Poprzedni artykuł: Julia Wróblewska pokazała wstrząsające zdjęcie. Fanka: "Byłam w podobn... Następny artykuł: Recenzentką września została...

Księżna Kate daje fatalny przykład innym matkom?! Tak twierdzi Keira Knightley

Wydawać by się mogło, że Kate jest ideałem, któremu nie można niczego zarzucić, a jednak! Keira Knightley ostro skomentowała zachowanie księżnej.

Księżna Kate zawsze wygląda nieskazitelnie. Jej włosy są idealnie ułożone, makijaż delikatny, a sukienki idealnie podkreślają jej nienaganną figurę. Podczas wizyty w Polsce np. wszystkich oczarowała kreacją od Gosi Baczyńskiej.
Jednak piękny wygląd podczas oficjalnych wystąpień nikogo nie dziwi, ale zaledwie kilka godzin po porodzie już tak. Do oficjalnych prezentacji najmłodszych członków rodziny królewskiej, na których Kate wygląda zawsze jak gwiazda, wróciła Keira Knightley w swoim eseju "Słabsza płeć", który pojawi się w zbiorze "Feministki nie noszą różu (i inne kłamstwa)".

Keira Knightley krytykuje Kate Middleton

Aktorka ma córkę w tym samym wieku co księżniczka Charlotte. W swoim eseju Knightley opisała, dlaczego idealna prezencja Kate, pozującej fotografom tuż po porodzie wywołała u niej wściekłość.

Moja wagina się rozstąpiła. Wyszłaś z otwartymi oczami. Rączki w górze, krzyk. Położyli cię na mnie, całą we krwi, z główką odkształconą w kanale rodnym - zwraca się Knightley do własnej córki.

W dalszej części eseju krytykuje księżną Kate za bezmyślne wypełnianie oczekiwań społecznych:

Wyszła ze szpitala siedem godzin później, z makijażem na twarzy, w wysokich obcasach. Taką twarz chce widzieć świat.
Ukryć. Ukryć nasze poharatane ciała, nasze cieknące piersi, nasze rozszalałe hormony. Masz wyglądać pięknie, masz być stylowa, nie pokazuj tego całego zaplecza, Kate - pisze aktorka.

Na tym aktorka jednak nie poprzestała. Zarzuca księżnej, że takim wystąpieniem nie tylko ukrywa prawdziwe cierpienie podczas porodu, ale także kreuje nieprawdziwy jego obraz, jakby księżnej nie wypadało doznawać takiego samego bólu, jakby była doskonała i przeżywała to w inny sposób.

Siedem godzin po tym, jak walczyłaś na śmierć i życie, siedem godzin po tym, jak twoje ciało otworzyło się, a zakrwawione, krzyczące życie wyszło na świat. Nie pokazuj. Nie mów. Stój tam ze swoją dziewczynką i daj się fotografować grupie mężczyzn - czytamy dalej w materiale aktorki.

Polecamy:  Kasia Tusk jest w ciąży?! Ma wyraźnie zaokrąglony brzuszek

Czy kiedykolwiek oglądając księżną Kate prezentującą się dosłownie chwilę po porodzie zastanawiałyście się, jak to możliwe, aby tak dobrze wyglądała (jej sekret znajdziesz tutaj)? Czy czujecie, że księżna wypacza prawdę o macierzyństwie?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 10:28

Zobacz także

Nasze propozycje