Gosh, Moisturizing Body Lotion (Balsam nawilżający do ciała (różne rodzaje))

Gosh, Moisturizing Body Lotion (Balsam nawilżający do ciała (różne rodzaje))

Średnia ocena: 4.00/5

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.81/5

Cena PLN 38.00

Kosmetyk ten przeznaczony jest do pielęgnacji skóry ze skłonnością do przesuszania, jednakże doskonale sprawdzi się także w każdym innym rodzaju. Balsam Gosh Classic Argan Oil sprawia, że skóra jest miękka i aksamitna, a także zyskuje przyjemną teksturę. Dzięki lekkiej konsystencji bardzo szybko się wchłania oraz pozostawia skórę w uczuciu komfortu i nawilżenia. Balsam jest delikatnie perfumowany. W składzie znajdziesz olejek arganowy oraz witaminę B3. Kosmetyk ten doskonale nadaje się do codziennej pielęgnacji ciała. Balsam dostępny w różnych wersjach zapachowych

odwodniona, sucha, z defektami, normalna
balsamy
natłuszczające, nawilżające, regenerujące, zmiękczające
zapachowa
lekkie

pachnie slicznie...

nawilza ok, w sumie jest spoko, jak przecietny dobry balsam, ale to, co wyroznia go z tlumu, to ZaPaCh! jest cudowny, swiezy, slodki (ale nie zamulajacy). jeszcze w swoim calym zyciu nos moj nie niuchal tak ladnego balsamu. mleczko pod prysznic pachnie rownie cudownie!!! na stowe jeszcze go kupie, ale raczej nie z mysla o moim nosie ale o nosku pewnej bliskiej mi osoby;)
ilość zużytych opakowań: 1
Recenzja: ...

Rozkoszny...

Cudowny, po prostu cudowny produkt. Pamiętałam, że zanim kupiłam go pierwszy raz, długo się do tego przymierzałam... Ale, gdy go powąchałam i przeliczylam, że cena tego balsamu wcale nie jest wysoka, gdyż tyle samo zapłaciłabym za dwa inne dobre balsamy.
Jednak żaden balsam nie jest tak dobry, jak ten.

Nie dość, że BOSKO pachnie (miałam wersję Classic - z niebieską nakrętką), zapach utrzymuje się do następnej kąpieli, naprawdę dogłębnie nawilża. Skóra po nim jest miękka, gładka, pachnąca.
Nic dodać, nic ująć.
Nawet mój chłopak go uwielbia.

Gorąco polecam wymagającym paniom.

Czerwony jest the best

PRODUKT NAPRAWDE GODNY POLECENIA. bARDZO DOBRZE NAWILŻA SKÓRE, PO ZASTOSOWANIU JEST MIĘKKA, I BLYSZCZĄCA(ALE NIE TŁUSTA), I W DODATKU TEN ZAPACH-CUDOWNY, UTRZYMUJE SIĘ BARDZO DLUGO, NAWET PERFUM NIE UZYWAM. POZA JEGO WSPANIALYMI WLASCIWOSCIAMI, JEST JESZCZE WYDAJNY, DUZY I NIE DROGI JAK NA TAK DOBRĄ JAKOŚĆ. POLECAM Z CALEGO SERCA!

Idealny

Po balsamie loreala drugi moj faworyt.W zasadzie nie ma sie do czego przyczepic- sliczny,dlugoutrzymujacy sie zapach,duza pojemnosc,ladne opakowanie,swietne nawilzenie i ujedrnienie.Napradwe polecam.

bez zastrzeżeń

Dziwi mnie tak niska ocena.Jest to produkt do którego nie mam zastrzeżeń!Dodam,że ma przepiękny zapach,szczególnie ten bordowy-Scarlet.Nawilża wprost wyśmienicie,a skóra jest po nim cudowna!Muszę wspomnieć o niezwykłej pojemności- AŻ PÓŁ LITRA ZA TAK NISKĄ CENE

nie!

Kupilam wresje niebieska. Balsam ladnie pachnie, chociaz nie nadzwyczajnie. Latwo sie wchlania i nie zostawia tlustej warstwy. Moim zdaniem w ogole nie nawilza. Kiedy odczeka sie az produkt sie wchlonie, skora robi sie dokladnie taka samo sucha jak przed nalozeniem balsamu. Niewazne jak duzo sie go wsmaruje. Kosztuje okolo.Nie polecam.

pięknie pachnie

Używam balsamu Gosh w wersji zapachowej "Scarlet".Producent zapewnia o "doskonałych efektach pielęgnacyjnych dzięki wit. E i olejku avokado". Według mnie nawilża na czwórkę z plusem. By utrzymac efekt nawilżenia suchej skóry, trzeba powtarzac aplikację w ciągu dnia. Dla mnie liczy sie przede wszystkim jego zapach, który w przeciwieństwie do nawilżenia utrzymuje się o wiele dłużej. Używam go z dużą przyjemnością. Balsam ma bardzo efektowne opakowanie.

efekt krótkotrwały

pisze, bo juz wykańczam butelkę, widzę, że żadna z odwiedzajacych witrynę www.wizaż pl, nie używała tego balsamu...<BR>czyżby to jakiś eksperyment firmy GOSH? Fakt, za pierwszym razem nie dałam gwiazdek a teraz przyznaje 3, pierwsze zachwyty spowodowane bardziej zapachem i opakowaniem, teraz oceniam równiez efekt nawilzenia, i on mógłby być bardziej trwały, a może właśnie o to chodzi producentowi, aby ciągle go wcierać...?