Poprzedni artykuł: Przydatne i niepowtarzalne: urodowe gadżety z kotami Następny artykuł: Konferencja Zmiany w życiu – pierwszy krok - patronat Wizaz.pl

Zacznij dzień w dobrym humorze!

Kobieta, , tagi: kąpiel, śniadanie, żel pod prysznic, orzeźwienie, Palmolive
Codziennie rano wzdychasz, że znowu musisz wstać i iść do pracy? Pora to zmienić! Zobacz, co możesz zrobić, by pozytywnie zacząć nowy dzień i zamienić zniechęcenie na wyśmienity humor!
kobieta z budzikiem

Po pierwsze: wstań z budzikiem

Wiele osób ma tendencję do odsuwania w czasie momentu wstania z łóżka, kilkukrotnie przełączając budzik w tryb drzemki. Często kończy się to paniką: gwałtownie zrywamy się na ostatnią chwilę i poddajemy atmosferze niepotrzebnego stresu, który towarzyszy gorączkowemu przygotowywaniu się do wyjścia. W takiej sytuacji trudno o dobry humor.

Warto nauczyć się wstawać od razu po usłyszeniu sygnału budzika – to łatwiejsze niż myślisz! Wystarczy odrobina samozaparcia, a już po tygodniu Twój organizm wejdzie w nowy rytm. Pamiętaj, że wstając zgodnie z planem zyskujesz cenny czas i nie będziesz się obawiać ewentualnego spóźnienia do pracy.

Po drugie: weź orzeźwiający prysznic

Zdarza się, że poranki bywają naprawdę trudne, a powieki są cięższe niż zazwyczaj. Jeśli dopadł Cię kryzys, zaraz po przebudzeniu udaj się do łazienki i weź szybki, letni prysznic. Takie odświeżenie skutecznie poprawi Ci humor i pomoże przełamać uczucie słabości.

Poranny prysznic ma wiele zalet. Woda zmyje z Ciebie resztki snu, a odpowiedni żel pod prysznic, np. Palmolive Feel Good - rozbudzi i doda energii. Tropikalna woń plumerii, neroli i mango sprawi, że poczujesz się radośnie i świeżo.

Palmolive żel pod prysznic

Po trzecie: zjedz dobre śniadanie

kobieta je śniadanie

Nie bez powodu mówi się, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia – rozbudza nas i przygotowuje na codzienne wyzwania. Warto zwrócić uwagę na to, by było smaczne i zdrowe, a przede wszystkim sycące. Zapomnij o nieapetycznych kanapkach z serkiem topionym - zamień je na coś, co naprawdę lubisz!

Jeśli rano nie jesteś głodna i nie masz ochoty na nic konkretnego, wybierz coś lekkiego – np. ulubiony jogurt albo musli. Rozplanuj swój czas tak, by nie jeść w pośpiechu – 10 minut spokojnie wystarczy, by w spokoju się posilić i wypić herbatę. Zyskasz też chwilę, by się rozbudzić, a Twój humor od razu się poprawi.

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje