Avon, Anew, Hydro - Advance, Moisture Gel Cream (Nawilżający żel-krem)

Avon, Anew, Hydro - Advance, Moisture Gel Cream (Nawilżający żel-krem)

Kategoria
Marka

Nawilżający żel-krem na dla skóry normalnej ze skłonnością do przesuszania, dla każdego wieku. Idealny na noc. Głęboko nawilża i regeneruje skórę, pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia skóry, nadaje miękkość i gładkość
Zaawansowana technologia Hydra-Power zawiera nawilżające molekuły, które przenikając przez naskórek, utrzymują optymalną ilość wody w komórkach skóry, dzięki czemu efekt nawilżenia trwa aż do 5 dni. Żelowa konsystencja głęboko nawilża i regeneruje skórę w ciągu nocy. Formuła żel-kremu wzmacnia barierę skóry przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Łatwo się wchłania. Nie zatyka porów. Testowany dermatologicznie.

na noc
normalna
nawilżające
w słoiczku
lekkie
żel

Jeden z moich pierwszych

Jest to jeden z pierwszych kremów od AVON jakie miałam,lubię konsystencje żelowe. Pamiętam że fajnie nawilżał,świetnie nadaje się na lato,nie zapychał mnie,ładnie pachniał. Latem raczej ograniczam podkłady ale nawet sprawdził się pod podkładem . Ogólnie lubię ten krem ale to jest niestety średniak,nie ma efektu wow po wykorzystaniu całego opakowania tj w tym wypadku słoiczka. Po prostu może być jest bezpieczny kiedy nie ma nic innego pod ręką ,jest nawilżający ,nie zrobi krzywdy naszej skórze,nie wiem jak zachowuje się zimą na zimę wybieram ten odżywczy w wersji lekkiej . I to są chyba jedyne dwa kremy które jako konsultantka jeszcze stosuje i wracam do nich od czasu do czasu poza serum czy maskami .

Nie sprawdził się

Skuszona opisem zdecydowalam się wyorobować żel-krem z serii Anew. Pomimo, że wczesniej używałam innych kremów z tej lini, tym razem jestem zawiedziona. Krem spowodował na mojej twarzy katastrofę, tylu drobnych krostek i zaczerwienień nie miałam chyba nigdy.Słoiczek z żeleem trafił niestety do kosza.

Dobry, ale ma wady

Kiedyś już miałam krem z serii Anew i byłam nim strasznie zawiedziona, poza tym podrażnił mi oczy mimo, że nie nakładałam go w te okolice. Z uwagi na te niezbyt miłe wspomnienia podeszłam do tego kremu jak pies do jeża. Nie chciałam powtórki z rozrywki, więc aplikowałam go bardzo ostrożnie i z daleka od oczu. Nic złego na szczęście mnie nie spotkało, a krem stał się jednym z moich dziennych ulubieńców pod makijaż, choć nie jest bez wad.

OPAKOWANIE

Krem znajdziemy w bardzo przyjemnym dla oka kartoniku w różnych odcieniach błękitu z logo marki i nazwą produktu. W środku dołączona jest ulotka z instrukcją stosowania i opisem produktu. Sam krem zapakowany jest w szklany słoiczek z biało-srebrną nakrętką. Słoiczek jest dosyć ciężki i trzeba uważać, aby go nie upuścić, bo zapewne by się stłukł (wolę nie sprawdzać). Przed otwarciem chroniony jest plastikową nakładką. Niemniej jednak bardzo lubię słoiczki, gdyż pozwalają na bezproblemowe wydobywanie produktu do samego końca.

KREM

Krem ma postać lekkiego, chłodzącego kremo-żelu o lekko błękitnej barwie nawiązującej do opakowaniu. Jest mocno perfumowany, co nie do końca mi odpowiada – owszem lubię ładnie pachnące kosmetyki, ale te do twarzy nie muszą aż tak mocno pachnieć. Zapach utrzymuje się na twarzy na prawdę długo i wyczuwam go dłuższą chwilę, nawet po nałożeniu makijażu. Zapach przypomina mi jakieś perfumy, jest ładny i umila aplikację, jednak dla mnie stanowczo zbyt intensywny. Krem bardzo szybko się wchłania. Dobrze nawilża, świetnie wygładza stanowiąc idealną bazę pod makijaż. Nadaje skórze świeży, promienny wygląd. Nie roluje się, współgra z kolorówką. Nawilżenie jest długotrwałe i dla mojej mieszanej cery wystarczające, nie wiem czy sprawdziłby się przy cerze suchej. Stosuje go przeważnie tylko na dzień, gdyż na noc wole nieco bogatsze formuły. Według mnie spełnia większość obietnic producenta. Cena jest w porządku, wydajność również.

PLUSY:
+ lekka formuła
+ dobrze się wchłania
+ nawilża, wygładza
+ nadaje cerze świeży wygląd
+ wydajny
+/- ma praktyczne opakowanie, choć ciężkie

MINUSY
- zbyt mocno perfumowany

Rewelacyjny, także przy suchej skórze

Bardzo lekki, żelowy, a zarazem doskonale skuteczny krem. Mam cerę normalną w kierunku suchej, która czasem intensywnie się przesusza, zależnie od okoliczności i nastroju ;) Często wysuszeniem reaguje na słońce - wtedy ten krem jest dla mnie świetnym ratunkiem na noc.

Konsystencja jak wspomniałam żelowa, bardzo przyjemna, niemal chłodząca. Wchłania się świetnie, zostawiając na twarzy nie lepki, ale wyczuwalny jako mocno nawilżająca warstwa film. Wprost rewelacyjnie nawilża cerę! I to nawet taką mocno wysuszoną. Od razu po nałożeniu już czuć ukojenie cery, a rano po obudzeniu skóra wygląda bez porównania lepiej: gładka, nawilżona, napięta. To krem, po którym nigdy nie budzę się z wrażeniem suchej cery, ale wręcz czuję na niej jeszcze wyczuwalną warstwę nawilżenia. Naprawdę efekt jest wyczuwalny i widoczny, cera odzyskuje dobry stan.

Krem jest lekki, nie zapycha cery, nawet nałożony w dużej ilości (na noc lubię go nakładać grubą warstwą jak maskę).
Ładne opakowanie, zapach przyjemny.
Cena - w promocji do kupienia za około 29 złotych, uważam więc że jest jak najbardziej przystępna.

Świetny wybór do stosowania zarówno na co dzień, jak i w ramach kuracji mocno nawilżającej. Sprawdza się jako krem, a także jako maska w sytuacji, gdy potrzebujemy naprawdę solidnego zastrzyku nawilżenia. Rewelacja, dla mnie to jeden z lepszych kremów jakich używałam, polecam do normalnej i suchej cery - warto!

Idealny do cery mieszanej/tłustej

Krem był super dla mojej mieszanej cery. Kiedy potrzebowała nawilżenia ten krem świetnie się do tego nadawał.
Był lekki, szybko się wchłaniał i nie zapychał. Konsystencja ułatwiała aplikację.
Super nawilżał, suche skórki znikały po jednej nocy, nawilżona skóra wytwarzała mniej sebum.
Słoiczek bardzo ładny, aczkolwiek ciężki a kształt utrudniał wydobycie produktu do końca. Produkt baaaaddzo wydajny, niewielka ilość wystarczała na pokrycie całej twarzy.
Niemniej kupiłabym go ponownie.