Sally Hansen, Double Duty, Strengthening Base & Top Coat (Odżywka 2 w 1)

Sally Hansen, Double Duty, Strengthening Base & Top Coat (Odżywka 2 w 1)

Pojemność 13,3 ml

Podwójna formuła z odżywczą prowitaminą B5 i utwardzającym nylonem. Jako baza pod manicure odbudowuje i wygładza płytkę paznokcia oraz utrzymuje kolor lakieru przez dłuższy czas. Jako utwardzacz na lakier kolorowy chroni i przedłuża jego trwałość, tworząc odporną powłokę nylonową. Pomaga przy łamliwych lub rozdwajających się paznokciach. Idealna gdy kolor lakieru jest nietrwały, blaknący i ścierający się

Baza ok, top niekoniecznie

Jestem fanką ciemnych lakierów do paznokci, dlatego zawsze przed ich nałożeniem korzystam z bazy, żeby uniknąć ewentualnych przebarwień.

Ten produkt od Sally Hansen całkiem nieźle sobie radzi w tej roli. Nie zauważyłam żadnych problemów z paznokciami. Wręcz przeciwnie, przy regularnym stosowaniu paznokcie stały się mocniejsze.

Jeśli natomiast chodzi o stosowanie tej odżywki jako warstwę ochronną na lakier, to tutaj zaczynają się schody. Często po jej nałożeniu na powierzchni polakierowanych paznokci tworzyły się nieestetyczne bąbelki powietrza. Kosmetyk nie przedłuża też trwałości lakieru, więc moim zdaniem nie ma większego sensu używanie go jako top.

Nie.!

Dla mnie jest to bubel.
Jest to produkt 2w1 ja przyznam szczerze ze jako sama odżywkę nie używałam solo bardziej chodziło mi o utrwalenie lakieru. Po pomalowaniu paznokci i posmarowaniu tym o to cudem lakier zaczyna się marszczyć i schodzi po kilku godzinach. Pomyślałam ze może lakier nie zgrał się wiec pomalowałam innym lakierem innej firmy i efekt był ten sam paznokcie do zmycia. Wiec jeśli chodzi o przedłużenia trwałości lakieru bardziej przypomina to zmywacz. Jestem na nie. A marka sally nie należy do najtańszych. Szkoda pieniędzy i czasu.

Fajna odżywka do paznokci

Stosowałam ja do wzmocnienia i błyszczących paznokci. Sprawdziła się bardzo dobrze w tej roli. Paznokcie zadbane błyszczące i mocne-zdrowo wyglądają. Cena przystępna.

Straszna porażka

Już dawno nic mnie tak nie zmobilizowało do napisałam recenzji. Ten produkt bo bubel i koszmar. Pomalowałam paznokcie 4 godziny temu znanym mi produktem i po podeschnięciu nałożyłam to świństwo. Paznokcie nadal nie nadają się do użytku! Lakier się marszczy, zsuwa, wgniata przy najmniejszym nacisku! Mój perfekcyjny manicure zmienił się w jakąś miazgę. Wyrzucam ten badziew, ale najpierw chciałam was ostrzec.

Pierwszy i ostatni raz

Produkt zupełnie nie sprawdził się jako baza pod lakier. Nie przedłuża trwałości a wręcz ja skraca bo lakier nałożony na double duty odpryskuje juz po 3 dniach i potrafi schodzić płatami. Normalnie mogę ściągać lakier z paznokci bez użycia zmywacza..takiej sytuacji to jeszcze nie miałam :o
Jako top coat nadaje ładny połysk ale również nie przedłuża trwałości, bo lakier szybko odpryskuje. Nie przyspiesza tez wysychania.

Wzmacnia i utwardza

Po tę buteleczkę sięgam regularnie od kilku lat. 2-tygodniowa kuracja przywraca siłę, twardość i zdrowy wygląd moim paznokciom. Przeważnie stosuję go bezpośrednio na płytkę, bez lakieru kolorowego. Preparat znajduje się w sporych rozmiarów buteleczce, pędzelek i gęstość odżywki pozwalają na bezproblemową aplikację. Paznokcie uzyskują piękny blask i natychmiastowe utwardzenie. Nie ma mowy o odpryskach, czy schodzeniu warstw z paznokci. Minusem jest gęstnienie produktu. Po kilku tygodniach nieużywania ponowna kuracja nie będzie już możliwa. Jest to problem, z którym borykam się przy niemal wszystkich produktach tego typu. Najlepiej zużyć od razu lub oddać komuś,bo w przeciwnym razie połowa buteleczki ląduje w śmieciach.

Podoba mi się.

2w1 baza + utwardzanie ( wzmacnianie ) bardzo fajnie radzi sobie z moimi paznokciami. Ostatnio strasznie mi się łamią i o wsztstko zaczepiaja. Szukałam odżywki wzmacniajacej i znalazlam. Jest super. Wygląda jak bezbarwny lakier do paznokci ale dodatkowo je utwadza. Od chwili stosowania paznokcie nie pękają i wyglądają na zdrowsze.

Dobrze się nakłada, dobra trwałość, nie odpryskuje. Miałam również dużo lakierów tej marki i gorąco polecam. Zawsze jestem zadowolona zarówno z koloru jak i trwałości.

Ulubiony top i baza. Top super chroni przed odpryskiwaniem i zadrapaniami oraz nasyca kolor ,a baza zabezpiecza nasz paznokieć przez przebarwieniami , mój ulubiony produkt 2 w 1.

totalna porażka

Szukałam dobrej bazy a tymczasem onnic nie robi, to totalna porażka , schodzi po jednym dniu podczas wykonywania prac w rękawiczkach gumowych. za kila złotych znam lepsze bazy.

Używa produktu od: próbka

Nie spełnia zadania

Szukałam odpowiednika produktu, którego nie mogę za każdym razem trafić na stronie, z której zamawiam. Ten wydał się idealny. Firma, która dotąd miała moje zaufanie, produkt w 100 taki, jaki miał być, tzn. baza i top coat. Niestety, już przy nakładaniu produktu, jako podkład widziałam, że będzie źle. Brzydko się nakładał, długo schnął. Nic, brnęłam dalej. Pomalowałam lakierem. I znów warstwa tego czegoś. Bardzo długo czekałam aż wyschnie. I tak ledwo gdzieś dotknęłam, zostawiałam na paznokciu ślad. Po dwóch dniach powinnam była przemalować paznokcie. No to tyle wytrzymuje również mój tani lakier.... Do kosza.

Nie zachwycił mnie

Nie używałam go jako bazy pod lakier, ale na lakier, rzeczywiście przedłużył jego trwałośc, ale sporym minusem jest to, że długo schnie.Jest bardzo wydajny.