Dermaglin, Zielone masło do ciała

Dermaglin, Zielone masło do ciała

Wyjątkowy skład masła z dodatkiem zielonej glinki kambryjskiej jest idealnym preparatem do codziennej pielęgnacji. W sposób naturalny nawilża, regeneruje sucha skórę.
Len łagodzi i nawilża
Masło shea chroni przed utrata wody z naskórka
Zielona glinka działa odżywczo.
Lekka konsystencja łatwo się rozprowadza i wchłania.

Masło do ciała

Masełko do ciała, bardzo delikatne, dobrze nawilżające, poprawia wygląd skóry, szara odwodniona skóra po nim wygląda jak nowa. Nie jest tłuste, szybko się wchłania, jest bardzo wydajne.

Masło

Masełko do ciała jest wyjątkowe. Miałam mocno podrażniona, poparzoną rękę ponieważ wyciągałam coś z piekarnika i dotknęłam rozgrzanej blachy. Po trzymaniu lodu nałożyłam ten balsam z Glinka i naprawdę pomógł, nie mam blizny, skóra szybko się zregenerowała. Ogólnie świetnie nawilża skórę.

Masło

Masło jest lekkiej konsystencji, łatwo się rozprowadza i wchłania.
Ma w sobie wiele składników które idealnie nawilżają, regenerują skórę, nadają ładnego kolorytu. Masełko ładnie pachnie, starcza na bardzo długo.

Masełko

Znalazłam masełko w Biedronce. Bardzo cieszę się, że się na nie skusiłam. Ma bardzo delikatne działanie. Miło rozprowadza się po ciele , szybko się wchłania i daje efekt bardzo nawilżonej skóry. Do tego jest bardzo wydajne i ma naturalny skład.

Masło do ciała

Mój ulubiony krem/balsam do ciała. Nie zostawia tłustych śladów na ubraniach, dobrze się wchłania, dobrze nawilża skórę, wygładza. Ma miłą konsystencję, delikatny zapach. Opakowanie jest solidne, dlatego masełko biorę ze sobą na każdy wyjazd.

Fajny produkt

Znalazłam masełko w ramach akcji Biedronka. Nie żałuje tej decyzji. Jest na prawdę wydajne! Cenię sobie te masełko za to, że nie trzeba długo czekać aby się wchłonęło. Ma super cechę nawilżenia skóry, odświeżenia jej i powoduje że wygląda na zdrową. Polecam każdemu do przetestowania :)

Bardzo fajne

Masło kupiłam przy okazji jakichś wyprzedaży w biedronce , stwierdziłam że ciekawe - masło z glinką. Muszę powiedzieć , że się sprawdziło . Masło ma ładny zapach , ciekawy kolor ale spokojnie nie przemienimy się w ufoludka po użyciu go zabarwienie znika a na skórze pojawią się przyjemny ale lekki zapach . Skóra zostaje ładnie nawilżona. Używam nawet po depilacji i jest Oki:) trochę srednio praktyczny jest ten słoiczek ale to drobiazg

Rewelka z Biedronki

Kupiłam skuszona promocja w Biedronce i był to zakup doskonały! Fantastycznie nawilża, ładnie pachnie, jest gęste a przez to trwałe w działaniu oraz tanie. Łokcie, suche stopy, a nawet pomarańczowa skórkę na tyłku zneutralizowało. Z pewnością jeszcze kupię.

Masełko

Masło do ciała to mój hit hitów. Nigdy nie lubiłam zwykłych balsamów do ciała więc jak znalazłam to masełko byłam szczęśliwa. Jako jedyne radzi sobie z moją bardzo sucha skóra i naprawdę powoduje że mam tak gładka i miękka skórę.

Wydajne i tanie

-do wszystkich rodzajów skóry
-zielona glinka kambryjska - działa odżywczo
- len - łagodzi i nawilża
-masło shea - chroni przed utrata wody z naskórka.
-lekka konsystencja
-dobrze się rozprowadza na skórze
-szybko się wchłania
-pozostawia przyjemny zapach na skórze
-skóra po użyciu gładka i nawilżona
-plastikowe opakowanie na zakrętkę, z którego bardzo łatwo wydobyć produkt do samego końca
-pojemność 200ml
-bardzo wydajne.

Używam i używam, a kosmetyku nie ubywa.

Masełko

Masło do ciała, kupiłam całkiem niedawno na podrażnioną sucho skórę. Idealne po wyjściu na słońce, do stosowania na codzien czy po goleniu na podrażnioną skórę. Idealne dla wrażliwców.

Kremowe masło

Lubię produkty które są wydajne, tak więc to masełko w szczególności przypadło mi do gustu. Dobrze się rozprowadza, dobrze się wchłania dość szybko i super że nie jest takie tłuste. Nie muszę stosować dodatkowo balsamów, dobrze nawilża skórę. Opakowanie jest dość solidne, gdzie w przypadku innych balsamów zawsze się psuje zatyczka.

2085