Morphe Brushes, 35O-2 Second Nature, Eyeshadow Palette (Paleta 35 cieni)

Morphe Brushes, 35O-2 Second Nature, Eyeshadow Palette (Paleta 35 cieni)

Pojemność 56,2 g

Aby uczcić 2 lata paletek 35O przedstawiamy nową, równie napigmentowaną serię paletek cieni. Za pomocą 35O-2 możesz stworzyć niesamowity look. Ognisty pomarańcz, ciepłe brązy, supermatowe oraz połyskujące wykończenia. W tej paletce znajdziesz wszytko czego potrzeba Ci do blendowania, rozjaśniania i podkreślania spojrzenia.

prasowane
o przedłużonej trwałości, wodoodporna
paletki cieni
Efekt
metaliczne, satynowe, matowe

Odcienie jesieni

Moja pierwsza paletka od Morphe, którą dostałam w prezencie. Pigmentacja cieni jest niczego sobie, zarówno matów i jak błysków. Nie ma z nimi większego problemu, dobrze się blendują, nie osypują się a jeżeli już tak to nie każdy dzień, ale w stopniu minimalnym. Cienie nie zbierają się w powiecie i nie robią jakiś grudek itp. Jedynie co mnie trapi to kolorystyka, niby wszystko pięknie, ale jak się tak spojrzy na paletkę to te cienie są podobne do siebie w jakimś tam małym stopniu.

Najlepsze cienie pod słońcem

Testowałam wiele paletek cieni te droższe i tańsze i mogę stwierdzić, że paletki od Morph są moim ulubieńcem. Cienie się nie sypią, a Pigmentacja jest świetna. Nigdy nie miałam tak dobrze napigmentowanej paletki cieni. Myślę, że produkt jest warty swojej ceny. Z całym serduszkiem ją polecam ????

MUST HAVE dla kochającej ciepłe tony

Tak jak na załączonym obrazku ta paleta to cudo! Krzyczy jesienią, ale nie widzę problemu w używaniu jej cały rok.
Wprost nie mogę się nią znudzić, choć w swojej kolekcji mam podobne palety ta się wyróżnia na tle jakości. Cienie Morphe spokojnie mogą konkurować z takimi jak np. Anastasia Beverly Hills, a cena i wielkość są nie do porównania.
Polecam każdej, która kocha się w kolorach typu "Fire".