Oriflame, Giordani Gold, Liquid Silk Foundation SPF 12 (Podkład do twarzy)

Oriflame, Giordani Gold, Liquid Silk Foundation SPF 12 (Podkład do twarzy)

Kategoria

Lekki, płynny podkład inspirowany delikatnością jedwabiu perfekcyjnie udoskonala wygląd cery*. Zapewnia naturalny efekt i jest niewyczuwalny na skórze. Rozpraszające światło składniki sprawiają, że niedoskonałości są mniej widoczne, a cera staje się świetlista, dzięki czemu wygląda młodziej*. Zawiera filtr SPF 12, chroniący przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Odpowiedni do cery normalnej i tłustej.

fluidy
tłusta, normalna, mieszana
kryjące, ochronne, rozświetlające, ujednolicające, nawilżające
Krycie
średnie
w buteleczce, z pompką
Filtry
SPF <15

SUPER!

Uwielbiam wszystkie produkty GG, ten również nie zawiódł!
Polecam gorąco każdej Pani, która ceni sobie lekki makijaż bez efektu maski, który wygląda dość naturalnie.

efekt drugiej skóry

Mój kolor to Vanilla, jasny odcień z żółtymi tonami, który idealnie dopasowuje się do mojej skóry. Podkład ma lekką, lejącą konsystencję którą przyjemnie i łatwo rozprowadza się na skórze palcami, gąbeczką czy pędzlem. Ujednolica kolor skóry, zakrywa zaczerwienienia i nadaje jej delikatne i naturalne wykończenie bez efektu maski. Pięknie się wtapia tworząc „drugą skórę”, ale spokojnie można dołożyć kolejną warstwę aby uzyskać mocniejsze krycie.

Utrzymuje się na twarzy przez cały dzień, u mnie po kilku godzinach lekko świeci się w strefie T i wymaga lekkich poprawek, ale z moim mieszanym typem cery jest to normalne. Podkład Giordani Gold Liquid Silk Foundation jest moim faworytem jeśli chodzi o codzienny wiosenny makijaż, nakładam go zawsze, gdy chcę aby moja skóra wyglądała dobrze i naturalnie przez wiele godzin.

Nie dla wszystkich

Mam cerę mieszaną z przetluszczającą strefą T. Odcień vanilla jest idealny dla mnie, to jedna z niewielu zalet. Ma bardzo leistą konsystencje i całkiem ładnie kryje. Początkowo po przy pudrowaniu wygląda świetnie. Kiedy zaczyna sie wyświecać zaczyna się koszmar. Podkresla każdą niedoskonałość, wchodzi w każdy por i wystarczy tylko dotknąć palcem i od razu siee ściera. Nada się dla osób ze skórą suchą lub normalną ale trzeba pamiętać o peelingu ponieważ podkreśla suche skórki. W dotyku jest gładki. Buteleczka również jest ładna, dziurka na pipetkę nie jest za mała więc produkt nie wylewa się na zewnątrz jak to bywa w przypadku takich podkładów

Nie polecam

Niestety jestem na nie.
1. tylko 5 odcieni do wyboru, jasne, są bardzo jasne, a ciemne są bardzo pomarańczowe (w końcu kopiłam dwa odcienie by mieszać)
2. mocno wchodzi w pory, a mimo to jakby siedzi na skórze, a nie wtapia się
3. nietrwały, schodzi z twarzy dość szybko.

Mam skore mieszana i sporo suchych skorek.

Bardzo dobry!

Używałam go kilka lat temu, był bardzo dobry skóra była wygładzona, miała bardzo naturalny wygląd bez efektu maski. Krycie było również na bardzo dobrym poziomie, chyba do niego wrócę :)

cudowny podkład

Najlepszy jaki miałam. Kryje doskonale. Długo się utrzymuje, ale nie ma też problemów ze zmyciem go. Podkład jest bardzo wydajny, przy codziennym użyciu starcza mi na jakieś 2 miesiące. Przystępna cena.

rewelacja

giordani to jeden z moich ukochanych podkładów. mam go zawsze w kosmetyczce i chociaż uzupełniam ja również innymi podkładami to mój mas have. Podkład ładnie kryje , dobrze się nakłada i nie powoduje efektu maski. Czuje komfort użytkowania bo moja skóra oddycha . Wyglądam zjawiskowo nie czując makijażu a to jest właśnie oczekiwany efekt.

Mega

Podkłady z oriflame z kolekcji Giordani Gold są czymś w co warto zaintestować. Cena do jakość jest bardzo korzystna.
Formuła jest bardzo płynna, zastyga na skórze. Mam suchą cere i mozna by sie bylo spodziewac, ze bedzie on tylko to uwydatnial. NIC BARDZIEJ MYLNEGO
Sama sie dziwie, poniewaz mialam tak z wiekszoscia podkladow po pewnym czasie zawsze w niektorych miejscach wyskakiwaly suche plamki. Tutaj nic takiego sie nie dzieje, podklad wtapia sie w skóre, jest delikatny. Nie jest on bardzo kryjacy wiec nie polecam osobom z wypryskami czy mocnymi przebarwieniami. Bardzo trwaly zdazalo sie, ze zasnelam z makijazem i na drugi dzien dalej sie trzymal bez wiekszej katastrofy.

Kupiony w: U konsultantki

Jeden z najprzyjemniejszych podkładów jaki miałam !

Kupiłam go w katalogu Oriflamie, ponieważ kończył mi się akurat podkład, a na ten skusiłam się ze względu na formę , która odbiegała od moich dotychczasowych kosmetyków i stwierdziłam, że może warto go przetestować.

Już po pierwszym użyciu byłam zachwycona, bo fluid ma lekka, płynną, delikatną konsystencję, która można łatwo nakładać za pomocą pipetki rękoma jak i beauty blenderem. Skóra po nałożeniu wygląda naturalnie, dodatkowo jest miękka i delikatna. Podkład mimo swojej ciekłej konsystencji dobrze kryje, nie zostawia śladów, nie utlenia się, nie zmazuje. Fajnie współgra z innymi kosmetykami.

Nie byłam przekonana czy tak leista konsystencja podkładu da radę, ale jestem bardzo na tak! Opakowanie wydajne, w wydobywaniu produktu pomaga pipetka, która jednocześnie jest pokrywką. podkład starcza na długo, jest bardzo wydajny, nie wysusza skóry, łatwo też zmyć go płynem do demakijażu.

podkład rewelacja

podkład świetny, konsystencja bardzo przyjemna , wydajny a zapach delikatny .Najważniejsze rozprowadza się idealnie ,przykrywając przy tym niedoskonałości .polecam

Idealny podkład

Dobrze kryje, a przy tym nie daje efektu maski. Idealny na co dzień jak i na wieczorne wyjście. Latem, kiedy skóra jest bardziej opalona wybieram natural beige, zimą sprawdza się light ivory.

uwaga na silikony

Opinie o podkładzie są czasem wyjątkowo odmienne i przeciwstawne co wydaje się być efektem tego że jedna skóra akceptuje silikony a druga wręcz przeciwnie. Na pewno moża powiedzieć ze podkład wygląda przepięknie na skórze, ładnie pokrywa pory i wygładza ale u mnie, przy cerze mieszanej szybko się przetłuszcza i ślizga, mimo ze jest do takiego typu cery przeznaczony.