana w tajemnicy dość krótko. Jak zdradza osoba z otoczenia pary: "To dopiero pierwsze miesiące ciąży". 

Zdjęcie: Ons.pl

Przypomnijmy, że Sylwia oraz Liber pobrali się w 2014 roku, a w 2015 roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko - córeczka Bogna. Para postawiła na tradycyjne imię i nic dziwnego, że fani już zastanawiają się czy ich drugie dziecko również otrzyma taki "prezent".

Płeć nie jest jeszcze znana, podobnie jak przybliżona data porodu. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że kobiety zwykle decydują się na ogłoszenie ciąży dopiero w okolicy trzeciego miesiąca, możemy przypuszczać, że Sylwia postąpiła podobnie. Oznaczałoby to, że dziecko przyjdzie na świat na początku 2020 roku.

Jak na razie wokalistka nie planuje przerwy w karierze. Więcej czasu będzie miała dopiero na początku przyszłego roku. Zważywszy na to, że to dopiero pierwsze tygodnie ciąży, ma zamiar dokończyć trasę koncertową. Póki co urlop macierzyński odkłada w czasie, ale nie jest wykluczone, że będzie zabierać maluszka na koncerty, tak jak kiedyś Bognę.

Sylwii oraz Marcinowy serdecznie gratulujemy i życzymy szczęśliwego rozwiązania! Więcej o piosenkarce i jej najbliższych planach przeczytacie w nowym numerze magazynu "Flesz".

Zdjęcie główne: Ons.pl

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 sierpnia 2019, 22:47

Nasze propozycje