Tune, The (D)-dur, Eyeshadows Palette (Paleta 12 cieni do oczu)

Tune, The (D)-dur, Eyeshadows Palette (Paleta 12 cieni do oczu)

Paleta TUNE The (D)-dur to wyjątkowa paleta 12 aksamitnych oraz fenomenalnie napigmentowanych cieni do powiek.
Jest to paleta przeznaczona dla wizażystek oraz wizażystów jak i dla początkujących miłośniczek makijażu. Cienie są bardzo łatwe w pracy, cudownie się blendują oraz utrzymują na powiekach przez wiele godzin.

Cienie są uniwersalne - nadają się do każdego typu makijażu - wieczorowego jak i dziennego.

Paleta TUNE The (D)-dur zawiera cienie wegańskie oraz nie testowane na zwierzętach. Jest produkowana w Polsce według specjalnie opracowanej dla naszej firmy, certyfikowanej receptury. Opakowania palet są bezpieczne, solidne, opracowane oraz również produkowane w Polsce.

Skład jest w trakcie moderacji.

• BASS: Polyethylene, Zinc Stearate, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Cyclopentasiloxane, Polytetrafluoroethylene, Synthetic Wax, Cyclohexasiloxane, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Alumina, Magnesium Oxide, Mica, +/-: C I 77499. PAUSE: Talc, Mica, Titanium Dioxide, Magnesium Stearate, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Cyclopentasiloxane, Polyethylene, Cyclohexasiloxane, Zinc Oxide, Polytetrafluoroethylene, Synthetic Wax, Phenoxyethanol, Polymethylsilsesquioxane, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Ethylhexylglycerin, +/-: C I 15850, C I 77491, C I 77499, Alumina, Magnesium Oxide. OCTAVE: Talc, Mica, Zinc Stearate, Titanium Dioxide, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Cyclopentasiloxane, Caprylic/Capric Triglyceride, Cyclohexasiloxane, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, +/-: C I 15850:1, C I 45410:2, C I 73360, C I 77491, C I 77499. SOUND: Talc, Titanium Dioxide, Polyethylene, Zinc Stearate, Mica, Kaolin, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Polytetrafluoroethylene, Synthetic Wax, Cyclopentasiloxane, Phenoxyethanol, Silica, Cyclohexasiloxane, Ethylhexylglycerin, +/-: C I 77491, C I 77492, C I 77499. SOPRANO: Mica, Talc, Titanium Dioxide, Caprylic/Capric Triglyceride, Tin Oxide, Zinc Stearate, Polyethylene, Theobroma Grandiflorum Seed Butter, Polytetrafluoroethylene, Synthetic Wax, Silica, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, +/-: C I 77491. ACCENT, CLEF, VARIETY, TONE: Talc, Titanium Dioxide, Mica, Zinc Stearate, Polyethylene, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Polytetrafluoroethylene, Synthetic Wax, Cyclopentasiloxane, Kaolin, Cyclohexasiloxane, Zinc Oxide, Phenoxyethanol, Polymethylsilsesquioxane, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Ethylhexylglycerin, +/-: C I 15850, C I 15850:2, C I 45410:2, C I 77491, C I 77492, C I 77499, Alumina, Magnesium Oxide. CELLO: Talc, Titanium Dioxide, Mica, Zinc Stearate, Polyethylene, Kaolin, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Polytetrafluoroethylene, Synthetic Wax, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, +/-: C I 77491, C I 77492. MELODY: Talc, Titanium Dioxide, Zinc Stearate, Mica, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Kaolin, Cyclopentasiloxane, Polyethylene, Cyclohexasiloxane, Polymethylsilsesquioxane, Zinc Oxide, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Polytetrafluoroethylene, Synthetic Wax, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin +/-: C I 77491, C I 77492, C I 77499, Alumina, Magnesium Oxide. STAFF: Mica, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Talc, Polybutene, Kaolin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin +/-: C I 77491.

WSPANIAŁA

Na paletkę czaiłam się od momentu, gdy weszła na rynek, a mąż z okazji rocznicy postanowił mi ofiarować ją w prezencie i... był to mega udany prezent! Paletka jest rewelacyjna, jednak dla osób, które są już wprawione w makijażu. Osoby początkujące mogą mieć problem z okiełznaniem cieni, których pigmentacja jest naprawdę powalająca - tutaj już musimy mieć świadomość pędzla, jak się z nim obchodzić i jakiego pędzla używać do blendowania, a jakiego do nakładania cienia i pogłębiania koloru. Tej paletki jak każdej innej trzeba się nauczyć w pracy, fakt cienie podczas nabierania na pędzel się pylą, ale to sprawa tejże właśnie mocnej pigmentacji - ich konsystencja jest bardzo ciekawa, niby pylą się podczas nabierania na pędzel, ale w trakcie rozcierania są aksamitne i mięciutko suną po powiece absolutnie nie są suche (porównując do np cieni sleek, które są bardzo suche). Gdzieś czytałam recenzję, że robią dziury - nie jest to prawda, gdy są aplikowane właściwym pędzlem nic takiego się nie dzieje, blendują się cudownie, zestawienie kolorystyczne pozwala na stworzenie mnóstwa różnorodnych makijaży zarówno dziennych jak i wieczorowych, paleta nie jest przesadnie chłodna, ani przesadnie ciepła - dla mnie w sam raz, idealna. Warto tu wspomnieć o tym, jak cienie wspaniale łączą się ze sobą. Paleta jest dedykowana dla makijażystów/wizażystów/ miłośników makijażu - więc osób które coś niecoś już wiedzą na temat malowania się/innych stąd początkujący mogą mieć różne przygody z tymi cieniami. Uważam, że jeśli ktoś potrzebuje profesjonalnej palety o cieniach bardzo trwałych i kolorach uniwersalnych to się nie zawiedzie.

Swietna!

Swietna paleta!
Pigmentacja rewelacja, blendowanie super. Bardzo fajna konstystencja cieni- lekko masełkowa, nie kredowa.
Mozliwosc stworzenia wielu makijazy- dziennych, wieczoowych, cieplych, chlodnych.
Do tego sama idea paletki - opakowanie, nawiazanie do muzyki na wielki plus.
Polecam!

Świetna!

Świetna paletka. Dobór kolorów idealny, bardzo dobra pigmentacja. Cienie łatwo się blendują. Dodatkowy plus za piękne opakowanie. Najlepsza paleta w mojej kolekcji.

Świetna paleta

Produkt, który warto kupić. Zawiera 12 cieni, o nasyceniu koloru Zoevy, ale większej "lepkości", przez co można zrobić plamę koloru, jak nie ma się doświadczenia, ani dobrego pędzla do rozcierania.
Paleta ma dużo uniwersalnych kolorów, stworzyły chłodne i ciepłe makijaże.

Może być, ale idealna nie jest

Kolory w palecie są fajne, ale brakuje jasnego satynowego/połyskliwego koloru do samodzielnej palety.

Aby uzyskać fajny efekt, to trzeba się trochę natrudzić. Cienie są suche, przez co pylą i osypują się. Nie rozprowadzają się gładko i jedwabiście, raczej zbijają się w grudki. Mają pozornie dobrą pigmentację i dobrze się mieszają, ale dosyć szybko rozcierają się w szarą plamę. Generalnie, jakość nie "robi roboty" za nas, tylko trzeba się żmudnie napracować. Efekt, jaki można tymi cieniami uzyskać przy żmudnym wypracowaniu, jest za to bardzo ładny i trwały.

Opakowanie jest lekkie, trwałe i dosyć duże, bez lusterka.

Rewelacja!

Paleta pięknie dobrana kolorystycznie i świetna jakościowo. Można nią tworzyć wiele makijaży zarówno dziennych jak i wieczorowych. Mega mocno napigmentowana, wystarczy musnąć pędzelkiem cienia, przez co paleta jest wydajna. Pierwszy raz testowałem te cienie w pracy, w wysokiej temperaturze bez bazy i po całym dniu wciąż wyglądały bardzo dobrze. Kiedy używam ich z bazą do cieni, wytrzymują na powiece nienaruszonym cały dzień. Dla porównania, kiedy używałam cieni z tej palety i cieni innej firmy jednocześnie, pi całym dniu cienie innej firmy były zebrane w zgieciu powieki a cienie tune wciąż były na swoim miejscu

Rewelacyjna ! <3

Gdy tylko zobaczyłam pierwsza recenzje paletki na internecie postanowiłam że muszę ja mieć. Po zamówieniu miałam obawy że może jednak trochę mnie poniosło i powinnam poczekać na więcej recenzji niż kierować się tylko jedna opinia. Ale jak szaleć to szaleć.
Cudowne kolory cieni obłędna pigmentacja do tego piękne opakowanie oraz możliwość wsparcia fundacji DKMS po prostu bajka. Od czasu gdy pomalowałam się cieniami po raz pierwszy maluje się nimi codziennie, z nimi to sama przyjemność a muszę dodać że nie jestem jakimś mistrzem w makijażu. Jednak gdy używam paletki The (D)-dur każdy makijaż nią stworzony wydaje mi się najpiękniejszy na świecie.
Przyznam sama z początku miałam wątpliwości jeśli chodzi o cenę ale na prawdę nie żałuje. Myślę ze jeśli rozłożyć cenę paletki na 12 to wychodzi nam na prawdę mała cena jak za cienie w dodatku takiej jakości. Cienie nie osypują się, pięknie ze sobą blendują oraz utrzymują się na oku bardzo długo. Ze względu na moją prace jestem poza domem około 16h ale wiem po powrocie do domu cienie są na swoim miejscu i pięknie się trzymają.
Nie ma niczego co można by zarzucić tej paletce. Jest świetnej jakości przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania. Jestem w niej zakochana nie oddałabym jej nikomu innemu. Mam nadzieje ze moja opinia rozwiała chociaż jednej osobie wątpliwości dotyczące tej kontrowersyjnej paletki. Osobiście polecam i czekam na więcej!!!

PETARDA!

Najlepsza paleta jaką do tej pory miałam, a mam ich wiele. Niczym nie odstaje od zagranicznych marek. Sięgam po nią częściej niż po ABH Modern Renaissance.

Zacznijmy od opakowania. Jest kartonowe, przepiękne i bardzo solidnie wykonane.

Jeśli chodzi o cienie...ich pigment to petarda. Naprawdę trzeba uważać, żeby nie przesadzić. Przy takim pigmencie osypanie jest zerowe, nawet ciemnych kolorów, co mnie zaszokowało. Rozcierają się jak masełko. Ich konsystencja nie jest za sucha, są aksamitne w dotyku, ale nie za miękkie więc nie zrobimy w nich dziury. Kolory pięknie się ze sobą łączą, nie zanikają i utrzymują się aż do zmycia.

Dodatkowym plusem jest to, że jest to polska marka. W końcu w polsce jest paleta lepsza od zagranicznych i warta rozgłosu. Jeśli chodzi o cenę, paleta nie jest najtańsza na rynku, ale nie jest też mega droga. Ale jak za taką jakość uważam, że jest warta każdej złotówki. Must have, na pewno kupię kolejne.