Ziaja, De-makijaż, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

izapachy.pl
Średnia ocena: 4.80/5

REKLAMA
Pojemność 200,1 ml

Idealny do zmywania kosmetyków wodoodpornych. Polecany również dla osób stosujących soczewki kontaktowe. Przebadany okulistycznie. Nie zawiera substancji zapachowych. Szybko i skutecznie usuwa makijaż. Nie pozostawia tłustej warstwy wokół oczu. Zapobiega wysuszaniu wrażliwej skóry.
Wstrząsnąć do uzyskania jednolitej barwy. Delikatnie zmywać makijaż wacikiem nasączonym płynem, unikając wprowadzenia go do oka.

HIT

Jeden z nielicznych płynów do demakijażu,który nie szczypie w oczy. Dokładnie zmywa tusz,także wodoodporny. Przyjemny zapach,całkiem niezły skład. Dodatkowy atut - cena.

TYPOWY ŚRDENIAK

Mamy tutaj typowego średniaka.
Płyn daje sobie radę z codzienny makijażem, jednak z trudniejszym "zabrudzeniem" jak eliner, lub tusz do rzęs, może mieć lekkie problemy.
Czasami naprawdę musimy się nieźle namachać i natrzeć, żeby całkowicie zeszło, a skutkiem tego mogą być podrażnione oczy.
Plusem jest to, że jest dość łatwo dostępny, możemy go znaleźć w różnorakich drogeriach np. w Rossmannie lub Naturze.
Mimo tak niskiej ceny - jak 8zł, gdzie w promocji możemy dorwać go za 6 zł i tak darzę go dużą sympatią.

Średni

Ziaja, De-makijaż, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu nie jest kosmetykiem dla mnie. Drażni mnie jego zapach. Nie jest skuteczny za każdym razem. Nie zmywa mi niektórych tuszy do rzęs. Zostawia taka delikatna tłustą warstewkę.

Demakijaż

Jest to dwufazowy płyn do demakijażu. Dobrze radzi sobie z wodoodpornymi produktami. Zostawia tłusty obszar wokół oczu więc po jego użyciu trzeba dobrze umyć twarz. Jest mało wydajny - bardzo szybko się kończy. Jego cena też jest dość wysoka w porowniu z innymi produktami tego typu.

Zawód

Produkt skusił mnie głownie marką, bo dotychczas moa przygoda z Ziają była raz lepsza, raz mniej, ale nigdy rozczarowująca. Aż do teraz.

Samo opakowanie jest dość ładne i posiada ziajową estetykę, do której przyzwyczaiła nas marka. Nie ma wyczuwalnego zapachu i jest dwufazowy, przez co trzeba go wstrząsnąć przed użyciem i już tutaj pojawia ise pierwszy minus: płyn się szybko rozwarstwia. Co gorsza, moja twarz jest po nim strasznie tłusta i nawet jeżeli zmywa makijaż na niezłym poziomie to jest to dla mnie kompletnie dyskwalifikujące.

Mój faworyt

Używam tego płynu regularnie i nigdy mnie nie zawiódł! Często do niego wracam. Dobrze się miesza i nie zostawia tłustego filmu na twarzy.
Opakowanie mogłoby być z pompką żeby można było obsługiwać jedna ręką. Chociaż jeżeli miałoby to wpłynąć na cenę to niech zostanie jak jest ;)

Uwielbiam firmę Ziaja nie cierpię tego płynu...

Firmę Ziaja i jej produkty używam bardzo często i przeważnie spisują się świetnie. Natomiast tego produktu nie umiem przebolec. Tłuścioch taki, że zawsze zostawi lepką warstwę na skórze, nienawidzę takiego uczucia. Po jego użyciu mam wrażenie że mam brudną twarz, po demakijażu i tak myje twarz wodą z mydłem ale przez ta chwilę od użycia tego produktu do umycia twarzy i zmycia tej lepkiej warstwy naprawdę mam okropne uczucie. Makijaż zmywa ok, bez większego problemu nawet ten wodoodporny, ale co z tego skoro odczucia są fatalne? Nie lubię wyrzucać kosmetyków więc zużylam całe opakowanie, ale gdy już zbliżał się koniec buteleczki naprawdę nigdy nie cieszyłam się tak bardzo że jakiś kosmetyk mi się kończy. Nie polecam.

Zbyt tłusty :(

Z produktów od Ziajii zaczęłam korzystać od niedawna. Poleciła mi go moja mama, używa go od wielu lat. Ja natomiast zużyłam dopiero jedno opakowanie.

Makijaż zmywa super, natomiast produkty wodoodporne zanim się zmyje, to trzeba potrzymać przez parę sekund, zanim zaczniemy proces demakijażu.

Produkt nie posiada zapachu. Jest dwufazowy, zanim zaczniemy go używać musimy mocno wstrząsnąć do jednolitego koloru, ale mam wrażenie że bardzo szybko się rozwarstwia. Zanim dam go na wacik to widać że zaczyna się rozwarstwiać. To jest na minus. I najgorsza dla mnie rzecz. Płyn zostawia na twarzy tłustą warstwę. Nie cierpię tego uczucia. Muszę zawsze od razu umyć twarz.

Także podsumowując nie kupię go więcej.

Jest spoko

Według mnie Ziaja do demakijażu oka jest dosyć spoko produktem, fakt jest trochę zbyt tłusty ale nie piecze w oczy. Ja robię tak, że nasączam wacik produktem oraz rozpuszczam tusz na oku przez około trzy sekundy i go zmywam. Mi się sprawdza i będę go kupowała.

Dobry produkt w niskiej cenie

Jeden z niewielu produktów który spełnia moje oczekiwania w demakijażu oka. Dwufazowa formuła dobrze oczyszcza rzesy z tuszu i rozpuszcza go. Nie zostawia takiej oleistej struktury tylko delikatną satynę . Jestem bardzo zadowolona z produktu ponieważ nie podrażnia oka. mogłyby byc wieksze pojemnosci

Średniak

Jego zdecydowane zalety to małe opakowanie i podręczność, przydatna szczególnie w podróży. I to chyba tyle...
Jeśli chodzi o sam płyn to jest średni. Dosyć tłusty nawet jak na dwufazowy. Ponadto miałam problemy z demakijażem. Musiałam użyć naprawdę dużo by móc zmyć makijaż bezproblemowo, przez to jest mało wydajny.

Bardzo mały i przyjazny dla skóry oczu

Jeden. Z moich pierwszych kosmetyków do demakijażu oczu z którego byłam bardzo zadowolona. Dostępny w małym opakowaniu które idealnie przyda się w podróży czy na wyjazd do kosmetyczki. Jest bardzo dobrzy dostępny w sklepach. Jeśli chodzi o działanie to zdecydowanie nie szczypie w oczy, nie uczula i dobrze domywa makijaż.