Rimmel, Exaggerate, Waterproof Eye Definer (Wodoodporna kredka do oczu)

Rimmel, Exaggerate, Waterproof Eye Definer (Wodoodporna kredka do oczu)

Zobacz oferty

Natura
Średnia ocena: 4.59/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 2,8 g

Aplikacja jest precyzyjna i bajecznie prosta, dzięki miękkiej, kremowej konsystencji, a kolory intensywne i nasycone. Jest wodoodporna i trwała aż do 10 godzin. Kredka Exaggerate wyposażona jest w temperówkę oraz gumeczkę do rozcierania kreski dla efektu` smoky eyes`. Dzięki niej stworzysz aż dwa looki: idealną, kocią kreskę lub seksowne, dymne oko.

Skład jest w trakcie moderacji.

• CYCLOPENTASILOXANE, POLYETHYLENE, SYNTHETIC WAX, POLYBUTENE, CERA ALBA/BEESWAX/CIRE D'ABEILLE, DI-PPG-3 MYRISTYL ETHER ADIPATE, SUCROSE TETRASTEARATE TRIACETATE, STEARYL DIMETHICONE, PENTAERYTHRITHYL TETRABEHENATE, BORON NITRIDE, ISODECYL NEOPENTANOATE, SYNTHETIC BEESWAX, POLYETHYLENE TETRABEHENATE, BORON NITRIDE, ISODECYL NEOPENTANOATE, SYNTHETIC BEESWAX, POLYETHYLENE TEREPHTHALATE, SILICA, PHENOXYETHANOL, TOCOPHEROL, STEARALKONIUM BENTONITE, PROPYLENE TEREPHTHALATE, SILICA, PHENOXYETHANOL, TOCOPHEROL, STEARALKONIUM BENTONITE, PROPYLENE CARBONATE, ASCORBYL PALMITATE, ISOBUTYLPHENOXY EPOXY RESIN, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, POLYURETHANE-11,MICA, IRON OXIDE (CL77491, CL77492, CL77499), TITANIUM DIOXIDE (CL77891), MANGANESE VIOLET (CL77742), CHROMIUM HYDROXIDE GREEN (CL77289), CARMINE (CL75470), FERRIC FERROCYANIDE (CL77510), FD&C BLUE NO. 1 ALUMINUM LAKE (CL42090), ULTRAMARINES (CL77007), FD&C YELLOW NO. 5 ALUMINUM LAKE (CL19140), CHROMIUM OXIDE GREENS (CL77288), ALUMINUM POWDER (CL77000)

Bardzo lubię.

Oceniam kolor 'in the nude'.
To moja ukochana kredka na linię wodną. Do tej pory zużyłam kilka opakowań. Mimo, że nie jest wodoodporna, to nie zamienię jej na żadną inną. Wystarczająco miękka, ma ładny kolor nude, pięknie otwiera oko.

Niestety, jest mało wydajna. Ja zawsze szukam oferty promocyjnej.

Magiczna!

Na ogół nie używam zwykłych kredek ale ta urzekła mnie desingiem i dołączoną gumeczką!
Jest kremowa ładnie się rozprowadza wystarczy jedno pociągnięcie i mamy ładną równą precyzyjną kreskę.
Gumeczka sprawdza się bardzo dobrze szybko i dokładnie rozciera kreskę!
Faktycznie wodoodporna i trwała!
Nie rozmazuje się sama z sobie nie wchodzi w załamanie powieki i ma ładne połmatowe wykończenie!

cielista

Po tym jak skończyła się moja ukochana cielista kredka do linii wodnej z Inglota postanowiłam kupić tę z Rimmela, nie dość, że była polecana przez Maxi, to do tego udało mi się ją kupić na promocji -55% w Rossmannie.

-wydajna
-odpowiednio miękka
-trwała
-bardzo ładny cielisty kolor
-przyjemna aplikacja
-nie trzeba temperować

Jest okej

To jest chyba najlepsza kredka jaką miałam, jakie nią można zrobić piękne kreski.. i ta gąbeczka do rozcierania, jest super. Tylko uwaga. Bardzo ciężko ją zmyć :D

Kredka extragenerate Rich black

Bardzo fajna kredka do oczu. Jedna z moich ulubionych. Jest trwała, wodoodporna i można nią narysować precyzyjne kreski, o dowolnej grubości i intensywności. Nie zostawia czarnych odbić na powiekach.

Kredka do oczu

Kredka jest automatyczna, więc nie wymaga temperowania, co jest bardzo wygodne! Ma głęboki czarny kolor, miękką konsystencję oraz gąbeczke. Ja osobiście nie używam gąbeczek, jednak myślę że jest to ciekawy "dodatek", który na pewno przyda się niejednej z nas.
Ja maluję nią dolną wodną linię oka. Ma dobre krycie a co do trwałości jak dla mnie jest średnia, już po godzinie, produktu ściera się a po kilku godzinach wymaga, poprawienia.

Moja ulubiona brązowa kredka, choć nie jest wodoodporna:)

Od kiedy kupiłam pierwszą kredkę Rimmel w kolorze brązowym, to bardzo rzadko sięgam po jakiegokolwiek inne, a jeśli to zrobię to szybko wracam do Exaggerate:) Kredkę używam zarówno na górną linię rzęs, jak i na dolną. Można za jej pomocą wyczarować zarówno delikatny look, jak i nieco mocniejszy. Dzięki gąbeczce można łatwo rozetrzeć narysowaną linię i delikatnie ją wyciągnąć:) Efekt kredki można wzmocnić przez nałożenie na nią cienia. Kredka po dłuższym kontakcie z wodą zaczyna znikać i można zmyć ją zwykłym płynem micelarnym, także nie można mówić o jej wodoodporności. Jest za to bardzo wytrzymała w normalnych warunkach, nie kruszy się i zciera, chyba że specjalnie będziemy po niej trzeć;) kredka jest wydajna- używam jej codziennie, a i tak wystarcza mi na dwa miesiące;)

Warta uwagi

Kredka z Rimmela już długo była na mojej zakupowej liście, gdyż szukałam czegoś do szybkiego makijażu oka a jednak nie byłam pewna czy przestawię się na rysowanie kreski kredką zamiast eyelinerem. Produkt jest bardzo precyzyjny, w zestawie mamy temperówkę i przydatną do rozcierania gąbeczkę. Posiadam odcień Rich Brown - ciemny brąz. Jeszcze nigdy narysowanie kreski nie było dla mnie tak szybkie i proste. Dodatkowo kredka dobrze się utrzymuje w ciągu dnia i jest miękka. Minusem jest to, że trzeba ją dość często temperować, żeby była bardziej precyzyjna w pracy.

ZALETY
Kolor
Przyjemna i wygodna w użyciu
Trwała
Temperówka i gumka w zestawie
Precyzyjna
Miękka

WADY
Trzeba ją często temperować
Cena regularna

Świetna na codzień i wielkie wyjście!

Mam kolor brązowy. I jestem zachwycona. Kredka jest mięciutka i ma glęboki brązowy kolor. Używam jej na codzień do przyciemnienia linię rzęs i daje piękny naturalny efekt. Jest precyzyjna, więc posługiwanie się nią zajmuje chwilkę.
Gąbeczka na końcu idealnie sprawdza się w swojej roli. Delikatnie rozciera kreskę i nie drapie przy tym powieki. Jest mięciutka!
Kredka jest automatyczna i precyzyjna ale nadaje się również do mniej dokładnych makeupów typu smokey Eye.
Uzbrojona w dwa odcienie:czarny i brązowy wykonasz każdy makijaż oka! Trwałość mogłaby by trochę lepsza bo łzawiących oczu czasami nie wytrzymuje, ale nie jest tragicznie. Przy niej jakby mega trwałość nie jest wymagana. Od tego mam eyelinery wodoodporne. Serdecznie polecam! Warto przetestować.

Czapki z głów.

Mam odcień 213 in the nude i jest to prawdziwie cielista kredka do oczu,które nie jest za różowa ani za biała.Dodatkowo świetnie utrzymuje się na linii wodnej.
Dorównuje nie jednej kredce z wyższej półki cenowej.
Starcza na bardzo długo po mimo tego że jest automatyczna.
Kredka ma w sobie gąbkę do rozcierania,która kompletnie nie jest potrzebna na linie wodną oraz temperówkę po którą sięgnęłam chyba tylko raz z ciekawości.
Ceny jak na Rimmel są na każdą kieszeń,a poziom jak dla profesjonalistów.
Myślę,że kiedyś do niej wrócę.

Rimmel, Exaggerate, Waterproof Eye Definer

Posiadam dwie wersje kolorystyczne tej kredki - czarną oraz cielistą.

Cielistą używam na linię wodną dzięki czemu wyglądam na bardziej wypoczętą niż jest w rzeczywistości ;) dobrze się trzyma i ładnie rozjaśnia spojrzenie.
Czarną kredkę stosuję tylko na górną wewnętrzną (?) linię rzęs żeby wyrównać czerń od tuszu i płynnego linera. Oko zyskuje na tym triku, makijaż jest taki dopełniony. Tam również kredka trzyma się ładnie przez cały dzień i nie spływa.

Kredki są rewelacyjnej jakości, nie podrażniają oczu i nie spływają z miejsca. Opakowanie jest solidne - zamknięcie nie odpada, a kredka się nie łamie pomimo tego, że jest miękka.
Kupię jeszcze nie raz, na pewno wersję cielistą.

Idealna na linie wodna

Posiadam kolor czarny i cielisty. Bardzo dobra pigmentacja, są łatwe w użyciu i bardzo miękkie przez co nie podrazniaja oka. Kredke w kolorze cielistym używam codziennie od miesięcy i jestem zachwycona. Pięknie rozjaśnia spojrzenie i jest naprawdę trwała. Kredke w kolorze czarnym używam sporadycznie ale również daje ładny efekt wraz z użyciem gąbeczki.