puroBIO cosmetics, Live in Color, Eyeshadow (Kompaktowy cień do powiek)

puroBIO cosmetics, Live in Color, Eyeshadow (Kompaktowy cień do powiek)

Pojemność 2,5 g

Kompaktowe cienie do powiek PuroBIO Cosmetics są organiczne z intensywnymi kolorami. Ponadto łatwe w użyciu i bardzo uniwersalne. Dostępne w różnych kolorach. Mogą być wykorzystywane zarówno indywidualnie, jak i razem, mieszając je można stworzyć piękne odcienie. Ponadto można je łatwo połączyć z kredkami do oczu PuroBIO. Kompaktowe cienie do powiek dostępne są w kolorach matowych lub błyszczących.
Cienie matowe mają miękką i jedwabistą konsystencję i dlatego są uniwersalne. Kolory są intensywne.
Błyszczące cienie są mieszanką pudru i kremu, a zatem są idealnie do stosowania na mokro.
Każdy cień do powiek posiada podstawę magnetyczną, która została zaprojektowana, by móc umieścić cienie w palecie PuroBIO Cosmetics.

Mega zaskoczenie

Posiadam odcień nr 01 - jest to cień perłowy, mocno rozświetlający o szampańskim kolorze. Bardzo go lubię używać na całą powiekę w zwykłym makijażu dziennym. Ale myślę, że sprawdzi się super jako dzień na środek powieki i do rozświetlenia wewnętrznego kącika oka.
Zgadzam się w 100% z producentem że cień ma mega mocną pigmentację. Na powiece daje efekt pięknej, rozświetlającej tafli.
Do jego formuły został dodany olej jojoba co sprawia, że cień nie jest suchy tylko bardziej miękki i kremowy - z tym też się zgadzam.
Jeśli chodzi o trwałość to z bazą trzyma się cały dzień a bez zaczyna się rolować po kilku godzinach, ale zaznaczam, że ja mam tłuste powieki. Minusem jest też lekkie osypywanie się na dolną powiekę w trakcie nakładania. Ale na szczęście osypuje się delikatnie.
Powiem szczerze, ze mocno mnie ten cień zaskoczył. Ma w pełni naturalny skład ale trwałością i pigmentacją nie odbiega od konwencjonalnych kosmetyków.

Gdyby tak był trochę tańszy...

Cień sprawdza się bardzo dobrze. Jest sensownie napigmentowany, miękki, nie pyli się, dobrze rozciera (trochę przy tym znika, ale to dosyć normalne). Te cienie są dobrym rozwiązaniem dla osób, które szukają mineralnych produktów, ale niekoniecznie lubią cienie w formie sypkiej.
W gamie dostępnych jest 16 kolorów, zarówno matowych, jak i błyszczących.
Minusem moim zdaniem jest dość wysoka cena. Kupiłam go w stacjonarnym sklepie ekologicznym.