Indigo Nails Lab, Home Spa, Shea Elixir, Oliwka do skórek w pipecie (różne rodzaje)

Zastanawiasz się, co zrobić, by wykończyć manicure w wyjątkowy, finezyjny sposób? To proste! Sięgnij po perfumowany Shea Elixir Indigo . Jego odżywcze działanie pozytywnie wpłynie na stan skórek oraz paznokci, zaś rozkoszny, słodki zapach poprawi humor niczym porcja łakoci.
Dlaczego Shea Elixir Indigo to tak wyjątkowy produkt? Sekret tkwi w dobroczynnych właściwościach zawartego w nim czystego masła shea. Przekonaj się, jak wszechstronne działanie ma ten magiczny składnik, który jednocześnie odżywia, regeneruje, odmładza i chroni skórę! Niech rozpieszcza dłonie Twoich Klientek, dbając o kondycję paznokci i nadając skórze niesamowitą gładkość!

Dostępne zapachy:

w buteleczce
hipoalergiczna
żel / płyn

Szybko działa i nawilża

Fajna oliwka która szybko się wchłania. Spotykałam się już z takimi, które wchłaniały się wolniej, dlatego jest to spory plus dla mnie. Bardzo dobrze nawilżała moje skórki. Opakowanie jest wydajne, całkiem ładne. Czasami jest mały problem z wydobyciem końcówki produktu z opakowania, ale wystarczy trochę pokombinować pipetą i jest ok. Warto mieć oliwkę do skórek, bo bardzo ułatwia później pracę przy manicure.

Oliwka Indigo

Moja ulubiona oliwka. Testowałam już różne, ale ta najbardziej przypadła mi do gustu. Super nawilża, odżywia skórki i szybko się wchłania. Dodatkowo ma piękny zapach (moim ulubieńcem jest Love Story i Seventh Heaven). Nie mam po niej żadnych podrażnień, nie uczula co też jest dużym plusem. Opakowanie jest poręczne, produkt wydajny, a cena odpowiednia.
Polecam wszystkim!

Dobrze nawilża skórki

Jeśli zdarza Ci się skubać skórki to prawdopodobnie jest to idealny produkt dla Ciebie. Ma bardzo fajne nawilżające i wygładzające działanie na skórki. Korzystam z tej oliwki już długo i w końcu udało mi się odzwyczaić od ciągłego skubania - mam teraz dużo ładniejsze skórki które nie zadzierają się.

Aplikacja jest łatwa i wygodna, wystarczy nałożyć po kropelce na paznokieć i delikatnie wetrzeć. Oliwka jest lekka, wszystko szybko się wchłania, więc nie ma ryzyka ubrudzenia ubrań, ani nie trzeba później chodzić z tłustym uczuciem na palcach (którego osobiście nienawidzę, więc całe szczęście!).

Produkt jest wydajny, a cena jak najbardziej przystępna. Dodatkowo opakowanie jest po prostu ładne estetycznie, więc cieszy oko. Must have dla osób chcących zadbać o swoje skórki. Tym bardziej, że jest to tak łatwe.

Oliwka

Przesuszone skórki po stylizacji? Już nie, oliwka do skórek w niesamowitym, bardzo podręcznym dozowniku (pipecie). Pięknie pachnie i wystarcza na długo, polecam każdemu kto ma problem ze skórkami.

Okej

Oliwka, którą stosuje moja stylistka a ja jestem nią zachwycona. Ma doskonałą jakość i piękny zapach! Nawilża dzięki czemu wokół moich paznokci nie tworzy się aż tak dużo skórek, co podczas noszenia manicur'u przez 3 tygodnie jest ogromnym plusem.

Miłość od pierwszej aplikacji

Zakupiłam ten produkt po wielu poszukiwaniach idelanego kosmetyku do pielęgnacji skórek. Poleciła mi go znajoma , która pracuje w gabinecie kosmetycznym. Zakochałam sie od razu!

Przepiękne zapachy

Wykorzystałam już chyba wszystkie dostępne warianty zapachowe i jestem wręcz zakochana w tych oliwkach. Nie dość że doskonale zmiękczają i nawilżają skórki to do tego mają tak przepiękne zapachy :) Sam produkt zamknięty jest bardzo ładnym, zgrabnym i małym opakowaniu które prezentuje się naprawdę elegancko. Jest na tyle małe i poręczne że jedna z oliwek jest zawsze w mojej torebce przez co w ciągu dnia mogę bez problemu ją zastosować. Opakowanie jest z pipetką lub jak kto woli z zakraplaczem - jest to bardzo wygodny i higieniczny sposób aplikacji. Dzięki temu jesteśmy w stanie precyzyjnie zaaplikować produkt z dzięki temu że nie używamy pędzelka (jak to ma miejsce w większości tego typu produktów) sama aplikacja jak i używanie produktu jest w 100% higieniczne (nie wprowadzamy zanieczyszczeń i bakterii do opakowania). Konsystencja oliwki jest lekka, bardzo płynna a przy tym nie zbyt tłusta. Aplikując po kropelce na jeden paznokieć i wmasowując w skórki bardzo szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy. Dzięki temu nie ma ryzyka że po aplikacji przy jakimkolwiek dotknięciu zatłuścimy sobie ubranie. Jeśli chodzi o właściwości to oliwki doskonale zmiękczają skórki, nawilżają je i wygładzają. Przy regularnym stosowaniu moje skórki znacząco się poprawiły, nie robią mi się zadziorki, Polecam szczególnie dla osób które mają tendencję do skubania skórek (sama do nich należę więc wiem co mówię :P ). Do tego oliwki są bardzo wydajne. Mój must have zarówno do pielęgnacji codziennej, jak i do zakończenia zabiegu manicure, po prostu rewelacyjny produkt. Nic dodać, nic ująć - po prostu kupić i wypróbować samemu :)

Ratunek dla suchych skórek

Produkt dostałam od kosmetyczki i od razu się w nim zakochałam.
Na wstępie zaznaczę że mam bardzo suche skórki i cały czas robią mi się tzw" zadziorki".
Aplikacja tej oliwki stała się moim wieczornym rytuałem. Codziennie przed snem dokładnie wmasowywałam ją w skórki i paznokcie. Po miesiącu stosowania skóra stała się bardziej elastyczna a suche skórki są o wiele mniej dokuczliwe.
Oliwka ta intensywnie ale bardzo ładnie pachnie.

Superowa

Świetnie sprawdza się do moich skórek. Są zawsze przesuszone więc taka oliwka to skarb. Ślicznie pachnie dzięki czemu używanie jej jest jeszcze przyjemniejsze. U mnie świetnie się sprawdza przy natłuszczaniu

Wspaniała

Ten kosmetyk od Indigo to hit! Małe poręczne opakowanie, zmieści się w każdej torebce czy kosmetyczce. Akurat pipeta bardzo ułatwia mi aplikowanie oliwki. Ja mam ją o zapachu Seventh Heaven, bo to mój ulubieniec. Kosmetyk bardzo dobrze nawilża skórę, dłonie pięknie się po nim błyszczą. Nie ma mowy o suchych skórkach, bo dociera w każde zagłębienie. Naprawdę świetny produkt.

Dla mnie w sam raz

Oliwka jest bardzo wydajna, jednego opakowania wystarcza na ponad rok regularnego użytku. Zapach jest boski, chyba mój ulubiony zapach ze wszystkich oliwek. Cena przystępna i jakość dobra. Czego jeszcze potrzeba żeby się przekonać do oliwki :)

Shea Elixir.

Dostałam w spadku. Od koleżanki, która od razu zakupiła dwie wersje olejku. Jednak niebieska, świeża, bardziej przypadła jej do gustu, tę oddała mnie.
A ja? Ja nie narzekam.
Przecież "darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby". ;)
Shea Elixir pachnie orientalnie. Dosyć ciężko i słodko, ale to masło shea wysuwa się na pierwszy plan. Jeśli lubicie tego typu zapachy, lekko orzechowe, słodkie, mdłe, ciepłe, zimowe, coś w typie Avonowskiego masła Shea do dłoni, to i ten zapach Wam się spodoba, a muszę Wam powiedzieć, że utrzymuje się naprawdę długo.
Sam produkt ma formę pipetki, z zakraplaczem, dozuje odpowiednie ilości, nie zacina się. Nie wylewa.
Elixir jest dość rzadki, wodnisty, na pewno nie gęsty, tłusty. Dobrze się nakłada, widocznie poprawia stan i wygląd paznokci skórek, jednak regularność jest kluczem działania.
Jestem zadowolona, aczkolwiek, zdaję sobie sprawę, że ciepły, ciężki, fioletowy zapach nie każdemu przypadnie do gustu.
Wydajność i cena ok.