Gosh, Moisturizing Body Lotion (Balsam nawilżający do ciała (różne rodzaje))

Gosh, Moisturizing Body Lotion (Balsam nawilżający do ciała (różne rodzaje))

Kosmetyk ten przeznaczony jest do pielęgnacji skóry ze skłonnością do przesuszania, jednakże doskonale sprawdzi się także w każdym innym rodzaju. Balsam Gosh Classic Argan Oil sprawia, że skóra jest miękka i aksamitna, a także zyskuje przyjemną teksturę. Dzięki lekkiej konsystencji bardzo szybko się wchłania oraz pozostawia skórę w uczuciu komfortu i nawilżenia. Balsam jest delikatnie perfumowany. W składzie znajdziesz olejek arganowy oraz witaminę B3. Kosmetyk ten doskonale nadaje się do codziennej pielęgnacji ciała. Balsam dostępny w różnych wersjach zapachowych

krem
>250ml
balsamy
zapachowa
w butelce
Struktura
lekkie

świetny

Balsam zapakowany jest w duże, eleganckie opakowanie, z oryginalną zakrętką. Szata graficzna jest dość prosta. Opakowanie ze względu na dużo pojemność jest bardzo wydajny
Konsystencja jest bardzo przyjemna i szybciutko się wchłanie . Balsam bardzo dobrze nawilża .Zapach bardzo ładnie pachnie.
Balsamu używam codziennie po kąpieli.

Balsam nie uczula nie wysusza nie podrażnia i nie uczula - najlepsze zalety :)
ZALETY:
Nawilża
Odżywia
Skóra jest miękka i gładka
Skóra jest odżywiona
Zapach
Wydajność
Nie podrażnia
Nie uczula

Jak dla mnie bardzo przyjemny

Witam dostałam go w prezencie
Więc od razu go przetestowałam ma delikatny zapach ale jak dla mnie super nie lubię jeżeli zapach jest za mocny
Moja skóra po nim była świetna nawilżona na co zwracam największą uwagę super napięta
Opakowanie super przyjemne dla oka
Produktu jest naprawdę sporo co za tym idzie zostaje z nami a długo
Moja skóra po nim wygląda młodo i zdrowo myślę że świetnie się dogadują i będę go stosować regularnie
Więc uważam że warto w niego zainwestować

Gosh witaminy i olejek z awokado

Balsam dostałam w prezencie od przyjaciółki, nawet nie wiedziałam, że Gish ma w swej ofercie tego typu produkty. Jestem wielką fanką wszelkich balsamów więc bardzo się ucieszyłam, że mogę wypróbować coś nowego.

#OPAKOWANIE
Balsam zapakowany jest w duże, eleganckie opakowanie, z oryginalną zakrętką. Szata graficzna jest dość prosta. Ogólnie wygląd jest niebanalny.

#KONSYSTENCJA
Jest dość treściwa, w sumie wchłania się stosunkowo długo, dlatego używam zazwyczaj wieczorem. Ja nie odniosłam wrażenia, żeby mnie oblepiał czy obtłuszczał, ogólnie lubię czuć, że na skórze jest nałożony kosmetyk nawilżający. Nie brudzi ubrań.

#ZAPACH
Jest dość intensywny, ale całkiem ładny, wiadomo, że zapach to rzecz gustu. Mi osobiście on odpowiada. Po jakimś czasie przestaje się go wyczuwać i jest okey.

#DZIAŁANIE
Balsam dobrze nawilża skórę, jest ona miękka, gładka, miła w dotyku, ale kosmetyk wchłania się dość długo, zostawia taką delikatną warstewkę więc osoby, które tego efektu nie lubią mogą nie być zadowolone. Skóra ładnie pachnie, jest przyjemna, balsam niweluje szorstkość, przesuszenia. Ogólnie moja skóra jest z niego zadowolona.

#NIEPORZĄDNE
Mnie nie podrażnia, nie uczula, nie powoduje jakiś reakcji alergicznych, nie brudzi ubrań, nie obtłuszcza, moze lekko zostawia film na skórze. U mnie nie zauważyłam żadnych złych objawów.

#WYDAJNOŚĆ
Opakowanie jest duże, balsam używam co któryś dzień i wystarczy niewiele by wysmarować się w całości więc na moje oko powinien spokojnie wystarczyć na 2-3 miesiące.

zachwytu nie ma

Balsam kupiłam za namową Pani z drogerii, ponieważ szukałam czegoś nowego, ale nie wiedziałam co mam kupić. Miały być ochy i achy , a tu niestety rozczarowanie. Generalnie jeśli chodzi o jego właściwości nawilżające, to na pewno nie można mu tego odmówić. Zostawia nawilżoną skórę i jedwabiście gładką. Jednakże przeszkadza mi zapach tego balsamu oraz fakt, że długo się wchłania. Nie lubię uczucia lepkości na skórze. Kupiłam go chyba rok temu, ale używam go dość rzadko.

Szału nie ma

Dostałam w prezencie, bardzo pozytywnie nastawiona po innych produktach tej firmy, stosując ten balsam trochę się rozczarowałam. Niby nawilża, niby dobrze się wchłania, zapach też ok ale czegoś mi brakuje. Nie ma szału, balsam jak balsam, całkiem zwyczajny. Po kilkunastokrotnym użyciu, skóra nie poprawia się, wciąż jest taka jak przed użyciem. Po tej firmie spodziewałam się więcej.

Nie tęsknię za nim

Pamiętam jak panował szał na kosmetyki marki Gosh,taki balsam przywędrował również do mnie w postaci prezentu była to wersja klasyczna.
Elegancka, szykowna butelka z granatowo złotym korkiem, białe opakowanie z napisami w kolorze granatu oraz czerwieni,zapach u niektórych może wywoływać faktycznie reakcję jak z perfumami można pokochać lub znienawidzieć. Ja ani nie pokochałam ani nie znienawidziłam :D, zużyłam ale jakoś specjalnie za nim nie tęsknie, faktycznie balsam dobrze nawilżał moją skórę, była ona gładka,jedwabista, niestety trzeba było chwilę poczekać aby całkowicie się wchłonął.
Dziś na rynku jest taka dostępność oraz mnogość balsamów, kremów, maseł do ciała że żal byłoby mi całe życie używać jednego produktu,a przecież na rynek co raz wchodzą nowe odkrycia jak "suflet do ciała" czy "galaretka".

Fajny na codzień

Lubie ten balsam za pojemność, przyjemny zapach i uczucie ukojenia(nawilżenia) na skórze. Szybko się wchłania i daje to poczucie nawilżenia. Stosuje go na codzień, mimo że skórę mam niewymagającą i wolę mleczka, to mimo że to lotion, to fajną ma konsystencję, treścią.

Przyjemny

Balsam jest naprawdę przyjemny, taki luksusowy w odbiorze. Ma bardzo ładne opakowanie, zapach (wersja klasyczna) też jest luksusowy, taki mocno perfumowany. Intensywny, pachnie nim potem łazienka (o ile oczywiście balsamujemy się w łazience), piżama, itd. Wchłania się stosunkowo szybko, ale wiadomo, wolałabym, żeby to następowało szybciej. Należę do osób, które nienawidzą się smarować kremami, więc obecnie robię to tylko wtedy, kiedy muszę, co przeważnie ma miejsce w zimie i na pewno nie na co dzień. Kosmetyk musi mnie więc do tego bardzo zachęcić, myślę, że ten ma w sobie to coś i nie jest wykluczone, że zakupię go ponownie.
Ładnie pachnie, nawilża skórę, przyjemnie się go używa, człowiek ma poczucie luksusu. Jest nieco droższy niż inne, ale jeszcze do przeżycia.
Ma fajną konsystencję między mleczkiem a kremem.
Opakowanie bardzo ładne, wrażenie robi za zakręcana zakrętka i dziubek, przez który wychodzi balsam. Niestety, ma także minusy, przede wszystkim jest nieporęczne, łatwo wyślizguje się z rąk. Niemniej, chętnie kupię go znowu.

Obłędny zapach

Balsam przede wszystkim urzekł mnie przepięknym zapachem (używałam tego z zielona nakrętką) Argan Oil. Zapach na skórze utrzymuje się przez długi czas. To był chyba główny powód zakupu. Poza tym nawilża skórę dobrze, szybko się wchłania, jestem zadowolona.

Bardzo przyjemny

Oceniam wersję klasyczną.

Byłam z tego balsamu bardzo zadowolona. Mimo iż kosztuje trochę więcej niż inne drogeryjne balsamy, to wciąż uważam, że wart jest swojej ceny. Oczywiście, jeśli ktoś lubi zapłacić za opakowanie, zapach, itd., bo jeśli chodzi o nawilżenie to owszem, jest ono dobre, ale nie lepsze od tego co oferują inne balsamy na rynku, o wiele tańsze. Przeszkadzała mi w nim trochę toporna zakrętka i fakt, że pod koniec ciężko go było wydobyć z opakowania. Zapach boski, gorąco polecam.

Klasyk

Wiem, że są różne rodzaje, ale ja miałam tylko wersję klasyczną.

+mimo wielu wad jest to balsam, do którego mam spory sentyment,
+piękny zapach, w stylu retro, długo się utrzymuje na ciele,
+przyjemna konsystencja, balsamo-mleczko, doskonale się wsmarowuje i wchłania,
+skóra jest bardzo mocno nawilżona, ultra przyjemna w dotyku,
+dużo bardziej luksusowy niż podobne balsamy w niższych cenach, ma w sobie "to coś",
+opakowanie jest prześliczne, bardzo trafia w mój gust,

-/+ przeciętna wydajność,

-ciężko dostępny (u mnie tylko w lokalnej drogerii),
-drogi w porównaniu do innych,
-opakowanie jest nieporęczne, gruby plastik, zakrętka, od połowy już ciężko go wydobyć, do tego bardzo mocno ślizga się w rękach

Jeśli ktoś lubi wydać więcej na kosmetyki, żeby poczuć doskonałą jakość, ładne opakowanie itd., to polecam. Jeśli jednak komuś zależy tylko na efekcie nawilżenia, to jest cała masa tańszych balsamów, które dają podobny efekt, np. Eveline, Garnier.

Bardzo dobry

+zacznę od opakowania, na które bardzo lubię patrzeć, cieszy oko za każdym razem jak wchodzę do łazienki, można powiedzieć:)
+balsam ma cudowny zapach (wersja klasyczna), taki delikatny, neutralny, ale jednocześnie mocno perfumowany,
+przyjemnie się nim smaruje, dobrze się rozprowadza, nie maże się,
+nawilża i odżywia skórę, staje się miękka, wygładzona, to naprawdę mocny efekt,
+bez problemu dostępny,
+konsystencja trochę lejąca się, ale nie jest to lekki balsam, mimo wszystko jest treściwy,

-/+ cena niby wysoka, ale to 500 ml, więc myślę, że przyzwoicie wychodzi,
-/+ wchłania się z normalną szybkością,
-/+ wydajność przeciętna,
-/+nie widać ile go zostało, a butelka sama w sobie jest dosyć ciężka, więc ciężko wyczuć, kiedy się już kończy,

-butelka ładna, ale średnio poręczna, ślizgają mi się po niej ręce, dodatkowo ciężko przechylić/nacisnąć ten plastik, bo jest gruby i balsam nie wydobywa się tak dobrze, jakbym sobie tego życzyła

Fajny, przyjemny balsam, do którego na pewno będę wracać, bo nie jest aż taki drogi, a sprawia wrażenie luksusowego. Plus uwielbiam ten zapach!