Essence, Fix & Matte Translucent Loose Powder (Transparentny sypki puder utrwalający)

Essence, Fix & Matte Translucent Loose Powder (Transparentny sypki puder utrwalający)

Średnia ocena użytkowników: 4,3 /5

Pojemność 12 ml
Cena 15,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Transparentny, sypki puder nałożony na podkład matuje skórę i ujednolica makijaż. Superlekki i wydajny. Nadaje skórze jedwabistą gładkość. Poręczne opakowanie zawiera malutkie otwory dozujące odpowiednią ilość pudru. Bez efektu świecenia przez cały dzień. Dopasowuje się do każdego odcienia skóry.
Do oferty firmy wprowadzony we wrześniu 2011 r. Zastąpił limitowany `50`s Girls Reloaded Translucent Loose Powder`.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 215

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 4,3 /5

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

All about matt

To jest to. Super. Spełnia moje wymagania. Matowi. Hit.
* wydajność
* niska cena
* średnia dostępność (w Naturze jest ale w Rossmannie nie ma :( )

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

przyjemniaczek

jak dla mnie produkt ma same plusy

- super cena
- matowi na cały dzień, jeżeli jest już jakiś "świecacy przeciek na buzi"to wystarczy jedno pociagnięcie pędzlem z tym produktem i sytuacja uratowana
- bardzo wydajny

aktualnie mam drugą wersje tego produktu i jest dla mnie tak samo dobra

Używam tego produktu od: 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 1 całe, 2 zaczęte

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Jak na tę cenę, to naprawdę dobry produkt

Przyznam, że podchodziłam do niego jak pies do jeża. Dotąd używałam drogich pudrów i jakoś nie ufałam \'niskopółkowcom\'. Ale często tu chwalicie Essence, więc spróbowałam - udało mi się podczas blogerskiej wymiany go dorwać.

Mam cerę mieszaną. Pierszy plus to to że nie podkreślił mocno suchych policzków. Jednak mógłby bardziej matowić (nie mam dużego problemu z błyszczeniem).

Daje ładne wykończenie, nie osadza się w zagłębieniach. Kolor jest okej, nie bieli jak inne pudry, z którymi miałam do czynienia. Ale lepiej strzepnąć pędzel przed pudrowaniem.

Ogólnie, za tę cenę, to naprawdę jest świetny. Szkoda, że ciężko go dostać ;/ Jestem w trakcie pierwszego opakowania i myślę, że jeszcze mi trochę posłuży, bo używam go na zmianę z innym pudrem.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

świetny!

Krótko i zwięźle:

+ CENA
+ efekt - doskonale robi swoje, skóra gładka, matowa, doskonałe i lekkie wykończenie makijażu
+ nie wygląda się po nim jak po nałożeniu mąki na twarz ;)

- dostępność (chociaż robi się coraz lepiej z tym) i trwałość - szybko się zużywa

Używam tego produktu od: pół roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

5 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

jeden z lepszych jakie uzywalam

szukajac pudru idealnego (jeszcze nie znalazlam) a maluje sie od 16 roku zycia (obecnie 30lat) przez moje rece przewinelo sie wiele produktow. W zeszlym roku testowalam Essence, cos wspanialego. skora po nim byla jak brzoskwina lekki i matujacy. super. Mial dwa male minusy trzeba bylo uwazac by nie "wybielic" sobie twarzy a\'la gejsza a dwa super szybko go zuzylam. Jednak jest to jak dotad jedyny produkt na ktory patrze z sentymentem. Nie wroce do niego bo wciąz szukam tego jedynego.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 (male)

Wizażanki najczęściej polecają:

5 /5 HIT!

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Super

Puder kupiłam przypadkiem w Naturze, bardzo tanio, jakieś 2-3 lata temu. Do tej pory mam jeszcze połowę opakowania. Co prawda nie używam go codziennie, jedynie do utrwalenia makijażu ( jakieś wyjście, impreza, spotkanie :) ). Dzięki niemu, jestem pewna, że mój makijaż pozostanie nienaruszony przez całą noc.

(!) Trzeba uważać, by nie nałożyć go za dużo, ponieważ wówczas nie wygląda to ładnie na skórze. Ja używam do tego pędzla i tuż po nałożeniu produktu, delikatnie go zdmuchuję i lekko opruszam nim całą twarz.


Używam tego produktu od: 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: jedno w połowie

4 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

mój ulubiony

Najlepszy sypki puder transparentny jaki do tej pory miałam.

Plusy:
-trwałość,
-mat,
-konsystencja,
-wykończenie,
-biała \'mąka\' szybko staje się niewidoczna,
-przedłuża działanie podkładu nawet do kilkunastu godzin,
-cena.

Minusy:
-opakowanie, które niestety pękło w kilku miejscach w zakrętce.



Używam tego produktu od: 12 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Kocham:)

Uważam, że jest cudowny. Przede wszystkim to było moje pierwsze spotkanie z takim rodzaju pudru zarówno z sypkim jak i transparentnym, ale jakże udane. Cięzko znaleźć mi puder, jestem bardzo blada i to niewątpliwie bardzo dobre rozwiązanie dla mnie. Twarz jest po nim matowa nie błyszczy się, dobrze podtrzymuje cały mejkap. Naprawdę polecam! Teraz używam innego sypkiego pudru tej firmy, ale na pewno jeszcze do niego wrócę.

Używam tego produktu od: 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

średni

Miałam starą wersję tego pudru, później kupiłam nową. Stara była lepsza niż ta którą sprzedają obecnie.

Oceniam nową.

Największym minusem jest to, że jak nakładamy go na podkład to mam wrażenie że ten puder pożera podkład z twarzy.. Przez co wyglądamy jeszcze gorzej niż bez pudru w ogóle. To jest właściwie jedyny zarzut. Puder dość dobrze matuje, ale tu znowu stara wersja była lepsza.

plusy
+niska cena
+dobrze matuje

minusy
-zjada podkład z twarzy (nawet jeśli go wklepuję)

Nie polecam nowej wersji.

Używam tego produktu od: blisko 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 2 całe op. (jedno stara wersja, drugie nowa wersja)

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

idealny towarzysz imprez

Oceniam go z perspektywy osoby z cerą tłustą.

Ten puder to gigant w matowaniu i utrwalaniu makijażu.

Idealnie matuje cerę na dobre osiem godzin. Na strefę T nakładam go metodą stemplowania, aby uzyskać jak najtrwalszy mat. Z kolei policzki jedynie omiatam pędzlem. Taki zabieg daje mi delikatne i trwałe wykończenie makijażu.

Puder mnie nie podrażnił i nie zapchał porów. Nie stosowałam go jednak dzień w dzień. Raczej 4-5 razy w tygodniu gdy przez cały dzień chciałam mieć perfekcyjny maku up.

To puder, który trzeba okiełznać. Inaczej efekt białej twarzy mamy gwarantowany. Nakładamy go delikatnie i z wyczuciem. Bardzo fajnie można nim nieco rozjaśnić zbyt ciemny podkład, ale jedynie o pół tonu.

Opakowanie jest typowe dla pudru sypkiego, ale trwałe ze względu na to, że jest zamykane jak typowy słoik, a nie tylko z nakładanym wieczkiem.

Puder nie jest szeroko dostępny, ponieważ nie wszędzie jest szafa essence, ale za to jest tani :)

Nie testowałam go w nowej wersji, ale na pewno będę miała na uwadze to, że stara była bardzo dobra.

Używam tego produktu od: styczeń - grudzień 2013
Ilość zużytych opakowań: jedno

4 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Nie wyobrażam sobie już teraz makijażu bez niego.

Dla mnie to odkrycie 2013 i jednocześnie moje KWC. Nie wyobrażam sobie wykończenia makijazu bez tego cudeńka.
Mam ciemną karnację wiec jak dla mnie trochę bieli, ale to jest na plus. Ubielbiam jego satynowe wykończenie.
Dłużej makijaż się utrzymuje bez żadnych baz.
Nic więcej nie napisze, bo już poprzedniczki napisały wszytsko.
Współgra z Lorealem True Match i Pierre Rene matującym.
Dla mniej 1 gwiazdka mniej za opakowanie. Nie nadaje się w ogóle w podróż, bo nie ma zaślepki na dziurki i puder wysypuje się w milionowych ilościach. Producent powinien o tym pomyśleć nawet kosztem 5 zł.

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Idealny pod każdym względem

Zanim poznałam ten produkt, męczyłam się z dobieraniem odcieni z pudrów prasowanych, które nie zawsze radziły sobie ze zmatowieniem i utrwaleniem mojego makijażu. Dzięki temu cudeńku uwolniłam się od tego problemu! :)

Plusy:

+ jest niesamowicie wydajny! swój kupiłam zaraz przed zmianą szaty graficznej i do tej pory zużyłam może połowę
+ matuje naprawdę dobrze - jeżeli podczas bardziej upalnych dni pojawi się nadmiar sebum na twarzy, wystarczy że delikatnie przyłożę chusteczkę i nadal mogę cieszyć się zmatowioną skórą
+ przedłuża trwałość makijażu - gdy dobrze "wcisnę" go pędzlem w podkład, mogę cieszyć się nienaruszonym makijażem aż do późnego popołudnia
+ pudełko solidne - nie raz upadło, czy zakręcałam mocniej, a na nim pozostały tylko drobne ryski

Minus (ale naprawdę mały)

- Trzeba uważać gdy się go otwiera, jeżeli wcześniej leżał gdzieś rzucony w kosmetyczce - przed otworzeniem najlepiej lekko potrząsnąć, aby nadmiar wpadł z powrotem do pudełeczka, inaczej czeka nas biała masakra :)

Polecam każdej, która ma już dość dobierania odcieni pudru na każdą porę roku ;)

Używam tego produktu od: 8-9 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: połowa

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    0
    recenzji

    309
    pochwał

    10,00

  2. 2

    6
    produktów

    3
    recenzji

    1125
    pochwał

    9,63

  3. 3

    0
    produktów

    4
    recenzji

    1068
    pochwał

    9,45

Zobacz cały ranking