Laura Conti, Zmywacz do usuwania lakieru hybrydowego, aceton

Laura Conti, Zmywacz do usuwania lakieru hybrydowego, aceton

Niezwykle skuteczny, ekspresowy zmywacz do usuwania lakierów hybrydowych. Szybko rozpuszcza kolejne warstwy, umożliwiając sprawne oczyszczenie paznokci. Nie powoduje odbarwień paznokci, nie pozostawia białego nalotu. Zawiera lanolinę oraz olejek arganowy- łagodzące działanie substancji zmywających - paznokcie pozostają zdrowe, odpowiednio natłuszczone, a delikatny aromat limonki pozostawia na paznokciach przyjemny zapach. Dodatkowo preparat pielęgnuje również skórki wokół paznokcia, nie wysuszając ich. Dokładnie oczyszcza i odtłuszcza płytkę paznokcia przygotowując ją pod zabiegi manicure. Preparat bardzo wydajny, odpowiednie stężenie gwarantuje niezawodność i skuteczność.

z acetonem
zapachowa
w butelce
>100ml

Jest ok

Aby zdjąć hybrydę, należy trochę dłużej poczekać, ponieważ zmywacz jest dość słaby (albo mi się tak wydaje). Poza tym wygodne opakowanie z pompką ułatwia aplikacje.

Okropnie wysusza

Może i z hybrydami daje sobie radę, ale na pewno nie kupię ponownie bo tragicznie przesusza płytkę paznokci ale również skórki wokół paznokcia. Po kontakcie z tym zmywaczem skóra robi się aż biała, tak wyciąga wilgoć. Niby ma dodatek lanoliny i oleju arganowego, ale wcale tego nie da się odczuć. Plus za wygodne opakowanie z pompką, zapach również jest przystępny.

• Wydajność: 1
  • Zgodność z opisem producenta: 1
  • Zapach: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 1
  • Opakowanie: 3

pomyłka

nigdy więcej, chyba zapomnieli dodać acetonu do mojego egzemplarza.. zwykły zmywacz do paznokci. z hybrydą ledwo ledwo- trzymam ju z 15 min i prawie nie ruszona hybryda. Wcześniej próbowałam na żelach i nawet odrobiny nie rozpuści. never ever!

Kupiony w: Nie podano

Niezastąpiony przy hybrydach

Zmywacz ten wyłapałam w Rossmanie. Oczywiście odezwała się we mnie wewnętrzna cebula i gdy zobaczyłam dużą pojemność, niską ceną oraz ciekawe opakowanie z atomizerem postanowiłam po niego sięgnąć. Tak jak mówił producent, produkt naprawdę przyjemnie pachnie i zostawia ten zapach na paznokciach, co na pewno jest plusem. Dzięki pompce można wygodnie dozować produkt bez obaw, że coś się wyleje. Oprócz czystego acetonu w składzie znajdziemy również składniki łagodzące jego działanie. Nie zauważyłam znacznego przesuszania skórek czy niszczenia paznokci. Zmywacza tego używam głównie do usuwania hybryd. Po nasączeniu ich produktem schodzą bez problemu. Nadaje się również do zmywania zwykłego lakieru. Jest wydajny dzięki czemu starcza na długo.

Lubię ten zmywacz i bardzo często u mnie gości, jeszcze pewnie nie raz go kupię.

• Opakowanie: 5

Bardzo pomocny w usuwaniu hybryd

To mój ulubiony zmywacz do lakieru hybrydowego. Jest dostępny w Rossmannie więc w każdej chwili mogę go bez problemu kupić.
Wygodne opakowanie z pompką bardzo ułatwia nabieranie na wacik. Zapach nie jest duszący, delikatnie wyczuwalna limonka.

Szybko rozpuszcza lakier dzięki czemu łatwo usunąć go z paznokci. Nie odbarwia ich, nie zostawia nalotu. Nie podrażnia i wysusza skórek. Jest bardzo wydajny, wystarcza na kilka miesięcy. Często jest na promocji, chodź i regularna cena bardzo korzystna. Bardzo polecam.

Wizażanki najczęściej polecają:

• Wydajność: 3

Przyzwoity, mocny zmywacz

Zakupiłam go z myślą o zmyciu paznokci tytanowych. No i sobie poradził. Trochę musiałam się namęczyć, ale udało się. Polecam na każdy paznokieć dać trochę namoczonego zmywaczem wacika, potrzymać trochę - wacik pewnie się przyklei do lakieru, potem pocierać. W moim przypadku musiałam 2 razy tak zrobić i jeszcze trzeci raz na czysto przejechać. Trochę go ubyło, po tym zabiegu.
Podobno też pomaga podgrzewanie zmywacza zanim się go użyje... ja nie próbowałam. Ale tak słyszałam : )
A więc, zmywacz skuteczny. Jednak chyba jedynie od czasu do czasu.. bo na dłuższą metę pewnie by zniszczył paznokcie. Ja użyłam go raz do tych tytanowych (to był mój pierwszy i jedyny raz w życiu kiedy miałam zrobione takie trwalsze paznokcie), a później jedynie od czasu do czasu, gdy zabrakło mojego ulubionego zmywacza. Ze zwykłym lakierem radzi sobie oczywiście super.

• Opakowanie: 2

Bardzo dobry!

Bardzo dobrze usuwa hybrydę choć trzymam nasączone waciki dłużej niż zaleca producent o ok. 10-15 min. Tak samo, jak w innych zmywaczach z tej firmy, które posiadają takie opakowanie - górna przezroczysta część łatwo się psuje, więc lepiej dodatkowo zabezpieczyć podczas transportu.

Kupiony w: Drogeria internetowa

Rewelacyjnie zmywa hybrydę

Na rynku jest wiele zmywaczy ale nie każdy nadaje się do zmywania lakierów hybrydowych.
Lakier od Laura Conti to ekstra mocny zmywacz do paznokci, który efektownie oczyszcza płytkę paznokcia.
Zmywacz zawiera aceton.
Jego ekstra mocna formuła jest specjalnie stworzona do usuwania z naturalnej płytki paznokcia hybrydowych lakierów. Zmywacz łączy wysoką efektywność i skuteczność działania z pielęgnacją płytki.
Zmywacz nie wysusza i nie uszkadza płytki a wręcz pielęgnuje skórki.
Zmywacz jest wygodny w użyciu i łatwo się aplikuje za pomocą pompki.
Jest skuteczny w użyciu i wydajny.

• Wydajność: 2
  • Zgodność z opisem producenta: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 3

U mnie porażka

Ściąganie hybrydy przy pomocy tego zmywacza u mnie było męką. Zastosowałam się do sposobu użycia - przyznaje że robiłam to samodzielnie pierwszy raz i jak narazie ostatni- spiłowałam wierzchnia warstwę lakieru, namoczyłam waciki i owinełam folia . Odczekałam ponad 10 minut i .... nic. Lakier nie rozmiękł więc nie sposób było usunąć go szpatułka. Cały proces musiałam powtórzyć. Już był lepszy efekt ale nadal większość lakieru pozostawała na płytce. Za trzecim razem część lakieru usunęłam w miarę dobrze szpatułką, resztę poprostu wydrapalam z płytki. Tragedia. Dobrze że on naprawdę przyjemnie pachnie że mogłam wytrzymać tak żmudny proces zmywania. I dla mnie to jedyny jego plus. Zbyt wiele już mi go nie zostało bo po trzech seriach owijania w folię aluminiową podejrzewam że zużyłam połowę opakowania. Nie wiem co nie zagrało u mnie ale zdecydowane nie ode mnie.

Skuteczny i ładnie pachnie

To mój pierwszy preparat do usuwania hybrydy, ponieważ zazwyczaj ściągam ją frezarką. Ale postawiłam na małą zmianę. Po lekkim spiłowaniu topu, nasączyłam waciki, zawinęłam pazurki w folię aluminiową, po czym odczekałam parę minut. Po ściągnięciu wacika z folią, hybryda ładnie się odmoczyła, dzięki czemu bez problemu dało się ją usunąć z płytki paznokcia za pomocą drewnianego patyczka. Przy grubszej warstwie, należy odczekać chwilę dłużej i również łatwo schodzi. Preparat ma bardzo przyjemny limonkowy zapach, co jest wielkim plusem, bo nie czuć tej okropnej woni acetonu. Troszkę wysuszył skórki, jak wiadomo aceton tak działa. Opakowanie jest mega praktyczne, gdyż stawiamy butelkę na stole i pobieramy tyle zmywacza ile chcemy. Z butelki nic nie wycieka, dobrze się zamyka. Produkt jest wydajny. Dostępny w Rossmann w dobrej cenie. Skuteczny i ładnie pachnący - Polecam :)

• Opakowanie: 5

Szybki i skuteczny - zdecydowanie tak!

Na hybrydy zdecydowanie polecam! Skład tego zmywacza ma znaczenie, dzięki czemu moje paznokcie nie są odbarwione i pozostają w nienagannym stanie. Do plusów mogę zaliczyć zdecydowanie cenę oraz wygodną aplikację.
Jednak minusem jak dla mnie jest to, że przesusza okolice skórek, ale czego można byłoby się spodziewać po acetonie!

Kupiony w: Nie podano

• Opakowanie: 5

Pierwszy zmywacz, który zmywa hybrydę!!

Już od ok. pół roku co dwa tygodnie robię manikiur hybrydowy. To niesamowita wygoda, okupiona jednak częstymi wizytami u manikiurzystki, a także niemożliwością samodzielnego naprawienia ewentualnie powstałych uszkodzeń czy ubytków. Ale teraz to już nie problem! Zwykły zmywacz, wiadomo, hybrydzie nie podoła. Jest to produkt skierowany nie tylko do kosmetyczek, lecz również kobiet, które wykonują amatorski manicure tego rodzaju.
Produkt ma przyjemny cytrusowy zapach, co jest niespotykane wśród zmywaczy. Zazwyczaj mamy do czynienia z duszącą wonią, a tu niespodzianka. Na plus również wygodne opakowanie z pompką. Oprócz acetonu produkt zawiera olejek arganowy i lanolinę, które faktycznie zapobiegają wysuszaniu paznokci i skórek. Plusem preparatu jest delikatny zapach. Samo opakowanie z naciskową pompką jest wygodne. Cena bardzo korzystna. Podsumowując, nie obejdzie się bez spiłowania płytki, lecz można stosować zmywacz jako produkt doraźny.Samo opakowanie ma ciekawe rozwiązanie - dozowanie przez pompkę, która ma zapewnić bezpieczeństwo przed rozlaniem.
Z pewnością będę stosowała go do usuwania zwykłego manicure, ponieważ radzi sobie z nim doskonale. To najlepszy na rynku zmywacz do hybryd, jaki miałam okazję poznać. Nawet aceton odegrał w tym przypadku pozytywną rolę i nie wpłynął negatywnie na stan moich paznokci.