Farmavit, Abbronzante, Caroten e Mallo di Noce (Krem brązujący)

Farmavit, Abbronzante, Caroten e Mallo di Noce (Krem brązujący)

Krem brązujący do twarzy i do ciała. Krem głęboko nawilżający - brązujący na bazie karotenu i zielonej łupiny orzecha. Pielęgnuje, odżywia skórę, przyspiesza i utrwala opaleniznę nadając jej piękny kolor. Idealny do stosowania przed i po opalaniu. Zalecany szczególnie dla osób korzystających z solarium. Zawiera faktor nawilżający, pozwalający utrzymać równowagę nawilżenia skóry zapobiegając przedwczesnemu starzeniu się jej.

przyspieszacze do opalania, samoopalacze do ciała
koloryzujące, nawilżające, ochronne
normalna, sucha

raczej nie dla mieszanej

Kosmetyk przez pierwsze 3-4 dni dawał bardzo ciekawy efekt opalenizny, jednak jego tłustawa konsystencja pozwalała mi go używać tylko na noc (mam mieszaną cerę ze skłonnością do przetłuszczania).

Niestety po kilku dniach smarowania zaobserwowałam duży wysyp pryszczy - krem ewidentnie zapycha pory.
Z żalem (efekt brązu był całkiem-całkiem) odstawiłam i używam teraz jako kosmetyk do ciała po opalaniu na solarium - do twarzy nie odważę się go już użyć.

Myślę, że może być odpowiedni dla suchej cery, dla mieszanej czy tłustej nie polecam.