Poprzedni artykuł: Spędziła miesiąc miodowy bez męża. Jej zdjęcia robią furorę! Następny artykuł: Klaudia Halejcio i Tomasz Barański - jak gwiazdy odpoczywają na wakacj...

Warszawa Powiśle w nowej PIĘKNEJ odsłonie

Nie może was tam zabraknąć. Sprawdźcie szczegóły wydarzenia.

Już w najbliższą sobotę, 16.07 w Warszawie Powiśle odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, Mustache: Wiwat Najpiękniejsi. Moda i piękno to ten sam świat, dlatego Mustache Warsaw wraz z Grupą Warszawa postanowiły odkryć trochę jej sekretów. Podczas wydarzenia odbędzie się debata: Eko, naturalne czy wegańskie kosmetyki - gdzie kończy się idea a zaczyna marketing, podczas której wraz z publicznością postaramy się stworzyć definicje tych popularnych pojęć. Pojawi się tez Michelle z Mo61, pierwszej w Polsce perfumerii personalizującej zapachy, która wprowadzi słuchaczy w tajemniczy świat zapachów. Teoria zostania wprowadzona w praktykę podczas warsztatu z tworzenia kosmetyków w domu a wieczorem każdy z uczestników będzie mógł się zainspirować podczas prelekcji filmu Szalona miłość - Yves Saint Lauren.

Szczegółowy plan wydarzenia:
15.00 - Start, powitanie
15.10 - Debata: Eko, naturalne czy wegańskie kosmetyki - gdzie kończy się idea a zaczyna marketing
16.00 - Prezentacja: O personalizacji zapachów opowie Michelle z Mo61
17.00 - Warsztat: Jak zrobić krem w domu - prowadzi Tamara Gotowicka; warsztat płatny (Zapisy TUTAJ).
20.00 - pokaz filmu

Partnerzy:Yves Rocher, Mo61 oraz Grupa Warszawa; Patron medialny: Wizaz.pl

Mustache.pl - organizator niezależnych targów mody i właściciel największego polskiego marketplace dla niezależnych europejskich projektantów mody demokratycznej i designu. Skupiamy ponad 700 projektantów, którzy oferują naszym klientom ponad 20 000 produktów. Od połowy 2015 roku poza wspieraniem polskiego niezależnego rynku mody, działamy z Fundacją Omeny Mensah, w projekcie budowy szkoły dla dzieci z Ghany.

Zobaczcie także:  Na co warto iść do kina? Polecamy film "Facet na miarę"

zdjęcia: materiały PR

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 20:09

Zobacz także

Nasze propozycje