Mades Cosmetics, Radiant Blonde, Beach Look Spray Sea Salt (Sól morska w sprayu)

Spray z prawdziwą solą morską i kompleksem pielęgnujących protein z pszenicy pomoże Ci wykreować plażowy look z matowym wykończeniem i elastycznym utrwaleniem.

w sprayu
Struktura
lekkie
płyn
Utrwalenie
średnie

Piękne fale :)))

O kurczę :) To naprawdę działa!

Dzięki temu sprayowi z wodą morską udało mi się wyczarować prawdziwe surferskie loki i taki potargany look. Bardzo fajny kosmetyk, który w składzie nie ma soli kuchennej tylko prawdziwą morską a to już duży plus. Spotkałam się z opinią, że spraye z solą wysuszają włosy ale nie zauważyłam tutaj nic takiego chociaż używałam go niemal codziennie. Daje on fajne, matowe wykończenie-nie jest błyszczący ani śliski. Utrwala fryzurę w stopniu dość dużym.

Nałożony na mokre włosy i wysuszony daje super fale. Używałam go później po kilka razy w ciągu dnia, dzień po myciu głowy lekko ugniatając włosy ręką i odświeżając w kilka sekund skręt włosów. Trzeba przyznać, że skręt jest dość elastyczny, trwały i trzyma się naprawdę super. Chroni przed puszeniem!
Spray ładnie pachnie, ma wygodną butelkę z wygodnym dozownikiem-psikaczem i jest cholernie wydajny. Do kupienia w Hebe.