Gillette, Venus Swirl, Golarka dla kobiet

Gillette, Venus Swirl, Golarka dla kobiet

Pojemność 1 szt

To maszynka, która idealnie dopasowuje się do kształtów sylwetki i dociera tam, gdzie nie docierają inne maszynki. Venus® Swirl™ została opracowana z wykorzystaniem technologii Flexiball™ i wyposażona w 5 indywidualnie dopasowujących się ostrzy Contour™. Dokładnie dopasowuje się
do kształtów ciała i zapewnia nieskazitelną, długotrwałą gładkość skóry. Serum MoistureGlide™ zapewnia wyjątkowo gładkie pociągnięcia.
Elegancka rączka dobrze leży w dłoni.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Najlepsza maszynka ever!

Moja przygoda z maszynką Venus Swirl zaczęła się od momentu kiedy otrzymałam ją w gratisie do depilatora IPL Braun. Już po pierwszym użyciu byłam w szoku jak łatwo i jak szybo można pozbyć się włosków bez podrażnień, zacięć a z najwyższą dokładnością.

Maszynka ma przede wszystkim solidne żyletki. Ostrzy jest aż 5 i przez długi czas zachowują swoją ostrość. Główka maszynki jest ruchoma, dlatego nie mam trudności z dotarciem do trudniej dostępnych miejsc a zgięcia już dawno przestały być problemem. Rączka jest plastikowa, ale po bocznych stronach posiada gumowe wstawki, aby dobrze leżała dłoni i nie wyśliznęła się z mokrych rąk. To kształt stworzony do damskiej dłoni, przez co golenie jest szybkie i wygodne. Ostrza nawet po wielu użyciach nie rdzewieją, ścinają włoski już za pierwszym pociągnięciem a pasek nawilżający umieszczony zaraz przy nich dodatkowo ułatwia prowadzenie ostrzy i wolno się ściera. Skóra jest gładka, miękka i przyjemna w dotyku. Nie mam problemu z podrażnieniami, zacięciami czy wrastającym włoskami.

Jedyne co mam do zarzucenia tej maszynce to cena. Maszynka kosztuje około 35zł i co prawda można jej używać wielokrotnie to jednak nie jest to niska cena. Główkę maszynki można wymieniać, więc początkowo wystarczy zainwestować w rączkę a później wymieniać same ostrza. Nie zmienia to faktu, ze komplet 4 wymiennych ostrzy kosztuje w granicach 73zł i nie jest to mało. Wszystko poza tym oceniam na duży plus, łącznie z design'em, dlatego mimo ceny - polecam.

Ekstra

Maszynka do golenia jest super.

Delikatnie goli włoski, nie podrażnia mojej bardzo wrażliwej suchej skóry, ma fajny desing. Jedyną wadą jest wysoka cena, ale wiadomo za jakość się płaci :)

Inny wymiar golenia

Golarkę Venus Swirl od Gillette dostałam razem z depilatorem Brauna w ramach testu organizowanego przez Wizaż. Co prawda było to już w listopadzie, ale w międzyczasie zużywałam inne golarki albo stosowałam je zamiennie. Natura obdarzyła mnie mocnym, gęstym i grubym owłosieniem na ciele, dlatego najczęściej sięgam po męskie akcesoria do golenia, chociaż ta okazała się najlepszą opcją w damskiej kategorii.

Przede wszystkim uwagę zwraca dopracowana, elegancka i wykonana z dbałością o każdy szczegół rączka. Ja wiem, że w golarce jest to zaledwie szczegół, nie mający wpływu na samo golenie, ale jednak kobieta lubi cieszyć oko nawet taką drobnostką. Natomiast na wygodę użytkowania z pewnością ma wpływ materiał i wykonanie, a w tym przypadku również jest ok. Trzonek jest dosyć ciężki i świetnie leży w dłoni, a dodatkowo pokryty został gumą. Nie ślizga się i nie obraca podczas stosowania, co ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo podczas depilacji. Wykonany z solidnego, przezroczystego plastiku, jakby żelowego. Barwy ciemno fioletowej ze srebrnymi zawijasami. Całość wygląda bardzo kobieco.

Głowica wyposażona została w aż 5 ostrzy. Ostrych i bardzo płasko względem siebie położonych. Myślę że dzięki temu zabiegowi golą sprawnie i naprawdę na gładko, tuż przy samej skórze. Dzięki swojej ostrości nie szarpią włosków ani skóry. Przy tej golarce ani razu nie udało mi się zaciąć, nawet pod koniec użytkowania. Po goleniu nie miałam też problemu z zapaleniem skóry. Ostrza tną skutecznie, więc nie trzeba jeździć po jednym kawałku skóry miliona razy.

Głowica zawiera również poduszeczki oraz gumowy grzebyk, których zadaniem jest odpowiednie ułożenie włosów dla jeszcze skuteczniejszego golenia. Mamy także paski nawilżające, które faktycznie spełniają swoją rolę i nie niszczą się już po pierwszym użyciu. Do samego końca pozostają funkcjonalne.

Maszynka została tak skonstruowana, aby docierać do trudno dostępnych miejsc. Głowica jest ruchoma i porusza się w górę i w dół, i to w całkiem sporym zakresie. Dodatkowo rączka posiada system flex-ball, czyli srebrną kulkę, która pozwala wyginać się głowicy również na boki. A same ostrza są na tyle elastyczne, że dopasowują się do krągłych kształtów kobiecego ciała. Fajnie, nie?

Wadą może być szybkie zapychanie, czego efektem zapewne jest płaskie ułożenie ostrzy. Gorzej też się czyści, ale to będą odczuwać kobiety o mocniejszym owłosieniu.
Plastikowe elementy nie łamią się, a metalowe nie rdzewieją.
Maszynka posiada zabezpieczenie w postaci nakładki na całą głowicę.

Maszynka Venus Swirl od Gillette nie należy do najtańszych, jednak przekładając na wydajność oraz jakość jest to cena do przełknięcia. Można ewentualnie kupić wymienne wkłady, ponieważ głowica jest wyciągana.
Ten model golarki dostępny jest chyba wszędzie, bo i w największych drogeriach, i marketach, a także popularnych drogeriach internetowych.
Ja jestem na tak i zamierzam do niej wracać.

Nie znalazłam drugiej takiej

Zachwycająca maszynka, którą zaciąć się jest chyba niemożliwe. Wszystko dzięki technologii FlexiBall oraz pięcioma ostrzami.
Dodatkowym usprawnieniem golenia jest rączka w ergonomicznym kształcie, pokryta gumą, dzięki czemu nie wyślizguje się z rąk.

Nie wiem jak ja mogłam tak długo żyć bez tej maszynki!

Świetna!

Moja ulubiona i niezastąpiona golarka:) 5 ostrzy skutecznie usuwa zbedne owłosienie z kazdego obszaru naszego ciala, dzięki ruchomej glowce oraz ergonomicznej raczce idealnie dopasowuje sie do skory zmniejszając prawdopodobieństwo skaleczenia sie, jest dobra nawet dla wrażliwej skory oraz wydajna, kazda końcówka wystarcza na kilkanascie użyć, z nia kazde golenie jest proste i przyjemne bez bólu,produkt wart swojej ceny, polecam:)

Ulubiona

Maszynkę zakupiłam skuszona opiniami na wizażu.
Od zawsze zmagałam się z okropnym podrażnieniem po goleniu. Okazało się, że powodem była zła maszynka. Kiedyś golenie kojarzyło mi się z przykrym obowiązkiem. Odkąd mam tę maszynkę to przyjemność.
Maszynka ma bardzo ładny kobiecy design. Dobrze się trzyma, nie wyślizguje się z dłoni. Sunie delikatnie po skórze, dokładnie goląc włoski. Jest bardzo delikatna. Goli dokładnie i nie kaleczy ani nie podrażnia skóry. Ostrze starcza na długo.
Polecam wszystkim Paniom.

Brak słów, po prostu niebo!

Maszynkę znalazłam dołączoną do depilatora Baun, który otrzymałam do testowania od wizaz.pl.

Plastikowa rączka została pokryta gumą, dzięki czemu nie wyślizguje się i nawet pod prysznicem pewnie się ją trzyma. Do tego wygląda bardzo przyjemnie - fioletowa ze srebrnymi dodatkami i tłoczeniami.
Główka jest giętka, idealnie dostosowująca się do golonej powierzchni ciała. Posiada pięć precyzyjnych ostrzy, oraz 3 paski ułatwiający poślizg po ciele. Na główkę dołączono przezroczysty klips zabezpieczający przed skaleczeniem, oczywiście wielokrotnego użytku, wiec można go zdejmować i zakładać :)
Tutaj wspomnę, że można do niej dokupić same ostrza, w Rossmanie 4 sztuki kosztują 64,99zł, więc spory wydatek, ale już teraz mogę zdradzić, że warto ;)

Miałam w swoim życiu wiele maszynek do golenia, ale żadna nie dorównywała tej! Fantastycznie dostosowuje się do ciała, bez względu na goloną powierzchnię. Jak ją zobaczyłam, to myślałam, że będzie tylko na nogi, bo główka jest bardzo duża, a okazała się idealna do okolic bikini. Dzięki szerokim zakończeniom ochraniającym można się nią golić nawet nie patrząc, nie ma szans na zacięcie się, gładko sunie po ciele dostosowując się do każdej nierówności czy fałdy.
Perfekcyjnie goli każdy włos, jest dla nich bezlitosna, ale przy tym łagodna dla skóry. Zarówno z pianką jak i bez jej pomocy spełnia swoje zadanie w 100%.

Włoski bardzo łatwo z niej wychodzą pod bieżącą wodą, nie zalegają, nie trzeba się bawić z ich wyciąganiem.

Nie udało mi się nią zaciąć, nie powoduje nieestetycznych krost, nie wywołała niczego, czego bym nie chciała :) Mimo stukania o umywalkę czy kilku spotkań z podłogą, nie rozpada się, jest wytrzymała.

Jestem pod ogromnym wrażeniem tej maszynki. Nawet nie wiem jak ją podsumować, bo wszystkie golarki jakie do tej pory miałam się do tej nie umywają, jest bardzo bezpieczna, precyzyjna i wygodna, jakbym weszła na nowy etap golenia. Do tego wydajna, używam jej już zdecydowanie za długo, a ostrza są dalej ostre, a paski wspomagają golenie (choć już nie wyglądają ;) ). Dla mnie mega, zostawiam rączkę i zdecydowanie kupuję do niej zapas ostrzy!

PS. Żeby nie było, że tylko zachwalam, bo dostałam - zapas zakupiony :)

Bardzo dobra

Super maszynka do golenia. Rączka bardzo wygodna, dobrze leży w dłoni i nie ślizga się. Ostrza maszynki idealnie dopasowują się do kształtu ciała. Idealnie goli, nie zostawiając po włoskach śladu. Dobrze się ją prowadzi, bez zacięć.
Mam bardzo bardzo bardzo wrażliwą skórę, więc podrażnienia po goleniu były dla mnie normą, teraz praktycznie ich nie mam. Super po prostu!

delikatna i dokładna

Ideał. Na taką maszynkę czekałam 20 lat i nareszcie znalazłam.
Rączka wygodna - dobrze leży w dłoni i nie ślizga się.
Maszynka idealnie dopasowuje się do kształtu ciała i idealnie goli, nie zostawiając ani jednego włoska. Jestem totalnym gamoniem i prawie zawsze się zacinam, więc byłam totalnie zaskoczona, że z tą golarką nie zacięłam się ani razu!!!
Mam bardzo bardzo bardzo wrażliwą skórę, więc podrażnienia po goleniu były dla mnie na porządku dziennym, lecz teraz o nich zapomniałam dzięki venus swirl. No cudo po prostu!

Dobra golarka

Golarka spełniła wszystkie moje oczekiwania. Ruchoma główka dopasowuje się do kształtu ciała, dzięki temu golenie przebiega bez podrażnień, w końcu nie mam krostek po goleniu. Wygodnie leży w dłoni, nie ślizga się. Pasek nawilżający się sprawdza, bo skóra po depilacji nie jest sucha.

najlepsza jakiej używałam.

Nie miałabym okazji żeby wypróbować golarkę, gdyby nie test urządzenia IPL od Braun.

Golarka była dołączona do zestawu i muszę przyznać, iż nie używałam lepszej maszynki do golenia.
Po pierwsze, praktycznie nie ma możliwości, aby się nią zaciąć. Ostrza ustawione są pod takim kątem, aby mogły zapewnić komfort golenia, jednocześnie wykluczając możliwość zacięcia. Mimo tego, iż jest dość szeroka, to goli dokładnie nawet mniejsze miejsca.

Golarka dzięki paskom nawilżającym sunie jak po maśle. Ilość ostrzy również jest przemyślana i dobrze dopracowania.

Jestem z niej bardzo zadowolona i polecam każdemu jej przetestowanie!

Rewelacyjna!

Golarkę otrzymałam wraz z depilatorem Braun w ramach testowania :)
Nie wiem, jak mogłam przez tyle czasu kaleczyć się jednorazowymi maszynkami i nie wiedząc o istnieniu tego cuda! :)

Absolutnym hitem jest dla mnie ta wbudowana kuleczka – technologia FlexiBall. Powoduje ona, że ostrze maszynki dopasowuje się do powierzchni ciała, a tym samym dociera do każdego zakamarka.
Co do rączki, jest ona silikonowa dzięki czemu jest zapewnione lepsze trzymanie i nie wyślizganie się z rąk, tak jak to bywa z plastikowymi maszynkami. Co do główki ma ona 5 ostrzy które nie podrażniają skóry tak bardzo jak użycie przykładowo 1 lub 2. Dodatkowo główka jest pokryta dwoma paskami Aloe Vera które nawilżają skórę oraz fioletowym paskiem na około.
Maszynka ma piękny, intensywny, fioletowy kolor - który uwielbiam.

Po kilkukrotnym użyciu muszę przyznać że ta oto golarka jest warta swojej ceny. Kosztuje ona około 40 zł. Może się wydawać to dużo ale wole kupić tą golarkę niż za tą samą cenę 30 maszynek po 1,19 zł które na dodatek podrażnią moją skórę i doprowadza do jej wysuszenia. Często pojawiały mi się po nich czerwone kropki - teraz mogę o tym zapomnieć. Jedno ostrze wystarczy na bardzo długo, nie ma tez problemu z kupnem nowych. Polecam to istna petarda! :)