KWC LogobyWIZAŻ logo
Przyspieszacze do opalania

Garnier Ambre Solaire, Huile Bronzante Brązujący olejek do opalania o zapachu kokosowym

4,6 na 555 opinii
flame3 hity!
75% kupi ponownie

Porównaj ceny

Garnier Ambre Solaire Ideal Bronze SPF30 preparat do opalania ciała 150 ml unisex
34,10  zł

Średnia ocena:
4,6 na 5
Kupi ponownie: 75% osób
  • 31 maja 2019 o 15:35
    Kokosa nie czuję, a olejek jest tłusty i wolno się wchłania
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupiłam ten olejek, bo byłam przekonana, że jest to olejek brązujący do domowego użytku, a nie olejek do opalania na plażę. (!) Napis na opakowaniu jest bardzo mylący. Nie ma nawet wzmianki choćby o spf, a kosmetyki do opalania tym się charakteryzują. Opakowanie to brązowa butelka, widać zużycie produktu. Olejek bardzo lejący, zawsze wyleje mi się go za dużo, ma kolor czerwony i jest tłusty. Wchłania się bardzo długo, już nie raz potłuściłam nim ubranie. Zapach szczerze mówiąc, niezbyt ładny, kokos jest prawie niewyczuwalny. Olejek działa jedynie podczas pobytu na słońcu. Skóra opala się szybciej i nie na czerwonego raka. Trzeba jednak uważać, bo nie ma wysokiej ochrony przeciwsłonecznej jak inne kosmetyki do opalania.
    W hipermarkecie
    16 osób  uznało tę opinię za pomocną
    KAJAL K
    2 / 5
    3 listopada 2021 o 20:04
    O nie! Wszystko się do mnie klei!
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Zachęcona dobrymi opiniami i wyprzedażą w Rossmann kupiłam ten oto olejek. I jest to dosłownie tłusty olejek - nie jest to formuła suchego olejku... I to mi głównie przeszkadza, po użyciu wszytko się do mnie przyklejalo , piasek, wszelkie paprochy... Coś okropnego. Fakt, ze skóra posmarowana nim fajnie się błyszczy, Ale nie jestem w stanie znieść klejącej się skóry. Sam olejek ma takie lekkie zabarwienie brązowe, ale na szczęście nie ubrudzil mi ubrań. Jeśli chodzi o efekty przyspieszenia opalania - wg mnie są znikome. Może moja skóra jest już zbyt opalona , ale ja nie odczułam większej różnicy. Kosmetyki Australian sa zdecydowanie lepsze do tego celu. Plusem jest przyjemny zapach, naprawdę mi się spodobała tropikalna woń tego olejku. Ogółem rzecz biorąc daje mu 4/10 .
    Zalety:
    • przyjemny zapach
    • dobra cena
    • lekkie zabarwienie płynu daje na starcie skórze lekko brązowy odcień
    Wady:
    • mizerne efekty, jeśli chodzi o przyspieszanie opalania
    • strasznie tłusty i lepiący
    Drogeria Rossmann
    6 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 23 lipca 2021 o 20:53
    Olejek do opalania
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupiłam, go by szybciej się opalić a widziałam, że wiele dziewczyn go poleca. Ogólnie trochę przyśpiesza opalanie, jednak nie tak bardzo jak przyspieszacz z Ziaja. Mam jasną karnację i opalam się powoli. Skóra początkowo jest lekko zaczerwieniona, jednak nie opalam się na raczka. Najpierw opalałam się z spf50 kilka razy, by przyzwyczaić skórę do słońca. Później już tylko z tym olejkiem. Skóra nie jest po nim tak zaczerwieniona jak opalając się bez niczego. Opalenizna ma ładny kolor już tego samego dnia (a zazwyczaj jak się opalałam o tak bez smarowania niczym, to pierwszy dzień, dwa byłam lekko zaczerwieniona). Tutaj ta skóra szybko łapie złotawy odcień. Wydaje mi się, że opalam się trochę szybciej, ale też bez szału. Jednak ja opalam się na balkonie. Może jak ktoś opala się w plenerze, gdzieś przy wodzie, to efekty są lepsze? Olejek jest dosyć tłusty i taki pomarańczowy. Trzeba uważać, bo brudzi ubrania. Lepiej po opalaniu nie ubierać nic jasnego, bo na ubraniach będą plamy. Jednak spierają się bez problemu. Olejek ma odkręcaną butelkę, ale łatwo się go nalewa i nie rozlewa się wszędzie. Pachnie jak naturalny kokos. Zapach jest bardzo delikatny i nie ma tej nuty zapachowej charakterystycznej dla większości produktów do opalania. Olejek przy nakładaniu jest tłusty, ale szybko się wchłania i ta skóra się tak nie świeci po nim ani nie jest tak tłusta jak po np.oliwce. Jednak ten film utrzymuje się na skórze i ciężko to zmyć. Nawilża skórę i nie jest ona sucha po opalaniu. Co mi przeszkadza, to że chwilę się opalam i zaczyna on śmierdzieć. Po opalaniu ciało okropnie śmierdzi. Trochę jak po samoopalaczu, trochę jak po solarium a to nie jest produkt samoopalających, tylko przyspieszający opalanie na słońcu o czym warto pamiętać. Jak nie wyjdziecie na słońce, to ten olejek nic wam nie pomoże. Trzeba uważać na twarz używając go. Ja na buzie nie nakładam (tylko spf50), ale często podpieram brodę o ręce, które są wysmarowane tym olejkiem z Garniera i za każdym razem już po paru godzinach mam okropny wysypy na tej brodzie. Pełno małych krostek i kilka podskórnych, bolesnych gul. No każdy jednak raz, jak się zapomnę i podeprę twarzą a wysmarowane ręce to jest ten problem. Ogólnie to podobny efekt daje opalanie na zwykłą oliwkę dla dzieci, tylko tutaj przy Garnierze nie ma tłustości a bardziej lepkość. Skóra nie jest tłusta a lekko lepka. Skóra nie jest też tak zaczerwieniona jak przy opalaniu na oliwkę lub bez niczego. Ale efekt opalania nie jest mocniejszy niż przy opalaniu na oliwkę. Wiedzę, że wiele osób naprawdę się nim zachwyca, ale mnie najbardziej przeszkadza, że po czasie skóra śmierdzi i często nawet po prysznicu ten zapach jeszcze czuć. Ja swój kupiłam w Niemczech. Opakowanie to samo, ale może się czymś różni?
    6 osób  uznało tę opinię za pomocną
    beaata
    5 / 5
    19 maja 2022 o 11:40
    kocham!
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    uwielbiam ten olejek, skóra bardzo szybko się opala na piękny złocisty kolor. Wstyd przyznać ale używam tylko tego olejku na ciało bez żadnej ochrony. Bardzo łatwo się rozprowadza, jest dość płynny ale niestety bardzo szybko ubywa z buteleczki. Minusem jest też to, że bardzo się klei, nie wchłania, zapach przechodzi na ubrania. Najlepiej po opalaniu jest go zmyć ale niestety na plaży nie ma takiej możliwości, barwi ubrania (sam olejek ma brązowo-czerwony kolor). Te wszystkie minusy jestem w stanie zaakceptować ponieważ produkt spełnia swoje zadania.
    Zalety:
    • super chwyta opaleniznę i niemalże ściąga słońce, łatwo i szybko się na niego opala
    Wady:
    • dość szybko ubywa, ma intensywny zapach, który przechodzi na ubrania, brudzi ubrania, nie wchłania się, buteleczka mogłaby mieć inny aplikator np.pompkę.
    Drogeria Rossmann
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 10 lipca 2020 o 17:55
    Piękna opalenizna szybciej niż myślisz!
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Uwielbiam się opalać, a szczególnie patrzeć potem na tego efekty, czyli złocistą skórę. Wiem, że nie jest to zdrowe dla skóry, ale co roku ciężko mi sobie odmówić opalenizny - oczywiście w granicach zdrowego rozsądku. Cierpliwość nie jest moją mocną stroną, więc co roku szukam produktów, które skutecznie skrócą czas, który musi upłynąc do uzyskania mojej wymarzonej opalenizny. Ten brązujący olejek do opalania spisał się doskonale! Zacznijmy od opakowania... to jest chyba jedyna cecha tego rpoduktu, do której mam jakiekolwiek "ale". Olejek znajduje się w plastikowej butelce z malutkim otworem, zakręcanej korkiem. Po pierwsze ten korek - dużo praktyczniejszym rozwiązaniem byłby "zatrzask". Wylewanie olejku na dłoń z butelki zawsze mnie stresuje, boję się, że wyleję na dużo produktu, albo ubrudzę nim wszystko dookoła. Cała reszta to wyłącznie zachwyt. Zapach kokosa jest genialny. Bardzo naturalny. Często niestety w produktach o zapachu kokosowym mozna wyczuć nieprzyjemne, bardzo chemiczne nuty. Na szczęście nie w tym olejku. Zapach długo utrzymuje się na skórze i jest po prostu obłędny. Olejek na szczęście nie należy do tych, bardzo rzadkich przez co jego aplikacja jest całkiem przyjemna. Nie wiem jak to jest możliwe, ale do skóry posmarowanej nim przykleja się znacznie mniej piasku niż do skóry smarowanej innymi olejkami (a przetestowałam ich całkiem sporo). Produkt fajnie się wchłania - warstwa, która pozostaje na skórze nie jest zbyt tłusta i lepka. Faktycznie przyspiesza opalanie! Śmiało moge powiedzieć, że czas potrzebny na opalenie nóg z tym olejkiem jest co najmniej o połowę krótszy niż bez niego. Jak dla mnie bomba! O taki efekt mi chodziło. Dodatkowo fantastycznie pielęgnuje skórę. Świetnie ją nawilża, nie ma mowy o wysuszeniu. Sprawia, że skóra jest miękka i gładka. Polecam!
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne

Zobacz także inne Przyspieszacze do opalania