KWC LogobyWIZAŻ logo
Perfumy w olejku i absoluty

Versace Man, Eau Fraiche

Kupi ponownie: 61% osób
  • 25 marca 2011 o 15:59
    Świetny zapach na lato
    Używa od:nie określono
    Bardzo fajny letni zapach, jego największym plusem jest to, że nie jest cytrusowy (przynajmniej na mnie). Kompozycja jest świeża, energetyczna,"czysta", lekko pikantna, wodna, morska. Ludzie go ciągle porównują z Chrome, którego nie znoszę, to jest dużo lepszy i ciekawszy zapach i na pewno mniej popularny. Najlepiej się nadaje na upalne dni, ale daje radę w każdych warunkach. Na mnie wydaje się być lekko elegancki, fajnie się rozwija. Flaszka całkiem fajna, trwałość niezła jak na świeżaka, ok 4 godzin, przez kolejne 2-3 wyczuwalny blisko skóry. Jak dla mnie ścisła czołówka zapachów letnich. Używam tego produktu od: kilka tygodni Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
    nowy48
    3 / 5
    7 marca 2009 o 15:12
    cytrusek. jak L'Eau d'Issey
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:nie określono
    Czego nie można temu zapchowi zarzucić... Napewno braku trwałosci-poprostu jeden z kilerów, wyczuwalny po 11 godzinach od testu i jeszcze po kąpieli, nie mówiąc o ubraniu które jeszcze na 2 dzień pachniało. Napewno braku rozwojowosci-nie tylko cytruski, ale ogólnei łądnie się rozwiał i nie pachniał jednakowo przez ten czas na mojej skórze. Ma dużo podobnego(wspólnego) z LEau dIssey Pour Homme. Tylko tamten bardziej słodkawy, ten bardziej owoocowy. ale baza bardzo zblizona. Ale co zarzucić No niestety jesli ktoś nie przepada za zapachami cytrusowymi-to niestety zapach nie dla nich(bergamotka, cytrynka).Wogóle to mi sie kojarzy z podróbkowymi tanimi wodami dla kobiet, Tak pachną panie które pryskaja sie zapachami na całe ubranie, a następnei ubierają sie drugiego dnia w to samo ubranie i poprawiają je kolejną dawką taniego perfumu. Wiec podsumowując: trwałosc ok, ale zapach taki sobie (zależy kto co lubi).a no i opakowanie mało ciekawe-wygląda troszke jak plastikowe ale ogólnie spoko. Ze wzgledu na trwałosc nie wykluczam zakupu, ale może narazie jeszcze nie:) Używam tego produktu od:test Ilość zużytych opakowań:pare psiknieć
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 22 grudnia 2009 o 16:05
    Najpiękniejszy męski zapach
    Używa od:rok lub dłużej
    Kiedy pachnie nim mój facet nie mogę się wprost od niego oderwać... Zapach jest tak cudowny, że trudno mi go opisać, błękit falakonu idealnie komponuje się z jego zawartością- zapach kojarzy mi się z letnią wietrzną nocą, powietrzem po burzy i cytrynowym gajem jednocześnie ... Może dlatego, ze z upływem czasu zapach bardzo się rozwija, na początku dość mocno czuć pieprz i cytrusy, jednak po godzinie ta ostrość słabnie, by przerodzić się w uderzającą świeżość powietrza i deszczu oraz chłód letniej nocy, ale jednocześnie zapach jest bardzo trwały. Gwarantuję każdemu facetowi, że te perfumy potrafią skutecznie uwodzić- mi zdarzyło się, że nieświadomie szłam przez miasto za panem który tym pachniał- tak bardzo jest ten zapach hipnotyczny. Myślę, że nie przesadzę, jeśli uznam ten zapach za KWC wśród męskich zapachów. W tym roku leży już zapakowany na dnie szafy, by za 2 dni wylądować pod choinką u mojego lubego;) Używam tego produktu od:chłopak używa od 3 lat Ilość zużytych opakowań:3
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 7 sierpnia 2023 o 9:17
    Ciekawy zapach
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Bardzo świeży, letni zapach dla mężczyzn. W mojej ocenie nuta bardzo sportowa - raczej nie na wytworny bankiet. Trwałość dobra. Stosunek jakości do ceny znakomity.
    Szczegóły:
  • 19 lipca 2023 o 17:21
    Delikatny cytrusowy
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Cytrynkowy, prostoliniowy swieżak. Naprawdę ładny i trwały zapach.Idealny na ciepłe i gorące dni. Zapach bezpieczny,raczej nikogo nie zadusimy. Ma w sobie nutę elegancji. wartosci użytkowe na mnie na srednim poziomie,ale w końcu to lekki zapach letni a nie jesienno-zimowy killer.
    Szczegóły:
    • Trwałość