Bella, Perfecta Ultra Rose, Podpaski higieniczne

Bella, Perfecta Ultra Rose, Podpaski higieniczne

Kategoria
Marka

Supercienkie, oddychające podpaski higieniczne z bocznymi osłonkami, o delikatnym zapachu. Pokryte włókniną extra soft. Wyrób posiada Świadectwo PZH.

podpaski, wkładki, tampony
ochronne
zapachowa
pakiet

Dobrze je wspominam

W moim przypadku podpaskowa era już dawno przeminęła z wiatrem. Teraz stawiam na inne formy zabezpieczeń i raczej do podpasek nie wrócę. Gdyby była taka potrzeba, to oczywiście pierwszą paczką, którą bym wybrała to właśnie ta różowa od Belli. Dlatego zaznaczam opcję, że kupiłabym je ponownie. Choć nie mam tego w planach ze względów ekologicznych i z faktu, że jestem przyzwyczajona do kubeczków.
Widząc różowe opakowanie Belli w sklepie czuję jakiś... sentyment? To był jeden z moich ulubionych rodzajów podpasek marki Bella w młodzieńczych czasach.

Wierzchnie opakowanie podpaski jest ładne i bardzo kobiece. W sumie każdy rodzaj podpasek Belli mi się podoba estetycznie.
Według mnie dobre rozwiązanie zastosowane przez producenta to to, że można kupić większe paczki, przez co szczególnie na promocji wychodzi całkiem nieźle cenowo za jedną sztukę.
Sama podpaska jest zabezpieczona dodatkową owijką, jest złożona w wygodny sposób. Wszystko jest fabrycznie zrobione tak, jak powinno być. Nigdy nie trafiłam na felerny egzemplarz.
Zapach - delikatny i w ogóle nie drażniący. Gdybym go teraz poczuła tak o, to nie miałabym odruchu "meeeh" tylko właśnie powiedziałabym "o to to" z uśmiechem na twarzy :) w moim przypadku to naprawdę jest pochwała. Przy ilości podpasek Perfecta Ultra Rose, którą zużyłam, aż dziwne, że ten zapach mi się nie znudził. Był ładny, kwiatowy i przede wszystkim - nienachalny. Nigdy pod pływem działania nie wytwarzała się jakaś nieprzyjemna woń. Naprawdę świetnie dodawał mi poczucia higieny i czystości.

Jak mnie zabezpieczała?
Samo działanie podpaski wspominam raczej dobrze. Jest cienka i odpowiednio wielka, dobrze mnie zabezpieczała. Chłonęła wszystko jak należy. Nie przypominam sobie, żebym zaliczyła z nią jakąś grubszą awarię. Stosowałam ją w każdy dzień okresu - w mocniejsze i słabsze dni dawała tak samo dobrze radę. Mocno się trzymała, nie przesuwała się. Skrzydełka się nie podwijały i nie było problemu z naklejeniem ich na bieliznę.
Z minusów - niestety posiadała trochę irytującą siateczkę, która trochę drapała skórę.

Nie pamiętam już, ile dokładnie opakowań zużyłam, ale jedno jest pewne - sporo. Polecam je na wypróbowanie. Gwarantują całkiem przyzwoity komfort jak na ten rodzaj zabezpieczenia w kobiece dni.
A no i są dostępne praktycznie wszędzie, za to duży plus.

Niezawodne i budżetowe

Muszę przyznać, że ogólnie lubię podpaski Bella z serii Perfecta Ultra. Ponadto to właśnie różowe (rose) są moimi ulubionymi i to do nich najczęściej wracam. Mają delikatną powłoczkę, która sprawia, że nigdy nie miałam żadnych podrażnień. Oprócz tego mają przyjemny zapach – ja ogólnie lubię perfumowane produkty, zwłaszcza jeżeli chodzi o środki higieniczne. Są to też bardzo budżetowe produkty, które można dostać w różnej wielkości opakowaniach. Nie mam też żadnych zastrzeżeń co do chłonności tych podpasek, spełniają moje oczekiwania, a ich grubość sprawia, że noszenie ich jest wygodne.

Cienkie, miękkie i wygodne

Podpaski kupiłam w hipermarkecie w dwupaku. Zapłaciłam za nie prawie 9 zł, co uważam za bardzo dobrą cenę. Nie jestem zbyt wymagająca co do podpasek, te spełniły wszystkie moje kryteria dobrego produktu.

Podpaski są cienkie, odpowiedniej wielkości. Mają delikatny zapach. Nie dla każdego będzie to zaleta, ale dla mnie jest. Podpaski są miękkie, wygodne. Nie przesuwają się podczas noszenia. Wystarczają mi zazwyczaj na cały okres - mam dość niewielkie krwawienia przez wszystkie "te" dni i nie ma potrzeby by sięgać po grubsze podpaski.

Podsumowując, uważam że podpaski Bella perfecta ultra są bardzo dobrą propozycją na lekkie krwawienia. Delikatny zapach, miękkość i komfort noszenia to główne zalety produktu. Myślę, że kupię ponownie. Polecam.

Komfortowe podczas stosowania, dobrze leży i jest chłonna.

Podpaski higieniczne od Bella stosuje kilka lat, lubię je za komfort użytkowania, chłonność, dostępność oraz delikatny subtelny zapach.
Podpaski zapakowane w foliowy woreczek, kilka wariantów pakowania, najczęściej kupuję pakowane po 20 sztuk. Dostępność w marketach, sklepikach osiedlowych, drogeriach. Przystępną cenę i jakość. Każda podpaska zapakowana w osobny woreczek. Odpowiednia długość, skrzydełka i miękka wyściółka, która nie podrażnia. Podpaska nie odkleja się od bielizny, nie ulega zbrylaniu. Naprawdę warto kupić i przetestować.

Są świetne

Podpaski Bella używałam już kilka razy na przemian z innymi natomiast to one dają mi największy komfort podczas obfitej miesiączki. Każda podpaska jest osobno zapakowana , by po zużyciu zapakować zużytą do nowego opakowania i faktycznie można je dobrze zamknąć i wyrzucić bez obaw że się otworzą. Są delikatne dla ciała i ultra cienkie więc nie czuć że mamy ją na sobie. Są bardzo chłonne więc nie czuć dyskomfortu podczas użytkowania. I przede wszystkim co jest dla mnie największym plusem dobrze trzymają się każdej bielizny, skrzydełka się nie odklejają i podpaska zostaje na swoim miejscu więc nawet nadają się na noc bo nie zmieniają położenia i nie zwijają się.

Przyjemne, w dobrej cenie

Podpaski są cienkie, ale nie ultra cienkie. Może zapach delikatnie jest wyczuwalny, ale nie jest dominujący. Posiadają boczne osłonki, które dobrze zabezpieczają przed wycieknięciem oraz skrzydełka boczne, które dobrze trzymają się bielizny, zapobiegają przesuwaniu się. Cała podpaska jest pokryta włókniną, która jest miękka i nie odparza. Podpaski dobrze chronią, mają super zabezpieczenia, dzięki czemu czuć komfort w stosowaniu.
Jakość idzie w parze z niską ceną, nie zawiodły jak każde z marki Bella.

Za tą cenę -najlepsze!

Podpaski Bella Ultra Rose Soft używam od bardzo dawna,sama nie pamiętam już ile lat,ponieważ za niską cenę mam bardzo dobre podpaski w dużym opakowaniu. Oczywiście miałam do czynienia z innymi ,nawet lepszymi ,ale sztuk w opakowaniu było tylko 10,a cena przewyższała podwójnie te 20 szt.z Belli. Uważam,że podpaski są bardzo dobre-za tę cenę naprawde warto.Podpaski pakowane są osobno,co jest bardzo higieniczne ,gdyż łatwiej jest zapakować estetycznie te zużyte.Podpaski są na tyle cienkie, by czuć się konfortowo.Posiadają bardzo dobry klej,a skrzydełka świetnie trzymają się bielizny. Można dostać je w różnych wielkościach i z różnym wykończeniem.Te Drai z siatką trochę mnie podrażniają,zdecydowanie wolę bawełniane Soft. Są chłonne,ale mimo wszystko przy obfitym krwawieniu poprostu częściej je wymieniam.Dla mnie są bezzapachowe,a jeśli nawet mają zapaszek to minimalistyczny.Polecam serdecznie.

super produkt

kupuję je już od kilku lat. Maja bardzo ładne opakowanie różowe a ja lubie kolor różowy i dlatego czuje do nich sentyment. Są fajnie zapakowane śmiało biorę sobie zapas do torebki. Są bardzo cienkie a skrzydełka fajnie wyprofilowane. Zapach praktycznie mało wyczuwalny ale delikatny. Podpsaki sa dość chłonne i nie zdarzyło mi się aby mnie zawiodły. Cena za nie nie jest zbytnio wygórowana a dostępne są praktycznie w każdym sklepie. Polecam je!

Super na średnie dni

Muszę przyznać że te podpaski bardzo mi odpowiadają.
Każda jest zapakowana w osobny pakiecik.
Podpaski delikatnie pachną.
W opakowaniu jest 20 sztuk.

Podpaski mają średnia wielkość i dobrze dopasowuja się do ciała.
Mają bardzo dobre skrzydełka które elegancko chronią bieliznę przed zabrudzeniem.

Podbaski są chłonne ale na takie średnie dni na dwa pierwsze u mnie niestety się nie nadają. Za mała wydajność.

Nie założę ich też na noc bo są za słabe.

Przede wszystkim nie powodują zaczerwienienia i swędzenia skóry.

Najlepsze ????

Chyba najlepsze podpaski jakie tylko są. Dobre jakościowo które bardzo spełniają swoje zadanie, No i co jest dla mnie najważniejsze są cienkie i miękkie, podczas używania czuje sie w nich bardzo komfortowo. :)

Jedne z lepszych.

Podpaski Bella kupuję od lat. Przetestowałam już niemal wszystkie warianty, zdecydowanie najbardziej lubię te z miękką powłoczką "extra soft". Takie właśnie są podpaski Perfecta Ultra Rose. Dostępne niemal wszędzie- supermarkety, drogerie Rossmann, sklepy internetowe. Cena bardzo przystępna. Do wyboru mamy mniejsze lub większe opakowania. Podpaski są estetycznie zapakowane- każda oddzielnie, co pozwala zachować higienę i jest pomocne podczas wyrzucania tych już zużytych. Nie są zbyt duże, więc na noc używam innych, znacznie dłuższych jednak w ciągu dnia są zawsze "ze mną". Wiem, że nie ma to większego znaczenia ale mają uroczy design a do tego pięknie pachną... A to co najważniejsze w tego typu produktach- czyli ochrona podczas "tych dni"-oceniam na 5 gwiazdek ponieważ mimo iż są cieniutkie (a co za tym idzie bardzo wygodne) chronią doskonale, są bardzo chłonne, nie rolują się i nie przemieszczają. Mocny pasek z klejem sprawia, że czuję się pewnie. I kolejna, bardzo ważna dla mnie rzecz- nigdy mnie nie odparzyły, co zdarzało się przy innych podpaskach, szczególnie latem.
Podsumowując: kupuję od lat i będę do nich wracać!

Moje ulubione podpaski

Podpaski spełniają swoje zadanie w 100%. Są miękkie, mają odpowiednią wielkość i dobrze trzymające się skrzydełka. Delikatny zapach jest bardzo przyjemny. Podpaski tej firmy nigdy mnie nie uczuliły i zawsze się sprawdzają więc pozostaje im wierna. Jakość do ceny na plus, opakowanie wygodne w użytkowaniu.