Oriflame, Swedish Spa, Mirror Ocean Body Oil (Olejek do ciała)

Oriflame, Swedish Spa, Mirror Ocean Body Oil (Olejek do ciała)

Szybko się wchłaniający, lekki olejek do ciała z nawilżającymi składnikami - witaminą E, olejkiem canola oraz z migdałów. Zawiera także algi Alaria Esculenta, zwane Skarbem Morza, które mają właściwości odżywcze i rewitalizujące. Stosuj olejek po myciu, by błyskawicznie nawilżyć ciało lub do masażu.

Obłędny zapach

Olejki do ciała albo siebie kocha albo nienawidzi . Ja raczej należy do tych co kochają ale zawsze mam jakieś ale. Tylko nie w tym przypadku . No może moje ale być do ceny bo dość duża około 40 zł .Olejek jest wydajny ,mega nawilża skórę ,nie pozostawia jej tłustej warstwy ,nie brudzi ciuchów czy pościeli . Mega ma zapach . Który unosi się przez pół dnia . Olejek do tego nie uczula,ma fajny skład . I czasem można go wyrwać na fajnej promocji .

Mój ulubiony

Po zakupie całego zestawu ze Swedish Spa przyznam, że olejek długo stał póki po niego faktycznie sięgnęłam i zastanawiałam się dlaczego tak późno skoro jest taki super.
Ogólnie zawsze każdy olejek do ciała kojarzy mi się z tłustym filmem który pozostawi na skórze lepieniem się itd, ale tu tego nie ma. Olejek jest niezwykle delikatny, pozostawia na skórze bardzo delikatny film. Nie lepi się i nie klei. Stosowałam zaraz po kąpieli lub prysznicu, szczególnie podczas wysuszonej skórze zimą.

ZALETY:
delikatny
idealne działanie
fajna forma opakowania
świetny zapach
dobra cena w promocji
wydajność

WADY:
nie ma wad

Cudo!

Też tak macie, że myślicie sobie "ile już kosmetyków miałam okazję testować, czy coś mnie jeszcze zaskoczy?" - po czym pojawia się perełka, która zachwyca! Tak miałam w przypadku tego olejku. Ogólnie jestem miłośniczką kosmetyków do pielęgnacji skóry, wszelkich balsamów, mleczek i olejków. Ostatnio zainwestowałam w ten olejek i przyznam, że nie byłam do końca przekonana, bo cena olejku nawet w promocji jest dość wysoka jak za pojemność 100 ml, no ale ciekawość zwyciężyła. I to był dobry wybór. Przede wszystkim - ten cudowny, nietuzinkowy, świeży zapach, który zupełnie różni się od większości "olejkowych" zapachów. A po drugie - działanie! Pięknie wchłania się zarówno podczas stosowania na sucho jak i mokro, nie lepi się, nie klei, nie zostawia tłustego filmu. Skóra po użyciu jest miękka, aksamitna i otulona pięknym zapachem.

Podoba mi się

Olejek do ciała Mirror Ocean zamknięty jest w niewielkiej 100 ml buteleczce z dozownikiem. A więc forma aplikacji, która mi się bardzo podoba. Zapach olejku podobnie jak w reszcie produktów z tej serii - niby chłodny, niby jakby mroźny i zimowy, ale relaksujący i subtelny. Długo utrzymuje się na skórze. Konsystencja olejku dosyć płynna, ale nie wodnista. Szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy, lecz lekki film. Zdecydowanie czuć nawilżenie po jego użyciu - podobnie jak z masłem do ciała. Olejek zawiera w sobie takie składniki jak olejek z migdałów, olejek canola oraz wit.E i algi Alaria Esculenta. Algi te nazywane są Skarbem Morza i odznaczają się właściwościami rewitalizującymi oraz odżywiają naszą skórę;)
Na pewno dużym plusem jest dla mnie zapach, konsystencja i dobre działanie nawilżające. Olejek jest także wydajny, sama nie używałam go codziennie, ponieważ stosowałam też masło z tej serii.

polecam

Genialny olejek ! Nigdy nie przepadałam za takimi kosmetykami w formie olejku ,ponieważ prawie zawsze mnie uczulały , zostawiały bardzo tłustą warstwę i strasznie długo się wchłaniały. Olejek z serii "Swedish Spa" jest zupełnym przeciwieństwem olejków których używałam do tej pory. Zacznę od zapachu - jest przepiękny ,delikatny i działa na prawdę relaksująco , co ciekawe zapach ten bardzo długo utrzymuje się na skórze. Konsystencja olejku jest bardzo płynna ,ale wchłania się niemal natychmiastowo i nie zostawia tłustej lepkiej warstwy. Po stosowaniu tego olejku skóra jest bardzo dobrze i głęboko nawilżona i jedwabiście gładka w dotyku. Olejek nie podrażnił mojej skóry ani nie uczulił ,super produkt ,polecam .

Przepiękny zapach

Olejek zamknięty jest w małej butelczce (100ml) z pompką, która jest bardzo wygodna w użyciu i świetnie sprawdza się w podróży. Pachnie on pięknie, tak samo jak cała seria - mroźno, chłodno, a zarazme otulająco)/ Po aplikacji zapach utrzymuje się na skórze przez wiele godzin. Ma on bardzo lekką konsystencję jak na olejek, wchłania się bardzo szybko i natychmiast pozostawia skórę nawilżoną i odżywioną i miłą w dotyku. Pozostawia na skórze lekki film, dlatego sięgam po niego tuż przed snem, by nie kleić się do siebie i ubrań (nie przepadam za tym uczuciem).
W jego składzie znajdziemy min. olejek canola, olejek z migdałów, witaminę E oraz algi Alaria Esculenta, zwane Skarbem Morza, które mają właściwości odżywcze i rewitalizujące.

Moim zdaniem ten olejek to idealne dopełnienie domowego spa - maksymalne odżywienie, nawilżenie i wygładzenie skóry połączone z cudownym zapachem.

wSPAniale nawilża

Olejek zamknięty jest w 100 ml butelce z pompką. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie a dzięki temu, że opakowanie jest niewielkie mogę go mieć zawsze przy sobie. Pierwsze co rzuca się w oczy to piękna szata graficzna.

Olejku najchętniej używam tuż po kąpieli czy peelingu wtedy skóra lepiej wchłania substancje odżywcze. Wydawałoby się, że będzie ciężki i tłusty jednak ten olejek dość szybko się wchłania i nie musimy się obawiać, że ubrudzi nam ubrania. Pozostawia jedynie lekki ochronny film a skóra wygląda promiennie i zdrowo. Bez wątpienia mogłabym porównać jego działanie do suchego olejku. Tuż po aplikacji czuć, że skóra jest dobrze nawilżona, odżywiona miękka i miła w dotyku. W składzie znajdziemy min. witaminą E, olejkiem canola oraz z migdałów, algi Alaria Esculenta, zwane Skarbem Morza, które mają właściwości odżywcze i rewitalizujące.
Olejek jak i cała seria pięknie pachnie. Zapach opisany jest jako wodno-kwiatowy z delikatnymi akcentami morskimi, przez wiele godzin wyczuwalny na skórze.

Cena regularna 39,90 w promocji 24,99 uwielbiam olejki do ciała i jest wart swojej ceny. Szczerze polecam przetestować

Zrelaksuj się!

Olejek ma piękny zapach, nie pozostawia tłustej skóry, nawilża ją i pielęgnuje. Idealnie nadaje się do masażu jak i do nawilżenia skóry. Szybko się wchłania. Po pierwszym użyciu zakupiłam drugie opakowanie.

Super pachnący olejek o ciekawej formule

Do olejków pielęgnacyjnych przekonałam się już jakiś czas temu. Lubiłam balsamy z ich dodatkiem, ale i ich czyste formy, jak np olej kokosowy czy macadamia i włączyłam je w swoją codzienną rutynę. Zaznaczę od razu, że posiadam skórę bardzo suchą/atopową, która wymaga ode mnie dużo uwagi i systematyczności. Dodatkowo coś, co dla mnie może być plusem - dla innych może być minusem (bo każdy ma swoje preferencje).

Mirror Ocean Body Oil to lekki, dość rzadki w konsystencji olejek o delikatnie żółtym zabarwieniu w opakowaniu (na skórze jest transparentny). Jego formuła została tak zrobiona, że nakłada się jak olejek, ale po wmasowaniu nie zostawia tłustej czy lepkiej warstwy na skórze. Da się zauważyć film, ale jest on tak delikatny, że jest spora szansa, że posiadaczki normalnych czy mało wymagających skór również mogą się z nim polubić. Dla mnie to coś w stylu suchego olejku do ciała - nie nadaje skórze ciężkości a lekko ją natłuszcza, wygląda na lekko mokrą, odżywioną. Najchętniej sięgam po niego bezpośrednio po prysznicu w duecie ze złuszczającym mydełkiem z tej samej serii Swedish Spa, wtedy mam fajnie kombo wygładzająco-zapachowe.

Skoro już jestem przy zapachu to od razu kilka słów o nim. Jest bardzo odświeżający, relaksujący i chyba ma coś z morskiej bryzy jak wspomniał Producent. W zwykłej, codziennej rutynie nadaje czegoś ciekawego, czegoś, co rozładowuje napięcie i stres. W jesienne, chłodne wieczory tym bardziej lubię sobie fundować domowe spa a z tym olejkiem jest to jeszcze przyjemniejsze.

Dodatkowy atut produktu - opakowanie. Dobrze, że Producent pomyślał o pompce dozującej, dużo wygodniej i sprawniej mi się z niego korzysta. Grafika na etykiecie jest prosta i zachowana w tym samym klimacie co inne produkty z serii - mi osobiście bardzo się podoba.

Jedyne, czego bym sobie tylko życzyła to odrobinę dłuższego utrzymania nawilżenia skóry. Oczywiście, olejek zastosowany od razu po prysznicu czy kąpieli utrzyma wodę w skórze właściwie do kolejnego mycia, ale miewałam już produkty, które nawet po kolejnym dawały mi uczucie komfortu skóry. Mam kilka takich miejsc, gdzie skóra zwykle wysusza mi się szybciej i są to mi.in. łydki oraz brzuch, to właśnie tam w pierwszej kolejności odczuwam ściągnięcie naskórka. W przypadku tego olejku bywa różnie, raz nawilżenie się trzyma, raz szybciej ucieka i dużo zależy od tego gdzie przebywam i co robię. Wiadomo, ogrzewane pomieszczenia czy przebywanie na zewnątrz może dodatkowo sprawiać, że skóra będzie skłonna do przesuszeń. Niemniej, osoby z mało wymagającą skórą powinny być zadowolone.

Cena - nie jest niska. Za 100ml olejku w cenie regularnej trzeba zapłacić około 40 złotych, tak więc polecam zaopatrzyć się w niego w trakcie promocji katalogowej (wtedy będzie znacznie tańszy). Do masażu, do nawilżania dłoni lub jak ja - do robienia sobie olejkowych nocnych masek na dłonie olejek dobrze się nadaje. Za ciekawe wykończenie na skórze, boski zapach i innowacyjność zasługuje na uwagę.

Obłędny zapach

Z obawą podchodziłam do olejku do ciała, ale zostałam mile zaskoczona. Dlaczego z obawą? Ponieważ myślałam że na skórze zostawi tłustą warstwę i będzie brudzić ciuszki, a jednak tak się nie stało.

Olejek ma idealną konsystencję, która po użyciu bardzo szybko się wchłania, pozostawiając skórę nawilżoną, miękką i gładką w dotyku. A ten zapach - jest niebiański, ciało ma przyjemny zapach przez wiele godzin.

Kosmetyk w swoim składzie zawiera witaminę E. olejek canola oraz migdałowy. Także zawiera algi Alaria Esculenta, która ma właściwości odżywcze i rewitalizujące.

Wielkim plusem jest opakowanie, czyli takie jak lubię. Piękny design no i pompka, dzięki której produkt staje się bardziej wydajny.

Cena regularna  39,90 zł, w katalogu nr 14-2018 można kupić w cenie 24,99 zł

Wspaniale miękka skóra

Zacznę od tego, że od do olejków długo nie mogłam się przekonać.
Zanim doszłam do tego jak najlepiej go stosować aby skóra była nawilżona i pachnąca a nie tłusta i lepka zeszło mi kilka tygodni...
Olejek ten stosuję na mokro zaraz po kąpieli na mokrą skórę- wtedy wg. mnie sprawdza się najlepiej i taki sposób aplikacji polubiła moja skóra. Zapach jest olejku jest delikatny i subtelny. Nie przeszkadza mi absolutnie. Producent napisał, że koi on zmysły i to jest prawdą. Mnie dodatkowo wycisza :)
W składzie znajdziemy algi Alaria Esculenta, zwane Skarbem Morza, które mają właściwości odżywcze i rewitalizujące oraz witaminę E. Dużym plusem jest opakowanie, smukła zgrabna butelka o odpowiedniej pojemności ( nie za mała i nie za duża). Minimalistyczna szata graficzna oraz aplikator z pompką pozwala nawet mokrymi dłońmi zaaplikować olejek na ciało. Olejek szybko się wchłania na mojej mokrej skórze i pozostawia ją nawilżoną. Skóra nie jest klejąca i zbyt tłusta. Produkt jest linii Swedish Spa, pozwala na przygotowanie sobie relaksu w domowym zaciszu wraz z innymi uzupełniającymi produktami z tej serii.
Minusami tego olejku jest dostępność w sklepach stacjonarnych oraz cena.
Warto jest czekać na promocję.

Strzał w dziesiątkę

Najlepszy olejek ever ! :) Nigdy nie przepadałam za olejkami do ciała, bo nie lubiłam tej tłustej warstwy, którą pozostawiały na skórze, w tym przypadku jest nieco inaczej. Bo olejek wchłania się w ciało i nie pozostawia na ciele takiej tłustej, lepkiej warstwy jak w przypadku innych olejków, wiadomo zostawia on na skórze taką barierę ochronną, ale nie jest ona ani trochę drażniąca. Olejek cudownie pachnie, zresztą jak każdy produkt z tej serii, można się przy nim naprawdę zrelaksować i odpłynąć... :) Produkt rewelacyjnie nawilża i regeneruje suche partie ciała, do tego lekko ujędrnia. No po prostu cud, miód, malina :D