Ruby Rose, Silk Kohl Pencil, Kredka do oczu wykręcana z kohlem

Ruby Rose, Silk Kohl Pencil, Kredka do oczu wykręcana z kohlem

Perfekcyjna kredka do oczu Silk Kohl Ruby Rose to szczególnie miękki ołówek, którym można delikatnie obrysować oczy tak, aby nie naruszyć cienkiego naskórka. Kredka podkreśla kształt oka, przez co oczy wydają się bardziej wyraziste. W formie wykręcanego sztyftu, dostępna w różnych kolorach.

Kredka za 3 złota lepsza niż nie jedna za 30!

Uwielbiałam te kredki. Były cudowne, miałam ich kilka kolorów i wszystkie zużyłam do końca.

Miały ładne kolory, intensywne, wkładu było dużo - wbrew pozorom. Tak jak często malutko jest w kredce automatycznej samej kredki, a tu zaskoczenie. Bardzo wydajna była.

Same opakowanie było trochę złej jakości i napisy ścierały się szybko, ale to nie odbierało jej nic.

Była mięciutka, nie ścierała się, ale nie było problemu z rozcieraniem. Często przerabiałam ją na cień i wyglądała pięknie.

Nie odbijała się na powiekach. Temperowanie nie było problemem. Nie łamała się. Precyzyjnie można było nią namalować cienką i grubą linię.

Super!

Wygodna aplikacja

Bardzo miękka wykrecana kredka, precyzyjnie można nią podkreślić oko bez naciskania, tarcia itp. Wydajna, dostępna w kilku kolorach. Jak do tąd lepszej "CZARNEJ" kredki nie miałam

super

nie mogę nigdzie je znaleźć :( gdzie kupujecie?

Super się je smaruje np. przy doczepianych rzęsach...
Uwielbiam je, tylko ostatnio gdy mi zabrakło koloru brązowego, to juz nigdzie nie mogłam zakupić :(

Ilość zużytych opakowań: rózne kolory z 10 szt.

rozmazuje się

oceniam kolor: 01 RICH BLACK,

Potrzebowałam kredki do kresek w kąciku oka. I ok- sprawdziła się. Na jej(kredki) nieszczęście zobaczyłam na YouTube instrukcję makijażu powiększającego oczy, który obejmował takie elementy jak:
-kreska na górnej powiece,
-dokładne wyrysowanie wewnętrznego kącika,
- precyzyjne narysowanie "fałszywego zewnętrznego kącika"
Okazało się, że
1. jeśli chodzi o precyzję kredka spisuje się słabo, ale ujedzie
2. po 10 min - górna kreska odbija się na powiece
3. po 15- zewnętrzny kącik traci swój kształt i się "rozlewa"
4. po 20 min- mamy brzydko wyglądającą kreskę na dolnej powiece- mimo że jej nie robiłyśmy!
5. po 30 min- mamy czarne rozmazane kreski dookoła oczu- jak piętnastolatki lubujące się w muzyce grunge

PODSUMOWANIE:

Plusy:
+ głęboka smolista czerń
+ cena (na \'kosmetyki z ameryki\' ok 4 zł)
+ kiedy wykonuję kreseczki w samym kąciku- nie rozmazuje się tak bardzo i jest ok

Minusy:
- nie nadaje się do precyzyjnego makijażu!
- rozmazuje się okropnie! Serio- okropnie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-ego

Genialna kredka za grosze

Kupiłam za grosze na allegro, kiedy robiłam jedne więkze zakupy ;).
Zachęciły mnie pozytywne opinie na wizażu. I nie zawiodłam się!
Kredki nigdy się mne nie trzymały, używałam ich sporadycznie. Ta jednak na stałe zagości w mojej kosmetyczce:)

Robi świetne, intensywne, miękkie czarne kreski.
Nie podrażnia.
Trzyma się doskonale nawet na linii wodnej oka (z czym zawsze miałam wielki problem, wszystkie kredki spływały po chwili).
Bardzo długo się trzyma, cały czas zachowując intensywność koloru.

Tylko raz miałam problem ze zbieraniem się w załamaniach - kiedy zapomniałam przypudrować powieki, ani też nie zastosowałam żadnego cienia.

To naprawdę niesamowity kosmetyk.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

No No No... niezła :D

Musze przyzanc, ze jak za te cene to kredka spisuje sie swietnie. Ładnie maluje, linie sa ciemnie, mozna zrobic to precyzyjnie, jest wykrecana wiec widac ile jej jeszcze zostalo. Utrzymuje sie przez dluzszy czas bez koniecznosci poprawniania. Uzywam 2 kredek, aby kolor byl bardziej wyrazisty i trwalszy.Cena ok. 2 zł, a kredka jest bardzo dobra. Warto sprobowac.

dobra kredka za grosze

OCENIAM KOLOR CZARNY
Kredka ma zaskakująco dobre napigmentowanie, jest czarna jak moje brwi świeżo po hennie :) Wygodna w użyciu, miękka, nie trzeba mocno naciskać by stworzyć piękną kreskę. Ciężko mi się wypowiedzieć o trwałości, bo używałam jej w upalne lato, więc nie wytrzymywała zbyt długo...Nadaje się nie tylko do naturalnego obrysu oczu, ale również do "kociego oka". Co prawda mało wydajna, ale jak za takie pieniądze warto wypróbować!

Plusy:
- CENA! (1,50zł na allegro)
- kolor jest żywy i dobrze napigmentowany
- miękka i łatwa w aplikacji
- nadaje się nie tylko do naturalnego obrysu oczu, ale również do kociego oka :)

Minusy:
- dostępność
- mało wydajna

Używam tego produktu od: przez 2 miesiące w okresie letnim

najlepsza!

Nie mam żadnych zastrzeżeń do tej kredki. Dotychczas używałam eyelinera w płynie, ale ten kosmetyk jest rewelacyjny.
+cena
+intensywny kolor
+trwałość

Tanioszka na piedestale

Jak już używam kredek do oczu to używałm właśnie tych. Według mnie są one zjawiskowe!!!

Plusy:
- cena
- paleta kolorów
- łatwa, przyjemna aplikacja
- bardzo trwałe - na linii wodnej u mnie utrzymują się około 8 godzin bez poprawek
- łatwo je zmyć
- nie podrażniają ani nie uczulają
- wielki plus za wykręcanie
- bardzo wydajne

Minusy:
- w moich okolicach jest trudno dostępna i muszę się naszukać

Używam tego produktu od: około 2 lat
Ilość zużytych opakowań: Kilka

jestem na Tak

Plusy:
- nie rozmazuje się,
- ładny intensywny czarny kolor,
- nie kruszy,
-narysowana kreska wytzrumauje do 12 godzin a nawet wiecej,
-miekka, latwo narysowac kreske
- niska cena z allegro
Minusy
- ciezko ja dostac

Koszmar, jakiego jeszcze nie widziałam

Dostałam tę kredkę (czarną) jako darmowy dodatek do zamówienia - no cóż, nie dziwię się już, pewnie nikt jej nie chce kupować. Jest koszmarna!

- narysować nią cokolwiek jest praktycznie niemożliwością, kreska się rwie, trzeba ją wielokrotnie poprawiać, bo kredka jest tak słabo napigmentowana, że jej praktycznie nie widać na powiece
- żeby cokolwiek było widać, trzeba tak mocno dociskać do powieki, że aż oko boli
- a po godzinie i tak już nie ma śladu po tej kredce (nie udało mi się ani razu wyjść z domu z kreską, bo ścierała się, zanim wyszłam)
- ściera się nawet przy najdelikatniejszym dotknięciu powieki ręką

To ją dyskwalifikuje całkowicie i żadne inne plusy, jeśli jakieś są, tego nie zrównoważą. Odradzam. Nawet 2zł to za dużo (btw, w sklepie kosztuje 7zł, nie 2).

Używam tego produktu od: ok. 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

bardzo dobra

Kupiłam czarną za śmieszną cenę 2 zł na allegro.

Plusy:
+ miękka, łatwo się rozprowadza, nie trzeba nią trzeć powieki (to ajbardziej cenię w kredkach)
+ intensywny kolor
+ śmiesznie niska cena

Minusy:
- średnia trwałość
- mało wydajna (jak większośc wykręcanych kredek), ale kosztuje tylko 2zł :-)

Miałam ją długo, ale też używałam jej rzadko.

Używam tego produktu od: używałam ok. 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 cała