Biotebal, Serum Wzmacniające `Mocne paznokcie`

Biotebal, Serum Wzmacniające `Mocne paznokcie`

Pojemność 6,6 ml

Specjalistyczne serum do paznokci, które działa inaczej niż większość odżywek na rynku. Dzięki unikalnemu połączeniu składników wnika w głębokie warstwy paznokci utrzymując optymalny poziom ich nawilżenia. Zawartość wody w paznokciu powinna wynosić od 7% do 18%. Jeśli paznokcie są odwodnione stają się kruche i łamliwe. Specjalistyczna Formuła Hydro-StrongTM opiera się na zastosowaniu hydroksypropylochitozanu, składnika ściśle przylegającego do keratyny, głównego budulca paznokci. Serum tworzy niewidoczną warstwę ochronną, która zabezpiecza płytkę paznokcia przed utratą wilgoci oraz przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Dodatkowo serum wzmacnia i odbudowuje warstwę keratynową, czyli główny budulec paznokci.
Biotebal Mocne Paznokcie przywraca optymalny poziom nawilżenia paznokci, dzięki czemu stają się one mocne i zdrowe. Skuteczność serum potwierdzają badania.*

*Badania aplikacyjne na grupie osób, które stosowały produkt regularnie przez 3 tygodnie.

Działa!

Serum zaciekawiło mnie podczas testów na wizażu. Niestety do testu nie dostałam się, ale postanowiłam przetestować ten produkt. Serum do paznokci Biotebal zakupiłam w jednej z miejscowych aptek. Aplikowałam serum codziennie przez 3tygodnie na noc przed pójściem spać, tak też zaleca producent. Serum zamknięte jest w szklanej buteleczce. Aplikuje się je pędzelkiem takim jak lakier do paznokci. Bardzo szybko się wchłania pozostawiając paznokcie nawilżone. Dzięki serum moje paznokcie stały się twardsze, nie rozdwajają się, a w dodatku szybko rosną.

Dobry produkt

Mi najbardziej zależało na nawilżeniu osłabionych paznokci. Trzeba przyznać, że przy regularnym stosowaniu produkt spełnił moje oczekiwania. Zero pękania, rozdwajania się i sprawiania kłopotów. Do tego dość szybko widoczne efekty.

Faktycznie działa

Serum używam od miesiąca. Kupiłam je z polecenia kosmetyczki, gdyż mam bardzo zniszczone paznokcie ciągłym noszeniem na nich żeli. Serum zamknięte jest w małym wygodnym opakowaniu z dość szerokim pędzelkiem. Bez problemu można nałożyć odpowiednią ilość na paznokieć.

Ma neutralny zapach. Faktycznie poprawia stan paznokci - są zdrowsze, nie rozdwajają się i szybciej rosną. Zauważyłam, że produkt poradził sobie również z rowkami i nierównościami na moich paznokciach - teraz ich po prostu nie ma.

Serum ma niską cenę, a działanie lepsze niż niejedne dużo droższe odżywki do paznokci. Jest wydajne i dostępne w wielu miejscach. Ja je kupiłam w aptece. Naprawdę działa, polecam z całego serca :)

Świetna

Serum biotebal kupiłam zachęcona reklamą w telewizji ale szczerze nie wierzyłam że zrobi coś z moimi paznokciami. Bylam więc bardzo mile zaskoczona gdy już po tygodniu stosowania stały się one mocne i zaczęły bardzo szybko rosnąć. Stosowalam je tylko wieczorem przed snem jak zaleca producent. Produkt ten zostanie ze mną na dłużej.

Trzeba cierpliwie poczekać na efekty

Serum spodobało mi się ze względu na sposób aplikacji, nie lubię odżywek, które trzeba nakładać codziennie na paznokcie, zmywać co 3 dzień wysuszając przy tym paznokcie zmywaczem, czekać aż kolejne warstwy lakieru wyschną itp... Tu mamy szybką aplikację, kilka sekund wystarczy żeby substancja wniknęła w płytkę, rewelka. Ale na efekt wzmocnienia musiałam przy codziennym wieczornym stosowaniu poczekać około 5 tygodni. Akurat miałam home office więc mogłam sobie na spokojnie odpuścić malowanie paznokci i poświęcić ten czas na regenerację. Zauważyłam, że paznokcie są twardsze, bardziej odporne na przypadkowe stuknięcia, nie rozdwajają się. Ogólnie efekt zadowalający.

Polecam, niemniej stosowanie produktu musi być zgodnie z zaleceniami producenta, czyli kontynuacyjne, nawet kilka razy dziennie . Zauważalne efekty już po tygodniu stosowania :)

Odkrycie

Moje paznokcie to mój największy kompleks. Zawsze były słabe i rozdwajające się. Lakier nie trzymał się nawet jednego dnia. Hybrydy maksymalnie trzy dni były na paznokciach. Wydałam mnóstwo pieniędzy na odżywki do paznokci. Aż trafiłam przypadkiem w aptece Biotebal. Smarowałam 3 razy dziennie i po miesiącu nie poznaję paznokci. Nie uwierzyłabym gdybym nie doświadczyła tego sama. Teraz mogę polecić wszystkim z czystym sumieniem.

Jest świetny!

Używałam serum przez pewien czas i znacząco poprawiła się wytrzymałość mojej płytki. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ w okresie zimowym znacznie spadła jej kondycja. Dodatkowe aplikacje żeli i tipsów nie sprzyjały regeneracji. Jednak odstawienie wszystkiego co szkodliwe dla paznokci i stosowanie serum znacznie pomoglo.

Zadowolona

Serum naprawdę wzmacnia paznokcie. Po hybrydzie moje pazury były w opłakanym stanie. Stosowałam biotebal przez ok 2 tygodnie i zauważyłam znaczną poprawę w ich kondycji. Jedyny minus jest taki, że serum jest zmywalne wodą więc trzeba je aplikować przed snem.

Używa produktu od: próbka

Serum inne niż te które znałam

Jestem mega zadowolona z produktu, nie ma formy lakieru do paznokci. Jest to bardzo szybko wysychające serum, ktore nie pozostawia zadnej warstwy na płytce paznokcia. Koniec z czekaniem aż odżywka wyschnie! Stanowczo zauważyłam, ze1moje paznokcie rosną szybciej! Wczesniej nie mogłam ich zapuscic, teraz rosną jak szalone. Są też mocniejsze a "linia uśmiechu" jest duzo bardziej biała. Stanowczo zauwazylam poprawe kondycji moich paznokci. Produkt jest wydajny, ja serdecznie polecam to serum!

Biotebal serum wzmacniające mocne paznokcie

Serum do paznokci spelnilo moje oczekiwania, zauważyłam odżywienie, nawilżenie, oraz szybszy wzrost paznokcia. Moje paznokcie należą do tych słabych i lamliwych, produkt na szczescie poradzil sobie z tym problemem i dzieki niemu, moje paznokcie odzyly ;) serum bardzo szybko wysycha i wchlania sie w paznokiec nie pozostawiajac zadnej lepkiej warstwy ;) to dla mnie wielki plus. ;) zapach w sumie bez zapachu ;) tez na plus

Używa produktu od: próbka

Super serum zamiast tradycyjnej odżywki

Serum do paznokci działa jak każda odżywka, ale jego zaletą jest forma aplikacji. Nie jest to odżywka w lakierze, którą trzeba codziennie zmywać i czekać aż wyschnie. Nie ma też nieprzyjemnego duszącego zapachu - prawie jej nie czuć. Szybko się wchłania.
Żeby zobaczyć efekty, trzeba ją stosować kilka tygodni. Na pewno wzmacnia krucha płytkę, paznokcie stają się twardsze. Przyspiesza wzrost paznokcia. Ujednolica płytkę.
Nie zauważyłam jednak, żeby serum wygładził płytkę paznokcia, co obiecuje producent. Myślę, że żadne serum temu nie pomoże, tylko pilnik i polerka.
Ogólnie oceniam na plus. Najbardziej podoba mi się szybko wchłaniająca formuła.