Poprzedni artykuł: Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła szczegóły ostatniego filmu jej męża Następny artykuł: Michał Malitowski o depresji: "Bardzo trudno przyznać się do swoich uc...

Młodsza o 36 lat żona Apoloniusza Tajnera o wspólnym wychowywaniu dziecka. 'Jest rewelacyjnym tatą'

Kobieta,
,
, tagi: związki
29-letnia żona Apoloniusza Tajnera opowiedziała o tym, jakim tatą jest trener oraz o tym, czy przejmuje się hejterami.

Apoloniusz Tajner oraz Izabela Podolec-Tajner ślub wzięli w maju 2019 roku i było to bardzo głośne wydarzenie w mediach. Oczywiście chodziło o dużą różnicę wieku między małżonkami - Izabela od Apoloniusza jest młodsza aż o 36 lat. Tak duża liczba budzi wiele emocji wśród hejterów, którzy ich związek często opisują w brutalnych słowach. Okazuje się, że para, której niedawno urodził się synek nie przejmuje się złośliwymi komentarzami.

Pozdrawiamy wszystkich hejterów. Szkoda czasu, który na to poświęcacie, bo wcale nas to nie dotyka - mówi Izabela w rozmowie z magazynem Flesz.

Jakim ojcem jest Apoloniusz Tajner?

Synek Apoloniusza i Izabeli ma na imię Leopold, a drugie imię nadano mu po ojcu. Żona Apoloniusza Tajnera przyznała, że Leopold był wyczekiwanym dzieckiem. Rodzicom przez długi czas udało się zachować wiadomość o narodzinach dziecka w tajemnicy przed mediami. Niechętnie dzielą się życiem prywatnym, ale w rozmowie z magazynem "Flesz" Izabela opowiedziała o tym, jakim tatą jest Apoloniusz Tajner.

Apoloniusz jest rewelacyjnym tatą. Przede wszystkim jest kochanym, ciepłym i dobrym człowiekiem, a to przekłada się na ojcostwo. I ma coś, czego mi jeszcze brakuje: spokój - opowiedziała Izabela Podolec-Tajner w rozmowie z dwutygodnikiem "Flesz".

Apoloniusz Tajner oraz Izabela Podolec-Tajner poznali się osiem lat temu w pociągu. Na początku ich związek nie był postrzegany poważnie, ale później osoby z ich otoczenia go zaakceptowały. Popiera go także córka trenera - Dominika Tajner, która od lat kibicuje związkowi, a teraz cieszy się z braciszka. 

Okazuje się, że różnica wieku nie jest przeszkodą w budowaniu szczęśliwej rodziny.

Zobacz także: 72-letni Karol Strasburger ożenił się z o wiele młodszą partnerką

zdjęcia: ONS

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 stycznia 2020, 04:09

Nasze propozycje