Parmon SpA, Hello Kitty, Ultra Super Lungo Con Ali (Podpaski higieniczne ze skrzydełkami)

Pojemność 10 szt

Supercienkie, wydłużone podpaski ze skrzydełkami posiadają większe możliwości absorpcyjne przez zastosowanie specjalnej siateczki. Technologia aktywnego wkładu zmienia płyn w granulki żeli, co daje uczucie suchości przez dłuższy czas. Delikatna włóknina pokrywająca skrzydełka i brzegi podpaski chroni skórę i bieliznę.

ochronne
pakiet

Średnie

Kupiłam je raczej z ciekawości, bo jako wzrokowiec i fanka wszystkiego, co słodkie nie mogłabym raczej przejść koło nich obojętnie. Jest to jednak produkt średniej jakości, która współgra z niską ceną.

Główną zaletą i czynnikiem, który wpłynął u mnie na ich zakup to opakowanie - idealnie sprawdzi się dla nastolatek zaczynających swoją przygodę z podpaskami oraz dla amatorek słodkich opakowań. W środku znajdujemy pojedynczo pakowane podpaski. Są one bardzo cienkie, dosyć długie, więc stosowałam je zazwyczaj na noc. Materiał z którego są wykonane nie jest zbyt przyjemny dla skóry, raczej sztuczny, co jest wyczuwalne mimo zapewnień producenta, na środku wytłaczany z wzorami imitującymi postać z kreskówki. Mają dosyć słaby klej, co powoduje przesuwanie się, chłonność również nie należy do najlepszych, ponieważ nie zabezpieczają przed przeciekaniem. Są bezzapachowe. Jest to średni produkt w niskiej cenie.

PLUSY
+ długie
+ cienkie
+ bezzapachowe
+ tanie
+ z ładnym opakowaniem

MINUSY
- słaby klej
- przesuwanie
- nie chronią przed przeciekaniem
- mała chłonność