Schwarzkopf Schauma, Odbudowa i Pielęgnacja, Szampon do włosów zmęczonych i zniszczonych `Masło shea i ekstrakt kokosa`

Cena PLN 7.00

Szampon z masłem shea i ekstraktem kokosa głęboko regeneruje zniszczone włosy i wygładza ich strukturę oraz sprawia, że stają się elastyczne i błyszczące. Doskonały do codziennego stosowania. pH neutralne dla skóry. Testowany dermatologicznie.

nawilżające, oczyszczające, wygładzające, regenerujące
zapachowa
Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych

trochę obciąża włosy

Bardzo lubię szampony tej marki. Ta pozycja ma przepiękny zapach, jego konsystencja jest gęsta i bogata. Nawilża oraz regeneruje włosy, niestety równocześnie je obciąża. Próbowałam używać go w naprawdę niewielkiej ilości ale za każdym razem moje włosy były oklapnięte i szybciej się przetłuszczały.

Kolejny średni szampon z tej serii

Szampony tej serii na pewno zwykle dobrze pachną, fajnie i przyjemnie myje się nimi włosy, nigdy nie ma jakiegoś obciążenia czy nadmiernego przetłuszczania się włosów, ale nie ma też zbytnich efektów nie ma jakiejś wyraźnej odbudowy, spoko szampon żeby umyć włosy a później robić coś więcej typu jakaś lepsza odżywka czy maska.

Dla mnie świetny

Mój ulubiony szampon. Testowałam mnóstwo szamponów, drogich i tanich i ten jest w zupełności najlepszy. Bardzo dobrze myje włosy.
Włosy się nie przetluszczają
Są miękkie

Nigdy więcej!

Niestety, ale każdy szampon tej firmy powoduje u mnie mega łupież. Nie wiem, czy to kwestia jakiegoś składnika, który mnie uczula, czy czegoś innego. Wiem za to, że nigdy go już nie kupię. Podchodziłam do niego kilka razy i niestety zawsze to samo. Długo potem walczyłam z pomocą szamponów leczniczych by pozbyć się łupieżu. Nie polecam!

Drogeryjny szampon - myje i odżywia !

Lubię szampony Schauma. To taka ekonomia w codziennej pielęgnacji : wydajne, tanie i mają poprawny skład choć na sles-ie.

Ten szampon też taki jest. Zwykły sles-owy szampon. Złagodzono poprzez dodanie Coco-Betaine, nawilżaczy i składników odżywczych. Niby zwykły rypiacy włosy produkt z Sles-em, a spełnia swą funkcję.
Dobrze myje, pieni sie. Nawet nawilża i odżywia. W składzie jest bowiem dosyć wysoko : Panthenol, Keratyna, Masło Shea i Ekstrakt z kokosów. Wszystkie te składniki cenie i namiętnie ich szukam w produktach do włosów !

Skład jak dla mnie wiec ok. Ma w sobie formułę zapewniającą : dobre mycie, odżywienie, nawilżenie i zabezpieczenie. Ma wszystkie składniki które cenię : witamina b5, proteiny i nawet naturalne emolieny !!! Czyli tak naprawdę wszystko co niezbędne do pielęgnacji włosów.
Kupuję go namiętnie i używa go cała rodzina.

Po nim włosy są porządnie umyte, dobrze się układają i są też odpowiednio dociążone. Jednak przy dłuższym stosowaniu polecam nadmiar silikonów i ciężkich substancji filmotwróczych ( od czasu do czasu) ściągnąć zwykłym rypaczem - o składzie już bez ciężkich emolientów ! Pomimo tych wszystkich wad, to szampon jest jednym z ulubionych szamponów tej firmy !

W porządku

Szampon ładnie myje, pieni się i przyjemnie pachnie. Jednak po dłuższym stosowaniu obciążył mi włosy. Łatwo dostępny i często w atrakcyjnych cenach. Warto wypróbować, zwłaszcza na bardzo suche i zniszczone włosy.

Szału nie robi!

Moim włosom długo nie posłużył, na początku po prostu je mył, ale bez żadnych spektakularnych efektów, niekiedy wręcz miałam wrażenie, że moje włosy są oklapnięte, a do tego jak strąki, z biegiem czasu bardzo stały się podatne na przetłuszczanie podczas miesięcy stosowania tego produktu, więc musiałam od niego odejść, natomiast warto go wypróbować, ponieważ jest wydajny, a i cenowo wypada super, więc może do innych włosów się przypasuje, do tego ma również ładny zapach.

Przyjemny

Zwykły szampon, który całkiem nieźle pachnie. Krzywdy włosom nie robi, ale szału też nie ma. Całkiem nieźle oczyszcza, ale nie zauważyłam poprawy w stanie włosów.

niezły

Szampon przyjemnie pachnie, dobrze rozprowadza się na włosach i dokładnie je oczyszcza. Nie zrobił krzywdy moim włosom, ale też nie poprawił ich wyglądu i kondycji.

Fajny szampon

Rzadko używam szamponów tej marki ale po wypróbowaniu tego żałuję, że wcześniej się z nim nie zetknęłam. Szampon świetnie się sprawdza – ma przyjemny kokosowy zapach, dobrze się pieni, skutecznie oczyszcza skórę głowy oraz włosy, które są dzięki niemu gładkie i lśniące oraz dobrze się układają. Jestem pod ogromnym wrażeniem jego działania. Na dodatek ma fajną konsystencję, dobrze się spłukuje. Opakowanie jest wygodne a sam produkt dość wydajny. Można go kupić w przystępnej cenie.

Gut

Jest świetny, pięknie pachnący, regenerujący i odbudowujący strukturę włosów, stają się po nim miękkie i lśniące! Łatwo się układają i są świeże na długo! Konsystencja jest gęsta, nie trzeba go dużo, zapach kokosowy, opakowanie standardowe jak na schauma. Najlepiej stosować z odżywka.

Całkiem fajny szampon do włosów

Szampon ma bardzo przyjemny, delikatny kokosowy zapach. Dobrze się pieni i łatwo spłukuje. Nie podrażnia skóry głowy i nie obciąża włosów. Włosy dobrze się po nim układają i ładnie się błyszczą, wydają się bardziej nawilżone, więc chyba spełnia obietnice producenta. Posiada duże opakowanie w dość przystępnej cenie, które jest naprawdę bardzo wydajne. Łatwo dostępny :)