Dermaglin, Zielone masło do ciała

Dermaglin, Zielone masło do ciała

Wyjątkowy skład masła z dodatkiem zielonej glinki kambryjskiej jest idealnym preparatem do codziennej pielęgnacji. W sposób naturalny nawilża, regeneruje sucha skórę.
Len łagodzi i nawilża
Masło shea chroni przed utrata wody z naskórka
Zielona glinka działa odżywczo.
Lekka konsystencja łatwo się rozprowadza i wchłania.

Polecam!

Masełko ma gęstą konsystencję, ale jednocześnie łatwo się rozprowadza i dość szybko się wchłania. Radzi sobie z przesuszoną skórą na łokciach oraz przesuszoną skórą na dłoniach. Po użyciu skóra jest miękka, zapach jest ładny i długo się utrzymuje.

Kupiony w: W hipermarkecie

• Zapach: 4
  • Opakowanie: 4

Przyjemne masełko do ciała

Kosmetyk ma pojemność 200ml. Zapach taki neutralny, słabo wyczuwalny, ale przyjemny. Kolor lekko zielonkawy jak zielona glinka.

Konsystencja zbita, ale lekka.
Masło zaskakująco dobrze się rozprowadza. Jego aplikacja trwa szybko i nie trzeba czekać bo szybko się wchłania. Nie pozostawia tłustej warstwy.

Skóra o nim jest nawilżona i bardzo miękka i gładka. Masło dobrze ją odżywia i regeneruje.

Jest to kosmetyk bardzo wydajny i na pewno wart poznania. Przeznaczony do wszystkich rodzajów skóry.

• Opakowanie: 5

Dermaglin, Zielone masło do ciała.

Bardzo fajny produkt. Gęsty i treściwy, ale zarazem lekki i łatwy w aplikacji. Szybko się wchłaniał, nie pozostawiając uczucia lepkości. Bardzo dobrze nawilża skórę, pozostawiając ją miękką. Posiada delikatny zapach ale w żaden sposób nie drażniący. Polecam z całego serca.

Kupiony w: W hipermarkecie

Super masełko

Bardzo lubię to masło. Jest bardzo delikatne w swojej konsystencji,lekkie . Masło dobrze się rozprowadza po skórze ,nadaje jej miękkości i dobrze nawilża. Zapach na skórze utrzymuje się długo . Masło nie uczula ,nie podrażnia. Jeśli chodzi o skórę to czuć że masełko robi swoją robotę . Muszę przyznać że masło też dobrze się wchłania na skórze . Nie zostawia tłustego filmu. Jestem w nim zakochana. Polecam

Zielone masełko

Masełko do ciała idealnie się sprawdza przy izoteku jeśli chodzi o przesuszone łokcie, kolana itp. dobrze się wchłania i nawilża, w sumie naprawdę szybko się wchłania i nigdy nie zostawia tłustych plam.

Masełko do ciała

Masełko do ciała to mój ulubiony produkt, po żadnym balsamie moja skóra nie była tak gładka nawilżona jak po nim. Długo działa, dobrze się wchłania. Masełko jest bardzo wydajne.

Masło do ciała

Masełko do ciała, bardzo delikatne, dobrze nawilżające, poprawia wygląd skóry, szara odwodniona skóra po nim wygląda jak nowa. Nie jest tłuste, szybko się wchłania, jest bardzo wydajne.

Masło

Masełko do ciała jest wyjątkowe. Miałam mocno podrażniona, poparzoną rękę ponieważ wyciągałam coś z piekarnika i dotknęłam rozgrzanej blachy. Po trzymaniu lodu nałożyłam ten balsam z Glinka i naprawdę pomógł, nie mam blizny, skóra szybko się zregenerowała. Ogólnie świetnie nawilża skórę.

Masło

Masło jest lekkiej konsystencji, łatwo się rozprowadza i wchłania.
Ma w sobie wiele składników które idealnie nawilżają, regenerują skórę, nadają ładnego kolorytu. Masełko ładnie pachnie, starcza na bardzo długo.

Kupiony w: Nie podano

Masełko

Znalazłam masełko w Biedronce. Bardzo cieszę się, że się na nie skusiłam. Ma bardzo delikatne działanie. Miło rozprowadza się po ciele , szybko się wchłania i daje efekt bardzo nawilżonej skóry. Do tego jest bardzo wydajne i ma naturalny skład.

Masło do ciała

Mój ulubiony krem/balsam do ciała. Nie zostawia tłustych śladów na ubraniach, dobrze się wchłania, dobrze nawilża skórę, wygładza. Ma miłą konsystencję, delikatny zapach. Opakowanie jest solidne, dlatego masełko biorę ze sobą na każdy wyjazd.

Kupiony w: Inna drogeria

Fajny produkt

Znalazłam masełko w ramach akcji Biedronka. Nie żałuje tej decyzji. Jest na prawdę wydajne! Cenię sobie te masełko za to, że nie trzeba długo czekać aby się wchłonęło. Ma super cechę nawilżenia skóry, odświeżenia jej i powoduje że wygląda na zdrową. Polecam każdemu do przetestowania :)