Ziaja, De-makijaż, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

Ziaja, De-makijaż, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

Pojemność 200,1 ml

Idealny do zmywania kosmetyków wodoodpornych. Polecany również dla osób stosujących soczewki kontaktowe. Przebadany okulistycznie. Nie zawiera substancji zapachowych. Szybko i skutecznie usuwa makijaż. Nie pozostawia tłustej warstwy wokół oczu. Zapobiega wysuszaniu wrażliwej skóry.
Wstrząsnąć do uzyskania jednolitej barwy. Delikatnie zmywać makijaż wacikiem nasączonym płynem, unikając wprowadzenia go do oka.

Dobry w swoim przedziale cenowym

Bardzo długo używałam tego płynu, zanim nie zamieniałam go na profesjonalne. Uważam, że jest dobrym produktem. Nie podrażniał moich oczu, dobrze sobie radził z kosmetykami niewodoodpornymi, jednak okolica oka pozostawała delikatnie tłusta i dlatego postanowiłam szukać czegoś innego. Poza tym po 5 opakowaniach potrzebowałam odmiany

Super

Bardzo dobry kosmetyk do demakijażu oczu. Dosyć tłusta konsystencja, ale może dzięki temu radzi sobie z każdym tuszem. Nie mam do niego zastrzeżeń. Kupuję opakowanie za opakowaniem ;)

Beznadzieja

Nie wiem czy płyn ma jakiekolwiek zalety, oprócz tego, że ma neutralny zapach.

Po przechyleniu wypływa za duża ilość.

Płyn nie radzi sobie z tuszem do rzęs, dodatkowo szczypie w oczy..ale najgorsze jest potem...skóra jest jak wielka kałuża tłustej plamy- koszmarne uczucie!

Nigdy już nie wrócę do tego produktu.

nie jest źle

Płyn do najgorszych nie należy, cudem też nie jest. Następnym razem kupię inny. Tego mogę używać jako ewentualność. Opakowanie nie jest ani plusem ani minusem - z jednej strony jest praktyczne, bo jest małe, ale z drugiej - ma dosyć nietypowy kształt i ciężko je zmieścić między innymi kosmetykami.

Niezastąpiony zwyklak

Może zacznę od tego że nie wyobrażam sobie nie posiadać produktu bezpośrednio do demakijażu oczu. Taki produkt zawsze gości u mnie na półce i przeznaczony jest tylko i wyłącznie do usunięcia resztek tuszu z moich rzęs. W związku z tym, że noszę soczewki kontaktowe bardzo ważne jest dla mnie to, aby był to preparat który nie tylko dokładnie oczyści rzęsy z resztek tuszu, ale również nie podrażni dodatkowo oczu.

Produkt Ziaji to mimo niskiej ceny jeden z lepszych produktów, które przetestowałam do demakijażu oka, stosuję już kilka dobrych lat, a gdy zamienię chwilowo na coś innego to i tak zawsze chętnie do niego wracam!

Przecietniak

Płyn dobrze zmywa makijaż twarzy , nie wysusza skóry. Natomiast ma problem z zmyciem makijażu oczu. Ciężko jest zmyć chodźby sam tusz.. Skórę twarzy pozostawia nawilżona i nie ściąga skóry. Po użyciu na twarzy nie pojawiły się rządne zmiany trądzikowe.

tani ale zostawia pande

Niestety ten produkt nie jest dla mnie , mimo, ze rzadko sie maluje kompletnie nie daje rady z domyciem tuszu do rzęs . Po uzyciu nadal wygladam jak panda ! Słabo zmywa makijaż i szczypie w oczy. Pozostawia również tłusty filtr na skórze

Fajny, ale zbyt tłusty

Używałam go kilka dobrych lat. Ostatnio wydaje mi się zbyt tłusty, ciężko go zmyć z okolic oka a dodatkowo mam bardzo zamglone oczy po nim. Makijaż ładnie zmywał, nie mogę w tym przypadku nic złego powiedzieć. Cena bardzo niska, ale odstawiłam go ze względu na zamglone oczy. Opakowanie fajne, widać ile jest produktu. Czasami za dużo się go wylało na wacik.

Nie dla mnie...

Naprawdę bardzo lubię markę Ziaja, ale niestety ten płyn totalnie mi się nie sprawdził. Płyn jest zbyt tłusty. Jego używanie było dla mnie nieprzyjemne. To doskonały przykład kosmetyku, który dla jednych będzie fantastyczny, a innym zupełnie się nie sprawdzi...

Niepozorny, ale daje radę

Taki niepozorny maluszek, ale serio go lubię. Co prawda zwykle używam płynu micelarnego z Garniera, jednak gdy nagle mi się skończy, albo zapomnę go ze sobą zabrać na wyjazd, to ten płyn z Ziaji zawsze mnie ratuje, bo można go bez problemu dostać w marketach, poza tym jest bardzo tani. Trochę wkurza opakowanie - za każdym razem trzeba odkręcać. Drażnić może również to, że zostawia na skórze tłusty film, a gdy dostanie się do oczu, to przez chwilę widzimy przez mgłę. Jednak gdy pojadę na wakacje to pewnie go kupię, bo jest poręczny, a w podróży na pewno się nie otworzy.

Lubię go

Dwufazowy płyn, w słabym jak dla mnie opakowaniu. Mimo wymieszania dwóch warstw, na waciku znajdzie się w większości tylko jedna z nich. Płyn jest tłusty, pozostawia tłustą powłokę na twarzy i na oczach. Co może być plusem, jak i minusem. Cena płynu jest adekwatna do wydajności i jakości.

Do codziennego makijażu

Produkt spełnia moje oczekiwania, jest niedrogi, domywa bez tarcia codzienny makijaż, łatwe dozowanie, przyjemnie się patrzy na dzielące się fazy :D Moich oczu nigdy nie podrażnił i choć może faktycznie zostawia tłustą powłoczkę to nie jest ona ani trochę problematyczna do zmycia żelem do mycia twarzy.