Herba Studio, Tisane, Balsam do paznokci 2x5 (nowa wersja)

Herba Studio, Tisane, Balsam do paznokci 2x5 (nowa wersja)

Zobacz oferty

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA
Pojemność 4,5 g

Balsam wzmacnia, odżywia, przywraca połysk i stymuluje wzrost paznokci. Zapobiega ich rozdwajaniu. Wygładza skórki. Efekty widoczne są już po tygodniu stosowania.
Zalecany przy paznokciach giętkich, łamliwych, rozdwajających się, wysuszonych, matowych, zniszczonych przez stosowanie zmywaczy, tipsów, żeli, lakierów, również hybrydowych oraz skórkach uszkodzonych przy manicure.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua, Petrolatum, Cera Alba, Ricinus Communis Seed Oil, Isopropyl Myristate, Propylene Glycol, Polyglyceryl-3-Distearate, Glyceryl Stearate, Olea Europaea Oil, Cetyl Alcohol, Equisetum Arvense Extract & Anethum Graveolens Seed Extract & Silybum Marianum Seed Extract, Hydrolyzed Keratin, Panthenol, Cholesterol, Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Phenoxyethanol, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Propylparaben, Ethyl Vanillin.

3xTAK

Balsam do paznokci Tisane poleciła mi koleżanka daaaawno temu i od tej pory sięgam po niego co jakiś czas gdy zaczynam mieć zauważalny problem ze narastającymi twardymi skórkami oraz gdy paznokcie zaczynają się łamać i nie chcą rosnąć.
W tej chwilo stosuje już 3 opakowanie-pudełeczko wystarcza mi na bardzo długo,średnio na 3 /4 miesiące.
Zalety:
-Ładnie pachnie(dość specyficzny zapach ale mi odpowiada)
-BAAAARDZO wydajny mimo pojemności 4,5g
-Działa!Skórki nie narastają,pazkoncie przestają się wyginać i łamać.
-Płytka jest wygładzona i wygląda zdrowiej
-Cena.

Wady:
-Tłusta konsystencja i sposób użytkowania...
Tutaj może być problem ponieważ po nałożeniu mamy praktycznie unieruchomione ręce.Ja znalazłam na to sposób-smaruje paznokcie od góry i od dołu bardzo grubą warstwą i zakładam na to rękawiczki gumowe.Czasami tez poprostu nakładam go podczas oglądania filmu i siedze tak tą godzine.Niestety nie można "normalnie " funkcjonować z Nim -balsam jest tlusty.
-Dostępność.Ja kupuje go w aptece ale też muszą mi go zamawiać z hurtowni bo nie ma go akurat na stanie.Jest ciężko dostępny.

Przydatny kosmetyk raczej dla tych cierpliwych bo sam sposób aplikacji jest dość problematyczny.
Ja jednak polecam spróbować.

Moc paznokcia

W niepozornym, białym słoiczku o pojemności 4,5 grama znajdziemy balsam do paznokci w kolorze miodowo-rokitnikowego, a to właśnie za sprawą naturalnych składników aktywnych, które są mocno skumulowane w małej pojemności.

Z słoiczka wystarczy opuszkiem palca, czy też paznokciem wyciągnąć małą ilość balsamu i zacząć wsmarowywać w płytkę jak i wokół skórek by po kilku chwilach wrócić do czynności domowych. W pierwszej fazie starałam się balsam nakładać dwa razy dziennie i trwało to może aż z 3 dni:D

Następnie balsam nakładałam zawsze wieczorem po pracy przez kolejne dni i o dziwo już po pierwszym tygodniu zauważyłam pierwsze efekty, które umocniły mnie w przekonaniu, że ten produkt działa.

Po dwóch tygodniach zauważyłam znaczącą poprawę kondycji paznokci, a mianowicie przestały się wyginać na wszystkie strony świata, a i stały się mocniejsze przez co nie kruszyły się na każdym kroku i mogłam znów zacząć zapuszczanie paznokci. Skórki stały się miększe i bardziej nawilżone przez co brak zadziorów.

Najbardziej jednak cieszy mnie fakt, że struktura paznokcia zaczęła wyglądać i nowy paznokieć, który rósł był bez zbędnych wgłębień.

Zapach TISANE BALSAM DO PAZNOKCI, jak to się mówi ujdzie w tłumie; zresztą po nasmarowaniu paznokci i skórek ich się nie wącha, a więc jak dla mnie nie jest istotny.

Totalny zawód

Szukając jakiejś odżywki do paznokci natrafiłam na to masełko. Byłam ciekawa jego skuteczności, ponieważ wcześniej kupiłam balsam do ust tej marki i o ile z balsamu jestem całkiem zadowolona, o tyle to masełko to totalna porażka. Nie dosyć tego, że niewygodnie się go aplikuję, to dodatkowo zapach jest dość specyficzny.
Po kilku użyciach moje, i tak już zniszczone ciągłą dezynfekcją paznokcie, uległy totalnemu zmiękczeniu. Po wyjściu z wanny zaczęły się uginać jak kartka papieru, a teraz żadna inna odżywka nie utrzymuje się na paznokciach dłużej niż 1 dzień. Jestem totalnie zawiedziona. Nie rozumiem tych wszystkich pozytywnych komentarzy. Może komuś ono pomaga, ale mi zaszkodziło i to bardzo, bo moje paznokcie nawet po hybrydzie były w lepszym stanie niż po tym masełku.

Rewelacja

Odkryłam ten specyfik dopiero niedawno i...zakochałam się. Już po jednokrotnym użyciu zauważyłam dużą poprawę w wyglądzie skórek: przez cały dzień były wygładzone, nawilżone i ładnie przylegały do płytki paznokcia.

Świetny

Super nawilża skórki, pięknie pachnie i jest bardzo wydajny. Niestety jak to słoiczek, trzeba wyciągać produkt palcami, przez co szybko się brudzi. Jest dosyć zbity, trzeba go najpierw rozgrzać palcami.

fajny produkt

Fajny produkt, wydajny i bardzo dobrze pielęgnuje usta. Tani i obecnie łatwo dostępny. Używałam go milion lat temu, kiedy z jego zdobyciem były problemy, Wydajny.

Dobrze wzmacnia

Ten balsamik kupiłam przez przypadek. Pani w aptece mi go doradziła. Po kilku dniach stosowania zauważyłam, że moje paznokcie znacznie się wzmocniły. Może nie tak bardzo jakbym chciała, ale i tak byłam zadowolona z efektu. Na ogół nie mam dużych problemów z paznokciami, więc taki balsam zdecydowanie mi wystarczy. W awaryjnych sytuacjach muszę jednak siegnąć po coś mocniejszego.

Małe pudełeczko do wielkich zadań

Jedna z nielicznych odżywek , która się u mnie naprawdę sprawdziła. Przywraca zdrowy wygląd nawet bardzo zniszczonym paznokciom. Jest bardzo wydajna. Początkowo miałam problem z jej aplikacją i choć nie należy do najbardziej poręcznych, to jednak uczyniłam z tego rytuał, który polubiłam. Cena super, jest problem z dostępnością i właściwie teraz zamawiam tylko z internetu, bo od dłuższego czasu nie ma jej w Naturze.

Najlepszy ratunek dla paznokci

Po hybrydzie w lecie, jesienią daję im mocną dawkę regeneracji. Paznokcie mam z natury bardzo suche, potrzebujące natłuszczenia i to właśnie daje mi ten rewelacyjny balsam! Jest gęsty, zbity jak.. masełko, wosk. Pod wpływem ciepła konsystencja staje się bardziej mazista. Wmasowuję go głównie na noc, juz po kilku aplikacjach widzę ogromną różnicę - paznokcie mi nie pękają, są elastyczne, wyglądają zdrowo. Nowe rosną mocniejsze przez wsmarowywanie produktu w skórki wokół paznokcia.

Dla mnie to rewelacyjny ratunek-regenerator do paznokci, który robi na nich to, co nie uzyskałam z żadnym innym produktem!

Wracam do niego od dobrych 6 lat i niezmiennie jest dla mnie numerem 1 w regeneracji i natłuszczaniu paznokci!

Kupuję regularnie

Przeczytałam o tym balsamie ze dwa lata temu szukając pomocy w internecie dotyczącej pielęgnacji słabych paznokci. Kupiłam ponieważ recenzje były ciekawe i cóż. Kupuję regularnie na allegro, jeden z moich ulubionych kosmetyków. Mam bardzo, bardzo słabe paznokcie i przy zastosowaniu balsamu naprawdę widzę poprawę, jest tylko jeden warunek, trzeba stosować CODZIENNIE. Skórki nie odrastaja, paznokcie stają sie twardsze i zaczynają rosnąć co u mnie jest zauważalne. Dla mnie najlepszy produkt tego typu na rynku.

działa

To małe cacko polecam wszystkim!!! Ze względu na rozmiar mam go zawsze przy sobie. Używam często w ciągu dnia , więc efekty zauważyłam bardzo szybko.

Dzięki niemu pozbyłam się suchych skórek i tzw. zadziorków , których nienawidziłam i walczyłam z nimi różnymi olejkami. Choćby za to go polecam.

Na pewno przyda się dziewczynom, które zrobiły sobie przerwę od hybryd, tipsów i tym podobne, bo odżywia paznokcie. Zauważyłam że moja płytka jest bardziej elastyczna i gładsza.
Warto wypróbować, bo cena jest przystępna ( ja kupiłam za 7 zł w NATURZE)

Uwielbiam!

Kupiłam go z polecenia pewnej youtuberki i zakochałam się w nim! Jest w małym słoiczku, aplikuje się go palcami. Poprawia wygląd paznokci, wzmacnia je, zmniejsza ich rozdwajanie się, nawilża także skórki. W moim przypadku, dzięki niemu paznokcie rosną szybciej. Jestem zachwycona, nie spotkałam jak dotąd, lepszej odżywki do paznokci. Stosuję go tak często, jak to tylko możliwe - kilka razy w ciągu dnia oraz grubą warstwę na noc. Używam go także do regeneracji paznokci po zdjętych hybrydach - sprawdza się znakomicie.