Golden Rose, Prime & Prep, Lipstick Base (Baza pod pomadkę)

Golden Rose, Prime & Prep, Lipstick Base (Baza pod pomadkę)

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Średnia ocena: 3.64/5

Jest to bezbarwna, niewyczuwalna baza, która nawilża i wygładza usta. Uwydatnia ich kolor i sprawia, że makijaż utrzymuje się dłużej. Wzbogacona w unikalny składnik Maxi-Lip wspiera syntezę kolagenu i zwiększa objętość ust. Zawiera związki nawilżające i witaminę E.

bazy do makijażu ust
przedłużające trwałość makijażu, wygładzające
w sztyfcie
hipoalergiczna

Nie nie nie

Baza pod pomadkę, która nie pomaga a wszystko psuje. Po nałożeniu ma konsystencję wazeliny. Usta są bardzo obciążone produktem, który się lepi. Pomadka kolorowa po nałożeniu na bazę, roluje się, tłuści, zmienia odcień. Makijaż ust nie zyskuje na trwałości. Baza wysusza usta.

Zbędna!

Pomadka bardzo wydajna, starczy na naprawdę na długo, niestety nie spełnia swojej roli. Mam nawet wrażenie, że przez to, że natłuszcza usta, pomadka schodzi szybciej...
Myślałam, że po nałożeniu będzie bardziej "tępa"...

Zbędny produkt

Nie zauważyłam szczególnych właściwości tego produktu, jak dla mnie nie jest wart żadnych pieniędzy. Pomadka i tak się z czasem zjada, natomiast czy szybciej to nastąpi czy wolniej, mnie nie robi różnicy. Stosowanie tego produktu jako balsam do ust też mija się z celem, bo nie jest zbyt nawilżający, ma bardziej tępe wykończenie. Opakowanie standardowe jak na zwykłą pomadkę, cena niska, wydajność też normalna jak w przypadku używania zwykłej pomadki. Nie kupię ponownie, to bez sensu.

Zbędna

Kupiłam w celu przetestowania jako bazę pod pomadki i szminki i niestety nie sprawdziła się. Mam wrażenie, że szminka/pomadka nie wygląda dobrze na ustach po uprzednim nałożeniu tej bazy. Trwałości również nie wydłuża. Używam jej w zamian jako pomadki ochronnej. Mimo nawilżenia, nieprzyjemnie się zjada. Zbiera się w jedno miejsce na ustach, co niesamowicie mnie irytuje.

Coś strasznego

Ten produkt ma pomóc w lepszym nakładaniu pomadki, przedłużyć jej żywotność a działa przeciwnie. Od razu po nałożeniu na to jakiejkolwiek pomadki/szminki ona się roluje i wygląda okropnie.

Lubię

Kupiłam i jestem zadowolona. Nakładam bazę i odczekuję dłuższą chwilę zanim pomaluję usta kolorem. Ma przyjemny zapach i fajnie się rozprowadza. Stosuję również jako pomadkę ochronną. Długo pozostaje na ustach, czuć ją i nie muszę często sięgać do torebki, żeby poratować czymś wargi. Czy przedłuża trwałość koloru szminki ? Możliwe, że tak - może nie jakoś rewelacyjnie długo. U mnie w zależności jakiej szminki użyję. Matowe chyba najbardziej pokazują mi jakiś efekt tej bazy.

Badziew jakich mało

Kupiłam ten "kosmetyk" namówiona przez Panią na stoisku Golden Rose. No wiec tak. Po nałożeniu na ustach czuć to jak gęstą wazeline. Klei się, czuć ją cały czas. Szminka wcale się dłużej na tym nie trzyma, jest za to uczucie grubej warstwy i ciężkości na ustach. Ale najgorsze jak sie wszystko zjadło, usta suche jak wióry sie po tym zrobiłyz szorstkie, trzeba się było olejkiem ratować. Generalnie pieniądze wyrzucone do kosza.

Mój numer jeden zawsze pod kredkę do ust!

Tą bazę kupiłam kiedyś zupełnie przypadkiem ( bo brakowało mi w koszyku kilka zł do darmowej dostawy) i pokochałam od pierwszego użycia!

Po pierwsze i najważniejsze - aksamitna konsystencja! Baza jest w formie pomadki i niewiarygodnie gładko rozprowadza się na ustach pozostawiając je miękkie i nawilżone.
Po drugie- obłędny zapach! Pachnie tak przyjemnie, ze czasami używam jej nawet wtedy, kiedy nie planuje makijażu ust.
Po trzecie - działanie! Baza przedłuża żywotność pomadki na ustach i doskonale je nawilża.
Dziś nie wyobrażam sobie makijażu ust bez tej konkretnej bazy.
Mała , dyskretna, obowiązkowa w każdej damskiej torebce, a do tego śmiesznie tania i cudownie pachnąca- czego chcieć więcej?

Kupiony w: U konsultantki

ujdzie

Niby nawilza, witaminowa, primer itd ale osobiscie nadzwyczajnych wlasniewosci nie zauwazylam. POmadki gr lepiej sie utrzymuja bez tej bazy, aczkolwiek jako produkt regeneracyjny, do wieczornego stosowania-calkiem spoko.

Baza pod pomadkę GR

Baza ma na celu przedłużyć trwałość pomadki na ustach i uważam że to robi może nie w ogromnym stopniu ale jakoś tam działa :). Często przed nałożeniem pomadki wykonuję peeling i on pozostawia taką tłustą powłokę na ustach. Dzieki tej bazie mogę bez obaw nałożyć pomadkę i wiem że nie będzie spływać z ust . Baza pięknie pachnie i z tego co widzę jest wydajna :)

Dobra

Pomadkę kupiłam ze względu na jej witaminową formułę i żeby sprawdzić czy faktycznie dłużej trzyma pomadki. Jeśli chodzi o nawilżenie ust to moje uratowała! Pod tym względem świetna. Jesli chodzi o bazę pod pomadkę, to nie przedłużyła efektu pomadki w płynie, wydaje mi się że te formuły mogły się nie polubić, ale przynajmniej na drugi dzień nie miałam wyschniętych ust a resztki pomadki zeszły szybko :) Myślę że ten primer bardziej nada się do pomadek w kredce/szminek, faktycznie stanowi fajną bazę, lekko przedłużając ich efekt :P

szkoda zachodu

Ta baza zupełnie niczym się nie wyróżnia. Nie ma w sobie nic specjalnego, co każe na nią zwrócić uwagę i nie ma nic aż tak kiepskiego, co każe mi ją wyrzucić. Częściowo spełnia swoje założenia, a w innych przypadkach totalnie poległa. Meh.