Gehwol, Med, Lipidro - Creme (Krem silnie nawilżający do suchych i wrażliwych stóp)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 0.00/5

Apteka Polska APTE.PL
Średnia ocena: 4.85/5

zobacz więcejzwiń

Krem silnie nawilżający do suchych i wrażliwych stóp. Wysokiej jakości składniki kremu wyrównują niedobór wody i lipidów zapewniając właściwe działanie bariery naskórkowej. Krem zmiękcza naskórek i zapobiega nadmiernemu odtwarzaniu się warstwy zrogowaciałej. Zawiera mocznik, który wiąże wodę oraz wysokiej jakości substancje wyrównujące niedobór lipidów. Pobudza regenerację skóry. Zapobiega przykremu zapachowi, grzybicy stóp i świądowi skóry.

w tubce
Struktura
bogate
krem
zapachowa

Idealny

Krem dostałam w prezencie od pani w salonie podologicznym po pedicure. Miałam wtedy problem z pękaniem pięt. Zastosowałam się do jej zaleceń tzn. nałożyć krem na pięty i wyżej, oraz na spód palców, założyć foliowe torebki na to skarpety i trzymać całą noc i tak co drugi dzień. Oczywiście wszystko super wyleczyłam, dodatkowo taki sposób sprawił, że stopy były gładkie i mięciutkie jak pupa niemowlaka. Wadą jest tutaj cena, no i dostępność, ale myślę, że w celu wyleczenia pięt oraz ich wyleczenia można poświęcić kilka zł więcej.
Oczywiście polecam.

ZALETY:
idealne działanie, ale tylko podczas systematycznego używania

WADY:
cena
zależy jaki problem trzeba patrzeć na pojemności tubek, które mogą okazać się jednak za małe
dostępność

Gehwol

Krem świetnie nawilża skórę, wchłania się dość szybko, konsystencja lekka, dobrze pielęgnuje skórę. Idealny dla osób zmagających się z problemami stóp, świetnie zmiękcza skórę. Opakowanie nie wielkie bardzo poręczne

Mam mieszane uczucia

Moim zdaniem to bardziej maść niż krem. Ma bardzo tłusta konsystencję, ciężko się wchłania, ma specyficzny zapach, ale jedno trzeba mu przyznać skóra stóp znacznie się poprawia jest miękka i gładka ale ja siedzę dobrych kilkanaście minut i po prostu go wcieram w stopę rękoma

super

Krem jest super wydajny, idealnie nadaje się na noc. Nakładałam warstwę do wchłonięcia i na to bawełniane skarpetki. Rano pojawiało się miłe uczucie miękkości i nawilżenia, łatwa w aplikacji konsystencja, cena jest atrakcyjna

Idealny krem do stóp

Używam i będę używać. Próbowałam już rożnych tego typu produktów i dotychczas ten jest moim faworytem. Warto jednak podkreślić, że działa przy regularnym jego stosowaniu - dzień i noc. W innym przypadku nie ma to, moim zdaniem, sensu. Zapach produktu to taki klasyczny krem do stóp, mało przyjemny. Wydajność dość duża, bo niewielka ilość kremu wystarcza na jeden raz, także jedno opakowanie można używać nawet na kilka miesięcy. Myślę, że będę do niego wracać.

Nie działa

Nie cierpię tego kremu, nie sprawdził mi się kompletnie, to jeden z gorszych kremów do stóp jakie miałam. Miałam opakowanie 500 ml, kupiłam od razu taką pojemność, bo naczytałam się dobrych opinii, no niestety, u mnie nie sprawdził się.

-drogi, za pół litra kremu zapłaciłam 100 zł,
-opakowanie z pompką średnio dobre, pompka dozuje zbyt dużo produktu,
-ma też za duży otwór, w którym gromadzi się krem i tam zasycha,
-bardzo brzydki zapach, niby go nie ma, ale jest taki apteczny, nieprzyjemny,
-na moich stopach nie robi absolutnie nic, efekt jest taki sam, jakbym wcale go nie stosowała,
-robiłam nawet długotrwałe eksperymenty, tuż po pedicure u kosmetyczki stosowałam tylko na 1 stopę, na 2 nie, a i tak obie po 3 tygodniach nadawały się na ponowny pedicure, więc nie ma sensu takiego kremu stosować,
-po innych kremach czuję jakieś nawilżenie, odżywienie, zmiękczenie, przy tym absolutnie nic,
-dosyć tłusta konsystencja, nieprzyjemnie się go używa,
-wolno się wchłania,
-zdarzyło mi się tego kremu używać do innych miejsc na ciele, żeby szybciej go zużyć, do dłoni sprawdza się najlepiej, do ciała gorzej, bo się marze, długo wchłania, brzydko pachnie, przy ekstremalnym przesuszeniu po retinolu stosowałam go też na twarz i nie było to miłe, tak więc jedyne do czego może być to moim zdaniem dłonie i to wszystko,
-nie spełnia swojej podstawowej funkcji,
-dosyć brzydkie opakowanie, toporne,
-nie widać ile kosmetyku dostało

Świetny

Już dawno temu używałam tego kremu, ale był świetny i na pewno kupię ponownie jak tylko zużyję moje zapasy innych kremów. Miał piękny zapach, jakby cytrusowy. Świetnie nawilżał stopy, był wydajny. Przeszkadzało mi w nim tylko opakowanie, apteczna tubka, ale za to jak ten krem działał, opakowanie zdecydowanie schodzi na dalszy plan

Świetny

Bardzo dobry krem, mogę po nim szorować stopy 2 razy na tydzień, a nie codziennie. Zmiękcza, zapobiega rogowaceniu, jest wydajny i warty każdej złotówki.

Najlepszy jaki miałam !

Sprawdziłam wielu metod, kremów, zabiegów i zawsze problem suchych, pękających (do krwi) i szorstkich pięt powracał. Już po pierwszym użyciu kremu Gehwol stopy j stały się mięciutkie, gładkie a przy dłuższym, używaniu widać znaczną poprawę. Pomimo chodzenia w sandałkach , co wcześniej było katastrofą dla moich pięt, nie pękają i cały czas wyglądają bardzo ładnie. Co prawda kremu używam regularnie, codziennie po wieczornej kąpieli.
Krem ma nieco tłustą ale lekką konsystencję, szybko się wchłania. Zapach raczej neutralny.

Krem silnie nawilżający do suchych i wrażliwych stóp.

Bardzo fajny krem jeżeli ktoś potrzebuje czegoś konkretnego do pielęgnacji stóp.
Działa bardzo kojąco nawet na popękane pięty czy inne miejsca na stopie, a przy regularnym stosowaniu po pęknięciach nie ma śladu :)
Krem szybko się wchłania i pozostawia jak by tłustawą warstwę ale po dłuższej chwili się wchłania a stopy są gładkie i miękkie w dotyku.

Dobrze pielęgnuje stopy

Krem ten poleciła mi kilka lat temu kosmetyczka. Po długich poszukiwaniach udało mi się go kupić w Super-Pharm (niestety w wielu osiedlowych aptekach jest niedostępny). Krem jest gęsty, treściwy, ale dobrze się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze. Już po pierwszym użyciu widać różnicę. Stopy są gładkie, miękkie. Przy regularnym stosowaniu całkowicie zniknął problem przesuszonych, szorstkich stóp. Zmniejszyło się również rogowacenie naskórka, skóra jest dobrze nawilżona i odżywiona. Krem jest bardzo wydajny. Jedynie opakowanie, dla mnie nieco medyczne. Zmieniłabym również zakrętkę, która jest niezbyt wygodna w użyciu (zawsze gdzieś spadnie w trudno dostępne miejsce).

Najlepszy krem do stóp ever!

Najlepszy krem do stóp dostęony na rynku. Idealnie nawilża wysuszoną skórę stóp. Piętki po kilkudniowym użyciu jest mięciutka i delikatna. Krem jest w stanie poradzić sobie nawet z mocno zaniedbaną i wysuszoną pięta. Zapach ma przeciętny, jest bardzo wydajny. Wystarczy stosować na noc i od razu widąc rezultaty